ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 خلع عنوان کانر , قهرمانی آلدو , هالووی در مقابل پتیس برای قهرمانی موقت!!!!!!!

مکس هالووی در مقابل آنتونی پتیس برای قهرمانی موقت دسته 145 پوند UFC

بله عنوانی که در اختیار ژوزه آلدو بود

خلع عنوان کانر , قهرمانی آلدو , هالووی در مقابل پتیس برای قهرمانی موقت!!!!!!!

بعد مصدومیت دنیل کورمیه که قرار بود به مساف آنتونی جانسون بره برای کمربند 206 پوند UFC , سازمان اعلام کرد که سعی میکنه جانسون رو در کارت نگه داره و صحبت بوده که گگارد موساسی در مقابل جانسون قرار بگیره اما جانسون خواسته تا منتظر کورمیه بمونه.
    اما به نظر میرسه UFC همچنان سعی میکنه که مبارزه ای برای کمربند در این رویداد برنامه ریزی کنه.
    اون طور که گفته شده قرار هست مکس هالووی و آنتونی پتیس که قرار بود به عنوان کو مین ایونت به مساف هم برن به عنوان مین ایونت ست بشن برای مبارزه تعیین قهرمان موقت 145 پوند.
    بله عنوانی که در اختیار آلدو بوده.
    UFC که قبلا هم اعلام کرده بود که در صورت قهرمانی کانر باید یکی از کمربندهه رو انتخاب کنه با این تصمیم قانونا آلدو به عنوان قهرمان این دسته وزنی برگزیده و گویا برنده هاووی و پتیس قرار هست به مساف آلدو بره.
    وباید دید که عکس العمل کانر در مقابل این قضیه چی خواهد بود چون کانر قبلا هم اشاره کرده بود که با این تصمیم مخالف هست
    .
    ویرایش توسط Spirit : 2016/11/26 در ساعت 13:10
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    تصمیم خوبی گرفته شده ک کانر یکی از کمربندها رو واگذار کنه اما پتیس لایق قهرمانی نیست الان.کاش ادگار بازی نمیکرد با جرمی و الان تو اینجا انتخاب میشد بعنوان حریف هالوی.جانسون هم با کی دیگه بازی کنه.همه رو ترکونده تو این وزن.گگارم عجب جرئتی داره.خدا کنه قبول نکنن فایتشو .دوس ندارم باختشو ببینم
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    بالاخره دینا وایت کار درست رو انجام داد !!!!!!
    کانر بهترین فایتر دسته پروزن بود ولی بالاخره باید یک کمربند داشته باشه
    الان همه چی برمیگرده به حالت نرمالش
    از همون اول اعتقاد داشتم فایت هالووی با شوتایم یه فایت خیلی خوبی میشه ، الان حساسیت این فایت چند برابر شده
    الان احتمالا فایت سر عنوان موقت دسته سبک وزن هم گذاشته میشه بین خبیب و فرگوسن
    و من به حرف دینا وایت که گفت سال 2017 مثل بمب میترکونه ایمان اوردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    129
    مبارز مورد علاقه GegardMousasi_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط hunner نمایش پست ها
    تصمیم خوبی گرفته شده ک کانر یکی از کمربندها رو واگذار کنه اما پتیس لایق قهرمانی نیست الان.کاش ادگار بازی نمیکرد با جرمی و الان تو اینجا انتخاب میشد بعنوان حریف هالوی.جانسون هم با کی دیگه بازی کنه.همه رو ترکونده تو این وزن.گگارم عجب جرئتی داره.خدا کنه قبول نکنن فایتشو .دوس ندارم باختشو ببینم
    دوست من دیدی که جانسون مبارزه رو نخواسته چون چه خوشمون بیاد یانه موساسی پدیده بعدی دنیای ترکیبی هستش ،اسم خوبی براش انتخاب کردن،مرگ خاموش
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    حیف شد، همه دوست داشتن ریمچ کانر - آلدو رو ببینن
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidbavafa نمایش پست ها
    دوست من دیدی که جانسون مبارزه رو نخواسته چون چه خوشمون بیاد یانه موساسی پدیده بعدی دنیای ترکیبی هستش ،اسم خوبی براش انتخاب کردن،مرگ خاموش
    گگارد مبارز خوبی هست و من از مبارزان ایرانی بسیار حمایت میکنم ولی فکر میکنم جانسون صرفا منفعتی از مبارزه با گگارد ندیده که خواسته منتظر کورمیه بمونه. ضمن اینکه قطعا خیلی های دیگه هم بودن که گزینه مبارزه با جانسون بودن. خود گگارد در مورد سوال اینکه آیا مبارزه بعدیت میتونه استقبال از gsp باشه گفته بود که بعید میدونم اون مبارزه رو به من بدن حتی اندرسون سیلوا رو هم نمیدن چون که چیزی از مبارزه در مقابل من بدست نمیارن.
    گگارد مبارزه خوبی هست.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    حیف شد، همه دوست داشتن ریمچ کانر - آلدو رو ببینن
    احتمال زیاد میبینند. فکر میکنم بعد از اینکه کانر تکلیفش رو در 155 پوند مشخص کرد دوباره با قهرمان 145 پوند سوپر فایت کنه.البته اگه تا اون موقع هنوز آلدو قهرمان باشه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    129
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    گگارد مبارز خوبی هست و من از مبارزان ایرانی بسیار حمایت میکنم ولی فکر میکنم جانسون صرفا منفعتی از مبارزه با گگارد ندیده که خواسته منتظر کورمیه بمونه. ضمن اینکه قطعا خیلی های دیگه هم بودن که گزینه مبارزه با جانسون بودن. خود گگارد در مورد سوال اینکه آیا مبارزه بعدیت میتونه استقبال از gsp باشه گفته بود که بعید میدونم اون مبارزه رو به من بدن حتی اندرسون سیلوا رو هم نمیدن چون که چیزی از مبارزه در مقابل من بدست نمیارن.
    گگارد مبارزه خوبی هست.
    از دیدی من همین حرفشم نشون میده که چقدر مبارز سطح بالایی هستش و بجای حرف های نا مربوط که یه مبارز ایرلندی دیگه که اصن تو کلاس وزنی اینم نبوده بهش زده جایگاه خودشو از لحاظ رده بندی و معروفیت میشناسه،اما به نظر من اینده مبارزات حرفه ای مال مبارزایی هستش که تو همه زمینه های مبارزه سط بالایی داشته باشن،اگر نظر من و بخواید میگم موساسی در حال حاظر سطحش خیلی بالاتر از سیلوا یا حتی دی سی هستش و به مرور زمان جریان منفعت داشتن مبارزه برای بقیه برعکس میشه چون به اندازه گیگارد مهارت و حرفه ای گری ندارن،لازمه اشاره کنم به یه مبارز دیگه که اونم به نظر من تو جایگاه واقعیش نیست،یعنی جاکاره حقیقتش کمربند این وزن باید تو فینال جاکاره و موساسی که هرکدوم حتی میتونن با کلاس سنگین وزن هم براحتی مبارزه کنن تکلیفش مشخص بشه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    الدو که خودش الان عنوان موقت این وزن featherweight را داره و تازه هنوز کانر تو لیست این کلاس قهرمان زده شده. یعنی اگه کمربند از کانر رسما گرفته بشه بعد الدو قهرمان اصلی انتخاب میشه دیگه چرا باید یه قهرمان موقت دیگه هم باشه. حالا پیروز فایت پیتس و هالووی چلنجر الدو بشن یه چیزی. تازه با امدن الدو بجای کانر تو قهرمان اصلی بعد ایندفعه فرانکی ادگار #1 قرار داره. تازه لاماس و کاب سانسن هم هستند تو پنج تای اول رنکینگ که جایگاهشون الان از پیتش تو تایتل شات گرفتن بالاتره

کلاس لایت هوویویت هم فکر کنم بدترین سالشو امسال پشت سر گذاشت. همیشه تو تاریخ یو اف سی بزرگترین فایترها و مهمترین وزن همین لایت هویویت بوده که تو هر دوره ای هر سال مبارزات بزرگی داشته با فایترهای بزرگی. ولی الان نگاه کنید - dc سال قبل یه فایت سر این تایتل داشته مقابل گوستافسون با split برده. مقابل سیلوا هم که بماند عملکردش چطور بود. امسال هم که مبارزه سر تایتل نداشته. الانم که دوباره مصدوم شد باز رفتش تا وسطهای سال 2017 - نزدیک 13 ماهه مبارزه ای سر عنوان نیمه سنگین نبوده به غیر از فایت جان با پروکس که اونم بخاطر مصدومیت باز کورمیر شکل گرفت. الانم اگه واقعا تو فکر این هستن کمربندی تو مین ایونت باشه بهتره تکلیف کمربند لایت هوویت مشخص بشه. ولا منم اگه جای جانسون باشم با مصدومیت dc دلیل نداره برم با موساسی فایت کنم

خدا وکیلی چند ماهه موقه هر رویداد منتظر این هستم که وقتی خبرها را ببینم یه فایت مهم کنسل شده به چشمم بخوره تا نصف لذت رویداد از دست بره. دیگه عادت شده هر ماه چنین اتفاقی باید رخ بده

خلع عنوان کانر , قهرمانی آلدو , هالووی در مقابل پتیس برای قهرمانی موقت!!!!!!!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    129
    نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد فضلی نمایش پست ها
    الدو که خودش الان عنوان موقت این وزن featherweight را داره و تازه هنوز کانر تو لیست این کلاس قهرمان زده شده. یعنی اگه کمربند از کانر رسما گرفته بشه بعد الدو قهرمان اصلی انتخاب میشه دیگه چرا باید یه قهرمان موقت دیگه هم باشه. حالا پیروز فایت پیتس و هالووی چلنجر الدو بشن یه چیزی. تازه با امدن الدو بجای کانر تو قهرمان اصلی بعد ایندفعه فرانکی ادگار #1 قرار داره. تازه لاماس و کاب سانسن هم هستند تو پنج تای اول رنکینگ که جایگاهشون الان از پیتش تو تایتل شات گرفتن بالاتره

کلاس لایت هوویویت هم فکر کنم بدترین سالشو امسال پشت سر گذاشت. همیشه تو تاریخ یو اف سی بزرگترین فایترها و مهمترین وزن همین لایت هویویت بوده که تو هر دوره ای هر سال مبارزات بزرگی داشته با فایترهای بزرگی. ولی الان نگاه کنید - dc سال قبل یه فایت سر این تایتل داشته مقابل گوستافسون با split برده. مقابل سیلوا هم که بماند عملکردش چطور بود. امسال هم که مبارزه سر تایتل نداشته. الانم که دوباره مصدوم شد باز رفتش تا وسطهای سال 2017 - نزدیک 13 ماهه مبارزه ای سر عنوان نیمه سنگین نبوده به غیر از فایت جان با پروکس که اونم بخاطر مصدومیت باز کورمیر شکل گرفت. الانم اگه واقعا تو فکر این هستن کمربندی تو مین ایونت باشه بهتره تکلیف کمربند لایت هوویت مشخص بشه. ولا منم اگه جای جانسون باشم با مصدومیت dc دلیل نداره برم با موساسی فایت کنم

خدا وکیلی چند ماهه موقه هر رویداد منتظر این هستم که وقتی خبرها را ببینم یه فایت مهم کنسل شده به چشمم بخوره تا نصف لذت رویداد از دست بره. دیگه عادت شده هر ماه چنین اتفاقی باید رخ بده

به نظر من که باید یه فکر جدی بکنن برای
    این مصمدومیتا ،بخصوص واسه مین اونت ها و کمربند دارا هردسته باید سخت گیری بیشتری بکنن وجریمه های نقدی بالا بزارن ،مثلا هرکی مصدوم بشه و ایونتی رو خراب کنه تو مبارزه بعدیش نصف درامدشو بدن به حریفش حالا هرکی که باشه!نخواستم بره یه سازمان دیگه!تا طرف مواظب باشه یه ماه مونده به فایت خودشو به فنا نده!اینا همه سال سالمن مث چی بعد یه ماه مونده همه پنچر میشن!دی سی ام فکر کنم درد زایمان گرفته
صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)