ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

واکنش فلوید میدر در مقایسه با کانر مک گروگر

قهرمان شکست نخورده بوکس فلوید میدر Floyd Mayweather که پس از 49 مبارزه بوکس بدون شکست پشت سر گذاشت, و سال گذشته اخرین مبارزه بوکسش را در مقابل Andre Berto انجام داد و خود را بازنشسته کرد. حال سر موضوع پیروزی و قهرمانی کانر مک گروگر پس از رویداد UFC 205 صحبت کرده. همونطور که اطلاع دارید کانر در این مدتی که برای سازمان یو اف سی مبارزه میکند پول خوبی برای هر فایت دریافت کرده است. بخصوص این چند مبارزه اخرش. و حتی رکورد فروش هم زده است که در نهایت هم توانست دو کمربند را روی شانه هایش قرار دهد. ونتیجه تاریخی برای یو اف سی ثبت کرد. حال پس از پیروزی کانر ظاهرا کانر را با فلوید میدر مقایسه کرده اند به همین خاطر فلوید میدر در مصاحبه جدیدی به TMZ در این رابطه صحبت کرده

فلوید میوذر در جواب به TMZ میگه این مقایسه من با کانر مانند مقایسه یک فیل با مورچه است. این حال مرا بد میکند. میوذر در ادامه میگه: من نمیدانستم که کانر مک گرگور شکست نخورده است؛من نمیدانستم او در یک سلطنت MMA به مدت 20 سال بدون شکست بوده است؛ من نمیدانستم او در پنج کلاس مختلف قهرمان جهان بوده است. این چیزی است که من ازش اطلاع ندارم و فکر میکنم شما بچه ها باید چیز جدیدی به من بگویید - اگر حال شما بگویید که او فلوید میوذر MMA است من به تلاش برای پیدا کردن او: ایا او تا کنون توانسته است در یک شب 300 میلیون بسازد. یا حتی او توانسته 100 ملیون در یک شب بسازد. یا حتی تا بحال موفق به ساخت 70 ملیون در یک شب شده است. بنابر این این اصلا خوب نیست بگویند او فلوید میوذر MMA است.
    فلوید میوذر در اخر حرفهایش گفته است من یک افسانه, یک اسطوره زنده هستم. برای ورزش بوکس سالها و سالها سخت کار کرده ام. این کار با خون و عرق و اشک بوده است. من به تشکیل یک تیم فوق العاده. و اجرا های فوق العاده - اما مقایسه من با کانر مک گرگور هرگز چون یک بی احترامی است. یک بار دیگر میگویم من یک فیل هستم و او یک مورچه. یک فیل را هرگز با مورچه ها مقایسه نمیکنن

اینم بگم که ظاهرا کانر مک گرگور در جواب تو یکی از صحبتهایش ازش تقاضای مبارزه کرده. و گفته که اگر 100 ملیون میخواهد برای انجام یک مسابقه بوکس اماده شود. بعد ظاهرا کانر روز سه شنبه در یکی از باشگاه ها میکروفن برداشته و گفته که فلوید برای انجام این مبارزه بوکس اماده نیست
    ویرایش توسط phenome : 2016/11/16 در ساعت 22:35
    کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    اینا همش توطئه** داداش شما خودتو ناراحت نکن میخوان کانر رو صاحب 2 کمر بند کنن که تو ایران جوونای مارو حرص بدن
    خود دانا وایت دست نشانده ی **
    اینکه کانر به اینجا رسیده دلیلش این نست اصلا ورزشکاره! این یارو 2 تا 3 تا تتو رو بدنشه ادا در میاره بابا .. برا اینکه به اینجا برسه از 300 سال پیش نقشه کشیدن
    همین الوارز اولا هیچی نیس که الکی به اونم تایتل شات دادن ولی مثلا بهش پول دادن که ببازه
    اگه میزد کانرو کل اینده ورزشیش خراب میشد منم متوجه این شدم
    خلاصه این کانر خود چوزن وان هست و برای رسیدن به این جایگاه فقط پول یه اینو اون داده ... حالا داداش ببین گند کارش کی در میاد من شنیدم پولاشم تموم شده با دانا وایت هم بهم زدن رابطه ندارن دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط majidbavafa نمایش پست ها
    دوست من در کمال احترام شما یه نگاه به رکورد بقه هم بندازید،همین آقای خبیب فقط توی خا ک حرفه ای تره وگرنه تو سرپا چیزی از کانر کمتر نداره،بعدش که به
    قدو فیتنس نیست مبارزه!مگه فشن شو هستش؟روی کاغذ خیلیا خوبن و حتی خیلی بدن ولی در عم متفاوت هستش،مثلا فدور یا ویلاسکاس یا حتی هندرسون اینا که همه کشتی گیرای قهارین واصن فیتنس میتنس ندارن!شما رکورد های کانر رو بزار کنار آلوارز شرایطشونم باهم مقایسه کن، سابقه کانر نشون میده جز جنجال چیزی دیگه ای نیست،این حباب میترکه وبهتر از همه خود دانا ووایت میدونه که این مبارز چیزی جز باد خالی نیست،ببین تمامی مبارزه هاشو که تو تک تکشون نفس کم میاره وکلا رنگش میپره!ایشون صورشتو میتونه بدزده؟شما مبارزه با دیازشو ندیدی گویا دوست عزیز دیگه باید با صورتش چیکار میکرد دیاز؟!البته اینا نظر شخصی منه شایدم همش اشتباست ولی باخت آلوارز به نظر من یه دروغ بود تا یه رویداد ورزشی،تاریخچه مبارزه ایرلند و اروپاه پر هستش از گاوبندی ها و ساخت و پاخت های اینطوری،گویا سوغات کانرم همینه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    دوست من در کمال احترام شما یه نگاه به رکورد بقه هم بندازید،همین آقای خبیب فقط توی خا ک حرفه ای تره وگرنه تو سرپا چیزی از کانر کمتر نداره،بعدش که به
    قدو فیتنس نیست مبارزه!مگه فشن شو هستش؟روی کاغذ خیلیا خوبن و حتی خیلی بدن ولی در عم متفاوت هستش،مثلا فدور یا ویلاسکاس یا حتی هندرسون اینا که همه کشتی گیرای قهارین واصن فیتنس میتنس ندارن!شما رکورد های کانر رو بزار کنار آلوارز شرایطشونم باهم مقایسه کن، سابقه کانر نشون میده جز جنجال چیزی دیگه ای نیست،این حباب میترکه وبهتر از همه خود دانا ووایت میدونه که این مبارز چیزی جز باد خالی نیست،ببین تمامی مبارزه هاشو که تو تک تکشون نفس کم میاره وکلا رنگش میپره!ایشون صورشتو میتونه بدزده؟شما مبارزه با دیازشو ندیدی گویا دوست عزیز دیگه باید با صورتش چیکار میکرد دیاز؟!البته اینا نظر شخصی منه شایدم همش اشتباست ولی باخت آلوارز به نظر من یه دروغ بود تا یه رویداد ورزشی،تاریخچه مبارزه ایرلند و اروپاه پر هستش از گاوبندی ها و ساخت و پاخت های اینطوری،گویا سوغات کانرم همینه
    مبارزه خبیب با جانسون رو ببینید. خبیب تقریبا هیچ کار مفیدی در سرپا انجام نمیده و اصلا در سرپا قابل مقایسه با کانر نبست.
    گاوبندی تو یک مبارزه تو دو مبارزه نه اینهمه ناک اوت.
    تو همین سایت قبل از بازی کانر - مندز اکثرا میگفتن مندز کانر رو له می کنه. و بعد از باختش گفتن گاوبندی بود.
    قبل از مسابقه کانر - آلدو گفتن آلدو راحت کانر رو می بره. ولی بعد از برد سریع کانر گفتن بردش شانسی بود.
    قبل بازی با ادی آلوارز همجا بحث این بود که ادی کانر رو به راحتی می بره. و حالا بعد از باخت از کانر بازی رو گاو بندی میدونید.
    بارها و بارها در مورد نقطه ضعفهای تکنیکی کانر در گرپلینگ و همچنین نداشتن استقامت خوب تو این سایت صحبت شده. و کسی هم منکرش نیست و منم یکی از منتقدانش بودم و هستم که خیلی سریع نفس کم میاره. ولی استرایک خیلی خوب کانر تونسته خیلی از نقاط ضعفشو کمرنگ کنه.
    شما ببینید چند نفر تونستن به نیت تو یک بازی اینهمه ضربه بزنن. و چقدر از این ضربات سنگین رو هم به چونش زده که حساسترین نقاط صورت یک فایتر هست.
    نیت با بوکسورهای حرفه ای تمرین می کنه و ازشون کم نمیاره و همه ازش تعریف می کنن و به سر سختی بسیار بالا و استقامت بدنی عالی معروف هست.
    و نیت سالهاست که جوجیتسو کار می کنه و سطح خیلی خوبی در جوجیتسو داره.
    و همه این عوامل باعث می شه تموم کردن کار نیت در سر پا و یا خاک بسیار سخت باشه.

ضمن اینکه کانر به فلوید گفته تو که جراتشو نداری بیای تو ورزش mma فایت کنیم. پس به من 100 میلیون دلار بده ، من میام باهات بوکس می کنم.
    به هرجال اگه کانر مبارزه رو ببازه هم ، حداقل این جراتو داشته تا بره و تو یک رشته دیگه با یکی از بهترین های این رشته مبارزه کنه.
    اما فلوید بیرون ایستاده و از دستاوردهاش تعریف میکنه.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/11/18 در ساعت 20:18
    کاربر سایت

عضو انجمن
    129
    مبارز مورد علاقه GegardMousasi_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_arya نمایش پست ها
    اینا همش توطئه** داداش شما خودتو ناراحت نکن میخوان کانر رو صاحب 2 کمر بند کنن که تو ایران جوونای مارو حرص بدن
    خود دانا وایت دست نشانده ی **
    اینکه کانر به اینجا رسیده دلیلش این نست اصلا ورزشکاره! این یارو 2 تا 3 تا تتو رو بدنشه ادا در میاره بابا .. برا اینکه به اینجا برسه از 300 سال پیش نقشه کشیدن
    همین الوارز اولا هیچی نیس که الکی به اونم تایتل شات دادن ولی مثلا بهش پول دادن که ببازه
    اگه میزد کانرو کل اینده ورزشیش خراب میشد منم متوجه این شدم
    خلاصه این کانر خود چوزن وان هست و برای رسیدن به این جایگاه فقط پول یه اینو اون داده ... حالا داداش ببین گند کارش کی در میاد من شنیدم پولاشم تموم شده با دانا وایت هم بهم زدن رابطه ندارن دیگه
    خوبه اینطوری ما حداقل دل شم رو خوش کردیم دوست عزیز،ولی باور کنید توهم توطیه ندارم من،همشم کاره پوله،اینطوری پول بیشتری در میاد از توش!دیگه مث سابق نیست دو نفر برن تو رینگ بزن الکی همو هوا بدن الان حواشی خیلی پول درارتره!به نظر شما احترام میزارم ولی کانراصلا مبارز سطح بالایی نیست ولی حراف خوبیه!گویا طرفداراشم همین سبکین!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    129
    مبارز مورد علاقه GegardMousasi_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    مبارزه خبیب با جانسون رو ببینید. خبیب تقریبا هیچ کار مفیدی در سرپا انجام نمیده و اصلا در سرپا قابل مقایسه با کانر نبست.
    گاوبندی تو یک مبارزه تو دو مبارزه نه اینهمه ناک اوت.
    تو همین سایت قبل از بازی کانر - مندز اکثرا میگفتن مندز کانر رو له می کنه. و بعد از باختش گفتن گاوبندی بود.
    قبل از مسابقه کانر - آلدو گفتن آلدو راحت کانر رو می بره. ولی بعد از برد سریع کانر گفتن بردش شانسی بود.
    قبل بازی با ادی آلوارز همجا بحث این بود که ادی کانر رو به راحتی می بره. و حالا بعد از باخت از کانر بازی رو گاو بندی میدونید.
    بارها و بارها در مورد نقطه ضعفهای تکنیکی کانر در گرپلینگ و همچنین نداشتن استقامت خوب تو این سایت صحبت شده. و کسی هم منکرش نیست و منم یکی از منتقدانش بودم و هستم که خیلی سریع نفس کم میاره. ولی استرایک خیلی خوب کانر تونسته خیلی از نقاط ضعفشو کمرنگ کنه.
    شما ببینید چند نفر تونستن به نیت تو یک بازی اینهمه ضربه بزنن. و چقدر از این ضربات سنگین رو هم به چونش زده که حساسترین نقاط صورت یک فایتر هست.
    نیت با بوکسورهای حرفه ای تمرین می کنه و ازشون کم نمیاره و همه ازش تعریف می کنن و به سر سختی بسیار بالا و استقامت بدنی عالی معروف هست.
    و نیت سالهاست که جوجیتسو کار می کنه و سطح خیلی خوبی در جوجیتسو داره.
    و همه این عوامل باعث می شه تموم کردن کار نیت در سر پا و یا خاک بسیار سخت باشه.

ضمن اینکه کانر به فلوید گفته تو که جراتشو نداری بیای تو ورزش mma فایت کنیم. پس به من 100 میلیون دلار بده ، من میام باهات بوکس می کنم.
    به هرجال اگه کانر مبارزه رو ببازه هم ، حداقل این جراتو داشته تا بره و تو یک رشته دیگه با یکی از بهترین های این رشته مبارزه کنه.
    اما فلوید بیرون ایستاده و از دستاوردهاش تعریف میکنه.
    والا اگه از این جنجالا دوست دارید کشتی کج ببینید بهتره ها،رزمی یه هنر مرام داره،گرچه مدتیه این کسایی که عضلات چونه قوی تری دارن و توانایی های کمتر دارن میتازن،روراست باشیم فعلا دور دور کانره ولی پیش بینی من اینه که این حبابم میترکه،کلا کار یو اف سی شده همین وقتی تاریخ مصرفش تمام شه ببنید چطور مبارزای واقعی که یهو سرو کله شون ز ناکجا پیدا میشنه تیکه پاره ش میکننالبته دستای** هم تو این قضیه مشهوده انگلیس و روسیه وامریکا هم که جهانخوارن صد البتهخدایییش کم مونده تریپل اچ بیاد به فدور بگه روسیه هیچی نیست بیا خودم بزنم هوات بدم!بعدم بیایم از بردهای ایشون تعریف کنیم که به به چقدر عالیه!زمان همه چی رو نشون میده،اما شاید واقعا هم حق باشماست و من در اشتباه باشم
    ویرایش توسط majidbavafa : 2016/11/18 در ساعت 20:41
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    والا اگه از این جنجالا دوست دارید کشتی کج ببینید بهتره ها،رزمی یه هنر مرام داره،گرچه مدتیه این کسایی که عضلات چونه قوی تری دارن و توانایی های کمتر دارن میتازن،روراست باشیم فعلا دور دور کانره ولی پیش بینی من اینه که این حبابم میترکه،کلا کار یو اف سی شده همین وقتی تاریخ مصرفش تمام شه ببنید چطور مبارزای واقعی که یهو سرو کله شون ز ناکجا پیدا میشنه تیکه پاره ش میکننالبته دستای**هم تو این قضیه مشهوده انگلیس و روسیه وامریکا هم که جهانخوارن صد البتهخدایییش کم مونده تریپل اچ بیاد به فدور بگه روسیه هیچی نیست بیا خودم بزنم هوات بدم!بعدم بیایم از بردهای ایشون تعریف کنیم که به به چقدر عالیه!زمان همه چی رو نشون میده،اما شاید واقعا هم حق باشماست و من در اشتباه باشم
    کجای صحبت هام از مرام یا اخلاق کانر تعریف کردم! و یا گفتم از جنجالهاش خوشم میاد.
    با توجه به حرف شما در مورد عضله و چونه باید گفت تایسون که عضلات قوی داشت و اخلاق درستی نداشت و راکی مارسیانو که چونه قوی داشت جز بهترین فایترهای بوکس نیستن!!!
    به نظر شما فلوید از لحاظ اخلاقی خوبه؟!
    یا محمد علی کلی که همش در حال رفتن رو مخ حریفش بود یک بوکسور عالی نبود؟!
    یا جان جونز که از صحنه تصادف فرار میکنه یک فایتر عالی نبوده؟!

ضمن اینکه هر فایتری ممکنه ببازه و این از ارزش کارهایی که کرده کم نمی کنه. مثل اندرسون سیلوا یا آلدو یا فیدور یا محمد علی کلی یا تایسون و ...
    ما داریم در مورد جنبه های فنی فایترها صحبت می کنیم و صحبتی در مورد اخلاق اونها نکردیم! طرفداری از اخلاق یک فایتر بحث نسبی هست. ممکنه یکی مثل من یا شما از اخلاق کانر خوشمون نیاد که شاید برگرده به تفاوت فرهنگی ما با اونا و کس دیگه ممکنه خوشش بیاد. و هر کدوم دلایل خودمون رو داشته باشیم.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/11/18 در ساعت 21:08
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,701
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط ASF7 نمایش پست ها
    دلاهویا وقتی با فلوید مبارزه کرده از دوران اوجش فاصله داشته . برعکس کنلو بنده خدا 23 سالش بوده . خب واضحه کسی که 23 سال داره تو دوران اوجش نیست دیگه . چری پیکینگ هم یعنی همین دیگه انتخاب حریف مناسب در زمان مناسب
    به نظر شما مانی پاکیائو هم چری پیکینگ هست چون دلاهویا بعد از فلوید اومد با پاکیائو مبارزه کرد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    188
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    به نظر شما مانی پاکیائو هم چری پیکینگ هست چون دلاهویا بعد از فلوید اومد با پاکیائو مبارزه کرد
    من منظورم تنها مبارزه با دلاهویا نبود . اینو در جواب شما گفتم که سر اون مبارزه به فلوید اعتبار دادی . مطمعنا اون فایت واسه منی هم خیلی دشوار نبوده . بعد شما اینم در نظر بگیر منی چطوری مبارزه رو تموم کرد فلوید چطور تموم کرد .
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    کار ندارم به قول دوستمون چری پیک میکرد یا هرچیز دیگه حداقل تایتل دیفنس رو انجام میداد
    حالا حریفش تو اوج باشه یا نباشه ولی حداقل تایتل دیفنس میکرد کاری که اصلا تو dna بعضی ها نیست کلا
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    241
    مبارز مورد علاقه DominickCruz_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    طرفداری از اخلاق یک فایتر بحث نسبی هست. ممکنه یکی مثل من یا شما از اخلاق کانر خوشمون نیاد که شاید برگرده به تفاوت فرهنگی ما با اونا و کس دیگه ممکنه خوشش بیاد. و هر کدوم دلایل خودمون رو داشته باشیم.
    و کاش همه سعی کنن به این دلایل احترام بذارن و انقدر بحث و کل کل نکنن تو تاپیک ها. خیلی فضای انجمن سنگین شده هرجا میری چند نفر دارن راجب حواشی بحث میکنن که هممونم میدونیم به هیچ جا نمیرسه، یعنی نه نظر موافقا تغییر میکنه با این جور صحبتا نه مخالفا.. شده کپی انجمنای کشتی کج که صبح تا شب دارن راجب یه فیلم نامه کل کل میکنن
    جان من بیخیال
    ویرایش توسط mehrab66 : 2016/11/19 در ساعت 19:22
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    2
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    درسته که کانر دوتا کمربند برده و شاید الان شخصیت مهم یو اف سی باشه ولی به نظرم نباید با فلوید میودر مقایسه بشه هرکدوم در سبک خودشون بهترینن ولی اصلا نمیشه باهم مقایسشون کرد من خودم عاشق کانرم ولی میودر یه چیز دیگس
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)