ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 64
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

نتایج مبارزات رویداد UFC 205: Alvarez vs. McGregor

مبارزات اول مقدماتی

دو مبارزه در مبارزات مقدماتی برگزار شد
    در اولین مبارزه در کلاس خروس وزن زنان Katlyn Chookagian را پس از سه راند مبارزه با تصمیم ارا از از نوع Split موفق به شکست Katlyn Chookagian شد
    امتیاز تقسیم شده راند (29-28 Chookagian, 29-28 Carmouche, 29-28 Carmouche)
    در دومین مبارزه مقدماتی در وزن بدون محدودیت Jim Miller پس از سه راند مبارزه با تصمیم ارا موفق به شکست Thiago Alves شد
    امتیاز تقسیم شده (30-27, 29-28, 30-27)
    مبارزات مقدماتی سری دوم

چهار مبارزه در مبارزات مقدماتی سری دوم برگزار شد
    اولین مبارزه مقدماتی سری دوم در Welterweight کلاس Vicente Luque در راند اول مبارزه دقیقه 1:19 موفق به ناک اوت کردن بلال محمد Belal Muhammad شد
    در دومین مبارزه مقدماتی در Middleweight کلاس Tim Boetsch با ناک اوت در راند اول دقیقه 3:22 موفق به شکست Rafael Natal شد
    در سومین مبارزه مقدماتی Lightweight کلاس خبیب Khabib Nurmagomedov پس از سه راند مبارزه در راند 3 با سابمیشن kimura موفق به شکست مایکل جانسون Michael Johnson شد
    در اخرین مبارزه مقدماتی دوم هم در کلاس Featherweight فرانکی ادگار Frankie Edgar پس از سه راند با تصمیم ارا موفق به شکست Jeremy Stephens شد
    مبارزات مین کارت

مبارزه اول در کلاس خروس وزن میشاتت Miesha Tate به مصاف Raquel Pennington رفت که در نهایت پس از سه راند به تصمیم ارا کشیده شد که Raquel Pennington پیروز فایت شد
    (29-28, 30-27, 30-27)

دومین مبارزه مین کارت در کلاس Middleweight کریس وایدن در مقابل یوئل رومرو بود که در راند سوم Yoel Romero موفق شد Chris Weidman را با ضربه زانو در هوا یعنی ضربه flying knee ناک اوت کنه. راند اول و دوم هم بیشتر فایت دست وایدمن بود. بخصوص راند اول

مبارزه سوم مین کارت در کلاس Strawweight زنان بین یوانا Joanna Jedrzejczyk در مقابل کارولینا Karolina Kowalkiewicz هم وطن خودش پس از 5 راند مبارزه واقعا زیبا و پر از برخورد یوانا Joanna Jedrzejczyk با تصمیم ارا پیروز مبارزه شد و همچنان قهرمان Strawweight زنان باقی ماند.

در چهارمین مبارزه مین کارت در کلاس Welterweight بین قهرمان وقت تایرون وودلی Tyron Woodley در مقابل چلنجر استیفنس تامپسون Stephen Thompson پس از پنج راند مبارزه زیبا و هیجانی بخصوص از راند پنجم تایرون وودلی اول با تصمیم ارا از نوع split پیروز معرفی شد بعد از کمی که گذشت در حال مصاحبه با جو روگان بود سپس دوباره پیروز را برا دومین بار اعلام کردن که هر دو را به عنوان پیروز دستشون را بالا بردن. همون تساوی شد.
    و اما در مین ایونت رویداد سر عنوان قهرمانی Lightweight بین قهرمان وقت لایت ویت ادی الوارز در مقابل قهرمان پر وزن کانر مک گروگر صورت گرفت. که این مبارزه در راند دوم کانر با KO کردن الوارز پیروز شد.
    برا دانلود این رویداد به بخش دانلود مبارزات مراجعه کنید

کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    کسی ازش حمایت نمیکنه وقتی میتونن از سوپر فایت درامد بیشتری داشته باشن چرا بیان حق الدو رو بدن ؟ هرکسی بود به جای کانر با این همه حاشیه و توجه همین اتفاق براش .... پسر خاله نیستن که این بیزنسه برای لذت منو شما این همه تشکیلات سر هم نشده عزیز جان

نقل قول نوشته اصلی توسط ahossein نمایش پست ها

من نمیدونم واقعا چی میگین ، منطق هواداران کانر عجیبه!!

مگه من گفتم کانر فایتر بدیه؟ من واضح توی تمام پستهام نوشتم کانر یک فایتر بزرگ و بسیار خوبه اما یک قهرمان باید از عنوان قهرمانی خودش دفاع داشته باشه این توی همه رشته های ورزشی هست!

پس بگیم چون فلان شخص خیلی قویه دفاع نکنه؟ خب از کجا میدونید اون شخص خیلی قویه و قهرمان قدرتمندیه ، قهرمان شدن بسیار اسونتر از دفاع از عنوان قهرمانیه! بقول فایترهای بزرگ رسیدن به قله سخته اما باقی ماندن در قله به مراتب سخت تره!

منم کانرو با دمیتریوس جانسون مقایسه نکردم دوستمون درمورد قیاس مع الفارغ و بیخود بین این دو فایتر اشاره کرد و من جواب ایشون رو دادم.

آلدو یک قهرمان با ده سال شکست ناپذیری بود ، میاد کمربند خودش رو میبازه و بهش تایتل شات داده نمیشه چون قهرمان جدید وزن توی دو وزن بالاتر هوس کرده مبارزه بکنه ، کار به اینجا هم ختم نمیشه و میبازه و باز ریمچ میخواد و منطقی برای این ریمچ در ابعاد فنی و رقابتی اصلا نمیگنجه.

اما با حمایت محض مدیران کانر اومد ریمچ گرفت و بعدشم تازه از عنوان قهرمانیش دفاع نکرد رفت سوپر فایت کرد بازهم با حمایت عجیب مدیران!!!!!!!!! بعد یکسری ها میگن تحت حمایت مدیران نیستش!!!!!!!!!

حالا مسئله اینه که چطور کانر توی یک فایت عادی و بیخود توی دو وزن بالاتر از شخصی شکست میخوره بلافاصله ریمچ میگیره اما آلدو به دلیل ده سال شکست ناپذیری حق ریمچ نداره؟

همین که شما احتیاط ، ژوزه آلدو در مبارزه با ادگار رو یک نکته ی منفی میدونید نشون از سطح درک رزمی شما هستش (ناراحت نشید من آدم رکی هستم) ...

باز تاکید میکنم کانر فایتر بسیار خوب و با پتانسیل و تمرکز بالا هستش اما آیا دلیل میشه که حق فایترهای دیگه خورده بشه؟ اصلا و طبیعتا این اتفاق چند بار رخ داده هم برای آلدو هم برای حبیب و یا فرگوسن!

امیدوارم دیگه مدیران وضع UFC رو از این مسخره تر و مزخرف تر نکنن و کانر باید مجبور به دفاع از عنوان بشه ، یک قهرمان باید از عنوان قهرمانیش دفاع بکنه و طبیعتا یکی از کمربند ها رو به دلخواه واگذار بکنه ، چلنجرهای بعدی هم یا آلدو یا حبیب باشن.

طبیعتا کانر در Lightweight شرایط فیزیکی مسائد تر و بهتری داره و احتمال میدم این وزن رو انتخاب بکنه.

phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    * * درآمد مبارزان در رویداد UFC 205 :

Conor McGregor: $3,590,000 ($3,500,000 to show, $50,000 Performance of the Night bonus, $40,000 Reebok sponsorship)

Tyron Woodley: $590,000 ($500,000 to show, $50,000 Fight of the Night bonus, $40,000 Reebok sponsorship)

Eddie Alvarez: $540,000 ($500,000 to show, $40,000 Reebok sponsorship)

Frankie Edgar: $400,000 ($190,000 to show, $190,000 win bonus, $20,000 Reebok sponsorship)

Stephen Thompson: $350,000 ($270,000 to show, $50,000 Fight of the Night bonus, $30,000 Reebok sponsorship)

Chris Weidman: $285,000 ($275,000 to show, $10,000 Reebok sponsorship)

Joanna Jedrzejczyk $260,000 ($110,000 to show, $110,000 win bonus, $40,000 Reebok sponsorship)

Yoel Romero: $215,000 ($130,000 to show, $30,000 win bonus, $50,000 Performance of the Night bonus, $5,000 Reebok sponsorship)

Jim Miller: $151,000 ($61,000 to show, $61,000 win bonus, $9,000 from Alves for missing weight, $20,000 Reebok sponsorship)

Karolina Kowalkiewicz: $130,000 ($100,000 to show, $30,000 Reebok sponsorship)

Tim Boetsch: $123,000 ($54,000 to show, $54,000 win bonus, $15,000 Reebok sponsorship)

Donald Cerrone: $88,000 (UFC paid out despite bout being cancelled)

Jeremy Stephens: $77,000 ($57,000 to show, $20,000 Reebok sponsorship)

Miesha Tate: $60,000 ($50,000 to show, $10,000 Reebok sponsorship)

Raquel Pennington: $57,000 ($26,000 to show, $26,000 win bonus, $5,000 Reebok sponsorship)

Khabib Nurmagomedov: $57,000 ($26,000 to show, $26,000 win bonus, $5,000 Reebok sponsorship)

Rafael Natal: $56,000 ($41,000 to show, $15,000 Reebok sponsorship)

Thiago Alves: $56,000 ($45,000 to show, $9,000 fine for missing weight, $20,000 Reebok sponsorship)

Michael Johnson: $47,000 ($32,000 to show, $15,000 Reebok sponsorship)

Liz Carmouche: $43,000 ($19,000 to show, $19,000 win bonus, $5,000 Reebok sponsorship)

Vicente Luque: $34,500 ($16,000 to show, $16,000 win bonus, $2,500 Reebok sponsorship)

Belal Muhammad: $14,500 ($12,000 to show, $2,500 Reebok sponsorship)

Katlyn Chookagian: $14,500 ($12,000 to show, $2,500 Reebok sponsorship)
    ویرایش توسط phenome : 2016/11/15 در ساعت 20:40
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط enriqu3 نمایش پست ها
    یه عکس جالب ، در واقع دو تا

آرتم لوبوف ، حریف تمرینی کانر بلافاصله بعد از مبارزه این عکس رو منتشر کرده :

احتمالا یاد این صحنه افتادید :

یعنی این بشر این حرکت دست رو پشت قراردن تمرین کرده بوده !!!
    دوستان کانر این حرکت رو از tyson Fury تقلید کرده تایسون فیوری توی مبارزش با کلیچکو دستاش رو برد پشت سرش توی تویترش یه عکس منتشر کرده و گفته تبریک میگم نوتوریوس برای ساختن تاریخ ufc اگه شیرین کاری دیگه ای خواستی فقط بپرس
    اینم لینک خبر
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    دوستان کانر این حرکت رو از tyson Fury تقلید کرده تایسون فیوری توی مبارزش با کلیچکو دستاش رو برد پشت سرش توی تویترش یه عکس منتشر کرده و گفته تبریک میگم نوتوریوس برای ساختن تاریخ ufc اگه شیرین کاری دیگه ای خواستی فقط بپرس
    افشین جان این حرکت قدیمی هست.
    کسی که خودش از بوکسورهای دیگه تقلید کرده نباید به کانر بگه از من تقلید کردی!!!
    این حرکت رو من خیلی وقت پیش دیدم که روی جونز انجام داد و حریفش رو ناک اوت کرد
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام برادر عزیزم سهراب جان من کانر رو دوست دارم از این میترسم که کانر هم به سرنوشت الوارز دچار بشه. الوارز هم به زیبایی وبا اقتدار دوس انجوس رو شکست داد در حالی که همه در مورد قدرتش و تواناییاش صحبت میکردند و بردش رو جلو کانر قطعی میدونستند دیدیم چه به سرش اومد .
    سلام chiao جان.
    مسئله اینه که خبیب تو استرایک واقعا ضعیف نشون داد و اگه مشت های کانر بهش بگیره میتونه ناک دان یا ناک اوتش کنه.
    بهر حال کانر باید سعی کنه رو تیک داون دیفنسش خوب کار کنه و سعی کنه به محض رفتن به خاک به حالت ایستاده برگرده.
    کانر قدرت بدنی خیلی خوبی داره بردش دور از دسترس نیست ولی تمرین کشتی زیاد می خواد. که می تونه وقت بیشتری بهش اختصاص بده و از تمرینات استرایکش کم کنه چون واقعا خبیب تو استرایک خیلی از کانر پایین تر هست.

ویرایش توسط sohrabb : 2016/11/15 در ساعت 21:50
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    باید بهتون بگم که انگار توی کل این فروم فقط شمایی که اطلاعات داری بقیه هم هنوز فرق آپرگاد و با هوگ نشخیص نمی دن
    از این به بعد به علت سطح بالای اطلاعات شما پیشنهاد می کنم برید به فایتر های سازمان ufc مشاوره بدید که این همه اطلاعات توی این فروم در مقابل بقیه افراد که هیچی از رزمی نمی فهمن حدر ندید
    امیدوارم به خاط رک بودنم ناراحت نشید چوه من سطح اطلاعاتم خیلی پایه و هیچی از رزمی نمی فهمم شما به کیفیت سطح اطلاعاتتون ببخشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahossein نمایش پست ها

من نمیدونم واقعا چی میگین ، منطق هواداران کانر عجیبه!!

مگه من گفتم کانر فایتر بدیه؟ من واضح توی تمام پستهام نوشتم کانر یک فایتر بزرگ و بسیار خوبه اما یک قهرمان باید از عنوان قهرمانی خودش دفاع داشته باشه این توی همه رشته های ورزشی هست!

پس بگیم چون فلان شخص خیلی قویه دفاع نکنه؟ خب از کجا میدونید اون شخص خیلی قویه و قهرمان قدرتمندیه ، قهرمان شدن بسیار اسونتر از دفاع از عنوان قهرمانیه! بقول فایترهای بزرگ رسیدن به قله سخته اما باقی ماندن در قله به مراتب سخت تره!

منم کانرو با دمیتریوس جانسون مقایسه نکردم دوستمون درمورد قیاس مع الفارغ و بیخود بین این دو فایتر اشاره کرد و من جواب ایشون رو دادم.

آلدو یک قهرمان با ده سال شکست ناپذیری بود ، میاد کمربند خودش رو میبازه و بهش تایتل شات داده نمیشه چون قهرمان جدید وزن توی دو وزن بالاتر هوس کرده مبارزه بکنه ، کار به اینجا هم ختم نمیشه و میبازه و باز ریمچ میخواد و منطقی برای این ریمچ در ابعاد فنی و رقابتی اصلا نمیگنجه.

اما با حمایت محض مدیران کانر اومد ریمچ گرفت و بعدشم تازه از عنوان قهرمانیش دفاع نکرد رفت سوپر فایت کرد بازهم با حمایت عجیب مدیران!!!!!!!!! بعد یکسری ها میگن تحت حمایت مدیران نیستش!!!!!!!!!

حالا مسئله اینه که چطور کانر توی یک فایت عادی و بیخود توی دو وزن بالاتر از شخصی شکست میخوره بلافاصله ریمچ میگیره اما آلدو به دلیل ده سال شکست ناپذیری حق ریمچ نداره؟

همین که شما احتیاط ، ژوزه آلدو در مبارزه با ادگار رو یک نکته ی منفی میدونید نشون از سطح درک رزمی شما هستش (ناراحت نشید من آدم رکی هستم) ...

باز تاکید میکنم کانر فایتر بسیار خوب و با پتانسیل و تمرکز بالا هستش اما آیا دلیل میشه که حق فایترهای دیگه خورده بشه؟ اصلا و طبیعتا این اتفاق چند بار رخ داده هم برای آلدو هم برای حبیب و یا فرگوسن!

امیدوارم دیگه مدیران وضع UFC رو از این مسخره تر و مزخرف تر نکنن و کانر باید مجبور به دفاع از عنوان بشه ، یک قهرمان باید از عنوان قهرمانیش دفاع بکنه و طبیعتا یکی از کمربند ها رو به دلخواه واگذار بکنه ، چلنجرهای بعدی هم یا آلدو یا حبیب باشن.

طبیعتا کانر در Lightweight شرایط فیزیکی مسائد تر و بهتری داره و احتمال میدم این وزن رو انتخاب بکنه.

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    سلام دوستان عزیز
    در بحث تبادل نظرتون سعی کنید هر سمتی و طرفدار هر فایتری هستین طوری صحبت کنین بحث شخصی نشه...
    من به احترام اینکه پست ها 90 درصد محتواشون فنی هست دستکاری نکردمشون ولی من بعد هر پستی که خارج از بحث فنی باشه..پاک میشه...
    صحبت درباره موضوع تایپیک بدون شخصی کردن بحث,بلامانع هست.

الان گفتم, که دیگه جواب رو جواب داده نشه...!!!!!

لطفا همکاری کنید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_arya نمایش پست ها
    کسی ازش حمایت نمیکنه وقتی میتونن از سوپر فایت درامد بیشتری داشته باشن چرا بیان حق الدو رو بدن ؟ هرکسی بود به جای کانر با این همه حاشیه و توجه همین اتفاق براش .... پسر خاله نیستن که این بیزنسه برای لذت منو شما این همه تشکیلات سر هم نشده عزیز جان
    اصلا مک گرگور نیاز به حمایت داره ؟ رزومه و عملکرد و دستاورد اتوماتیک از خودش دفاع میکنه .
    من خودم به شخصه از حمایت کورکورانه و تعصب بیجا بیزارم و بارها تو همین فاروم گفتم کانر هم از لحاظ فنی هم از لحاظ اخلاقی دارای ایرادات پر رنگیه ، اما اینکه بخوایم هر ایراد و ضعفی که توی یک مجموعه وجود داره رو به یک نفر نسبت بدیم چیزی جز خصومت هستش ؟
    اصلا بد بینانه به قضیه نگاه کنیم ، اینطور فکر کنیم کانر از طرف سازمان مورد حمایت قرار گرفته ، آیا سازمان با همچین سرمایه هنگفتی به خاطر اینکه عاشق چشم و ابرو مک گرگوره به اون بها میده ؟ یا این وسط منفعتی وجود داره ؟ حالا این وسط کانر در قبال این حمایت مقصره ؟ یا صرفا به خاطر توانایی ها و عملکردش سازمان باهاش تعامل داره ؟ اصلا چنین حمایتی چرا برای کس دیگه ای وجود نداره ؟
    ....
    فقط این رو میدونم اگه بر فرض حمایتی شده و حقی این وسط از کسی ضایع شده تنها کسی که مقصر نیست مک گرگوره /
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    افشین جان این حرکت قدیمی هست.
    کسی که خودش از بوکسورهای دیگه تقلید کرده نباید به کانر بگه از من تقلید کردی!!!
    این حرکت رو من خیلی وقت پیش دیدم که روی جونز انجام داد و حریفش رو ناک اوت کرد

اره شما درست میگین ولی انصافا استایل کانر با تایسون فیوری مو نمیزنه ولی نحوه ایستادن روی جونز فرق میکنه
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    32
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    سلام به همه دوستان .... من تو این سایت یه کم تازه واردم و این اولین بحثی هستش که دارم توش شرکت میکنم ....

اول این رو بگم که من به شخصه از کانر و کارهاش و غرورش تا قبل از این فایت متنفر بودم و تنفر من هم از زمانی شروع شد که اون کارهارو قبل فایت با آلدو انجام داد و موقعی که نیت submitش کرد واقعا لذت بردم تا اینکه به فایت با آلوارز رسیدم به شخصه میتونم بگم که احترام شخص منو با این فایت بدست آورد یعنی خارق العاده بود (و از حق نگذریم که چقدر بد بود آلوارز)

به دنبال بحثی که تو گروه بالا گرفته هم باید بگم که کسی که تو یه وزن قهرمانه و کمربند اون وزن رو داره ((به نظر من)) اصلا حق عوض کردن وزن رو نداره و اگرم عوض کرد باید کمربند رو واگذار کنه یا اینکه باید تو یه مدت خاص (مثلا 1 سال) حتما از اون دفاع کنه وگرنه باید کمربند رو ازش بگیرن.... متاسفانه یا خوشبختانه ufc داره میشه مثل کشتی کج .... فقط به فکر درآمد یا بقول دوستان Businessه .... با توجه به این اصلا بعید نیست که بگن کانر باید از دوتا کمربندش تو یه شب دفاع کنه

با تشکر از اهالی خوب سایت ....
    کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    دوتا ویدیو از مصاحبه با ادی بعد از مسابفش هست.
    قبل از هر چیز شرمنده اونقدر ها بر زبان "بلاد کفر" تسلط ندارم که زیر نویس براش قرار بدم.
    طبق گفته دوستان در هر مصاحبه تاکید داشت که بر اساس پلن و تمرین ها و حرف های مربیش پیش نرفته وبهاش رو پرداخته.
    در ویدیو اولی ازش پرسیدند خب پلن چی بود که گفت کیک های فراوان به بالا تنه حریف بوده(اگه درست متوجه شده باشم)
    و در آخر هم گفت واسه تجدید روحیه میره پیش خانم بچه ها!
    وبا گفتن اون thank you آخر خیلی بیش ار پیش جیگرم براش کباب شد.(آخی ! گوگولی !)
    ویدیو شماره یک:
    ویدیو شماره دو:
صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 64

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)