ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 59
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

1 احتمال ریمچ کانر مک گرگور-نیت دیاز در ufc200 **آپدیت شد**

احتمال ریمچ کانر مک گرگور-نیت دیاز در ufc200 **آپدیت شد**

گویا UFC200 به زودی مین ایونت خود را خواهد شناخت.

طبق گزارش MMAFighting به نقل از چندین منبع، UFC تا نهایی کردن ریمچ کانر مک گرگور و نیت دیاز در دسته وزنی ولترویت برای UFC200 فاصله زیادی ندارد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود، UFC به زودی خبر رسمی را اعلام خواهد کرد.
    در حالیکه افرادی چون فرانکی ادگار و جوزه آلدو مدتی است در جستجوی مبارزه با مک گرگور در جولای(UFC200) بودند، اکنون برنامه سازمان برای مک گرگور مبارزه دوباره با دیاز است.

مبارزه بین کین ولاسکز-تراویس برون و گیگارد موساسی-درک برانسن مبارزات ست شده تاکنون برای UFC200 هستند.
    UFC200 در ورزشگاه جدید و 20000 نفری T-Mobile در لاس وگاس برگزار خواهد شد.

آپدیت آریل هلوانی بر ریمچ مک گرگور-دیاز 3/22/2016:

- نه تنها طرفین به صورت شفاهی با این مبارزه موافقت کردن بلکه قرارداد این مبارزه هم نوشته شده(امضا نشده).
    -مبارزه در 170 پوند برگزار میشه چون مک گرگور یه "مرد وحشی" هست.(Wildman). اون داره دیوونه میشه که از نیت در 170 پوند باخته و احساس میکنه که باید برنده میشد، میخواد همون شرایط و قوانین مبارزه اول در این مبارزه هم باشه.
    - این که "مبارزه هنوز تایید نشده و فقط یک شایعه است" درست نیست. وقتی من(آریل هلوانی) خبر احتمال برگزاری این مبارزه رو دادم تنها دلیلم برای اینکه نگفتم "مبارزه رسمیه" این بود که برای UFC احترام قائلم که بهشون اجازه بدم اونا به صورت رسمی مبارزه رو اعلام کنن. تمامی طرفین خواهان این مبارزه هستند.
    - احتمالا اعلام رسمی مبارزه تو همین هفته باشه.

آریل هلوانی: خبرنگار معروف MMAFighting و برنده 6 بار خبرنگار MMA سال
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    تغییر شیوه نیاز به تکنیک لازم برای این تغییر رو داره.
    کانر همیشه با همه مبارزها به یک شیوه مبارزه کرده فقط با مندز کاملا گاردشو پایین آورد تا موقع زیرگیریش دستشو سریعتر زیر کتفش کنه که جواب نمی داد و اگه مندز نمی برید کارش سخت می شد.
    کانر از ضربات موی تای استفاده نمیکنه بهمین جهت ضربات لو کیک به بیرون و داخل پا رو از دست میده.
    تو جوجیتسو هم که مطمئنا نمیتونه حرفی برای گفتن داشته باشه.
    با کشتی و زیرگیری هم که ممکنه به سمت گیوتین و ... بره.
    برتری کاتر رو ضربات کانتری که میزنه هست و اگه اونم تغییر بده دیگه برتری خاصی نداره.
    کانر گزینه های زیادی برای تغییر تاکتیک نداره.
    کانر اگه زرنگ بود از بازی نیت با دوس آنجوس می فهمید که باید از لو کیک روی پاهای نیت استفاده کنه.

قبل از این بازی منم با شما موافق بودم که باید به کانر فرصت داده بشه تا تو وزن دیگه بزنه و آلدو و ادگار منتظر باشن ولی بعد از این باخت اگه بازم بخواد دنبال ریمچ با کسی باشه که اصلا کمربند دستش نیست و ریمچ معنی خاصی نداره و فایترهای وزنشو معطل نگه داره تا کانر بخواد انتقام بگیره در حق بقیه ظلمه. اگه می خواد اینکارو انجام بده باید کمربند رو واگذار کنه بعد دنبال اینجور مسابقات بره.
    عرض ادب
    نمیدونم با کدوم قسمت از نظر من موافق بودین ، من تو هر دو تا پستی که گذاشتم ابراز امیدواری کردم این اتفاق نیفته ، یا لاقل به این زودی نیفته . منم دوست دارم کانر توی وزنی که کمربند داره مسابقه بده و تکلیفش رو معلوم کنه ، پس بازم میگم دلم نمیخواد همچین مسابقه ای رو ست شده ببینم
    راجع به تغییر شیوه حتما بهتر از من میدونید توی این چند خطی که نام بردید روش و تاکتیک خلاصه نمیشه
    این که میگید کانر همیشه به یک روش مبارزه کرده از انصاف بدوره
    این رو به عنوان فن مک گرگور نمیگم!
    کانر باید با حریفی که قدش ازش بلندتره فاصله اش رو کم کنه ، همونطور که فرمودین ضربات پایین رو بزنه و محض رضای خدا هم شده بعضی وقتا گاردش رو بالا بگیره!
    کانتر زدن مک گرگور هم که حرف نداره پس نیازی به تغییر دادن این قسمت نیست .
    شما مبارزه کانر رو با داستین پوریر ( تقریبا هم استایل نیت دیاز) ببینید مثل چسب بهش چسبیده و فضا بهش نمیده
    کانر باید حتی تاکتیک ذهنیش رو هم تغییر بده ، مسابقه قبلی کانر با یه دنیا غرور فکر میکرد میبره ،اما اگه همچین مسابقه ای ست بشه ( که امیدوارم نشه!) دیگه همچین پیش فرضی وجود نداره و میدونه که باید ببره و دیگه به ناک داون راند یک فکر نکنه ، یکم هوشمندانه تر مبارزه کنه و واسه یه مبارزه 5 راندی برنامه ریزی کنه
    شما زیادی کانر رو موقع کشتی دست کم گرفتی ،پیشنهاد میکنم پک کامل مبارزات مک گرگور رو اگر ندیدید حتما مشاهده کنید و سابمیشن و خفه کردن مک گرگور رو تماشا کنید ، اگه مک گرگور توی خاک داخل یو اف سی چیزی نشون نداده واسه اینه که اولا زیادی به مبارزه ایستادش اطمینان داره و در ثانی شاید هنوز نیاز به این موضوع رو توی مبارزات سنگین درک نکرده
    فکر میکنم به اندازه کافی راجع به مبارزه کانر_ دیاز توی تاپیکش بحث شد ، امیدوارم با ست شدن دوباره این مسابقه نیازی به صحبت دوباره نباشه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط enriqu3 نمایش پست ها
    این که میگید کانر همیشه به یک روش مبارزه کرده از انصاف بدوره
    این رو به عنوان فن مک گرگور نمیگم!
    کانر باید با حریفی که قدش ازش بلندتره فاصله اش رو کم کنه ، همونطور که فرمودین ضربات پایین رو بزنه و محض رضای خدا هم شده بعضی وقتا گاردش رو بالا بگیره!
    کانتر زدن مک گرگور هم که حرف نداره پس نیازی به تغییر دادن این قسمت نیست .
    شما مبارزه کانر رو با داستین پوریر ( تقریبا هم استایل نیت دیاز) ببینید مثل چسب بهش چسبیده و فضا بهش نمیده
    کانر باید حتی تاکتیک ذهنیش رو هم تغییر بده ، مسابقه قبلی کانر با یه دنیا غرور فکر میکرد میبره ،اما اگه همچین مسابقه ای ست بشه ( که امیدوارم نشه!) دیگه همچین پیش فرضی وجود نداره و میدونه که باید ببره و دیگه به ناک داون راند یک فکر نکنه ، یکم هوشمندانه تر مبارزه کنه و واسه یه مبارزه 5 راندی برنامه ریزی کنه
    شما زیادی کانر رو موقع کشتی دست کم گرفتی ،پیشنهاد میکنم پک کامل مبارزات مک گرگور رو اگر ندیدید حتما مشاهده کنید و سابمیشن و خفه کردن مک گرگور رو تماشا کنید ، اگه مک گرگور توی خاک داخل یو اف سی چیزی نشون نداده واسه اینه که اولا زیادی به مبارزه ایستادش اطمینان داره و در ثانی شاید هنوز نیاز به این موضوع رو توی مبارزات سنگین درک نکرده
    فکر میکنم به اندازه کافی راجع به مبارزه کانر_ دیاز توی تاپیکش بحث شد ، امیدوارم با ست شدن دوباره این مسابقه نیازی به صحبت دوباره نباشه
    سلام.
    این تکنیک نزدیک شدن به حریف رو کانر تو همین مسابقه هم انجام داد. mma مثل بوکس نیست که تو فاصله خیلی نزدیک به حریف وایسی.چون ممکنه زانو و آرنج بخوری و اگه زیادی بچسبه میره تو کلینچ که نیت نشون داد تو کلینچ بهتر از کانر هست.
    ضمن اینکه نباید بوکس نیت رو دست کم گرفت که با حرکات خوب خیلی از ضربات کانر تو راند یک به هوا زده شد. ولی ضرباتی که نیت میزد به هدف میشت.
    داستین پوریر فقط قدش بلند هست ولی سبک داستین پوریر اصلا شبیه نیت نیست. سبک دو برادر تو mma کاملا تک هست.
    کشتی فقط در سرپا کاربرد داره و توی خاک هیچ کاربردی نداره چون پوزیشنهاش کاملا فرق داره و برای مبارزه ساخته نشده برعکس جوجیتسو که کاملا برای مبارزه طراحی شده. حتی تو سر پا هم خیلی از تکنیکهای کشتی توسط جوجیتسو بدل میشن. و تکنیک جوجیتسوی کانر خیلی پایین تر از نیت دیاز هست.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    سلام.
    این تکنیک نزدیک شدن به حریف رو کانر تو همین مسابقه هم انجام داد. mma مثل بوکس نیست که تو فاصله خیلی نزدیک به حریف وایسی.چون ممکنه زانو و آرنج بخوری و اگه زیادی بچسبه میره تو کلینچ که نیت نشون داد تو کلینچ بهتر از کانر هست.
    ضمن اینکه نباید بوکس نیت رو دست کم گرفت که با حرکات خوب خیلی از ضربات کانر تو راند یک به هوا زده شد. ولی ضرباتی که نیت میزد به هدف میشت.
    داستین پوریر فقط قدش بلند هست ولی سبک داستین پوریر اصلا شبیه نیت نیست. سبک دو برادر تو mma کاملا تک هست.
    کشتی فقط در سرپا کاربرد داره و توی خاک هیچ کاربردی نداره چون پوزیشنهاش کاملا فرق داره و برای مبارزه ساخته نشده برعکس جوجیتسو که کاملا برای مبارزه طراحی شده. حتی تو سر پا هم خیلی از تکنیکهای کشتی توسط جوجیتسو بدل میشن. و تکنیک جوجیتسوی کانر خیلی پایین تر از نیت دیاز هست.
    من استایل ظاهری و بدنی پوریر رو عرض کردم نه سبک مسابقه ، بله مثل بوکس نیست ولی مبارزهایی که مهاجم هستن با همین روش گلیم خودشون رو از آب میکشن ، بهترین نمونه اش رابی لاولر که تقریبا همیشه سرش رو سینه رقیبشه! اما مشکل اینجاست که وقتی قراره اینطوری مبارزه کنی باید خیلی سر سخت باشی یا به قول خود مبارزا خیلی tough باشی چون این مدلی همون ضرباتی که فرمودین از راه میرسه و حتما توی این موضوع لاولر جلوتره .
    کانر چون استایل مبارزش اینه که گارد نمیگیره و دستش رو پایین نگه میداره تا سرعت ضرباتش بالاتر بره باید به حریفش نزدیک باشه ، اتفاقا من میگم نسبت به بقیه مسابقاتی که داد فاصله اش بیشتر بود و دیاز نهایت استفاده رو از این موضوع کرد ، فکر میکنم شما برادران دیاز رو خیلی دوست دارید و دیگه بیش از حد دارید راجع به مهارت هاشون اغراق میکنید . مثلا برادر بزرگتر توی UFC 158 جلوی جورج سنت پیر چه استفاده ای از مهارت جوجیتسو کرد؟ قبل از مسابقه هم کلی کری واسه راش خوند که منو بزن زمین بعدش تو خاک میدونم چیکارت کنم که دیدیم نتیجه چی شد ! نمیخوام بگم فقط کانر تو مسابقه اشتباه تاکتیکی کرد ، اتفاقا دیاز تغییر تاکتیک داد تو راند دو و بهترین استفاده رو ازش برد ، یعنی یه کم گاردش رو باز کرد و فاصله گرفت تا مک گرگور اینجوری یه چند تا مشت نه چندان مهم بزنه و در عوض مشت های خوب خودش رو نشوند . دیگه جایز نیست صحبت وزن کم و زیاد کردن رو بکنیم ولی یکی از دوستان همون زمان بهترین مثال رو زد که شما یهو یه وزنه 10 کیلویی به بدن خودتون ببندید و بعد مبارزه کنید و نتیجه رو ببینید! خب وقتی که این اتفاق برای فیزیک شما میفته یک مبارزی مثل کانر که توی تمام مسابقه در حال حرکته معلومه که حرکاتش و ضرباتش کند میشه
    مک گرگور یک سری ضربات تو یو اف سی میزنه که به اذعان خیلی ها کسی در حال حاضر توی یو اف سی همچین تکنیکی نداره jumping switch kick ( البته به عقیده من یه مدل دیگه اش رو آنتونی پتیس میزنه ) یا ضربات front leg head kick , ... هیچکدوم از اینها رو توی این مبارزه ندیدیم !
    متاسفانه کانر مسابقه اشتباهی رو انتخاب کرد و توی بدترین شرایط هم باخت و طبیعیه که شما و دوستان دیگه از ایشون و نوع مبارزه اش انتقاد کنید ، در حال حاضر به دلیل ذهنیتی که از این شکست شکل گرفته و به دلیل اینکه عکس مک گرگور پایین پروفایل من هست حمایت از فراوانی نوع و شیوه مبارزه ایشون سخته و میشه انواع و اقسام اشتباهات رو به ایشون وارد کرد.
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    من استایل ظاهری و بدنی پوریر رو عرض کردم نه سبک مسابقه ، بله مثل بوکس نیست ولی مبارزهایی که مهاجم هستن با همین روش گلیم خودشون رو از آب میکشن ، بهترین نمونه اش رابی لاولر که تقریبا همیشه سرش رو سینه رقیبشه! اما مشکل اینجاست که وقتی قراره اینطوری مبارزه کنی باید خیلی سر سخت باشی یا به قول خود مبارزا خیلی tough باشی چون این مدلی همون ضرباتی که فرمودین از راه میرسه و حتما توی این موضوع لاولر جلوتره .
    کانر چون استایل مبارزش اینه که گارد نمیگیره و دستش رو پایین نگه میداره تا سرعت ضرباتش بالاتر بره باید به حریفش نزدیک باشه ، اتفاقا من میگم نسبت به بقیه مسابقاتی که داد فاصله اش بیشتر بود و دیاز نهایت استفاده رو از این موضوع کرد ، فکر میکنم شما برادران دیاز رو خیلی دوست دارید و دیگه بیش از حد دارید راجع به مهارت هاشون اغراق میکنید . مثلا برادر بزرگتر توی UFC 158 جلوی جورج سنت پیر چه استفاده ای از مهارت جوجیتسو کرد؟ قبل از مسابقه هم کلی کری واسه راش خوند که منو بزن زمین بعدش تو خاک میدونم چیکارت کنم که دیدیم نتیجه چی شد ! نمیخوام بگم فقط کانر تو مسابقه اشتباه تاکتیکی کرد ، اتفاقا دیاز تغییر تاکتیک داد تو راند دو و بهترین استفاده رو ازش برد ، یعنی یه کم گاردش رو باز کرد و فاصله گرفت تا مک گرگور اینجوری یه چند تا مشت نه چندان مهم بزنه و در عوض مشت های خوب خودش رو نشوند . دیگه جایز نیست صحبت وزن کم و زیاد کردن رو بکنیم ولی یکی از دوستان همون زمان بهترین مثال رو زد که شما یهو یه وزنه 10 کیلویی به بدن خودتون ببندید و بعد مبارزه کنید و نتیجه رو ببینید! خب وقتی که این اتفاق برای فیزیک شما میفته یک مبارزی مثل کانر که توی تمام مسابقه در حال حرکته معلومه که حرکاتش و ضرباتش کند میشه
    مک گرگور یک سری ضربات تو یو اف سی میزنه که به اذعان خیلی ها کسی در حال حاضر توی یو اف سی همچین تکنیکی نداره jumping switch kick ( البته به عقیده من یه مدل دیگه اش رو آنتونی پتیس میزنه ) یا ضربات front leg head kick , ... هیچکدوم از اینها رو توی این مبارزه ندیدیم !
    متاسفانه کانر مسابقه اشتباهی رو انتخاب کرد و توی بدترین شرایط هم باخت و طبیعیه که شما و دوستان دیگه از ایشون و نوع مبارزه اش انتقاد کنید ، در حال حاضر به دلیل ذهنیتی که از این شکست شکل گرفته و به دلیل اینکه عکس مک گرگور پایین پروفایل من هست حمایت از فراوانی نوع و شیوه مبارزه ایشون سخته و میشه انواع و اقسام اشتباهات رو به ایشون وارد کرد.
    واقعیتش اقا سهراب قبل از مبارزه کانر با دیاز با یه شوقی از کانر تعریف می کرد و واقعا درست می گفت خب وقتی میبینه دیاز در عرض 11 روز اونم تو راند 2 با این روش از کانر میبره معلوم میاد از جوجیتسو و حرکات بی دلیل و نمایشی کانر انتقاد میکنه این عادیه و شما برنامه جو روگن رو در you tu e سرچ کنید داره با ادی براوو در مورد کانر و دیاز حرف میزنه اینو ببینید متوجه میشید دلیل باخت کانر چی بود و بازم میگم کانر نیاز داره کمپ تمرینش رو عوض کنه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    استایل وایستادن کانر تو مبارزه استایل کاراته هست. صاف می ایسته و کمی از سبک های بوکسورهایی مثل کلی و پاکیائو هم در سبک ایستادن و کانتر زدن کمک میگیره در صورتی که سبک مبارزه لاولر سبک بوکس هست.
    نمیشه یکی مثل کانر که سالها با یک استایل مبارزه کرده بیاد استایلشو عوض کنه. همینطور که کلی نمی تونه مثل تایسون و راکی مارسیانو مبارزه کنه چون فرم بدنی و اندازه دستها و قد و ... کاملا متفاوت هست.
    کانر نسبت به قدش دستهای بلندی داره که تو وزن پایین یک مزیت بود و بهش امکان میداد ضربات کانتر مخصوصا آورهند های خوبی به حریف ها بزنه ولی در برابر دیاز کم تر میتونست از این مزیت استفاده کنه. کانر میخواست به دیاز نزدیک بشه ولی دیاز با جابجایی و هد مووهای خوب اجازه اینکار رو نمیداد. ضمن اینکه دیازها هم با خودشون و هم با بوکسورهای حرفه ای خوب در حال تمرین هستن و تجربه کافی رو برای حفظ فاصله مناسب و ... دارن.
    من وقتی درباره مبارزه ای بحث می کنم اصلا به طرفداری از مبارز فکر نمیکنم و طرفدار دیاز هم نیستم. ولی تا دو مبارز روبروی هم قرار نگیرن نمیشه در مورد چیزی مطمئن بود و وقتی قرار گرفتن دیگه بهانه ای مثل چند کیلو وزن اینور تر و اونورتر قابل قبول نیست.
    اتفاقا چند ماه پیش یه مبارزه دوستانه داخل باشگاه بین دوتا ازدوستان برگزار شد که یکی دقیقا 20 کیلو کمتر بود و خیلی وقت بود از تیم ملی بیرون اومده بود و به دنبال مسابقات mma هست و اون یکی که 20 کیلو بیشتر داشت درحال حاضر قهرمان جهان هست. تو یک راند مبارز اول مبارزی با 20 کیلو سنگین تر و جوونتر رو مصدوم کرد و تو رشته خودش شکست داد و این نشات گرفته از نوع تمریناتش بود.
    کانر تو حالت عادی دیگه زیر 72 کیلو نیست و برای این مسابقه مگه چقدر اضافه کرد اونم تو چند ماه.این چند کیلو زیاد مطرح نیست.
    ضمن اینکه شما اینو در نظر نمیگیرین که نیت همش 11 روز وقت داشت و این از مسئله وزن کانر خیلی پر رنگ تر هست.

در مورد GSP و دوس آنجوس و نیت توی همون تاپیک جایگزینی نیت بجای دوس آنجوس بحث کردیم.

GSP چدین سال رو بصورت جدی به تمرین جوجیتسو پرداخت و این از مبارزات بعدیش با مت هیوز کاملا مشخصه. و GSP به فنون اشنایی خوبی داره و میتونه خودشو از دست جوجیتسو کارها در ببره و GSP یکی از بهترین گرند اند پوند کارهای UFC بوده مثل رندی کوتور.

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    واقعیتش اقا سهراب قبل از مبارزه کانر با دیاز با یه شوقی از کانر تعریف می کرد و واقعا درست می گفت خب وقتی میبینه دیاز در عرض 11 روز اونم تو راند 2 با این روش از کانر میبره معلوم میاد از جوجیتسو و حرکات بی دلیل و نمایشی کانر انتقاد میکنه این عادیه و شما برنامه جو روگن رو در you tu e سرچ کنید داره با ادی براوو در مورد کانر و دیاز حرف میزنه اینو ببینید متوجه میشید دلیل باخت کانر چی بود و بازم میگم کانر نیاز داره کمپ تمرینش رو عوض کنه
    درسته افشین جان اتفاقا من همیشه از جرات کانر تعریف کردم. و نمی تونم طرفدار دیاز بوده باشم.
    ولی در مبارزه کانر و دیاز از کانر تعریف نکردم و هیچ جا نگفتم کانر اون مسابقه رو میبره یا پیش بینی نکردم چون مطمئن نبودم سبک مبارزه کانر جلوی دیاز جواب بده و خودم قبل از این بازی فکر می کردم کانر تو ترای انگل نیت گیر می کنه . اتفاقا اگه اون تاپیک رو ببینین من گفته بودم که دیاز ها سبک بوکس خاص خودشونو دارن و جوجیتسو کارهای بسیار خوبی هستن.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/03/20 در ساعت 18:47
    کاربر سایت

عضو انجمن
    369
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    دوسه روز پیش که این شایعه رو شنیدم خیلی جا خوردم و البته خوشحال شدم چون برخلاف دوستان فکر میکنم باخت کانر به خاطر غرور زیاد(پایین بودن گارد) و وزن اضافه کردنش بود که نفس کم اورد ولی تو هر دو راند به قول خارجیا نیت دیاز رو" اوت استرایک" کرد اینو حتی چهره نیت بعد فایت و تو کنفرانس ثابت میکنه ولی خب رو زمین قطعا حرفی واسه گفتن نداره نه تو یو اف سی 200 بلکه تا دو سال دیگه هم نمیتونه به سطح نیت تو جوجیتسو برسه ولی مطمئنم اگه این فایت ست بشه برنده این دفعه فرق میکنه... البته با نظر بچه ها موافقم که اول باید ریمچ الدو یا تایتل شات میدادن به فرانکی ولی خب این فایت هم قطعا طرفدارا رو به ویژه هواداران کانرو راضی میکنه و یو اف سی هم همینو میخواد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    96
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    این فقط یه احتماله ، که مشخصا احتمال خیلی ضعیفی هم هست ، یه عالمه ریمچ و یه عالمه مدعی وجود داره ، بعید میدونم این مسابقه اونم واسه UFC 200 ست بشه
    کانر توی ufc200 مسابقه میده ولی نه با دیاز
    بین تمام سایت هایی که اخبار تاپ میزارن و معمولا شایعه هاشون درست در میاد این خبر وجود نداره
    به نظر من فایتی که توی راند 2 اونم با سابمیت تموم شده دلیلی واسه مین ایونت شدن دوباره اونم واسه مهمترین رویداد چند سال اخیر کمپانی نداره
    سلام ،اتفاقا این موضوع تو تمام سایت های خبری معتبر چندروز هست ک وجود داره و احتمال برگذاریش خیلی زیاد هست دلیلش هم فروش خوب پ پ وی قبلی هست ک تونست حتی رکورد یواف سی ۱۰۰ روهم بشکنه ، و یواف سی میدونه باحساس کردنش دوباره میتونه پول کلانی ب جیب بزنه و این مهمترین دلیل هست.. روش حساب کنید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    متأسفانه گذشته نشون داده زمانیکه یه ایونت خیلی فروش میکنه، کلاً هوش و حواس رو از مسئولان ufc میبره!

اینم یه مورد دیگه هست.

ولی کاش یک سال تبلیغ نمیکردن که بزرگترین رویداد تاریخ ufc و این حرفا! خیلی برای این کمپانی بد هستش که مین ایونت بزرگترین رویدادش تایتل فایت نباشه!

نظر دوستان رو خوندم، اکثراً مخالف بودن. تو شبکه های اجتماعی هم نظرات اکثر مردم منفی بود! شایدم اینو انداختن تا ببینن نظر علاقمندان چیه. ولی در کل هر چقدرم همه مخالف باشن و این فایت ست شه، خیلی فروش میکنه.

این ریمچ حتماً صورت میگیره ولی من فکرشو نمیکردم انقدر زود!!!

واکنش نیت دیاز به این قضیه هم منفی بوده و گفته این ریمچ دیوونگیه! دقیقاً الان متنش یادم نیست. آخرش گفته بود که ریمچ بیشتر از هر فایتر دیگه ای، حق آلدو هستش
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    واقعیتش اقا سهراب قبل از مبارزه کانر با دیاز با یه شوقی از کانر تعریف می کرد و واقعا درست می گفت خب وقتی میبینه دیاز در عرض 11 روز اونم تو راند 2 با این روش از کانر میبره معلوم میاد از جوجیتسو و حرکات بی دلیل و نمایشی کانر انتقاد میکنه این عادیه و شما برنامه جو روگن رو در you tu e سرچ کنید داره با ادی براوو در مورد کانر و دیاز حرف میزنه اینو ببینید متوجه میشید دلیل باخت کانر چی بود و بازم میگم کانر نیاز داره کمپ تمرینش رو عوض کن
    دقیقا من یادمه که آقا سهراب حسابی سر ذوق اومده بودن از اینکه کانر داره تو شکم همه میره ولی انگار یک دفعه کلا از فایتر مورد علاقه بنده رو برگردوندن
    استایل وایستادن کانر تو مبارزه استایل کاراته هست. صاف می ایسته و کمی از سبک های بوکسورهایی مثل کلی و پاکیائو هم در سبک ایستادن و کانتر زدن کمک میگیره در صورتی که سبک مبارزه لاولر سبک بوکس هست.
    سهراب جان منظورم فایترهایی بود که از مشت خوردن نمیترسن و یجورایی دفاع کردن بلد نیستن و همیشه بعد از مسابقه جای سالم تو صورتشون نیست

من وقتی درباره مبارزه ای بحث می کنم اصلا به طرفداری از مبارز فکر نمیکنم و طرفدار دیاز هم نیستم. ولی تا دو مبارز روبروی هم قرار نگیرن نمیشه در مورد چیزی مطمئن بود و وقتی قرار گرفتن دیگه بهانه ای مثل چند کیلو وزن اینور تر و اونورتر قابل قبول نیست.
    دقیقا ، حرف منم همین بود ، ولی شما فرمودین که اگه دفعه بعد هم کانر جلوی دیاز قرار بگیره از پیش بازندست و استدلال کردین که توانایی تغییر تاکتیک نداره که منم نظر خودم رو عرض کردم

GSP چدین سال رو بصورت جدی به تمرین جوجیتسو پرداخت و این از مبارزات بعدیش با مت هیوز کاملا مشخصه. و GSP به فنون اشنایی خوبی داره و میتونه خودشو از دست جوجیتسو کارها در ببره و GSP یکی از بهترین گرند اند پوند کارهای UFC بوده مثل رندی کوتور.
    اینکه حرف از GSP زدم قصدم مقایسه نبود ،گفتم که نباید راجع به تکنیک های جوجیتسو برادران دیاز اغراق کرد ، همونطور که خود نیت هم از این نقطه آسیب پذیر بوده . بدون شک توی MMA نفراتی جلوتر از این دو هستن ( من قصدم تخریب دیاز ها نیست ، چون من فن این دو هم هستم و واقعا از حرکاتشون داخل و خارج رینگ لذت میبرم!)
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    نقل قول نوشته اصلی توسط basanjideh نمایش پست ها
    سلام ،اتفاقا این موضوع تو تمام سایت های خبری معتبر چندروز هست ک وجود داره و احتمال برگذاریش خیلی زیاد هست دلیلش هم فروش خوب پ پ وی قبلی هست ک تونست حتی رکورد یواف سی ۱۰۰ روهم بشکنه ، و یواف سی میدونه باحساس کردنش دوباره میتونه پول کلانی ب جیب بزنه و این مهمترین دلیل هست.. روش حساب کنید
    عرض ادب

فکر میکنم پست بعدی من رو تو همین تاپیک مشاهده نکردید :
    به هر حال نظرات متفاوته ، ولی شخصا دوست ندارم همچین اتفاقی بیفته و امیدوارم که اینطوری هم نشه
    حق با شماست اون زمانی که من چک کردم هنوز انقدر این شایعه همه جا گذاشته نشده بود
    ممنون از اطلاع رسانیتون
    کانر از این شکست به این راحتی نمیگذره ، باید ذهنش رو از این باخت عبور بده
    مطمینم دفعه بعد که با دیاز روبرو شه کاملا شیوه خودش رو تغییر میده و برنده میشه
    این که مقامات هم روی خوش نشون بدن به مسابقه مجدد دلیلش فروش خوبی ه که دفعه قبل عاید سازمان شد.
صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 59

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)