ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 نیت دیاز::: Ufc داره منو از کانر دور نگه می داره!!!!!!!

نیت دیاز در آخرین مصاحبه اش گفت

UFC داره منو از کانر دورنگه میداره

نیت دیاز::: Ufc داره منو از کانر دور نگه می داره!!!!!!!

نیت دیاز در صحبتش با ESPN اشاره کرده که UFC اون وبرادرش نیک رو عمدا مانع ورودشون شدن به مدیسون اسکور گاردن. اون گفته UFC نمیخواسته که نیت با حظورش سایه بندازه روی درخشش کانر در اولین کارت توی نیویورک.همون طور که میدونید نیت و کانر با هم دوبار مبارزه کردن که سهم هر کدوم یک پیروزی بود و مبارزه سوم توسط هر دو حرفش زده شده که دانا وایت هم گفته نه اتفاق نمی افته برای اینکه بی معنیه.

UFC میدونه که این اصلا برای کانر خوب نیست. چرا به من حتی بلیت تماشا این مبارزه رو هم ندادن.من گفتم کاری به کارش ندارم , نمیخوام باهاش مبارزه کنم , فقط یه جا برای تماشا به من و برادرم بدید اما اونها هیچ کدوممون رو نخواستن راه بدن به اونجا.
    اونها دارن منو پنهان میکنن.کانر رو بزارن روی جایگاه والایی که تا الان گذاشتنش..(نیت دیاز گفت)

دیاز گفته من به دانا پیام دادم که بلیت مبارزه رو میخوام ولی اون گفت که جا ها پر شدند. ما هم رفتیم توی یه کلاب نشستیم.همین که کانر برنده شده صدها نفر دور منو گرفتن و بهم زل زدن منم یه جوری که انگار بهشون گفتم میخواهین چیکار کنم حتی نذاشتن من برم اون تو مبارزه رو ببینم.فکر میکنم صندلی منو دادن به Nick Jonas (خواننده) مردم همش از من میپرسن که مبارزه سوم رو کی انجام میدی. میدونم که همه دلشون میخواد اون مبارزه رو ببینن ولی من التماس کسی رو نمیکنم اگه کسی این مبارزه رو بخواد اون کانر هست که باید این از خداش باشه.اون کسی که باید چیزی رو ثابت کنه نه من.به کانر تبریک میگم ولی هم من وهم اون میدونیم که تو مبارزه آخرمون چی شد. همه هم دیدن و چه به سر این بهترین تمام ادوار آقای مک گرگور اومد.من که این بهترین در تمام ادوار رو در اون دو مبارزه ندیدم.

جان کاوناه هم گفته که مبارزه سوم با دیاز میتونه مبارزه بعدی باشه که خیلی ها دوست دارن ببینن و گفته نیت دومین مبارزه برتر وزن 155 پوند هست و گفت نیت هم حبیب رو شکست میده هم فرگوسن رو.

با وجود برتری مک گرگور در مقابل آلوارز نیت کاملا مطمئن به پیروزی هست از مبارزه سوم و معتقد که دو کمر بند دست کانر بهش تحویل داده شده و همش ساختگی و الکی هست.
    دیاز گفته اگه به من هم این همه موقعیت میدادن من هم ازشون استفاده میکردم.
    ویرایش توسط Spirit : 2016/11/16 در ساعت 22:53
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    کلا من عاشق این برادران دیاز هستم خیلی باحال و یه جورایی اهل دل هستن
    در مورد مبارزه سوم مطمئن باشید که اتفاق میفته ، اخه چه دلیلی داره فایتی که اون همه پول در میاره رو نزارن اتفاق بیفته
    ولی اینکه نزارن این دوتا وارد آرنا بشن خیلی خیلی عجیبه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    چ دلیلی داره دوباره کشش بدن.من مطمئنم بازی کانر در مقابل الدو یا حبیب خیلی بیشتر پولساه تا بازی با دیاز.دلیل اینکه نزاشتن دیاز وارد سالن بشه هم فک میکنم بخاطر این بوده ک کانر استرس نگیره یا رسانه هاا نیان با دیاز ک تنها کسیه ک تونسته کانر رو ببره حرف بزنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    کلا من عاشق این برادران دیاز هستم خیلی باحال و یه جورایی اهل دل هستن
    در مورد مبارزه سوم مطمئن باشید که اتفاق میفته ، اخه چه دلیلی داره فایتی که اون همه پول در میاره رو نزارن اتفاق بیفته
    ولی اینکه نزارن این دوتا وارد آرنا بشن خیلی خیلی عجیبه
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    چ دلیلی داره دوباره کشش بدن.من مطمئنم بازی کانر در مقابل الدو یا حبیب خیلی بیشتر پولساه تا بازی با دیاز.دلیل اینکه نزاشتن دیاز وارد سالن بشه هم فک میکنم بخاطر این بوده ک کانر استرس نگیره یا رسانه هاا نیان با دیاز ک تنها کسیه ک تونسته کانر رو ببره حرف بزنن
    خیلی خوب حالا من ازتون سوال میکنم
    چه دلیلی داشت که بلافاصله به کانر ریمچ دادن ؟ یا چه دلیلی داشت به کانر تایتل شات بدن در حالی که اصلا فایتر اون دسته نیست ؟
    و به نظرتون طبیعیه که با دیدن نیت کانر استرس بگیره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    کسی که جلوی 20 هزار نفر به اون روونی فایت میکنه بعد با دیدن نیت بیاد استرس بگیره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    دوستان یه جوری از این کانر بدتون میاد دنبال هر سوژه ای هستین خودتون رو راضی کنید نه؟نیت دیاز خیلی خوب کانرو زد درست؟ خیلی راحت دسرسی داشت به نقاط حساس گیجگاهی خیلی هم ضربه زد ولی چرا تاثیری نداشت؟ راند 5 مسابقه دومشون .. واقعا مثل یک دختر بچه داشت ضربه میزد بهش ...دوستان عزیزی که میگن نیت خوبه فلانه من زیست شناسی خوندم به زبون ساده اگه 3 راند دیگه ادامه داشت مسابقشون از شدت خونریزی بیهوش میشد نیت ! یعنی فهم این نکنه اینقد سخته ؟ تعصب اخه تا چه حدی؟ بدت میاد بگو بدم میاد اقا ولا این کمربندارو از خونه خاله برنداشته ... براش مسابقه داده عزیز من خخخخ
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    15
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    جالبه واقعا دوست عزیز بالایی از شدت خونریزی صحبت میکنه!!
    دوست عزیز نیت دیاز تنها کسی بود ک پوزه همیشه باز کانر و ب خاک مالید چ مسابقه اول چ مسابقه دوم !!
    جالبه تو مسابقه دوم کانر از راند 3ب بعد مشخص بود کم آورده اگر هوش بالاش نبود چند موقعیت خوب نیت برای ناک اوت کردنش داد لطفا کسی از کتک خوردن نیت مثل دختر ها حرف نزنه !!
    نیت دیاز یک فایتر بی نظیره ک من عاشق سبکشم ب قول نیت اگر امتیازایی ک کمپانی ب کانر میده رو ب نیت هم میدادن مطمئن باشید نیت هم مثل قولی ک الان از کانر ساختن بود !
    امیدوارم کمپانی مسابقه سوم رو بذاره تا همه چی مشخص بشه
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    دوستان یه جوری از این کانر بدتون میاد دنبال هر سوژه ای هستین خودتون رو راضی کنید نه؟نیت دیاز خیلی خوب کانرو زد درست؟ خیلی راحت دسرسی داشت به نقاط حساس گیجگاهی خیلی هم ضربه زد ولی چرا تاثیری نداشت؟ راند 5 مسابقه دومشون .. واقعا مثل یک دختر بچه داشت ضربه میزد بهش ...دوستان عزیزی که میگن نیت خوبه فلانه من زیست شناسی خوندم به زبون ساده اگه 3 راند دیگه ادامه داشت مسابقشون از شدت خونریزی بیهوش میشد نیت ! یعنی فهم این نکنه اینقد سخته ؟ نیت دیاز::: Ufc داره منو از کانر دور نگه می داره!!!!!!! تعصب اخه تا چه حدی؟ بدت میاد بگو بدم میاد اقا ولا این کمربندارو از خونه خاله برنداشته ... براش مسابقه داده عزیز من خخخخ
    کلا این چیزهایی که گفتی یعنی چی ؟
    چرا از کانر باید بدمون بیاد ؟
    اگه بعد از راند پنج فایت 3 راند دیگه ادامه داشت نیت بیهوش میشد این یعنی چی دقیقا !!!!
    سوال هایی که بالا از دوستمون رو پرسیدم از شما هم میپرسم و خواهش میکنم اگه میتونید جواب بدید
    چه دلیلی داشت که بلافاصله به کانر ریمچ دادن ؟ یا چه دلیلی داشت به کانر تایتل شات بدن در حالی که اصلا فایتر اون دسته نیست ؟
    الان کانر یه سال میشه که قهرمان دسته پر وزن (featherweight) هست و تو این مدت سه تا فایت تو دسته های وزنی بالاتر داشته و هیچ تایتل دیفنسی نداشته !!!!!!!
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    فکر میکنم به اندازه کافی ( شایدم بیش از حد ) راجع به فایت کانر و دیاز صحبت کردیم و جالب نباشه دوباره همون بحث ها رو دوباره شروع کنیم .
    منم موافقم این فایت باید انجام بشه ولی نه به این سرعت ، یکی از اعتراض های بچه های خودمون تو همین فاروم اینه که کانر باید از کمربند دفاع کنه ، احتمال 90 درصد هم فیدرویت رو رها میکنه و لایت ویت رو رسمی میکنه ، در نتیجه دیاز بیاد سر کمربند مبارزه کنه ؟ پس تکلیف حبیب و فرگوسن چی میشه ؟! پس نشدنیه . در ثانی در حال حاضر جذابیتی ایجاد نمیکنه تا مدیران رو ترغیب به ست شدنش بکنه . این حرفای دیاز هم برای اینه که دوباره تو کانون توجه قرار بگیره . واقعا نیت دیاز تا قبل از مبارزه با مک گرگور چند تا مین ایونت حضور داشت ؟ پس سوای همه بحث ها کانر تو پوش کردن دیاز هم نقش مهمی داشته .

یه پیشنهاد هم داشتم ، یه تاپیک زده بشه تا همه خبرهای مربوط به کانر اونجا مطرح بشه ، شاید بعضی ها تمایل نداشته باشن هر طرف سایت میرن راجع به کانر خبر بخونن ( که انصافا هم حق دارن ) اینطوری شاید حساست ها هم کمتر بشه .

این حرفم هم جا موند واسه همین پست رو ویرایش کردم تا بگم :
    این رو هم یادم رفت بگم ، به نظر من دیاز باید تمرکزش رو از کانر برداره و ذهنش رو معطوف به ادامه کریرش کنه . مثلا فایت با آلوارز و یا ریمچ با دوس آنجوس میتونه خیلی جالب باشه . حتی از صحبت کاوانا هم خوشم اومد ، مبارزه نیت دیاز با نورماگمادوف عالی میشه ( هر چند بعیده حبیب به جز تایتل شات چیز دیگه ای قبول کنه ) .
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط enriqu3 نمایش پست ها

یه پیشنهاد هم داشتم ، یه تاپیک زده بشه تا همه خبرهای مربوط به کانر اونجا مطرح بشه ، شاید بعضی ها تمایل نداشته باشن هر طرف سایت میرن راجع به کانر خبر بخونن ( که انصافا هم حق دارن ) اینطوری شاید حساست ها هم کمتر بشه .

.
    دیگه اگه یک تاپیک بزنیم در مورد اخبار کانر کلا هیچ تاپیک دیگه ای نمیشه زد دیگه چون همه خبرها پیش این آقای کانر هستش.در ضمن فکر میکنم اون جوری بدتره دیگه همه میدونن دعوا تو کدوم خیابونه میریزن اونجا حالا دیگه چی میشه خدا عالمه.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    نقل قول نوشته اصلی توسط spirit نمایش پست ها
    دیگه اگه یک تاپیک بزنیم در مورد اخبار کانر کلا هیچ تاپیک دیگه ای نمیشه زد دیگه چون همه خبرها پیش این آقای کانر هستش.در ضمن فکر میکنم اون جوری بدتره دیگه همه میدونن دعوا تو کدوم خیابونه میریزن اونجا حالا دیگه چی میشه خدا عالمه.
    راست میگی شما هم ، اونطوری احتمالا تاپیک سریع لاک بشه .
    جدا از هر دو تا خبری که توی سایت های مختلف درباره mma میخونی یکیش راجع به مک گرگوره .
    به نظر من این بحث ها و چالش هایی که به وجود میاد اگه از حیطه احترام متقابل خارج نشه انصافا نه تنها بد نیست ، بلکه جذابیت فاروم و فعالیت بچه ها رو بالا میبره . خدا رو شکر اکثر بچه ها هم رعایت اخلاق رو میکنن و تا حالا ( گوش شیطون کر ) مورد حادی بوجود نیومده ، انشالا همینطوری هم باقی بمونه .
    .................................................. .................................................. .................................................. ...
    راجع به پستی هم که زده شده این نکته هم جا موند ، اینکه نیت و نیک رو به سالن دعوت نکردن ( یا به استدلال نیت مانع حضورشون شدن ) خیلی کار بی معنی و چیپی بوده ، حالا هر دلیلی که میخواسته داشته باشه . راست میگه که واسه برادران جوناس جا بوده بعد واسه این دو تا نتونستن بلیط فراهم کنن .
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)