ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 بدون مک گرگور , بدون راندا روزی , سرنوشت ufc چه خواهد شد!!!!!

دانا وایت گفت

UFC میتونه با دوری کانر و آینده نامعلوم روزی ادامه بده

بدون مک گرگور , بدون راندا روزی , سرنوشت ufc  چه خواهد شد!!!!!

همون طور که خبر داده شده کانر مک گرگور در انتظار تولد فرزندش هست و از این رو تا پایان May 2017 مبارزه نخواهد کرد.
    راندا روزی هم اشاره کرده بود که روزهای مبارزه برایش رو به پایان هست.
    جان جونز هم تا جولای 2017 محروم شده.
    با وجود همه اینها به نظر میرسه دانا وایت کاملا آماده رویارویی با مشکلات پیش رو از غیبت ستارگان UFC هست.
    هر روز که به دفتر کارم میرم یک روز جدید در دنیای ورزش به حساب میاد.این چیزی هست که ما هستیم و انجام میدیم برای سالهای زیاد.من سالهاست این کار رو انجام دادم و میتونم بهتون بگم که 2017 مثل دینامیت خواهد بود و UFC خواهد ترکوند. این یه کمپانی مبارزه هست.(دانا وایت گفت)
    بعد فروش سازمان عملکرد وایت بسیار دقیق ملاحظه میشه.علی رغم تغییرات وایت در سمتش باقی موند اما مثل سابق در دسترس خبرنگاران و در کنفرانس ها نیست.از طرفی هم UFC افراد با استعداد مثل جو سیلوا رو ندارد. اگر چه وایت در تمامی اتفاقات از جمله برنامه ریزی و مبارزات شریک و مطلع هست و از فعالیت های پیش رو با مالکین جدید به نظر خوشحال , اما هنوز با خبرنگارانی روبرو میشود که میگن آیا اینجا دیگه تهش هست و اوج همینجاست به آنها میگوید ما تازه اول کار هستیم وکلی چیز دیگه در راه هست
    .

مایکل بیسپینگ نمیتونه در UFC 208 از عنوانش دفاع کنه . راندا هم آینده اش نا معلوم و ظاهرا کوتاه .از طرفی کانر مک گرگور به دلیل استرس گرفتن نامزدش تا چندین ماه مبارزه نخواهد کرد.
    اما وایت میگه ما 16 سال هست که داریم این کار رو انجام میدیدم با خیلی از ستاره هایی که دیگه نتونستن مبارزه کنن یا مسیر دیگه ای رو انتخاب کردن مثل چاک لدل , اندرسون سیلوا , جورج سینت پیر.روزی نیست که من در دفترم با این سوال مواجه نشم که بدون اینها چیکار انجام باید بدیم و همیشه خبر نگاران اینو میپرسند.اگر من به این حرفها گوش میکردم تا الان کارمون تموم بود.
    ولی بهتون این رو میگم که کار ما تازه شروع شده و Ari نگاه خوب و روشنی داره و عاشق این کاره.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    این پلتفورمی بوده که ufc در اختیار کانر گذاشته.اگه کانر میتونست چرا تو سازمانهای قبلی که بود مبارزه چند میلیون دلاری انجام نمیداد. توی کشورهای خارجی و بخصوص آمریکا قاب تصویر و دوربین برای مردم بسیار مهم هست. خیلی وقتها مردم چیزی رو که مدام ازش تعریف میشه همین طوری ازش استقبال میکنن فقط به دلیل اینکه یه عده اون چیز رو یه چیز خوب و جالب میدونن.مثلا اگه یکی پیدا بشه و یه سبکی از موسیقی رو انجام بده یا یه شیرین کاری بلد باشه که یه عده خوششون بیاد متاسفانه یه عده همین جوری دنبالشون میکنند حتی اگه قلبن اون چیز رو دوست نداشته باشن.کشور برزیل از کشورهای قدیمی هست که سالها بخش مهمی از ufc بوده. مبارزان بزرگ و قهرمانان مختلف , رویدادهای بزرگ و تماشاگران زیاد. اما فکر میکنید با تایتل شات ندادن به آلدو یا توجه نکردن به اندرسون سیلوا ufc خودش رو به اونها نیازمند میدونست یا نمیدونست که این کارها رو باهاشون کرد. اندرسون سیلوا طرفدار کم داشت یا خود آلدو. یا جورج سینت پیر کم بود وکم طرفدار در کانادا و دنیا داره دیدید چه طوری برای برگشتش بازی در میارن فکر میکنید از دست دادن اون ستاره ها کار درستی بود.شاید میشه گفت نه ولی قطعا ufc با این کار حتما ضرر نکرده که این طوری عمل میکنه.
    همون طور که گفتم به نظزم اونها بهتر میدونن منفعت میبرن یا ضرر کما اینکه پروسه شخصیت سازی و خلق این کاراکتر های پایان نداره و رفتن ستاره ها مثل حذف شدن یک هنرپیشه قدیمی و مورد علاقه مردم از یک فیلم میمونه که با رفتنش مردم به سختی میپذیرند که اون نقش رو فرد دیگری بازی کنه اون وقت یک شخصیت دیگه میسازن با یه داستان متفاوت و اون رو به مردم ارائه میدن و مردم هم چاره ای ندارن برای اینکه خودشون رو سرگرم احساس کنند قدیمی های رفته رو کم کم فراموش میکنن و به چیزهای جدید رو میارن حتی اگه کیفیتشون با قدیمی تر ها خیلی پایین تر باشه.
    شاید کسی دیگه نتونه نقش این ستاره ها رو بازی کنه برای ما کانر یا هر کی دیگه باشه اما فکر میکنم که افراد دیگری با کاراکترهای متفاوت میان که میشن صحبت همه علاقه مندان در آینده.
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    110
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    همون طور که خبر داده شده کانر مک گرگور در انتظار تولد فرزندش هست و از این رو تا پایان May 2017 مبارزه نخواهد کرد.
    کانر اول باید با آلدو ریمچ میداد که نداد و رفت با نیت،از نیت باخت باید میومد دفاع میکرد از کمر بندش که نکرد و ریمچ داد با نیت.بعد باید میومد به آلدو ریمچ میداد که بازم قبول نکرد و رفت سر کمربند لایت ویت مبارزه کرد،الان که باید به آلدو ریمچ بده هم به خاطر دوست دختزش فایت نمیکنه :| این دینا وایت ذره ای شرف نداره مردک ... :|الان آلدو باید تو این مدت چیکار کنه دقیقا؟این دینا به چه حقی داره رسمی که سالهای سال اونجوری بوده رو بهم میزنه؟من جای آلدو بودم جدی جدی این دینا رو جوری میزدم که از جاش پا نشه :|
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    بنده خدا دین وایت که همه کاره نیست صاحبان بهش فشار میارن همه چیزو از چشم اون نبین
    بعدم مبارزات با رسم ورسوم که جلو نمی ره تا وقتی قانونی واسه کاری وجود نداشته باشه دست مبارز ها بستس
    مثلا الدو نمی تونه بیاد بگه که قانونا من باید 3 ماه بعد از قهرمانی موقت بیام با قهرمان اصلی مبارزه کنم
    بعد هیچ دلیلی نداشت الدو که به این شکل توی مبارزه اول ناک اوت شد بیان سریع بهش ریمچ بدن
    وقتی این قدر ناجور ناک اوت میشه نباید سریع درخواست ریمچ کنه ولی وقته که قهرمان موقت شد کاملا حق داشت که ریمچ رو بهش بدن ولی گفتم که چون قانونی واسش وجود نداره دست الدو بستس دیگه
    نقل قول نوشته اصلی توسط .AMIR. نمایش پست ها
    کانر اول باید با آلدو ریمچ میداد که نداد و رفت با نیت،از نیت باخت باید میومد دفاع میکرد از کمر بندش که نکرد و ریمچ داد با نیت.بعد باید میومد به آلدو ریمچ میداد که بازم قبول نکرد و رفت سر کمربند لایت ویت مبارزه کرد،الان که باید به آلدو ریمچ بده هم به خاطر دوست دختزش فایت نمیکنه :| این دینا وایت ذره ای شرف نداره مردک ... :|الان آلدو باید تو این مدت چیکار کنه دقیقا؟این دینا به چه حقی داره رسمی که سالهای سال اونجوری بوده رو بهم میزنه؟من جای آلدو بودم جدی جدی این دینا رو جوری میزدم که از جاش پا نشه :|
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    این که میگید یو اف سی با رفتن مک گرگور ضر میکنه در کوتاه مدت قطعا همینطوره ولی در بلند مدت کسی که ضرر میکنه مک گرگور هست چون دیگه در کانون توجه نیست و همیشه افرادی هستند که بتونن جا پای افراد دیگه بزارن
    بعد هیچ دلیلی نداشت الدو که به این شکل توی مبارزه اول ناک اوت شد بیان سریع بهش ریمچ بدن
    ریمچ هم بهش ندادن دیگه ولی هیچ دلیلی هم نداشت که کانر قهرمان دسته پروزن بیاد با نیت دیاز در دو دسته بالاتر اونم برای دوبار مبارزه کنه
    اما به نظرم خبیب با فرگوسن سر کمربند موقت فایت میکنه و کانر میره با وودلی مبارزه کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    41
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    درود بر دوستان

سازمانی مثل UFC نشون داده که در سالهای اخیر بصورت مداوم داره پیشرفت میکنه و کاملا روند صعودی داشته ، شما میبینید که رکورد های خودشون رو در طی بازه ی زمانی کوتاه جابه جا میکنن و این نشون از رشد و برنامه ریزی و موفقیت یک سازمان داره.

بله کانر ، روندا رازی ، جان جونز از ستاره های کنونی دنیای رزمی و UFC هستند اما اینکه سازمان بدون اونها تموم خواهد شد؟ اصلا اینطور نیست و این نبود میتونه برای دوران کوتاهی افت رو در مسائل اقتصادی ایجاد بکنه اما در این ورزش جایگزین ها بسیار خواهند بود... کانر و روندا روزی با UFC دیده شدن و مطمئن باشید این چرخه وجود داره و همین الان سازمان روی فایترهایی مثل کودی گاربرانت ، سیج نورزکات حساب ویژه ای بعنوان ستاره آینده خودشون باز کردن.

هرچند برخی پروژه ها ممکنه به دلیل بالا نبودن سطح فنی فایترها شکست بخوره مثل رز نامایوناس که میخواستن اون رو ستاره ی بخش Strawweight بکنن اما با باختهای متوالی چنین شانسی ازش دریغ شد ، الان روی آوردن به پیج ونزانت.

کانر با UFC بزرگ شد ، دوستان اشاره کردن که توی بلاتور یا سازمانهای دیگر میتونه پول در بیاره ، بعید میدونم سازمانی مثل بلاتور که درآمد ایونتها ، فروش بلیطها و امارهای اقتصادیش اصلا قابل قیاس با UFC نیست بتونه دستمزدی که سازمان یو اف سی بهش پرداخت میکنه رو متقبل بشه.

اینطور هم نیست که کانر هرکجا میره طرفدارها براش صف بکشن ، اونها دنبال مبارزات بزرگ و هیجان انگیز هستن ، مثل سوپرفایت با ادی آلوارز که در تاریخ یو اف سی کم نظیر هستش چنین مبارزات بزرگی با چنین مچ کارد فوق العاده ای.

یا مبارزه ش با اسطوره ای همچون ژوزه آلدو که طرفدارانش برای دیدن تقابل فایتر محبوبشون درمقابل بزرگی مانند آلدو به سالن رفتن ، مطمئنا جذابیت کمتری خواهد داشت مبارزه ی کانر و چندلر برسرعنوان قهرمانی بلاتور!

تازه ابزارهای دست سازمانهای تراز اول بسیار فرق داره ، شما ببینید UFC توی سالنهای درجه اول رویدادهاشو برگزار میکنه ، نورپردازی ، فروش بلیط ، کنفرانسهای خبری ، وزن کشی عمومی و کلاس کاری رویدادها بسیار بالاتره و اینم برای UFC و سازمانهای دیگه MMA صادقه و UFC با اختلاف بالاتره که فایترهایی مثل کانر میتونن توی کنفرانسهای خبری یا وزن کشی عمومی جنگ روانی بکنن توی سازمانهای دیگه زیاد فرصتی برای ابراز وجود براشون پیش نمیاد توی این مسائل به نسبت UFC البته!

درمورد حضور کانر در بوکس حرفه ای هم این بنظرم امکان پذیر نیست ، کانر یک استرایکر MMA هست ، نحوه گارد گیری ، کانتر اتک ها ، حفظ فاصله ، ضربات کیک ، تمرینات تکنیک های مشت زنی کانر و تمرکزش روی پیاده سازی اینها در قفس مبارزه بوده نه رینگ بوکس! اینها تفاوت زیادی در نحوه ارائه تکنیک ها باهم دارن و من فکرمیکنم کانر توی بوکس حرفه ای شاید بتونه خوب شروع بکنه اما نمیتونه مثل MMA بدرخشه! مخصوصا که توی بوکس حرفه ای استقامت و کاردیو حرف اول رو میزنه و کانر توی این زمینه مشکل جدی داره.

درضمن MMA الان به شدت در حال رشده و نوین هستش ، بوکس حرفه ای با وجود تاریخچه عظیم و گستره ی مسائل اقتصادی و همکاری پروموشن ها داره کم کم طرفدارانش رو از دست میده.

همین چند روز پیش رکورد گیت سالن MSG توسط UFC 205 زده شد که در اختیار بوکس حرفه ای بود در دهه 90 بین هالیفیلد و لوئیس! خب این نشانه ها برامون چیزی رو داره ثابت میکنه و بنظر من کانر خودشم میدونه که چنین عملی اصلا براش مناسب نیست!

درکل نظر شخصی من اینه که سازمان افت کوتاه مدتی خواهد داشت و اینطور نیست که برای همیشه افت میکنه و باقی میمونه ، مطمئنا این چرخه باعث میشه که جاذبه های زیادی رو بتونن مدیران ایجاد بکنن...

UFC الان توی بهترین حالت ممکن خودش هست و چندین سوپر ایونت از UFC 200 تا UFC 202 تا UFC 205 تا UFC 207 داره شما دیگه خودتون حساب بکنید که آیا سازمان به یک فایتر محدود است؟ من اینطور فکرنمیکنم هرچند که ستاره ها نقش اساسی دارند.

اما نکته ی آخر که بسیار مهمه این هستش که اصلا چرا فکرمیکنید که ستاره ها قراره از سازمان جدا بشن؟ مدیران UFC اونقدر توانایی خواهند داشت که بتونن فایترهای خودشون رو حفظ بکنن و شک نکنید که چنین نخواهد شد ، جونز بازخواهد گشت ، روندا روزی هم همه چیز به مبارزه اش با نونس بستگی داره و درنهایت کانر!!!

کانر همیشه یک شومنه و یک نمایش در آستین خودش داره ، کانر توی UFC 196 از نیت دیاز شکست خورد ، فایتش برای UFC 200 ست شد اما توی کنفرانس خبری شرکت نکرد و دانا وایت مبارزه رو کنسل کرد ، خب کاملا واضحه کانر توی مبارزه اولش در وزن Welterweight حفره های عظیم ضعف کاردیو و مسائل استقامتی رو در مبارزه اش حس کرد ، طبیعتا دید که بازگشت برای چنین ریمچی در همون وزن اونم طی آماده سازی سه ماهه زمان کافی نیست و احتمال باختش زیاده.

اومد و یک نمایشی اجرا کرد تا طرفداران سرگرم بشن و گفت که بازنشسته خواهد شد ، درحالیکه این کار میتونست طرفداران رو سرگرم بکنه و زمان لازم برای تقویت مسائل استقامتی برای ایشون بخره و درنهایت کانر رضایت داد UFC 202 به مصاف دیاز بره و دیدیم که بازهم مشکل داشت اما خیلی از مسائل رو برطرف و بهتر کرده بود.

شاید این صحبتها هم یک بازی و نمایش باشه ... باید دید که چه خواهد شد ، فقط امیدوارم این وسط حق حبیب نورماگمدوف خورده نشه... حدس من چیه این وسط؟ کانر تا زمان به دنیا اومدن فرزندش مبارزه نمیکنه و چندین ماه تمرین متوالی انجام میده ، این درحالیه که با وضعیت موجود کانر بعیده به پروزن برگرده چون از نظر وزن کشی براش سخت خواهد بود و زیادی بهش فشار میاد و وزن تخصصیش همین لایت ویته.

کانر توی این مدت روی دفاع از زیرگیری و آنالیز کامل سبک مبارزه فقط برای حبیب کارخواهد کرد و با بهترینهای گرپلینگ دنیا تمرین خواهد کرد ، چون میدونه که حبیب چقدر براش خطرناک تر از هر حریفی میتونه باشه.

توی این مدت هم که کانر نیست مردم با حواشیش سرگرم هستن و طبیعتا حبیب هم یا باید با سازمان درگیر حاشیه باشه یا تن به یک مبارزه ی دیگر بده ، در هرصورت این وضع به ضرر حریف کانر هستش و به نفع کانر! اصلا کانر رو دست کم نگیرین!

سپاس از تاپیک

ویرایش توسط Naser : 2016/11/21 در ساعت 00:45
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    کانر با رفتنش هیچ ضرر نخواهد و اتفاقا بیشتر میره توی مرکز توجه چون از الان wwe داره خودشو میکشه که کانرو بیاره توی سازمانش و اونجا بیشتر هم بهش پول میدن
    حتی راه برای ورود به دنیای بازیگزی هم کاملا براش بازه
    همچنین میتونه به صورت تک قرار داد فایت کنه توی سازمان های دیگه و بازم پول های میلیونی به جیب بزنه
    میشه گفت کانر دیگه تقریبا تبدیل به یه سلبریتی شده و دست روی هر کاری بزاری پول گیرش میاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    این که میگید یو اف سی با رفتن مک گرگور ضر میکنه در کوتاه مدت قطعا همینطوره ولی در بلند مدت کسی که ضرر میکنه مک گرگور هست چون دیگه در کانون توجه نیست و همیشه افرادی هستند که بتونن جا پای افراد دیگه بزارن

ریمچ هم بهش ندادن دیگه ولی هیچ دلیلی هم نداشت که کانر قهرمان دسته پروزن بیاد با نیت دیاز در دو دسته بالاتر اونم برای دوبار مبارزه کنه
    اما به نظرم خبیب با فرگوسن سر کمربند موقت فایت میکنه و کانر میره با وودلی مبارزه کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    کانر با رفتنش هیچ ضرر نخواهد و اتفاقا بیشتر میره توی مرکز توجه چون از الان wwe داره خودشو میکشه که کانرو بیاره توی سازمانش و اونجا بیشتر هم بهش پول میدن
    حتی راه برای ورود به دنیای بازیگزی هم کاملا براش بازه
    مطمئنی هیچ ضرری نمیکنه !!!!!! یعنی شما بزرگترین مرجع مسابقات تفریحی رو با بهترین و بزرگترین مبارزات واقعی که به صورت روز به روز در حال پیشرفت هست مقایسه میکنی ، به نظرت اگه کانر الدو رو با یک ضربه تو wwe شکست میداد برای کسی مهم بود ؟ اگه کانر بره wwe تبدیل میشه به یه عروسک که هرکاری که میخوان باید انجام بده یعنی ما اون کانر سرزنده رو نمیبینیم چون دیگه خودش نیست و باید بیاد نقش بازی کنه که جالب نیست برای کانری که تو این دو سال اخیر شناختیم . کانر طبق ادعای خودش از فایت مقابل دیاز 25 میلیون درامد داشته ایا wwe میتونه همچین مبلغی رو به کانر بده ؟ اره کانر یه مدت خیلی کوتاه میره تو فیلم های اکشن خوب یه نقش کوتاهی بهش میدن ولی بعد از یه مدت باید بره تو فیلم های درجه سه و چهار نقش بازی کنه مثل راندا و اون بازیگر که تو فیلم فست بود
    همچنین میتونه به صورت تک قرار داد فایت کنه توی سازمان های دیگه و بازم پول های میلیونی به جیب بزنه
    شما اسم یه سازمان رو ببر که بتونه این مقدار به کانر بده مطمئنا از فایت مقابل ادی بیشتر از 25 میلیون درامد داشته ، بلاتور که نزدیکترین سازمان اونم با فاصله خیلی خیلی زیاد هست نمیتونه این مبلغ رو بده کدوم سازمان میتونه نزدیک به این مبلغ رو بده
    میشه گفت کانر دیگه تقریبا تبدیل به یه سلبریتی شده و دست روی هر کاری بزاری پول گیرش میاد
    دقیقا کانر سلبریتی شده
    شما چیزی که دوست عزیزمون ناصر فرستاده رو بخون متوجه فرق یو اف سی با سازمان های دیگه میشی
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    هنوز صحبتی از رفتن نشده.
    ضمن اینکه باید بگم هر کسی رو برای کاری ساختن.
    چرا فکر میکنید که ورود یه ورزشکار به عرصه هنر یا نمایش میتونه موفقیت آمیز باشه.یا بر عکس .همین CM punk رو ندیدید بعد از شکستش حتی دانا وایت خودش دیگه حاظر به این نیست که بزاره اون تو UFC مبارزه کنه چون میدونه از پسش بر نمیاد.
    یا چند تا از مبارزان UFC رو میشناسید که رفتن به عرصه های دیگه و تونستن موفقیت چشمگیر نسبت به حرفه اصلیشون پیدا کنند.
    میخوام اسم ببرم ببینم اصلا خبر دارید.
    احتمالا phenom عزیز به جینا کارانو قهرمان سابق استرایکفورس اشاره کردن که با سایبورگ هم مبارزه کرده. به دلیل زیبایی تونسته در تعدادی فیلم کار بکنه که نسبتا به بقیه کمی جلوتر هست.
    یا کویینتون جکسون یا همون رمپیج که اون هم چند فیلم کار کرد و کم کم رو به اینه که جاش رو به دیگران بده.
    یا اصلا میدونید جورج سینت پیر در فیلمی به نام kickboxer ایفای نقش کرده اصلا خبرش رو شنیدید. من خودم فیلم رو حاظر نشدم به خاطر حظور جورج ببینم چون بعید میدونم که فیلم جالبی باشه این رو از روی تجربه میگم.
    یا رندی کوتور که فقط به خاطر حظورش در فیلم Expendables میشناسنش.
    یا من حتی فیلمی رو با حظور بیگ فوت سیلوا و روی نیلسون دیدم به نام The Scorpion King 4: Quest for Power که نبینید این فیلم رو بهتره.
    خود راندا روزی زمانی که ماجرای حظورش در سینما مطرح شد یه بار گفت که من با مبارزه کردن و کسب پیروزی هست که این پیشنهاد ها برام میاد و سینما داره به خاطر عملکردم در مبارزات به دنبالم میاد.
    در طول تاریخ ورزشکارانی که تونستن در دنیای نمایش موفق باشن تعدادشون معدوده.شما برید موفقیت راک رو با جان سینا در سینما مقایسه کنید.
    موفقیت پیدا کردن یه ورزشکار در عرصه های تصویر و هنر یه چیز قطعی نیست.
    از همه اینها گذشته نکته ای که برام جالبه اینه که خوب کانر اگه قرارنیست تا اردیبهشت سال بعد مبارزه نکنه اصلا باید خداحافظی موقت اعلام بشه.اون که به دلیل مصدومیت یا موارد ورزشی نیست که تصمیم گرفته مبارزه نکنه. به خاطر زندگی شخصیش هست.بقیه مبارزان بچه دار نمیشن یا هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد.
    جورج سین پیر بعد از مبارزش با جانی هندریکس یه جمله گفت من به دلیل یه سری مسائل شخصی یه مدت میخوام مبارزه نکنم , دانا وایت تو کنفرانس مطبوعاتی داشت کله خودشو میکند که الا بلا زودباش تکلیفت رو روشن کن یا اعلام خداحافظی کن یا سه ماه دیگه مبارزه کن.
    این کارها رو میکنند که میگن حمایت.من نمی فهمم کانر که به نظر از پس یبیشتر رقباش بر میاد دیگه UFC این کارها رو برای چی میکنه که که حرف از حمایت کردن زده بشه.
    ویرایش توسط Spirit : 2016/11/22 در ساعت 11:04
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    3
    مبارز مورد علاقه Brock_Lesnar
    سلام دوستان با نبود این دو تا ستاره جذایت مسابقات تا پر شدن جاشون کم می شه نشست های خبری قبل از مسابقاتشون کلی طرفدار داره کارهای که کانر تو نشست های خربیش می کنه مخصوصا با الدو از خیلی مسابقه ها هیجانی تر و جذاب تر راندا با نوع مبارزه دیدنیش با حرکات ترکیبش که جودو ام تو هست واقعا حیف نباشه با اون زیبایی صورتش که اصلا به این کارا نمی خوره امیدوارم تا ستاره ای بیاد اینا باشن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    121
    مبارز مورد علاقه DanielCormier_Headshot
    بنظر من یو اف سی تفریبا کاملا بخاطر راندا روزی و کانر مک گروگر تو این یکی دو سال جهش داشت وگرنه مثل سالهای قبلش میبود.

حتی همین سوپرایونت های ناصرجان فرمودند رو نیگا کنید، (از UFC 200 تا UFC 202 تا UFC 205 تا UFC 207) می بینید که همشون به لطف کانر یا راندا یا لزنر بودن. 200 که کاملا رو دوش لزنر بود. مین اونتش که از پایه بنظرم بیزنیسی نبود و ورزشی بود. سیلوا هم در فایتهای اخیر خودش نشون داده که با اینکه میتونه فروش PPV خوبی داشته باشه اما زیر یه میلیونه.

مهم ترین معیار پیشرفت یو اف سی، فروش PPV هاشه:

به فروش پی پی وی های امسال دقت کنید:

UFC 195, 01/02/2016
    Lawler vs Condit
    300,000
    03/05/2016
    UFC 196, 03/05/2016
    McGregor vs Diaz
    1,600,000
    UFC 197, 04/23/2016
    Jones vs St. Preux
    425,000
    UFC 198, 05/14/2016
    Werdum vs Miocic
    350,000
    UFC 199, 06/04/2016
    Rockhold v Bisping 2
    320,000
    UFC 200, 07/09/2016
    Tate v Nunes
    1,200,000
    UFC 201, 07/30/2016
    Lawler v Woodley
    240,000
    UFC 202, 08/20/2016
    McGregor v Diaz 2
    1,650,000

203
    450,000
    میوچک و اووریم - پانک

204
    290,000
    بیسپینگ و دن هندرسون

205
    رکورد
    کانر مک گروگر-آلوارز

دقت کنید می بینید که بدون کانر یا براک، بقیه پی پی وی ها متوسط 350 هزار فروش داشتند که اصن بالا نیست (WWE هم هرماه همین مقدار فروش پی پی وی رو داره؛ یعنی اگه 1.5 مشترک نتوورک (10 دلار) رو به طور PPV که 60 دلاره درنظر بگیرید میشه حدود 300,000 هزار)

حتی فایترهای بزرگی مانند جان جونز هم نمیتونن تکی فروش بالایی داشته باشند.

واقعا این حرف کانر که من ارزشم الان 4.2 بیلیون دلاره، کاملا درسته. چون تمام توجه عظیم رسانه ای که UFC در سال پیش دریافت کرده، به مدد کانر بوده. به مدده کانر که بقیه فایترها هم دیده میشن. چون اگه یو اف سی دیده بشه، اوناهم دیده میشن.

البته من اصلا طرفدار کانر نیستم و این حرفارو بر اساس آمار زدم. شما ببینید فروش 206 که فایت بین دو فایتر برتر (غیرمعلق) دسته خودشونن، چقدر میشه؟ همین 300 400 هزارتا میشه. شک نکنید. اما 207 خودکار فقط فقط با نام راندا روزی میره بالای یه میلیون.

راندا که بزودی طبق گفته خودش میره و تو هالیوود یا WWE یا هردو موندگار میشه.
    ولی کانر هنوز جوونه و حالا حالاها هست و میتونه برای خودش و یو اف سی در صورت ادامه این روند پیروزی، درآمدزایی کنه. البته شاید کانر هم به سرنوشت اکثر فایترهای مطرح مانند سیلوا، میر، ولسکز و ... دچار بشه و با یکی دو باخت بد دیگه از غلتک بیفته. این روند تو دنیای MMA کاملا طبیعیه. مثال های زیادی هم موجوده.

پیشنهاد میشه این مقاله رو بخونید:

: Post-

http://www.fightful.com/jimmy-van-post-rousey-and-mcgregor-ufc-could-be-disastrous-new-ownership

<body id="cke_pastebin" style="position: absolute; top: 1508px; width: 1px; height: 1px; overflow: hidden; right: -1000px;"> </body>
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)