ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 3 از 7 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 69
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot

تایپیک نتایج رویداد UFC 217: Bisping vs. St-Pierre

نتایج رویداد UFC 217: Bisping vs. St-Pierre

تایپیک  نتایج رویداد UFC 217: Bisping vs. St-Pierre

این رویداد در تاریخ 4 نوامبر 2017
    در Madison Square Garden در شهر New York City, New York برگزار شد.

لحظه به خواب رفتن بیسپینگ

لحظه ناک اوت شدن کدی

لحظه ناک داون شدن تی جی در راند اول

نکات قابل اهمیت در رویداد :
    1- Harris بعد از اینکه داور به دلیل اینکه به کشاله ران Godbeer ضربه زده بود ، دستور توقف بازی رو داده بود ، ضربه لگدی به سر Godbeer زد ، Harris رو محروم و Godbeer رو برنده اعلام کرد.

2- داور در ابتدا عقیده داشت که Blaydes یک لگد غیر قانونی به Oliynyk که روی زمین بود زده و دکتر رو برای چک کردن Oliynyk فرا خوند. بازی به دلیل مشورت دکتر متوقف بود.
    هرچند نمایش مجدد بازی نشون داد که ضربه آسیب خاص و قابل توجه ای به Oliynyk نزده و فقط گوشش رو ساییده ، و بازی با TKO به نفع Blaydes به پایان رسید.

فایترهای زیر 50,000 دلار جایزه دریافت کردن :
    بهترین مبارزه شب : بدون پاداش
    بهترین عملکرد شب : Georges St-Pierre و T.J. Dillashaw و Rose Namajunas

فایترهای زیر 25,000 دلار جایزه دریافت کردن :
    Ovince Saint Preux و Ricardo Ramos

__________________________________________________ ____________________
    __________________________________________________ ____________________

مصاحبه در Octagon بعد از بازی

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    636
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    اول از همه تبریک بخاطر اینکه از دست بیسپینگ راحت شدیم،
    چه رویدادی بود این یو اف سی 217،، چون اکثر رویدادهای پر ستاره خوب از آب در نمیاد ولی این یکی فوق العاده بود، واقعا فایترهایی که لیاقتشو داشتن پیروز شدن، یوانا دیگه شورشو دراورده بود با صحبت ها و حرکاتش نسبت به رز،
    رز هم خوب حقشو گذاشت کف دستش، فقط این وسط دلم برا هندریکس سوخت با این که میدونستم میبازه،
    یکی دوستان پرسیده بود رز مثل اینکه تیمشو عوض کرده که اینطور نیست و مربیاش از همون تیم جکسون هستن.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam s نمایش پست ها
    یکی دوستان پرسیده بود رز مثل اینکه تیمشو عوض کرده که اینطور نیست و مربیاش از همون تیم جکسون هستن.
    درسته پس مربیشو عوض نکرده. مطمئن نبودم واسه همین گفتم اگه اشتباه نکنم.
    ولی یادم میاد تو Embedded بود یا پیش نمایش رز گفته بود خوشحاله که اومده و داره با ولنتینا شفچنکو تمرین میکنه و ...
    شاید موقت رفت و داشت باهاشون تمرین می کرد. درست یادم نیست.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    داریم اخرین فایت های هندریکس رو در یو اف سی میبینیم , حریفش کاستا با 26 سال سن خیلی خوب بود و برای این دسته پیر میتونه یه خبر خیلی خوبی باشه البته فایترهای خوب و جوونی مث همین ویته کر و برانسون و گاستلوم هستن , هندریکس به نظرم باید بره و دیگه مبارزه نکنه , زیادی برای این دسته کوچیکه و نمیتونه وزنش رو تنظیم کنه

در مورد فایت تامپسون و مزویدال خیلی امیدوار بودم چیز خوبی ببینم ولی دوتا فایتر اصلا در حد اسمشون نبودن یه فایت معمولی بود

در مورد بزرگترین شوک سال شکست یوانا از رز نامایوناس , فقط بهت زده شده بودم تو بدترین شرایط فکر میکردم فایت به تصمیم داورها به نفع یوانا تموم شه ولی راند 1 ناک اوت رز برد , فریادهای کرمیه و توئیت فایترها رو دوباره مرور کنید , باور کنید یه حالت شوک بهم دست داد , وقتی دوتا رختکن رو نشون دادن واقعا برام جالب بود یه طرف جشن بود و طرف دیگه ناراحتی یه چیز تو مایه های فینال فوتبال بود , الان میشه کلی سناریو برای فایت بعدی این دوتا چید رز میتونه با انداراژ فایت کنه یا یه ریمچ به یووانا بده , البته این شکست یه جورایی برای یووانا لازم بود تا بدونه هیچ کس تو این رشته ورزشی 100% از پیش برنده نیست و باید حواستو جمع کنی تا ناک اوت نشی

این فایت میتونه بهترین فایت مین کارد لقب بگیره ,تی جی برد و قهرمان شد , نمیدونم فایت بعدش با کیه ریمچ با کودی یا سوپرفایت با جانسون یا شایدم ریمچش با بزرگترین خروس وزن تاریخ دامنیک کروز , تی جی خوش شانس بود که نباخت و بسیار زرنگ و تونست برای دومین بار به عنوان قهرمانی برسه , دوستان گفتن کودی اشتباه نکرد ولی به نظرم بزرگترین اشتباه کودی عصبانیت بیش از حدش بود , حالا کودی باید از اول بره تو صف و منتظر باشه تا نوبتش برسه , این که کی نوبتش بشه معلوم نیست ولی از قرار معلوم باید خیلی صبر کنه

اما در مورد مین ایونت با توجه به گذشته و اینکه فایتری که چند سال از مبارزات دور باشه و برگرده معمولا باخته و از طرفی حریفت تو مبارزه نفس کم نیاره و از تو بزرگتر باشه , این ها دلایلم بود که فکر میکردم بیزپینگ برنده فایت میشه
    جی اس پی خیلی خوب بود و به موقع فایت رو تموم کرد , به نظرم اگه فایت تموم نمیشد جی اس پی به سختی میتونست فایتو تموم کنه چون نفس کم اورده بود , خیلی خوشحالم که بیزپینگ باخت چون همیشه از مبارزه با فایترهای تاپ در میرفت , امیدوارم این اخرین فایت بیزپینگ نباشه و فایت بد بلادش با یوئل رومرو ست بشه , این فایتو بیش تر از هر فایت دیگه ای دوست دارم ببینم

بعد از رویداد 194 این اولین رویدادیه که همه مسابقات سر عنوان قهرمانی, قهرمان جدید به خودشون دیدن و شاید به جرات بگم باخت یووانا به اندازه باخت الدو به مک گرگور برای من عجیب بود

این سه تا فایت اخر قشنگ شده بودمث فیلم ها بزرگترین اندرداگ میاد میبره , تی جی که جو سالن علیهش بود برد و از همه مهمتر قهرمان قصه ما بعد از 4 سال دوری میاد و حاکم ظالم رو از تخت پادشاهی به پایین میکشه خیلی عجیب بود , شاید فریادهای کرمیه بعد از قهرمانی رز تا مدت ها از ذهن ما پاک نشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    86
    مبارز مورد علاقه MaxHalloway_Headshot
    WoooW فقط همینو میتونم بگم...
    کاربر سایت

عضو انجمن
    461
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    چه خوب شد شرط بندی نکردم وگرنه همه پولا میباختم
    فقط باخت جانی هندریکس و برد تامپپسون درست پیش بینی کردم :

راجب مبارزات :

از باخت اولینک ناراحت شدم انتظارش نداشتم

از باخت میکی گال خوشحال شدم یکی مثل سی ام پانک برد سر زبون افتاد تو این مبارزه حریف نابودش کرد حتی تو گرپلینگ خیلی ضعیف بود
    تو راند دو چنتا موقعیت سابمیشن داشت که به راحتی از دست جتی نشون میده تو BJJ اونقدر قدر نیست البته خیلی جوونه باید دید چی میشه ...

Ovince Saint Preux نابود کرد اندرسون با کیکی که زد بهترین ناک اون شب بود بدون شک

Joseph Duffy اصلا انتظار باختش نداشتم همیشه فکر میکردم به حقش نرسیده ولی راند دو خیلی ضعیف بود
    از عملکرد بد داور غافل نشیم بنظر با توجه به این که دو سه ثانیه بیشتر تا پایان راند باقی نمونده بود نباید بازی تموم میکرد ،داور نابود کرد رسما فایت ...

Johny Hendricks به هیج وجه سوپرایز نشدم چرا بازنشست نمیکنه خودش بعد از باخت به لاولر رسما تموم شد تقلا الکی میکنه
    مخصوصا با این تصمیمی که گرفت و رفت یه وزن بالاتر از لحاظ ذهنی دلش میخواد رقابت کنه ولی بدنش جواب نمیده هرکی تو یه سنی خالی میکنه جانی کارش تمومه
    امثال سیلوا و بلفورت بی جی پن و هندریکس کارشون تموم راجب حریفشم فایتر خوبی اگه مثل بقیه برزیلیا دوپینگی از اب در نیاد

Stephen Thompson انتظار فایت بهتری داشتم این پسر استایل و مبارزش فوق العادست نمیدونم چرا دو فایت اخرش اینقدر محتاظ مبارزه کرد
    تنش به تن وودلی خورده البته مصدومیتم داشت کمی از Masvidal اصلا خوشم نمیاد الکی گندش کردن

شوک اور ترین لحظه این ایونت ناک اوت شدن یووانا بود اصلا انتظارش نداشتم باورم نمیشه
    من یوونا دوست دارم ولی اصلا خوب نبود بوگی گرل حتی رو پاش نمیتوست وایسه بعد فایت
    باید دید سرنوشتش مثل روندا میشه یا بر میگرده بستگی داره از لحاظ ذهنی چه قدر قوی
    مصاحبه داخل اکتیگان روز جالب بود
    راجب این که این سرگرمی بیایم با هم به خوبی رفتار کنیم از این جور چیزا گفت کلا حرف های مثبت زد

تی جی فکرش نمیکردم ببره ولی از بردش خوشحالم
    کودی هم دوست دارم هم ازش بدم میاد
    کودی هوش مبارزه فوق العاده ای داره و هنوزم معتقدم قابلیت تبدیل به سوپر استار شدن داره
    راند 1 دوبار تی جی ناک داون کرد چه بسا زنگ پایان راند نمیخورد کار تموم میکرد
    هر چند تی جی خیلی خوب ریکاوری کرد
    یه برتری که تی جی داشت ضربه های میکس خوبی میزد یعنی هم از کیک به خوب استفاده میکرد هم از پانچ
    البته کودی چنتا کیک زد ولی این کجا و ان کجا
    نقطه قوت کودی سریع بودنش و پانچاش
    متاسفانه از توانایی دیگش استفاده نمیکنه با توجه به این که بک گراند کشتی داره عجیب یه نکته دیگه بیشتر منتظر حریف حمله کنه سمتش یعد ضربه بزنه ...

Georges St-Pierre اصلا عملکردش اونحوری که تعریف میکنید نبود
    بعد از راند یک سنگین نفس میکشید تو راند دو اگه تیک داون نمیکرد راند باخته بود جالب تو خاک بیسپنگ خیلی خوب بود
    وقتی تو موقعیت پایین بود ضربات موئثر خوبی زد که باعث خونریزی جورج شد
    به نظرم با تجربش حورج تونست پیروز شه و کوچک ترین شانس مقابل ویتکر یا رومئو نداره تو این وزن هر چند خودشم تمایلی نداره تو این وزن باشه
    حریف ساده پیدا کرده بود از فرصت استفاده کرد تا بتونه تو یه وزن دیگه قهرمان باشه...
    مایکل بیسپنگ زیاد عملکردش بد نبود تواناییش همین بود

.
    .
    .
    .
    جدا از این که هر سه قهرمان تو این ایونت عوض شدن کسای که ترش تاک میکردن و سعی میکردن رو مخ حریفشون باشن باختن . . .

یکی از بدیا ترش تاک بودن همینه دیگه این که ببازی برنامت برای اینده چی ؟؟؟؟ ایا از لحاظ ذهنی اینقدر توانایی داری که برگردی به جایگاه اولت؟؟؟؟؟
    تو رفتارت تغییر به وجود میاری فروتن میشی یا نه ؟؟؟

البته یوونا بیشتر موقع وزن کشی کری میخونی یه جورایی فیک کاراش مایکل بیسپینگ خیلی تو مصاحبه ها برای جورج احترام قائل بود
    این وسط من کودی بنظرم بر میگرده به اوج و رفتارش عوض نمیشه
    راجب یوونا مطمئن نیستم دوباره به شرایط ایده ال برگرده

Chael Sonnen و Conor mcgregor و Diaz Brothers ترش تاکر های قوی میدونم و به نظرم واقعین . . .

Not on my level

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lesnar Smart نمایش پست ها
    جدا از این که هر سه قهرمان تو این ایونت عوض شدن کسای که ترش تاک میکردن و سعی میکردن رو مخ حریفشون باشن باختن . . .

یکی از بدیا ترش تاک بودن همینه دیگه این که ببازی برنامت برای اینده چی ؟؟؟؟ ایا از لحاظ ذهنی اینقدر توانایی داری که برگردی به جایگاه اولت؟؟؟؟؟
    تو رفتارت تغییر به وجود میاری فروتن میشی یا نه ؟؟؟

البته یوونا بیشتر موقع وزن کشی کری میخونی یه جورایی فیک کاراش مایکل بیسپینگ خیلی تو مصاحبه ها برای جورج احترام قائل بود
    این وسط من کودی بنظرم بر میگرده به اوج و رفتارش عوض نمیشه
    راجب یوونا مطمئن نیستم دوباره به شرایط ایده ال برگرده

Chael Sonnen و Conor mcgregor و Diaz Brothers ترش تاکر های قوی میدونم و به نظرم واقعین . . .

به نظر منم یوانا ترش تاکر خوبی نیست. و قابل مقایسه با کانر و دیاز نیست.
    با اینکه کانر زیاد حرف میزنه ولی همیشه یکجور کمدی در ترش تاکش هست که اونو محبوب میکنه.
    دیازها هم رک بودن و دیوونه بازیهاشون اونها رو محبوب میکنه.
    ولی یوانا ترش تاکر قویی نیست و حرف هایی که میزنه اصلا جذابیتی نداره.

در مورد کدی به نظرم هم تیمی های کدی هم در این رفتار تهاجمیش مقصر هستن و به جای آروم کردنش و تفهیم کردنش که اصلا نیازی به این رفتارها نیست ، مرتب تحریکش می کنن.

به نظرم بین 3 بازی آخر فقط بازی تی جی و کدی بود که میتونست به نفع هر کدومشون تموم بشه و هر دو سزاوار قهرمانی بودن و تی جی از موقعیتش در راند 2 بهتر استفاده کرد.
    2 بازی دیگه به حق برنده شدن.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    326
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    اصلاً از ورود تی جی معلوم بود میبره ، پُر انرژی ترین فردی بود که تا بحال دیده ام!!! امیدوارم تست دوپینگ ازش بگیرن تا این شک من برطف شه تایپیک  نتایج رویداد UFC 217: Bisping vs. St-Pierre آخه آدم اینقدر پُرانرژی؟
    در کل رویداد عالی بود هرچند دوست داشتم کودی ببره اما تی جی واقعاً عالی بودش
    سنت پیر هم که با این بُردش یه حال اساسی بهمون داد تایپیک  نتایج رویداد UFC 217: Bisping vs. St-Pierre
    مبارزه رز هم خیلی پخته تر بود حقش همون بُرد بود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    آقا کسی هست که مثل من فایتر های محبوبش بوراچینیا، نامایونس و تی جی باشن؟
    بوراچینیا که قابل حدس زدن بود میبره، همونطور که خودش گفت نسل جدید فایترهای برزیله و امیدوارم به همین شکل ادامه بده
    نامایونس هم که شاهکار کرد، خیلی خوب بود لامصب. بی حاشیه و با پشتکار، یک شخصیت کاملا مثبت
    درباره تی جی من هنوزم میگم اون فایت رو به دومنیک کروز نباخت، برین دوباره نگاه کنید نهایتش مساوی بود اما نظر داورا بازوندش، اما این بار بعد از یک راند یک که استرس داشت در راند دوم یک بازگشت پرشکوه داشت. عالی بود
    خلاصه بسیار شاد گشتیم که تمام فایترهای محبوبمون که دوتاشون هم آندرداگ بودن موفق شدن پیروز بشن
    بسته شدن دهن بیسپینگ رو هم به همه تبریک میگم، چه شود مبارزه سنت پیر و ویتاکر، هر دو با اخلاق هستن و عادت ندارن زیاد حرف بزنن، انصافا حق ویتاکر یه مبارزه پولساز با سنت پیر هست، اون مبارزه انجام بشه بعدش جی اس پی خواست تغییر وزن بده.
    خلاصه سه قهرمان جدید و این حال و هوای جدید یو اف سی رو جذابتر میکنه

مقدماتی زودهنگام رو هم دیدم
    ریکاردو راموس همونطور که تعریفش میدادن درخشان نشون داد و اینم یکی دیگه از استعدادهای جدید ام ام ای برزیله؛ عجب اسپینینگ البویی زد! پیشنهاد میشه ببینید
    کورتیس بلید هم با اینکه پیروز شد اما هنوز اون مشکل اساسیش رو داره، ام ام ای کار نیست فقط تمرکزش روی کشتیه. توی این فایت نشونه هایی از پیشرفت داشت اما هنوز زیاد کار داره
    ویرایش توسط saman13 : 2017/11/06 در ساعت 00:22
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    یه چیزی هم اضافه کنم، به نظر من فایت بعدی تی جی با جیمی ریورا است، چون این فایتر میتونه از پس کروز بر بیاد ... قبلا هم گفتم این دسته وزنی خیلی مدعی تراز اول داره
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    ایونت قشنگی بود و به قول بعضی از دوستان بعد از مدتها یه ایونت قشنگ دیدیم. عملکرد هر سه قهرمان جدید عالی بود و برای من به مشخصه جرج نشون داد که هنوزم فایتر بزرگ و قدرتمندیه و در عین حال بسیار باهوش و مقاوم، کم آوردن نفس هم با توجه به وزنش و دوری چند سالش از میدون طبیعی بود ولی نشون داد چقدر خوب میتونه شرایطو مدیریت کنه بر عکس کانر، البته جرج یه فایتر کامله چه از نظر استرایک چه از نظر رستلینگ و چه جوجیتسو و...
    چند تا مبارز به کاملیه ، gap تو ام ام ای سراغ دارید؟
    در آخر دلم نمیاد اینو نگم gap gap gap
صفحه 3 از 7 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 69

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)