ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 کمربند 145 پوند زنان , Holm vs de Randamie در رویداد UFC 208 !!!!!!!!

بروکلین در انتظار کمربند سوم برای زنان UFC
    Holly Holm vs Germaine de Randamie
    در رویداد UFC 208

کمربند 145 پوند زنان , Holm vs de Randamie در رویداد UFC 208 !!!!!!!!

سازمان UFC اعلام کرد که دسته وزنی 145 پوند زنان رو ایجاد کرده و قرار هست تا در UFC 208 مبارزه برای تعیین قهرمان این دسته وزنی بین Holly Holm قهرمان سابق 135 پوند و Germaine de Randamie انجام بشه.
    این خبر برای بسیاری شوکه کننده بود چون خبری از کریس سایبورگ که به عنوان بهترین 145 پوندی دنیا شناخته میشد در این اعلام نبود.
    کرسی سایبورگ بسیار از این مطلب ناراحت شده.
    طبق اخبار گذشته دانا وایت دلیل نبودن سایبورگ رو تصمیم خود او میدونه و گفته بود که اون خودش دو پیشنهاد مبارزه برای کمربند رو رد کرده.
    اما سایبورگ در جواب گفته که من پیشنهاد رو رد نکردم و فقط مهلت خواستم تا 10 مارس. اون گفته که 10 سال من در این وزن مبارزه کردم و در تمام این سالها این دسته وزنی ایجاد نشد و الان این بی احترامی به منه.اون میگه هولم چه طور شایسته این موقعیت هست در حالی که 2 مبارزه آخرش رو شکست خورده. همه هواداران میدونن که بهترین مبارز کیه.
    اگر چه به نظر میرسه که سایبورگ برنده این مبارزه رو در پیش رو خواهد داشت برای مبارزه قهرمانی ولی اون معتقد هست که در MMA هیچ قانونی وجود نداره وگفته چه طور در مبارزه آخر در 145 پوند مردان (اشاره به مبارزه پتیس و هالووی) کسی که رکوردش 10-0 از آخرین مبارزش در مقابل کسی قرار میگیره که از 4 مبارزه آخرش 3 تاش رو باخته.و مبارزانی مثل من باید همش منتظر بمونن.من 10 سال در این دسته مبارزه کردم و تا دیروز میگفتن کسی نیست که تو این وزن مبارزه کنه.
    خبر دیگه اینه که
    Pagie Vanzant گفته که حاظره با Ronda Rousey مبارزه کنه و قهرمان سابق 135 پوند و سوپر استار UFC رو به مبارزه دعوت کرده.
    گویا بعد از شکست روزی , ونزانت به هولم تبریک گفته و این باعث شده که میونه خوبی با هم نداشته باشن. ونزانت هم گفتهکه اگه روزی بتونه به 125 پوند برسه حاظره تا باهاش مبارزه کنه.

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ................................

هالی هولم گفته که چه طور کسی میتونه چنین پیشنهادی رو رد کنه!
    هولم که از دوشکست پیاپی به این مبارزه رسیده , با وجود چیزی که شما در موردش فکر میکنید دلیلی خاص برای خودش در مورد این فایت داره.

اون میگه چه طور آدم میتونه چنین موقعیت وپیشنهادی رو رد کنه. بعد از شکست هولم در مقابل میشا تیت و از دست دادن کمربند 135 پوند و همین طور شکست در مقابل والنتین شوچنکو و ماجرای رد کردن این موقعیت از نفر اول 145 پوند دنیا یعنی کریس سایبورگ کاملا مشخص به نظر میرسید که هولم مشتاقانه از این پیشنهاد استقبال کنه.

هولم در جواب به سوال که نظرش رو در مورد دسته جدید 145 پوند زنان پرسیده گفته : فکر میکردم که این اتفاق شاید بی افته اما فکر نمیکردم که من به این دسته برم و فکرم در 135 پوند متمرکز بود.اما واقعیت اینه که این موقعیت درست جلوی دستم هست و کی میتونه چنین موقعیتی رو رد کنه.
    هولم گفته که میتونه خیلی زود وزنش رو به 145 پوند برسونه شاید این دلیلی هست که اون ممکنه همچنان بعد از این مبارزه تصمیم داشته باشه به 135 پوند برگرده چون به نظر برای وزن کم کردن مشکلی نداره.

این فوق العده هست که بتونی در یک دسته وزنی جدید مبارزه کنی و اگه بتونم برنده بشم دو کمربند در دو دسته متفاوت داشتم واین فوق العاده ست.اما از دست دادن کمربند 135 پوند برایم خیلی دردناک بود و قطعا میخوام که دو باره برای کمربند 135 پوند مبارزه کنم.

هولم در صورت برنده شدنش چهارمین مبارزی خواهد بود در تاریخ UFC که تونسته 2 کمربند در دوسته وزنی مختلف به دست بیاره.
    ویرایش توسط Spirit : 2016/12/18 در ساعت 00:48
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    نمیدونم بعضی از این فایتر ها انتظار دارن همه چیز مهیا باشه , خودشون در شرایط عال به سر ببرن بعد براشون سالی یکبار مبارزه ست بشه برن برنده بشن. کریس سایبورگ هم از اون دسته فایتر هاست. خودش میگه من 10 سال تو این وزن مبارزه کردم الان بی احترامی به منه. خوب جرات میداشت وزن کم میکرد 5 سال پیش سوپر فایت رو با راندا روزی انجام میداد. حاظر نیست ریسک کنه میخواد همه شرایط به نفعش باشه بیاد برنده بشه. کانر در عرض 3 سال در سه دسته وزنی 10 تا مبارزه انجام داده. دانا وایت در مورد اینکه سایبورگ گفته چرا موقعیتهایی که به راندا دادید رو به من نمدید گفته اون موقعیتها دیگه وجود نداره.تازه این هم موقعیت به این خوبی .این روحیه یه مبارز نیست که هی به عناوین مختلف دنبال این باشه که همه شرایط براش فراهم بشه تا بیاد برنده بشه.
    هالی هولم کلا مبارزه کردنش جذاب نیست و خیلی طرفدارش نیستم ضمن اینکه دی راندامی هم استرایکر فوق العاده ای هست و مطمئن هستم این مبارزه رو میبره و چون قد بلند و دتهای کشیده داره دیگه هالی نمیتونه از ریچ خودش بهره ببره.
    در کل صبر کردن برای سایبورگ اشتباه بود به نظرم با این کارهایی که تو این سالها کرد حقش نبود که منتظرش بمونن. اون میتونست خیلی پیش تر وزن کم کنه تا با راندا مبارزه کنه اما انتظار داشت راندا بیاد توی وزنش .معلوم که راندا تو اون وزن عملکردش پایین میاد .همین الانش هم در 135 پوند 5 راند مبارزه کردن براش کمی دشواره و خسته میشه.
    راندا گفته بود که یکی از انگیزه هاش مبارزه با هولم هست. اگه هولم برنده بشه و راندا هم از اون طرف پیروز باشه امیدوارم یه سوپرفایت تاریخی ببینیم. ولی فکر میکنم دی راندا می برنده میشه.
    واقعا به نکته خوبی اشاره کردی ، اصلا یکی از دلایلی که سازمان و شخص دانا وایت انقدر بها به کانر دادن و صدای همه هم در اومد همین موضوعه ، یعنی ناز نکردن . یعنی هر وقت به کانر پیشنهاد مبارزه دادن به قول خود وایت فقط اسم فایتر رو سوال کرد ! یعنی نه زمان براش مهم بود نه مکان . به نظر منم فایتری که توقع داره همه چیز راش توی بهترین حالت ممکن اتفاق بیفته و از نظر زمانی و مکانی توی ایده ال ترین حالت ممکن بهش فایت بدن حقشه که یه جاهایی سرش کلاه بره ، حتی اگه اون فایتر به بزرگی سایبورگ باشه .
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    خیلی عجیبه! پر وزن زنان فایتر زیادی ندارن، یک سال تمام ;invicta fc میگرده تا یه حریف برا سایبورگ پیدا کنه!!!!

بنظرم 125 پوند خیلی بهتر بود، هم فایتر زیاد داره و هم جذابیت رو بیشتر میکرد
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)