ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 بازنشسته شدن کانر مک گرگور!|دوبله صحبتهای کانر درباره مبارزه مجدد با حبیب|صحبتهاب دانا وایت در باره پتیس |صحبت های تامپسون|و..

بازنشسته شدن کانر مک گرگور!|دوبله صحبتهای کانر درباره مبارزه مجدد با حبیب|صحبتهاب دانا وایت در باره پتیس |صحبت  های تامپسون|و..

بازنشسته شدن کانر مک گرگور!
    ساعاتی قبل قهرمان سابق پر ورن و سبک وزن یو اف سی کانر مک گرگور در توئیتر خود پیامی را بر این مبنی که او بازنسشته شده است را منتشر کرد:

""سلام به همه یک اطلاعیه ی سریع، من امروز تصمیم گرفتم از ورزشی که اسمش هنر های رزمی ترکیبیه ( Mixed Martial Art) بازنشسته بشم. برای همه ی همکاران قدیمم ارزو میکنم که به خوبی در این رقابت ها جلو برن. من حالا به همکاران قدیمیم میپیوندم که در بازنشستگی به سر میبرند. یک پینیا کولادا مخصوص برای من رفقا.""
    البته عملا ممکن است این کار کانر دروغ ماه اپریل باشد زیرا کانر در شب دوشنبه زمانی که در برنامه ی جیمی فلن حاضر شده بود اعلام کرد که آنها به دنبال مبارزه ای در ماه جولای میباشند.

بازنشسته شدن کانر مک گرگور!|دوبله صحبتهای کانر درباره مبارزه مجدد با حبیب|صحبتهاب دانا وایت در باره پتیس |صحبت  های تامپسون|و..

دانا وایت: آنتونی پتیس کاری رو انجام داد که وودلی درش شکست خورده بود!
    رئیس یو اف سی دانا وایت بعد از به اتمام رسیدن رویداد UFC Fight Night 148 در کنفرانس خبری بعد از رویداد حاضر شد و از عملکرد فوق العاده آنتونی پتیس در برابر استفن تامپسون تعریف کرد:

""پتیس یک اندرداگ (احتمال زیاد باخت)بزرگ بود. من از شروع کارش عاشق برنامه ی مبارزش شدم. من تصور میکنم دوک روفس( مربی پتیس) سبک تامپسون و نحوه ای که اون از حرکات کاراته استفاده میکرد رو مورد مطالعه قرار داده بود. دفاع کردن اون ضربات پا واقعا کار سختیه، پتیس در شروعش با ضرباتش به پا های تامپسون از داخل و خارج اونا رو داغون کرد و با اینکارش باعث شد تا تامپسون سرعتش کم بشه و پتیس بتونه ضربات مشت خودشو بزنه.

به این فکر کنید، پتیس از دسته ی سبک وزن به دسته ی ولترویت امد و تونست کاری رو انجام بده که تایرون وولی در دوبار تلاشش نتونسته بود انجامش بده. اینکارش واقعا چشمگیر بود. من وودلی رو اینطوری که از این حرفم به نظر میاد تخریب نمیکنم اما کاری که پتیس در برابر حریفی بزرگتر از خودش انجام داد واقعا غیر قابل باور بود. فقط به تفاوت سایز اون ها نگاه کنید.""

کیلیپی منتشر شده از صحبت های کانر در مورد مبارزه مجددش با حبیب نورماگومدوف
    دوبله شده اختصاصی از ایران یو اف سی

مرخص شدن جوزه الدو از بیمارستان.
    همانطور که در خبر های قبلی اعلام شد، جوزه الدو اسطوره و قهرمان سابق دسته ی پر وزن یو اف سی به علت عفونت باکتریایی مدتی رو در بیمارستان سپری کرده است.

حال طبق خبر های آمده توسط سایت خبری برزیلی MMA خوشبختانه جوزه الدو روز یک شنبه از بیمارستان مرخص شده و میتواند طی روز های آینده تمرینات خود را از سر بگیرد. طبق صحبت های Dedé Pederneiras؛ مربی الدو این بیماری تاثیری در آماده کردن الدو برای مبارزه با الکساندر ولکانوفسکی در رویداد UFC237 نداشته است و این مبارزه همچنان بر قرار است.

استفن تامپسون: پتیس مثل یک نینجا ضربه زد!
    صبح امروز تهدید کننده سابق عنوان قهرمانی دسته ی ولترویت یو اف سی استفن تامپسون در رویداد UFC Fight Night 148 به مصاف قهرمان سابق دسته ی سبک وزن یو اف سی انتونی پتیس رفت. در اواخر راند دوم آنتونی پتیس با زدن یک ""سوپر من پانچ ""فوق العاده موفق شد در اولین مسابقه ی خود در دسته ی ولترویت یو اف سی به پیروزی برسد؛

تامپسون بعد از این شکست در لایو صفحه ی فیس بوک خود حاضر شد و نظر خود را راجع به مبارزه گفت:

""من الان در بیمارستان هستم. بعداز 80 مبارزه که ناک اوت نشده بودم این اتفاق توسط یک مبارز کوچک جثه اتفاق افتاد. باورم نمیشه که اون تونست به من سوپرمن پانچ بزنه. اینکارش مثل یک نینجا بود و من اصلا ندیدم که چطور این اتفاق افتاد.

من سعی داشتم که با ضربات دورانی به دست هاش آسیب بزنم، بعد از ساید کیک که زدم فکر کنم زیادی چرخیدم. ضربات مشت پتیس اروم بود و دیگه چیزی خاطرم نیست. تنها چیزی که الان میدونم که روی پشتم افتاده بودم و داشتم فکر میکردم که چه اتفاقی افتاده. از اینجور اتفاقات می افته به خصوص بعد از اینکه به مدت طولانی ای در این ورزش باشید. من بر میگردم.""

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام محمد جان این کلیپ کانر برا من نمیاد حتی با وجود برنامه های ... یه لحظه میاد سریع میپره
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)