ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 جواب میوچیچ به آنتونی جاشوا: تو در بریتانیا هم کسی نیستی!!!

جواب میوچیچ به آنتونی جاشوا: تو در بریتانیا هم کسی نیستی!!!

با رسمی شدن مبارزه کانر مک گرگور و فلوید میودر در 26 آگوست بوکسورها و مبارزان MMA زیادی هستند که دلشون میخواد تا به اون طرف برن برای یک مبارزه با دستمزد عالی.

در راس اونها هم قهرمان سنگین وزن استیپه میوچیچ که آماده مبارزه با ستاره جوان دنیای بوکس آنتونی جاشوا هست.

هفته قبل بعد از اینکه مبارزه کانر و میودر رسمی میشه International Business Times داستانی رو شروع میکنه با این عنوان:
    آنتونی جاشوا پیشنهاد مبارزه در کارت زیرین فلوید و کانر رو داده با یک عکس از استیپه میوچیچ که توجه قهرمان انگلیسی رو جلب کرده ولی نه به شکلی که مورد پسند میوچیچ باشه.

چند روزی طول کشید ولی بالاخره میوچیچ پاسخ داد:
    "این یارو به عنوان خفن ترین و ترسناک ترین مرد دنیا شناخته میشه. تو توی بریتانیا هم ترسناک ترین نیستی"

شکی نیست که هر دو از بهترین و ترسناک ترین های ورزش خودشون هستند ولی این مبارزات بین بوکس و MMA گویا از نظر بعضی نشون میده که کی بهتر هست.

فکر نمیشد که مبارزه کانر و فلوید ست بشه اما شد.

شاید این هم ست بشه از کجا معلوم.

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    یک بوکسور اگه بخواد بیاد توی mma فقط بوکس انجام بده که خب اصلا نمیاد . برای چی این کار رو بکنه. طرف از یک ورزش میاد به mma برای اینکه با قوانین بازتر و فنون مختلف مبارزه کنه. حالا توانایی هاش در ورزشهای غیر تخصصیش چه قدر هست و چه قدر استعداد داره یک بحث دیگه هست.
    اینکه اگه اومد و خواست مبارزه کنه حالا فنون دیگه رو میتونه یاد بگیره یا استعداد داره یا نه یک بحث دیگه هست.
    هالی هولم هم خودش بوکسور بوده ولی توی مبارزه با راندا یک بار راندا رو خاک کرد.
    یا بلد بودن کشتی الزاما دلیل برتری یک فایتر نسبت به اون یکی نمیشه. همین امیر علی اکبری ما رو نگاه کنید کروکاپ با اون سنش زد ناک اوت کرد. حالا همه فکر میکردیم امیر علی اکبری میزنه مثل مبارزات قبلیش کروکاپ رو میترکونه.
    نظر من نیست ولی دلیل اینکه میگن گرپلینگ تو mma تاثیر داره فلسفه اش اینه که مبارزه کردن توی خاک و تغییر وضعیت و نحوه زیر گیری و موقعیت و حالت بدن و گارد همه اینها چیزی نیست که طرف بعد از سالها بوکس انجام دادن به راحتی یاد بگیره ولی هر کسی میتونه دستش رو مشت کنه و محکم پرتاب کنه ولو حالا هر چه قدر هم تکنیکش ضعیف باشه. تازه اینم خودش زیر سواله.
    Ufc هم خودش مرض داره. قبلا تایتل شات بود. همون شبش تو کنفرانس اعام میکردن نفر بعد کیه. الان اونقدر لفتش میدن که فایتر ها این وسط برای خودشون شیلنگ تخته میندازن. هی من میخوام با اون مبارزه کنم برم اون طرف درآوردن.
    کم مونده مثل زمان کهن مبارزه انسان و حیوان انجام بشه. مارک هانت بگه من میخوام با اسب آبی مبارزه کنم.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    علت اینکه بوکسورها به این سادگی نمیتونن وارد mma بشن این هست که بوکس چند ضربه دست داره و با تمرین میشه یاد گرفتش و ضربات ترکیبی و طریقه استفاده در موقعیت های گوناگون و ... با تمرین بدست میاد و بقیه اش آمادگی جسمانی و هوش فایتر و پیشرفت کردن و کار کردن با یک مربی خوب هست.
    ولی کشتی پر تکنیک هست و نیاز به تمرین زیاد داره و نقش مربی و حریف تمرینی خوب پر رنگ تر هست. و اکثر کشتی گیرها از سنین بسیار پایین شروع به کشتی می کنن. و نسبت به ورزشهای دیگه سنگین تر هست.
    جوجیتسو هم خودش دنیای تکنیک هست. و اگه یک بوکسور بیاد جوجیتسو تمرین کنه و یه آرم بار ازش بگیرن و دستش آسیب ببینه باید مدتها با بوکس خداحافظی کنه.
    موی تای هم هم بگذارین روش.
    کار کردن برای mma بسیار وقت گیر هست. 4 تا رشته کم نیست کنارش بدنسازی خاص هر رشته و ...
    ضمن اینکه بوکس پول خیلی بیشتری به فایترهاش میده که قابل مقایسه با mma نیست و نیازی ندارن بیان mma.
    این فایترهای UFC که الان میگن بریم مسابقه بوکس بدیم هم به خاطر پول کمی هست که UFC به فایترهاش میده.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    اگر به نظرات فنی دوستان دقت کنی مخصوصا سهراب متوجه میشی که کار یه فایتر mma برای ورود به دنیای بوکس اسون تر و شانس موفقیتش بیشتر از یه بوکسوره که وارد mma میشه
    همه فایتر های mma میتونن بوکس کنن حالا چه ضعیف و چه قوی ولی همه ی بوکسور ها نمیتونن از پس mma بر بیان
    من قبول دارم بوکس پر طرفدار ترین ورزش رزمی دنیاست ولی mma خیلی سخت تر از بوکسه
    نقل قول نوشته اصلی توسط kianike نمایش پست ها
    همونقدر که ام ام ای کار تو رینگ بوکس شانس داره یه بوکسور هم تو ام ام ای شانس داره واقعا یه چیزی کمتر از 10% ( اگه هر دو تو کارشون تو یک سطح باشن البته )
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    110
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    اگر به نظرات فنی دوستان دقت کنی مخصوصا سهراب متوجه میشی که کار یه فایتر mma برای ورود به دنیای بوکس اسون تر و شانس موفقیتش بیشتر از یه بوکسوره که وارد mma میشه
    همه فایتر های mma میتونن بوکس کنن حالا چه ضعیف و چه قوی ولی همه ی بوکسور ها نمیتونن از پس mma بر بیان
    من قبول دارم بوکس پر طرفدار ترین ورزش رزمی دنیاست ولی mma خیلی سخت تر از بوکسه
    در اینکه ام ام ای سخت تر هست شکی نیست. اما اینکه میگین همه فایتر های ام ام ای میتونن بوکس کنن رو نمیتونم قبول کنم. چون همونطور که کسی اگه فقط بوکس کنه ام ام ای کار محسوب نمیشه، کسی هم که فقط بلد باشه مشت بزنه ( بلد بودنم نمیخواد ) بوکسور محسوب نمیشه.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    بوکس یکی از رشته هایی هست که یک فایتر mma تمرین میکنه.
    الان اگه کانر فلوید رو بزنه هرچند ممکنه اعتبار بوکسورها رو کم کنه ولی چیزی از ارزش رشته بوکس کم نمی کنه. چون خود کانر هم بوکس کار کرده و با توجه به توانایی و استعدادش در بوکس داره میره مسابقه بوکس میده.

ولی یک بوکسور صرف چیزی از رشته هایی مثل کشتی یا جوجیتسو یا موی تای و ... نمیدونه.
    و اگر یک بوکسور بره و رشته های بالا رو یاد بگیره مثل هالی هولم دیگه بوکسور صرف نیست و یک فایتر mma هست.

برای همین اگه منظور از بوکسور یک بوکسور صرف هست و بخواد بیاد داخل مسابقات mma فایت کنه مطمئنا شانسی نداره. همونطوری که در UFC 1 بوکسوری به نام Art Jimmerson اومد و وقتی گریسی رفت رو سینه اش نشست بدون اینکه سابمیشنی روش اجرا بشه یا حتی ضربه ای بخوره از ترس تسلیم شد. چون توانایی تکنیکی به جز بوکس نداشت و نمیدونست چطور باید در خاک کار کنه و یا از خاک در بره و بلند شه.

ولی بوکس یکی از رشته هایی هست که یک فایتر mma کار میکنه و بسته به اینکه استعدادش خوب باشه میشه کانر یا استعداد چندانی در بوکس نداشته باشه میشه مایا.
    اینکه یک فایتر mma نتونه خوب بوکس کنه مشکل از mma نیست چون mma اصلا سبک نیست و ترکیبی از رشته های مختلف هست و مشکل خود فایتر هست که یا استعداد خوبی نداره یا وقت کمی میگذاره یا مربی خوبی نداره یا زیادی به رشته ی پایه خودش مطمئن هست و توانایی های خودش رو در بقیه رشته ها بالا نمی بره و ... .

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    من میگم تمام فایتر های mma میتونن بوکس کنن چون همشون چه بخوان و چه نخوان بوکس تمرین میکنن وبه قول سهراب بسته به استعدادشون پیشرفت میکنن
    از نظر این که میتونن بوکس کنن بله همشون میتونن بوکس کنن ولی از نظر این که میتونن بوکسور خوبی بشن نه همشون نمیتونن بوکسور خوبی بشن
    مثل مایا و کانر هر دو mma کار هستن و هم مایا بوکس میکنه و هم کانر بوکس میکنه ولی مایا اصلا بوکسور نیست ولی کانر میشه گفت بوکسوره ولی در هر صورت هر دوشون بلدن بوکس کنن
    برا همین میگم همه mma کار ها بوکس میکنن چون همشون مجبورن بوکس تمرین کنن چه استعداد داشته باشن و چه نداشته باشن
    نقل قول نوشته اصلی توسط kianike نمایش پست ها
    در اینکه ام ام ای سخت تر هست شکی نیست. اما اینکه میگین همه فایتر های ام ام ای میتونن بوکس کنن رو نمیتونم قبول کنم. چون همونطور که کسی اگه فقط بوکس کنه ام ام ای کار محسوب نمیشه، کسی هم که فقط بلد باشه مشت بزنه ( بلد بودنم نمیخواد ) بوکسور محسوب نمیشه.
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    110
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    من میگم تمام فایتر های mma میتونن بوکس کنن چون همشون چه بخوان و چه نخوان بوکس تمرین میکنن وبه قول سهراب بسته به استعدادشون پیشرفت میکنن
    از نظر این که میتونن بوکس کنن بله همشون میتونن بوکس کنن ولی از نظر این که میتونن بوکسور خوبی بشن نه همشون نمیتونن بوکسور خوبی بشن
    مثل مایا و کانر هر دو mma کار هستن و هم مایا بوکس میکنه و هم کانر بوکس میکنه ولی مایا اصلا بوکسور نیست ولی کانر میشه گفت بوکسوره ولی در هر صورت هر دوشون بلدن بوکس کنن
    برا همین میگم همه mma کار ها بوکس میکنن چون همشون مجبورن بوکس تمرین کنن چه استعداد داشته باشن و چه نداشته باشن
    من با 90% حرفای شما موافقم. درواقع تفاوت نظرمون اینجاست که شما میگی چون تمرین بوکس می کنن پس درواقع میتون بوکس کنن ( حالا یا سطح بالا یا سطح پایین ) اما من نظرم اینه که بعضی ها هستن که نمیتونن یوکس کنن با وجود تمرین بوکسی که می کنن ( مثلا همین مایا واقعا بلد نیست بوکس کنه ) حالا جدای از این صحبت ها هم فکنم اصلا از اصل مطلب دور شدیم که سر میویچ جان و جاشوا بود. مخلص
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)