ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

ست شدن BJ Penn vs Rodriguez + کریس سایبرگ و مبارزه با راندا + سی ام پانک و دیگر

UFC Fight Night: Rodriguez vs. Penn

همونطور که بیاد دارید و اعلام شد. بخاطر موضوع شکایت از بی جی پن مبارزه اش در رویداد ماه گذشته کنسل شد. حال پس از ترعه شدن او از این موضوع شکایت طبق گزارش سازمان یو اف سی مبارزه BJ Penn در مقابل Yair Rodriguez برای رویداد UFC Fight Night در تاریخ یکشنبه، ژانویه 15، 2017 در فینیکس، آریزونا اعلام شده.

کریس سایبرگ فقط برای مبارزه با روزی به 140 پوند می اید

قهرمان حال حاضر Invicta FC در وزن featherweight و قهرمان سابق استرایک فورس کریس سایبرگ به تازگی اعلام کرده است که من دیگر مبارزه در 140 پوند نخواهم کرد مگر اینکه حریف من راندا روزی باشد. همونطور که دیدید دو حریف اخر سایبرگ پس از امدن به یو اف سی در وزن 140 پوند بودن. سایبرگ گفته من بخاطر یه سری مشکلات بدنم نمیتونم وزنم را به 135 پوند کم کنم. من فقط میتونم در تلاش برای ایجاد وزنم در 140 پوند اونم فقط برای مبارزه با رانداروزی باشم نه کسی دیگر - کریس سایبرگ تنها شکستش که اولین مبارزه اش بوده در وزن 140 پوند در شهر خودش اتفاق افتاده. اما به گفته خودش او دوتا از حریفهای اخرشو تو یو اف سی تو 140 پوند نابود کرده.

سایبرگ همچنین اعتقاد دارد که روندا روزی پس از شکست خوردن یک سال حضور نداشته. من فکر میکنم این اصلا عادلانه نیست که سریع مبارزه قهرمانی به او بدهند پس از یک سال استراحت. من فکر میکنم او اول باید با هالی هولم یا کس دیگری مبارزه کند و سپس در صورت پیروزی به مبارزه قهرمانی بیاید. سایبرگ اعتقاد دارد که رانداروزی زیادی به خودش اعتماد به نفس دارد. من امیدوار هستم او به خوبی تمرین داشته باشد. چون اماندا یک حریف ساده نیست

سی ام پانک مارزه میخواهد

سوپراستار سابق دبلیو دبلیو ای و یک مبارزه دارای UFC سی ام پانک اعلام کرده است که یک مبارزه دیگر میخواهم. پانک این هفته عصر دوشنبه در برنامه MMAFighting حضور داشته است و اعلام کرده که یک مبارزه برای ماه ژانویه یا فوریه میخواهم. سی ام پانک گفته که با دانا وایت برای یک مبارزه دیگه صحبت کردم. و از او خواسته ام یک مبارزه یا در UFC یا یکی از promotion اورگانهای کوچک mma به من بدهد. سی ام پانک چند روز است به تمریناتش دوباره بازگشته است. او گفته که من میخواهم در 170 پوند مبارزه کنم. چون مبارزه در 185 پوند بخاطر وزنم دشوار است برام. بخصوص در مبارزه اول

تعلیق Kelvin Gastelum

همنطور که یاد دارید مبارزه Kelvin Gastelum در مقابل سرونی در رویداد 205 کنسل شد. دلیل کنسل شدن فایت کم نبودن وزن کلوین بود. حالا طبق گزارش ام ام ای فایتینگ Kelvin Gastelum توسط NYSAC به مدت 6ماه به حالت تعلیق در امده است. این تعلیق فقط برای مبارزات او در MMA است. و او در سراسر مبارزات و انجمنهای بوکس و مبارزات ABC تعلیق نشده است. که احتمالا بخاطر همون کم کردن وزن اجباریش بوده تعلیقش

مبارزه Cole Miller Vs. Mizuto Hirota برای رویداد UFC on FOX 22 برنامه ریزی شده است. رویداد UFC on FOX 22 در تاریخ 17 دسامبر در ساکرامنتو برگزار خواهد شد. و مبارزه Michelle Waterson VS Paige VanZant بر روی نام این رویداد در مین ایونت نامگذاری شده است
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    25
    مبارز مورد علاقه AlistairOvereem_Headshot
    یه نفر که این پیامو میبینه لطفا به این آیدی پیام بده و نحوه لایک کردن یا پسندیدن رو به من یاد بده حداقل حضور معنوی داشته باشم. @hojfr
    با تشکر از همه زحمت کشان و دست اندر کاران این سایت خوب
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    راندا این همه سال قهرمان بود و باختشم به خاطر گیم پلن مزخرفش بود سازمان جز مبارزه قهرمانی اصلا به چیز دیگه ای برا راندا نباید فکر میکرد
    سی ام پانکم دوباره حوس کتک کرده دفعه پیش کتکت بست نبود
    یکی نیست بگه برو زندگیتو بکن بیخیال mma شو تو این سن کار دست خودت میدی اخر
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)