ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

دلیل انتخاب بیسپینگ در فیلم سه ایکس توسط ون دیزل و خط خوردن کانر از فیلم

ستاره فیلمهای هالیوودی و اکشن ون دیزل به تازگی در رابطه با نقش افرینی مایکل بیسپینگ در فیلم جدید سه ایکس. (بخاطر حروفش فارسی نوشتم) که قرار است با نقش اصلی ون دیزل ساخته شود صحبت کرده. قبلا قهرمان وقت سبک وزن کانر مک گروگر توسط نقش اصلی این فیلم یعنی ون دیزل برای نقش یک جنگجو انتخاب شده بود و پس از مدتی نظر دیزل عوض شده و مایکل بیسپینگ جایگزین کانر میشه. ون دیزل دلیل این کار را گفته که قرار بوده اول کانر مک گروگر را برای بازی در این فیلم انتخاب کنم به عنوان یک جنگنجو اما پس از شکست کانر مقابل دیاز نظر من عوض شد. درست است کانر تونست دوباره تو فایت برگشت پیروز بشه و مردونگیشو نشون بده. اما دیگه ان موقعیتی مثل قبل نداشت. منم نیاز به شخصی دیگه داشتم که لهجه داشته باشه. من دوباره دنبال یه شخص دیگه گشتم و ان شخص را مایکل بیسپینگ است که پیدا کردم. دلیل اصلی اینکه ون دیزل میخواد از بیسپینگ بجای کانر در این فیلم استفاده کنه بخاطر لهجه انگلیسی است که دارن و البته فعال بودنش در مبارزات یو اف سی. ون دیزل میگه من نیاز به کسی دارم که مبارزه متوالی داشته باشه و اشخاص زیادی هم هستن اما انها لهجه ندارن. من نیاز به یک شخصیت که لهجه انگلیسی داشته باشه دارم. ون دیزل میگه من قبلا با فایترهایی چون راندا روزی و جینا کارونا در فیلم سریع و خشن هم بازی کرده و تجربه های زیادی باهاشون کسب کردم.
    فیلم سه ایکس که یکی از فیلمهای مجموعه ای است این بار با نام (سه ایکس: بازگشت ژاندر کیج) قرار است در تاریخ 19 ژانویه 2017 در المان اکران شود. کارگردان این فیلم دی جی کارسو است و بازیگرانش هم به ترتیب. ون دیزل - دیپیکا پادوکونه - نینا دوبرو - روبی رز - ساموئل ال. جکسون خواهند بود و البته مایکل بیسپینگ در این فیلم نقش شخصی به نام Hawk را دارد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    188
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    خسته نباشی اقا سجاد بابت خبرها
    من شنیده بودم خود کانر رد کرده ... به هر حال چه بهتر ... چرت ترین فیلما همین فیلم های وین دیزلن . یه جوری هم گفته شکست خورده انگار میدونه معنی شکست چیه .
    تنها نقش قابل باوری که از وین دیزل دیدم تو فیلم نجات سرباز رایان بود که همون اول فیلم میمیره .
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,664
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    فکر کنم گفته بود بخاطر اینکه میخواست با نیت ریمچ برگزار کنه ، نمی تونست تو این فیلم بازی کنه.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    درسته سهراب جان گفته که چون تو اون زمان کانر مشغول ریمچ با دیاز بوده از بیزپینگ استفاده کرده .
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    ولی فکر کنم بیزپینگ برای این نقش بهتر باشه حداقل به خاطر فیزیک بدنیش

در کل نباید انتظار خاصی از فیلم های اکشن داشته باشیم
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)