ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 9 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 82
    کاربر سایت

عضو انجمن
    398
    مبارز مورد علاقه RoryMacDonald_Headshot

1 یو اف اسی برای Mcgregor و Mcgregor برای هیچ کس : اینبار Malignaggi

یو اف اسی برای Mcgregor  و Mcgregor  برای هیچ کس : اینبار Malignaggi

موضوع از آنجا شروع شد که کانر در مسابقه شبیه سازی شده یا به قولی Sparring با paulie-malignaggi دو جلسه ای برگزار کردن همونطور که اخبارش هم منتشر شده بود. انگار در اون مکان ( که احتمال میدم زیر شاخه تازه تاسیس شده ufc) به اسم performance institute هست یا همون PI و دوربینای PI در حال ضبط و عکاسام که عکاسای کانر بودن و به طور خلاصه شرایط به ضرر malignaggi بوده و اونطور که باید از هر شرایطی برای ضعف نشون دادن floyd استفاده بشه اگه به صفحه اینستای کانرم رفته باشید عکسایی میبینید مثل اینکه کانر با لگد میخاد بزندش یا روز اولی که عکس گذاشت صورت malignaggi رو تو حالتی نشون داد که آره من هم هستم! و عکس بالا الان دردسر شده و malignaggi با هشتگ ethic به اون اعتراض کرده و دیگه حاظر به همکاری نیست با کانر و به قولی اخلاق حرفه ای اون شغل و کار رو میگه که زیر سوال برده و برای اثبات گفته اگر واقعا من ناک اوت شدم فیلم ۱۲ راند رو نشون بده PI و گفته من که روی زمین افتادم ناشی هل دادن بوده و حتی داورم که تو عکس میبینید اذعان کرده از حالت عادی خارج شده بود وضعیت یا trash talk داشتن مجبور بودم یه اخطاری بدم و از این کارا. شاید چون mcgregor جیزی برای از دست دادن نداره اینکارا رو میکنه ولی اونجاش سخته که میبینی یه عده آدم کل معادلاتشون به خاطر یک نفر به هم میخوره که البته باید احسنت گفت بهش چون زحمت کشیده بابتش. این جمله یادم نمیره که " امروزه خرید فقط به یه امر عادی همیشگی نیست و مردم بیشتر مشتاقن تا در کنار خرید تفریح هم داشته باشن ." یا به تعبیر دیگه شاید بقیه نتونستن بفهمن که دیگه تو دنیای امروز نمیان که فقط fight ببین یا زیبایی wheek kick *باربوزا یا submission فرنک میر رو و یا هر چیز دیگه و شاید هم dana white جنبه داشتن کانر رو نداره.....

یا به قول می ودر : اره ما این فایترای خارجی رو میگیریم و ازشون استفاده میکنیم...

امروز کانر ستاره است و فردای امروز گاو شیرده ufc. باید دید وقتی دید تو منطقه ضعف یا کم بازدهی رفت چی میشه....

در ادامه توییت ها و جوابای
    malignaggi *رو گزیده انتخاب کردم......

.................................................. .................................................. ............................

fan : *به نظر میرسه خواستی trash-talk*کنی ولی کانر زدتت و افتادی
    malignaggi : نه اتفاقا من کسی بودم زیادی رو اعصابش بودمو و ترمزشو بریدم و از عصبانیت منو انداخت زمین

fan : داورم حالتش که جلو کانر رو گرفته معلومه حرفی زدی
    malignaggi : اتقاقا خوب دقت کردی و نشونه خوبی برا شما بوکسو زیاد نمیبیند و طرفدار واقعیش نیستید و کانر بازید!!! ( یعنی اون کار اشتباهو کرده که داور سراغ اون رفته )

Fan : تو میگفتی کانر بیش از حد روش حساب کردن حالا به خاطر دوتا عکس سر و صدا میکنی
    malignaggi : بر خلاف تو که کسی نیستی ُ من وجهه اجتماعی دارم و میان سراغم و باید جواب بدم

Fan : به نطرت این نیست خواستن انتقام اون حرفایی که زدی درباره کانر رو بگیرن با اینکار؟
    malignaggi : شاید ولی دوربین های PI* داره ۲۴ ساعته فیلم میگیره به نظرت ویدیو ادیت نشدو میزارن همه ببینن؟

Fan : عکاس خودتو بردی اونجا؟ اگه عکسی داری بزار ببینیم؟
    malignaggi : شوخی میکنی ؟!! نمیشه تا این حد احمق باشی .........فقط عکاسای کانر بودن و اجازه داشتن

.................................................. .................................................. ................................................

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام برادر عزیزم روری رد کینگ شما انگار در مورد کانر و پائولی اون چیزی رو که دوست داشتین گفتین نه واقعیت رو شما از کجا میدونین شاید واقعا کانر پائولی رو ناک داون کرده باشه این چیز بعیدی نیست اینکه او بیاد انکار کنه یه امری طبیعی هست به هر حال اون یه بوکسور هست و بیاد به قول خودش با یه اماتور انجوری خوار بشه برا وجهه اجتماعیش خوب نیست اتفاقا پائولی از بوکس کانر خوشش اومده و ازش تعریف کرده و گفته داره بهتر و بهتر میشه اشاره کرده که کانر میتونه خطرناک باشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    398
    مبارز مورد علاقه RoryMacDonald_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام برادر عزیزم روری رد کینگ شما انگار در مورد کانر و پائولی اون چیزی رو که دوست داشتین گفتین نه واقعیت رو شما از کجا میدونین شاید واقعا کانر پائولی رو ناک داون کرده باشه این چیز بعیدی نیست اینکه او بیاد انکار کنه یه امری طبیعی هست به هر حال اون یه بوکسور هست و بیاد به قول خودش با یه اماتور انجوری خوار بشه برا وجهه اجتماعیش خوب نیست اتفاقا پائولی از بوکس کانر خوشش اومده و ازش تعریف کرده و گفته داره بهتر و بهتر میشه اشاره کرده که کانر میتونه خطرناک باشه
    سلام بر شما.... دادا من تا ۶ یا ۷ خط اولی از خود منبع سایت نقل کردم اگر عامیانه ترجمه کردم دلیل براین نیست نظر خودمه. والا منم باشون نرفتم که بگم دروغ یا راسته چند خط اخری هم نظر کلی خودم رو در مورد وضعیت ufc '*گفتم همین. جدا از اون دادا من نمیگم کسی دروغگوه ولی اینکه طرف ادعا بزرگ رو میکنه ویدیو کاملو در اختیار بزارید تا ببینن که ناک اوت نبوده و خود داور مصاحبه کرده و من خوندم گفته وضع از حالت عادیش در درفته دیگه حداقل شواهد نشون میده یه جا میلنگه!. البته فکرم نکنم کسی در اون سطح کارشناسی بخواد توییتر دروغ بگه که اگرم ناک اوت شده بود شک نکن تا حالا یه جور ویدیو رو لو داده بودن. از روحیات مگ رگر بعید نیست که خواستن تحقیرش کنن به خاطر حرفاش.....
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    به نظرم 12 راند مبارزه کردن با یه بوکسور حرفه ای میتونه نشون بده که کانر رو کاردیوش خوب کار کرده و توانایی مبارزه در 12 راند رو داره.

با مقایسه عکس بالا (که یکی بعدا گرفته شده) به نظر میرسه عکس دستکاری نشده.
    و کانر بدجور از خجالتش دراومده.

فکر کنم کانر فقط عکس افتادنش رو برای تضعیف روحیه حریف و کل کل گذاشته و جایی ندیدم که بگه تاک دانش کرده.
    در مورد قرار دادن کل مبارزه قبل مبارزه با فلوید هم که اصلا کار درستی نیست تکنیکهاش رو رو کنه.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    461
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    صحبت های تکمیلی Malignaggi راجب تصمیمی که مبنی بر ترک کمپ تمرینی کانر گرفته...

نظر شخصی : من حق به Malignaggi میدم درست نیست کسی که برای کمک اومده اینجوری ضعیف نشون بدن اونم کسی که سابقه قهرمانی های متعدد داره
    تازه این شخص با وجود بازنشستگی و این که بدنش از فرم خارج اومده داره با کسی که تو اوج جوونی و قدرت تمرین میکنه و قصدی جز کمک نداشت
    یه نظرم کار درستی کرد که تصمیم به ترک کمپ گرفت
    ...
    Not on my level

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    قبل از مبارزه دوم کانر با نیت دیاز یه عکس لو رفت که نشون میداد کانر ناک اوت شده همون موقع کلی مردم سروصدا کردن که این کاره زشتیه و نباید انجامش داد حالا کانر با این عکسایی که میزاره و میگه که بقیه بزارن زشت ترین کاری که میتونست انجام داد
    شما مسابقه اخر پالی رو ببنید تازه مثلا اون موقع توی بهترین شرایط بدنی بوده ضرباتش قدرت انچنانی نداشت و خیلی کند شده بود حالا این ادم اومده کمکت کنه و یه چیزی یادت بده تو اینجوری رفتار میکنی
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    اصلا مبارزه شبیه سازی شده چیزی رو ثابت نمیکنه.
    بعدشم کانر قرار هست مبارزه کنه. نگید که به پاولی نگفتن که احتیاط کن.
    این 12 راند ها با این شرایط با مبارزه فرق میکنه.
    کانر اومده اینا رو گذاشته که چی به فلوید بگه بترس از من! اون همه مبارزه ای گه فلوید کرده جلوی بوکسورهای حرفه ای رو کانر ندیده حتما. اونایی که حرفه ای بودن فلوید باهاشون مبارزه کرده.
    در اینکه فلوید آدم کسل کننده ای هست شکی نیست و دلمون میخواد کانر بزنتش ولی در هر حال شیوه مبارزه اش همینه و همین طوری هم برنده شده. خیلی جالب نیست برای تماشاچی ولی همینه دیگه.
    من ناراحتم که اگه این اتفاقات قرار بود بیفته پس ufc بیمار ه که این همه دسته های وزنی و مبارزانشون رو معطل گذاشته این همه مدت.
    الان میگن قراره مازویدال و لالر سر قهرمانی موقت مبارزه کنند چون وودلی مصدوم هست. از اون طرف هم حتما قهرمانی موقت برای لایت ویت میزارند . واقعا مسخره و بی معنی شده. کانر بعد از این مبارزه به ufc برنمیگرده. از همین الان دنبال ریمچ با فلوید هست. ندیدید که داشت مخ فلوید رو میزد که بیاد تو اکتاگون مبارزه کنه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lesnar Smart نمایش پست ها
    نظر شخصی : من حق به Malignaggi میدم درست نیست کسی که برای کمک اومده اینجوری ضعیف نشون بدن اونم کسی که سابقه قهرمانی های متعدد داره
    تازه این شخص با وجود بازنشستگی و این که بدنش از فرم خارج اومده داره با کسی که تو اوج جوونی و قدرت تمرین میکنه و قصدی جز کمک نداشت
    یه نظرم کار درستی کرد که تصمیم به ترک کمپ گرفت
    ...
    از اول که malignaggi خواست بیاد تو کمپ متوجه شدم که کانر می خواد گوش مالیش بده. چون قبلش یکم مسخرش کرده بود و عجیب میشد که کانر بخواد بیارتش و بخواد ازش کمک بگیره.
    از اونموقع که خبرها رو دنبال کردم دیدم همینطور هم هست. چون malignaggi می گفت خیلی تو کمپ بحث کمک گرفتن نبوده و خود کانر کلی آدم داشت که گوش به فرمانش بودن.
    طبق گفته خودش هم این دو تا مسابقه ای هم که دادن حالت تمرینی نداشت و همش داشتن تو رینگ ترش تاک می کردن. و مخصوصا تو مبارزه دوم این ترش تاک بالا گرفته و درگیریها شدت گرفته.
    به شخصه فکر نمی کنم صرقا بخاطر دو تا عکس از کمپ اومده باشه بیرون.
    وگرنه اگه در توانش بود تو کمپ میموند و تو مسابقه بعد حال کانر رو می گرفت.
    به نظرم چه جسمی و چه روحی جلوی کانر کم آورده.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    میودر هیج وقت پاشو توی اکتیگان نمیزاره
    اگه بیاد توی اکتیگان کانر که خوبه حتی فایتر هایی که توی تاپ 15 هم نباشن میتونن راحت شکستش بدن فقس کافیه تیک دونش کنن و تموم
    اون هیچ وقت اعتبار چند ساله خودشو با ورود به اکتیگان توی خطر نمیزاره
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    اصلا مبارزه شبیه سازی شده چیزی رو ثابت نمیکنه.
    بعدشم کانر قرار هست مبارزه کنه. نگید که به پاولی نگفتن که احتیاط کن.
    این 12 راند ها با این شرایط با مبارزه فرق میکنه.
    کانر اومده اینا رو گذاشته که چی به فلوید بگه بترس از من! اون همه مبارزه ای گه فلوید کرده جلوی بوکسورهای حرفه ای رو کانر ندیده حتما. اونایی که حرفه ای بودن فلوید باهاشون مبارزه کرده.
    در اینکه فلوید آدم کسل کننده ای هست شکی نیست و دلمون میخواد کانر بزنتش ولی در هر حال شیوه مبارزه اش همینه و همین طوری هم برنده شده. خیلی جالب نیست برای تماشاچی ولی همینه دیگه.
    من ناراحتم که اگه این اتفاقات قرار بود بیفته پس ufc بیمار ه که این همه دسته های وزنی و مبارزانشون رو معطل گذاشته این همه مدت.
    الان میگن قراره مازویدال و لالر سر قهرمانی موقت مبارزه کنند چون وودلی مصدوم هست. از اون طرف هم حتما قهرمانی موقت برای لایت ویت میزارند . واقعا مسخره و بی معنی شده. کانر بعد از این مبارزه به ufc برنمیگرده. از همین الان دنبال ریمچ با فلوید هست. ندیدید که داشت مخ فلوید رو میزد که بیاد تو اکتاگون مبارزه کنه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    225
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    از اول که malignaggi خواست بیاد تو کمپ متوجه شدم که کانر می خواد گوش مالیش بده. چون قبلش یکم مسخرش کرده بود و عجیب میشد که کانر بخواد بیارتش و بخواد ازش کمک بگیره.
    از اونموقع که خبرها رو دنبال کردم دیدم همینطور هم هست. چون malignaggi می گفت خیلی تو کمپ بحث کمک گرفتن نبوده و خود کانر کلی آدم داشت که گوش به فرمانش بودن.
    طبق گفته خودش هم این دو تا مسابقه ای هم که دادن حالت تمرینی نداشت و همش داشتن تو رینگ ترش تاک می کردن. و مخصوصا تو مبارزه دوم این ترش تاک بالا گرفته و درگیریها شدت گرفته.
    به شخصه فکر نمی کنم صرقا بخاطر دو تا عکس از کمپ اومده باشه بیرون.
    وگرنه اگه در توانش بود تو کمپ میموند و تو مسابقه بعد حال کانر رو می گرفت.
    به نظرم چه جسمی و چه روحی جلوی کانر کم آورده.
    قضیه پاولی عین واکسن میمونه!! کانر یه بوکسور نسبتا ضعیف که سبک مبارزش مثل فلویده رو اورد تو کمپش تا با زدنش اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنه..پاولی هم که فهمید از احترام و کمک متقابل خبری نیست و فقط اوردنش که کتک بزننش از کمپ زد بیرون

البته از لحاظ اخلاقی کار درستی نبود که این کار رو با یه بوکسور مطرح بزرگتر از خودش که واسه کمک اومده بود بکنه ولی بیزینس فایت خیلی بیرحمه این موضوغ اصلا به چشم نمیاد.
    و البته فلوید هم هیچوقت پاشو تو آکتگان نمیزاره چون ن پول خوب بهش میدن..میراثشم از سر راه نیورده ک خودشو مسخره مردم کنه..
صفحه 1 از 9 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 82

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)