ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 64
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

نتایج مبارزات رویداد UFC 205: Alvarez vs. McGregor

مبارزات اول مقدماتی

دو مبارزه در مبارزات مقدماتی برگزار شد
    در اولین مبارزه در کلاس خروس وزن زنان Katlyn Chookagian را پس از سه راند مبارزه با تصمیم ارا از از نوع Split موفق به شکست Katlyn Chookagian شد
    امتیاز تقسیم شده راند (29-28 Chookagian, 29-28 Carmouche, 29-28 Carmouche)
    در دومین مبارزه مقدماتی در وزن بدون محدودیت Jim Miller پس از سه راند مبارزه با تصمیم ارا موفق به شکست Thiago Alves شد
    امتیاز تقسیم شده (30-27, 29-28, 30-27)
    مبارزات مقدماتی سری دوم

چهار مبارزه در مبارزات مقدماتی سری دوم برگزار شد
    اولین مبارزه مقدماتی سری دوم در Welterweight کلاس Vicente Luque در راند اول مبارزه دقیقه 1:19 موفق به ناک اوت کردن بلال محمد Belal Muhammad شد
    در دومین مبارزه مقدماتی در Middleweight کلاس Tim Boetsch با ناک اوت در راند اول دقیقه 3:22 موفق به شکست Rafael Natal شد
    در سومین مبارزه مقدماتی Lightweight کلاس خبیب Khabib Nurmagomedov پس از سه راند مبارزه در راند 3 با سابمیشن kimura موفق به شکست مایکل جانسون Michael Johnson شد
    در اخرین مبارزه مقدماتی دوم هم در کلاس Featherweight فرانکی ادگار Frankie Edgar پس از سه راند با تصمیم ارا موفق به شکست Jeremy Stephens شد
    مبارزات مین کارت

مبارزه اول در کلاس خروس وزن میشاتت Miesha Tate به مصاف Raquel Pennington رفت که در نهایت پس از سه راند به تصمیم ارا کشیده شد که Raquel Pennington پیروز فایت شد
    (29-28, 30-27, 30-27)

دومین مبارزه مین کارت در کلاس Middleweight کریس وایدن در مقابل یوئل رومرو بود که در راند سوم Yoel Romero موفق شد Chris Weidman را با ضربه زانو در هوا یعنی ضربه flying knee ناک اوت کنه. راند اول و دوم هم بیشتر فایت دست وایدمن بود. بخصوص راند اول

مبارزه سوم مین کارت در کلاس Strawweight زنان بین یوانا Joanna Jedrzejczyk در مقابل کارولینا Karolina Kowalkiewicz هم وطن خودش پس از 5 راند مبارزه واقعا زیبا و پر از برخورد یوانا Joanna Jedrzejczyk با تصمیم ارا پیروز مبارزه شد و همچنان قهرمان Strawweight زنان باقی ماند.

در چهارمین مبارزه مین کارت در کلاس Welterweight بین قهرمان وقت تایرون وودلی Tyron Woodley در مقابل چلنجر استیفنس تامپسون Stephen Thompson پس از پنج راند مبارزه زیبا و هیجانی بخصوص از راند پنجم تایرون وودلی اول با تصمیم ارا از نوع split پیروز معرفی شد بعد از کمی که گذشت در حال مصاحبه با جو روگان بود سپس دوباره پیروز را برا دومین بار اعلام کردن که هر دو را به عنوان پیروز دستشون را بالا بردن. همون تساوی شد.
    و اما در مین ایونت رویداد سر عنوان قهرمانی Lightweight بین قهرمان وقت لایت ویت ادی الوارز در مقابل قهرمان پر وزن کانر مک گروگر صورت گرفت. که این مبارزه در راند دوم کانر با KO کردن الوارز پیروز شد.
    برا دانلود این رویداد به بخش دانلود مبارزات مراجعه کنید

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    توی مصاحیش گفت که اگر یه نفر هم قد و هم هیکل و هم ریچ خودم باشه مرده
    الان به حرفش ایمان اوردم
    نقل قول نوشته اصلی توسط BrockLesnarFighter نمایش پست ها
    بعد از پایان مبارزه کانر جمله ی جالبی گفت که شماها تو حالت عادی در حد من نیستید یا باید وزن بیشتری داشته باشید یا قد بلندتری یه ویژگی خاصی داشته باشید تا شانس داشته باشید
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    الان که این رویداد عالی هم تموم شد
    حالا باید منتظر باشیم ببینیم که چی میشه
    کانر کدوم کمربند رو تحئیل میده ؟ اصلا تحویل میده ؟
    در صورت نگه داشتن دوتا تایتل حریف بعدی کانر کی هست ؟ الدو ، خبیب یا تونی فرگوسن و حتی نیت دیاز یا یک سوپر فایت با نیک دیاز و حتی جرج سنت پیر !!!
    دیمین مایا بازم باید پشت خط بمونه یا اینکه تایتل شات میگیره ؟
    میشا تیت واقعا خداحافظی کرد از مسابقات ام ام ای یا اینکه احساسی یه چیزی گفته ؟
    یوئل رومرو تایتل شات میگیره یا جاکاره و یا حتی نیک دیاز و جورج سنت پیر ؟ بعد از پیروزی رومرو و واکنش جالب بیزپینگ این فایت محتمل تر هست

اگه کانر دوتا کمربند رو نگه داره قطعا باعث عصبانیت بیش از حد حریفاش در دو دسته میشه الان خبیب 24 برد دوران خودش رو بدست اورده و الدو حداقل باید 3 ماه دیگه صبر کنه که ببینه نوبتش میشه یا هنوز باید پشت خط بمونه
    ahossein
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد فضلی نمایش پست ها
    در چهارمین مبارزه مین کارت در کلاس Welterweight بین قهرمان وقت تایرون وودلی Tyron Woodley در مقابل چلنجر استیفنس تامپسون Stephen Thompson پس از سه راند مبارزه زیبا و هیجانی بخصوص از راند سوم به بعد تایرون وودلی اول با تصمیم ارا از نوع split پیروز معرفی شد بعد از کمی که گذشت در حال مصاحبه با جو روگان بود سپس دوباره پیروز را برا دومین بار اعلام کردن که هر دو را به عنوان پیروز دستشون را بالا بردن. همون تساوی شد.

تشکر از شما

اشتباه نوشتین 3 راند اما 5 راند بود

مسئله ی بعدی هم اشتباه بروس بافر در خوندن آرای قضات بود وگرنه قضات رایشون رو تغییر ندادن همون بود ، وقتی رای رو شنیدم فهمیدم داره اشتباه میخونه خندم گرفت ، وقتی دو نفر قاضی رای مساوی و یکنفر رای به برتری یک فایتر میدن بازی با ماجوریتی دیسیژن مساوی میشه مثل فایت اول هانت و بیگفوت.

که این فایتم همونطور مساوی شد فقط بروس بافر اشتباه کرد این وسط ، همین.

ahossein
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    قهرمان 10 ساله رو که توی 13 ثانیه ناک اوت کرد و نیتن دیاز که خیلی از خودش بزرگ تر بود شکست داد و حالا هم رفت قهرمان یه وزن دیگه رو مثل کیسه بوکس باهاش برخورد کرد
    دیگه باید چی کار کنه که تردیدی وجود نداشته باشه؟؟؟؟
    انگار نه انگار الوارز قهرمان بود!!!!! هر چی می خوام یه چیزی پیدا کنم از الوارز دفاع کنم این قدر کانر تمیز شکستش داد که اصلا حرفی نمیمونه

مگه کسی گفت حرفی میمونه؟ کانر خیلی عالی مبارزه کرد و حقشم برد بود همونطور که جلو آلدو عالی فایت کرد و حقش برد بود.

کانر فایتر بسیار خوبیه و کسی هم نمیگه پتانسیل نداره و این اشتباهه ، اما شما همچین نوشتی دیگه باید چکار کنه که تردیدی نداشته باشه که آدم فکرمیکنه کانر مثل فدور بزرگ 10 ساله که نباخته!!! کانر همه این مسائل رو که گفتم داراست و فایتر بزرگیه و حقشم قهرمانیه اما حالا خیلی راه داره و برای شروع بهتره چندتا تایتل دیفنس داشته باشه ببینیم توی مسائل سخت تر میتونه رکوردی بزنه یا نه حتی میتونه به رکوردهای سخت تر نزدیک بشه؟

اینو نباید فراموش کرد که کانر از حمایت کامل وایت برخورداره ، و زیادی گندش کردن وگرنه فایترهای بزرگتر و با کیفیت فنی بالاتر من اعتقاد دارم توی یو اف سی به مراتب وجود دارن.

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    من قبول دارم وزن دسته ها رو به هم ریخته و قبول دارم دینو وایت و کل کمپانی کاملا پشتشن ولی کسی که توی اکتیگان مبارزه میکنه خود کانره
    دامنیک کروز حرف قشنگی زد گفت سازمان به فایتر های دیگه هم فرصت میده و این که از این فرصتا استفاده کنن و یا نه به خودشون بستگی داره وگرنه اگر یه فایتر بتونه مثل یه سوپر استار شبیه کانر مبارزه کنه قطعا سازمان پشت اونم وا میسه
    قبول دارم توی سازمان بی عدالتی اتفاق میوفته ولی 70 درصد سرنوشت یه فایتر دست خودشه
    منظورم من از رفع تردید اینه که بعد از قهرمانی کانر دربرابر الدو همه چون از نطر شخصیتی از کانر خوششون نمیاد(واقعا شخصیت مزخرفی داره} سعی میکردن زیر سوال ببرنش ولی با این بردش جای سوالی فعلا نموند
    بعدم ما نباید کانر الان با یه فایتری مثل فیور مقایسه کنه که این همه سال مبارزه کرده کانر تا الان که با کارایی که کرده شک و تردید ها رو کاملا پایان داد
    بزاریم به قول شما چند سال بگدره بعد بیایم با فایتر های باتجربه تاریخ mma مقایسش کنیم
    ادی الوارز اون شب اماده بود چون خیلی برای این مبارزه تمرین کرده بود ولی این قدر کانر تمیز مبارزه کرد که اصلا آمادگی الوارز به چشم نیومد حتی از حریف تمرینیش هم اسون تر شکستش داد
    و باید اعتراف کنیم که کانر بعد از فایت با نیتن خیلی سطح مبارزش افزایش پیدا کرد
    اگر 30 درصد احتمال میدادم توی دسته ی فدرویت افرادی مثل الدو و ادگارد و هالووی می تونن کانرو شکست بدن الان 100 در 100 مطمینم توی فدرویت کانر حریف نداره ولی توی لایت ویت قطعا احتمال شکست زیادی داره جلوی اشخاصی مثل حبیب و فرگوسن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahossein نمایش پست ها
    مگه کسی گفت حرفی میمونه؟ کانر خیلی عالی مبارزه کرد و حقشم برد بود همونطور که جلو آلدو عالی فایت کرد و حقش برد بود.

کانر فایتر بسیار خوبیه و کسی هم نمیگه پتانسیل نداره و این اشتباهه ، اما شما همچین نوشتی دیگه باید چکار کنه که تردیدی نداشته باشه که آدم فکرمیکنه کانر مثل فدور بزرگ 10 ساله که نباخته!!! کانر همه این مسائل رو که گفتم داراست و فایتر بزرگیه و حقشم قهرمانیه اما حالا خیلی راه داره و برای شروع بهتره چندتا تایتل دیفنس داشته باشه ببینیم توی مسائل سخت تر میتونه رکوردی بزنه یا نه حتی میتونه به رکوردهای سخت تر نزدیک بشه؟

اینو نباید فراموش کرد که کانر از حمایت کامل وایت برخورداره ، و زیادی گندش کردن وگرنه فایترهای بزرگتر و با کیفیت فنی بالاتر من اعتقاد دارم توی یو اف سی به مراتب وجود دارن.

کاربر سایت

عضو انجمن
    311

دوستان یه چیزی رو فراموش نکنید ... دانا وایت یه دیکتاتوره و تا زمانی هوای کانر رو داره که بتونه تحت کنترل نگهش داره ! یه چیزی که راجع به کانر مشهوده اینه که به چیزی که داره قانع نیست ! همیشه به دنبال مرحله ی بعدی می گرده !

تو کنفرانس بعد از مبارزه می گه حالا دیگه اگه می خواین برگردم باید من رو هم در ufc سهیم کنید ! البته نمی دونم این شوخی بود یا نه !

این طور که بوش میاد کانر داره تبدیل به یه شورشی پر دردسر می شه و احتمال به وجود اومدن اختلاف بین وایت و مک گروگر بالاست .

من به شخصه تا الان نفهمیدم منظور ملت از این که می گن ufc هوای کانر رو داره چیه چون کانر همه رو توی اوج شکست داده ! این براک لزنر بود که تحت حمایت کمپانی قرار می گرفت نه مک گروگر ! ولی اگه تا الان همچین چیزی هم بوده ، فکر می کنم از حالا به بعد برعکس می شه و کمپانی سعی می کنه روی کانر رو کم کنه تا مک گروگر جایگاه خودش رو فراموش نکنه !
    "دقت ، قدرت رو شکست می ده ... زمان بندی ، سرعت رو شکست می ده "

ahossein
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط un4giv3n نمایش پست ها
    دوستان یه چیزی رو فراموش نکنید ... دانا وایت یه دیکتاتوره و تا زمانی هوای کانر رو داره که بتونه تحت کنترل نگهش داره ! یه چیزی که راجع به کانر مشهوده اینه که به چیزی که داره قانع نیست ! همیشه به دنبال مرحله ی بعدی می گرده !

تو کنفرانس بعد از مبارزه می گه حالا دیگه اگه می خواین برگردم باید من رو هم در ufc سهیم کنید ! البته نمی دونم این شوخی بود یا نه !

این طور که بوش میاد کانر داره تبدیل به یه شورشی پر دردسر می شه و احتمال به وجود اومدن اختلاف بین وایت و مک گروگر بالاست .

من به شخصه تا الان نفهمیدم منظور ملت از این که می گن ufc هوای کانر رو داره چیه چون کانر همه رو توی اوج شکست داده ! این براک لزنر بود که تحت حمایت کمپانی قرار می گرفت نه مک گروگر ! ولی اگه تا الان همچین چیزی هم بوده ، فکر می کنم از حالا به بعد برعکس می شه و کمپانی سعی می کنه روی کانر رو کم کنه تا مک گروگر جایگاه خودش رو فراموش نکنه !

حمایت یعنی ریمچ بیجا و بدون هیچ دلیلی توی دو وزن بالاتر به یک قهرمان!!! هرشخص دیگری بود باید از عنوان قهرمانیش دفاع میکرد اما کانر ریمچ داد با نیت! بعدش هم بهش سوپر فایت دادن درحالیکه حتی یدونه تایتل دیفنس نداشته!

بله لسنر که دیگه نهایت حمایت بود فقط با یک برد تایتل شات گرفت!!

دانا وایت یک دیکتاتوره اما مالکین سازمان بهش فشار میارن و گند زدن به همه چیز ، وایت یک مدیر فوق العاده ست و اصلا به سوپر فایت اعتقادی نداشت و واضح گفت که خبیب باید شات بگیره و کانر از عنوانش دفاع کنه اما بعدا همه چیز تغییر کرد که بخاطر فشار مالکین جدید سازمان بوده!

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    تا قبل از این مبارزه صحبت از پادشاه زیر زمین و کاردیو وحشتناک و رستلینگ افسانه ای ادی بود .
    الان ادی آلوارز شده یه مبارزی که در حد سوپر فایت نبوده !
    بحث حمایت از کانر هم که بیشتر شبیه یه جوک میمونه ، طرف دو تا کمربند گذاشته امشب زیر سرش خوابیده ، اینجا هنوز بحث راجع به محک نخوردن جدی مک گرگوره !
    به نظر من خیلی رک و پوست کنده گفته بشه من از قیافه این عمو خوشم نمیاد منطقی تره تا این حرفا !
    من قول داده بودم دیگه تو بحث مقایسه مک گرگور شرکت نکنم ولی انگار شدنی نیست !
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    خب مثل اینکه ادی آلوارز رو بلاخره پیدا کردن تا چند کلمه راجع به مبارزه حرف بزنه :وبسایت

سرعت و تایمینگ اون ( کانر) خیلی خوب بود . خیلی مطمین نیستم ( به اینکه چرا روی پلن مبارزه حرکت نکردم) ..... و این حماقت محض بود . هدف و نیت من از نوع مبارزه این نبود . این ابلهانه و پر از حماقت بود و من تاوانش رو با نچسبیدن به پلن مبارزه دادم . من احمقانه مبارزه کردم و در نهایت مبارزه خوبی نبود !
    کاربر سایت

عضو انجمن
    311

حمایت یعنی ریمچ بیجا و بدون هیچ دلیلی توی دو وزن بالاتر به یک قهرمان!!! هرشخص دیگری بود باید از عنوان قهرمانیش دفاع میکرد اما کانر ریمچ داد با نیت! بعدش هم بهش سوپر فایت دادن درحالیکه حتی یدونه تایتل دیفنس نداشته!

رفیق همه ی این چیزایی که ازش حرف می زنی توی فاصله ی زمانی 1 سال اتفاق افتاده ... احتمالاً اگه دمتریوس جانسون 1 سال از کمربندش دفاع نمی کرد و هیچ مبارزه ای هم نداشت الان هیچ کس حرفی ازش نمی زد ولی وقتی کانر این کارو می کنه و در عوض 3 مبارزه ی خارج از وزنش انجام میده، به معنی حمایت کمپانی محسوب می شه !

خودت کلاه خودت رو قاضی کن ، الان چه کسی توی 145 برای کانر تهدیدی به حساب میاد که کمپانی داره از کانر در مقابلش محافظت می کنه ؟!
    ویرایش توسط UN4GIV3N : 2016/11/14 در ساعت 01:40
    "دقت ، قدرت رو شکست می ده ... زمان بندی ، سرعت رو شکست می ده "

صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 64

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)