ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

مبارزه خبیب با فرگوسن + جوزه الدو در خطاب به کانر + مبارزه ای برای ufc 208

فایت خبیب با فرگوسن

همونطور که اطلاع دارید کانر مک گروگر در نظر ندارد تا چند ماه سال جدید بخاطر زایمان همسرش مبارزه کند. از طرفی حال خبیب نورماگومیدوف مدعی قهرمانی این وزن به تازگی اعلام کرده است که تصمیم گرفته ام با تونی فرگوسن مبارزه کنم. خبیب میگه که اگر کانر مبارزه تا ماه ژوئن نمیخواهد. من میخوام با تونی فرگوسن مبارزه کنم. این مبارزه من میخواهم برای مشخص شدن قهرمان موقت لایت ویت با فروگسن باشد. این یه تصمیم بهتر است. و سازمان هم فکر میکنم این فایت را میخواهد. خبیب میگه در زمان گذشته او مجروح شد و این فایت صورت نگرفت پس قبل از مصدومیت من بهتر است این فایت انجام شود. خبیب در نظر دارد این مبارزه برای ماه مارس برگزار شود.

تونی فرگوسن هم اعلام کرده که اگر خبیب این را میخواهد من اماده هستم. من هیچ مسئله ای برای مبارزه با خبیب را ندارم. فرگوسن در نظر دارد به حل و فصل نا تمام هر چی زودتر این مبارزه. و میگه دیگر به عقب این مبارزه نیوفتد.

مشخص شدن مبارزه برای UFC 208

طبق گزارش جیمز ادوارز از FloCombat اعلام شده که مبارزه مدعی کلاس نیمه سنگین وزن Glover Teixeira VS Jimi Manuwa برای رویداد UFC 208 برنامه ریزی شده است. گلوور تشیرا در حال حاضر رکوردی 5-25 دارد و اخرین مبارزشو مقابل انتونی رامبل جانسون در 13 ثانیه ناک اوت شد. حریفش جیمی ماناوا هم در حال حاضر رکوردی 2-16 داره که در اخرین مبارزش موفق به شکست سنت پروکس تو راند 2 توسط ناک اوت شده
    رویداد UFC 208 در تاریخ ژانویه 21 در اناهایم کالیفرنیا برگزار میشه

الدو: کانر مک گروگر یک ترسو است

قهرمان حال حاضر کلاس پروزن featherweight جوزه الدو به تازگی در صحبتهایش در رابطه با قهرمانیش به عنوان قهرمان اصلی و اینکه کانر مک گروگر عنوانش ازش گرفته شده بدون اینکه یکبار دفاع از عنوان داشته باشه مک گروگر را یک ترسو خطاب کرده. الدو میگه من میدانستم در نهایت اینجور میشه. من یک مبارزه برگشت با کانر میخواستم تا دوباره قهرمان اعلام بشم. این تقصیر من نیست تقصیر کانر ترسو است او هرگز قهرمان نبوده. من نمیتونم هرگز خودمو تو دسته ای که این حضور داره ببینم
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,664
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    به نظر میاد مرخصی به خاطر زایمان بهانه هست و جنگ قدرت بین کانر و کمپانی درگرفته.
    کانر می خواد ثابت کنه کمپانی بدون کانر پویایی خودش رو از دست می ده.
    باید منتظر بود و دید کی برنده میشه. هرچند کانر در هر صورت بازنده نیست و موقعیت های خیلی خوب دیگه ای براش مهیا هست.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    الدو ساقیش کی بوده؟ تو راند اول دقیقه اول نابود شد چجوری با این اعتماد به نفس داره حرف میزنه ! انگار که کانر از اسمون افتاده یه راست بهش تایتل شاد دادن اونم شانسکی دست تکون داده به سر الدو خورده اگه این یه مسابقه رزمی نبود و 10 تا مشت در ادامش به کلش میخورد کلا از زندگی محو میشد فک کنم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    شما اشتباه میکنی دینو وایت به الدو گفته بود صورتت بگیر جلو کانر میخواد ناک اوتت کنه و ما هم میخوایم قهرمانش کنیم پس پسر خوبی باش و وایسا تا کانر ناک اوتت کنه
    به جان خودم یه مدت دیگه بگذره میان همین حرفا هم راجب کانر میزنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_arya نمایش پست ها
    الدو ساقیش کی بوده؟ تو راند اول دقیقه اول نابود شد چجوری با این اعتماد به نفس داره حرف میزنه ! انگار که کانر از اسمون افتاده یه راست بهش تایتل شاد دادن اونم شانسکی دست تکون داده به سر الدو خورده اگه این یه مسابقه رزمی نبود و 10 تا مشت در ادامش به کلش میخورد کلا از زندگی محو میشد فک کنم
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)