ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

عمل جراحی ولسکوئز + مصدومیت جانسون + جواب دیاز برای بازگشت و دیگر

همونطور که اعلام شده بود در رویداد بعدی یعنی پی پریو UFC 207 قرار است قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی کاین ولسکوئز به مصاف قهرمان سابق فابریسیو وردوم برود. طبق گزارش جدید ولسکوئز قرار است مورد عمل جراحی قرار گیرد. گرچه این مصدومین چند وقت پیش هم اعلام شد. اما این عمل باعث کنسل شدن مبارزه او نمیشود. طبق صحبتهای ولسکوئز در ESPN او از ناحیه کشاله ران درد سختی میبرد - ولسکوئز میگه که من درد را حس میکنم که به پایین پای من میرود. از انجایی که پیروز فایت ولسکوئز و وردوم فرصتی برا تایتل شات خواهد داشت اما در صورت پیروزی کین ولسکوئز این اتفاق تا ماه ها یا حتی تا یک سال هم شاید رخ ندهد. ولسکوئز بعد از مبارزه با وردوم زیر تیغ جراحی قرار خواهد گرفت و دوران ریکاوری شدن او پس از عمل تا چند ماه طول میکشد. ولسکوئز از داروهای مسکن قوی استفاده میکند برای جلوگیری از درد و رفتن سر تمرین. و به گفته خودش او داره معتاد این مسکنها میشه به همین خاطر 5 روز بعد از مبارزه اش عملش انجام خواهد شد.

ولسکوئز همونطور که اطلاع دارید قبلا در رویداد UFC 188 به مصاف فابریسیو وردوم رفته بود وقتی که در مبارزه برگشت مقابل جونیر دوس انتوس تونست عنوان قهرمانی را پس بگیرد و انتقام شکست قبلیش را بگیرد دوبار از عنوان سنگین وزن دفاع کرد که دومین دفاعش برای بار دوم تونست دوس انتوس را شکست بده. اما ولسکوئز در فایت سوم دفاع از تایتل قهرمانی مقابل حریف حال حاضرش در 207 یعنی فابریسیو وردوم ناکام بود و عنوان قهرمانی را از دست داد. حال باید دید ولسکوئز با مصدومیت و دردی که از ناحیه کشاله ران دارد میتواند در مبارزه برگشت مقابل فابریسیو وردوم سر بلند از اکتیگان بیرون بیاید. ولسکوئز به گفته خودش دلیل اینکه در این مدت با درد کشاله و پا تحمل کرده است و بر سر تمرینات سخت کمپش حضور پیدا کرده فقط بخاطر این است تا بتواند باری دیگر خود را مقابل فابریسیو وردوم ببینید تا انتقامش را بگیرد. ولسکوئز میگه قبل از اخرین جراحیم دکتر گفته که دیگه دردی نخواهی داشت اما با دانستن اینکه من در کمپ چگونه تمرین میکنم و در مبارزات چه ضرباتی دریافت میکنم باید منتظر بازگشت درد دوباره می بودم. و تنها دلیل استفاده از مسکن و تحمل درد و رفتن سر تمرینات بخاطر مبارزه با وردوم است

قهرمان وقت Flyweight یو اف سی دمتریوس جانسون هم نیز از ناحیه پارگی عضلانی رنج میبرد. جانسون امسال 2 بار تونسته از عنوانش به ترتیب مقابل هنری سجودو و تیم الیوت دفاع کند. جانسون گفته است که مدتی برای بهبود از فایت دور خواهم بود و شاید ماه اوریل یا ماه مه برای مبارزه باز گردم اما اگر نیاز به زمان بیشتری داشته باشم ان موقه وضعیت فرق دارد. جانسون تا کنون 9 بار از عنوان قهرمانیش دفاع کرده و یک تایتل دیفند دیگر داشته باشد به رکورد اندرسون داسپایدر سیلوا دست پیدا خواهد کرد

میشل واترسون که پس از شکست پیج ونزنت تونست خود را در رنکینگ صعود دهد حالا به تازگی در مصاحبه ای با MMA Hour گفته به دنبال مبارزه ای برای تایتل قهرمانی با Joanna Jedrzejczyk برای سال جدید هستم. و امیدوارم هستم سازمان ارزش مرا بداند

نیت دیاز که در اخرین فایتش مقابل کانر مک گروگر قرار گرفت و هنوز فایتی نداشته است در جواب به ام ام ای فایتینگ که از او سوال شده بازگشت تو برای مبارزه چه زمان است گفته است که من اول یک مبارزه بزرگ میخوام و اونم تو وزن سبک و باید 20 میلیون بهم بدن تا من جواب تماسشون را بدم.

کارلوس دیگو فریرا Carlos Diego Ferreira برای استفاده از ماده ممنوعه و تست مثبتش در رویداد فایت نایت 98 در بیانیه ای از طرف سازمان اعلام شده است او به مدت 17 ماه تعلیق خواهد شد. و خودش نیز این تعلیق را پذرفته است

رویداد UFC 209 در تاریخ 4 مارس 2017 قرار است در ارنای T-Mobile لاس وگاس نوادا برگزار خواهد شد. سازمان به طور رسمی اولین مبارزه این رویداد را اعلام کرده. قرار است در این رویداد قهرمان سابق K-1 الیستایر اوریم به مصاف مشت زن معروف مارک هانت برود. این تنها مبارزه ای است که تا کنون ثبت شده است. اوریم در اخرین مبارزه اش مقابل قهرمان سنگین وزن وقت استیپ میوچیچ ناکام بود و مارک هانت هم نیز مقابل براک لزنر با تصمیم ارا شکست خورد. اما فایت هانت بخاطر تست مثبت دوپینگ براک لزنر بدون نتیجه ثبت شده است. هانت قبل از فایت مقابل لزنر دو پیروزی با ضربه فنی KO و TKO مقابل انتونیو سیلوا و فرانک میر بدست اورده بود

قرار است رویداد UFC 206 شب کریسمس از فوکس اسپورت مبارزات اصلی این رویداد پخش شود. این یک پخش اختصاصی خواهد بود که مبارزات نامزد سال را هم قرار است اعلام کنند
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)