ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

نتیجه مسابقه جان جونز با دن هندرسون و چالش چل سانن و دیگر..

مسابقات Submission Underground 2

همونطور که بیشترتون اطلاع دارید دیشب تاریخ 11 دسامبر مسابقات Submission Underground 2 برگزار شده. در این مسابقات قرار بود قهرمان سابقه نیمه سنگین وزن یو اف سی جان جونز بزرگ به مصاف دن هندرسون اسطوره مبارزات ازاد بره
    نتایج: جان جونز در مین ایونت این شو با سابمیشن arm-triangle choke موفق به شکست دن هندرسون شده در دقیقه 6:39
    همچنین در مسابقه قبل از مین ایونت هم میشاتت قهرمان سابق خروس وزن زنان یو اف سی موفق به شکست Jessica Eye شده

پس از برگزاری این رویداد جان جونز برای یک مسابقه دیگه در این زمینه Chael Sonnen را برا یه مسابقه به چالش کشیده که چل سانن هم این مسابقه را سریع قبول میکنه. این مسابقه برا تاریخ 29 ژانویه برنامه ریزی شده. یعنی درست یک هفته پس از مبارزه چل سانن با بدبوی تیتو اورتیز در پی پریو بلاتور 170 این مسابقه برگزار خواهد شد

جان جونز که قبلا در یو اف سی 151 قرار بود به مصاف دن هندرسون بره اما این مبارزه ان زمان لغو شد پس از مسابقش با هندرسون گفته که دن خیلی قوی است. من انتظار نداشتم او چنین قدرتی داشته باشه. دن من از شما بسیار سپاسگزار هستم برای این فرصت. من شما را درک میکنم. میدونم تفاوتهایی داشتیم ولی شما واقعا یک اسطوره و یکی از بزرگترین ها در تمام دوران هستید.

اپدیت مبارزات UFC 207

مبارزه Niko Price با رکوردی 0-8 در مقابل Brandon Thatch با رکوردی 4-11 برای رویداد بعدی ماهانه UFC 207 برنامه ریزی شده است. این مبارزه در مبارزات مقدماتی ثبت شده است. رویداد UFC 207 در تاریخ 30 دسامبر 2016 برگزار خواهد شد. و قرار است در مین ایونت این رویداد اماندا از کمربند قهرمانی خروس وزن زنان مقابل راندا روزی از عنوانش دفاع کند

دلیل خداحافظی فابر

Urijah Faber قرار است در رویداد UFC on FOX 22 هفته اینده پس از مبارزه اش مقابل Brad Pickett از مبارزات ام ام ای خداحافظی کند. فابر به تازگی اعلام کرده که این تصمیم برای بازنشستگی یک زمان مناسب است که گرفته ام. من مطمعن هستم این چیزی است که خودم دوست دارم. من هنوز هم احساس واقعی خوش شانس بودن دارم و قادر به کار کردن هر روز هستم. من در ایجاد یک زندگی با کارهایی که دوست دارم انجام بدم هستم

تونی فرگوسن با رکوردی 3-22 که اخرین مبارزه اش موفق به شکست رافائل دوس انجوس شده بود و نهمین پیروزی پیاپیش را موفق شد بدست اورد اعتقاد دارد که او باید در مکان کینگ Pound-For-Pound رنکینگ قرار داشته باشد

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,664
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    جان جونز به Chael Sonnen پیشنهاد داده تا در Submission Underground 3 در 29 ژانویه
    با هم سرشاخ بشن و Chael Sonnen هم قبول کرده.

از طرف دیگه Luke Rockhold از جان جونز خواسته تا مهارت گرپلینگش رو با اون تست کنه

ویرایش توسط sohrabb : 2016/12/13 در ساعت 01:59
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)