ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 خلاصه مهم ترین اخبار ufc در هفته گذشته(بخش اول)

خلاصه مهم ترین اخبار ufc در هفته گذشته(بخش اول)
    سرمربی کمپ Nova Uniao معتقد است روزهای افتخارآمیز آنها هنوز به پایان نرسیده است
    آندره پدنریس انتظار دارد در آینده ای نه چندان دور بعد از رفتن آلدو به دسته سبک وزن، باراو برای قهرمانی در پروزن مبارزه کند.
    علی رغم باخت باراو در اولین مبارزه اش در پروزن مربی او مبارزه برای قهرمانی را برای او محتمل میداند.
    پدنریس تایید کرد بعد از پس گرفتن کمربند توسط آلدو، انتقال او به دسته سبک وزن برای عدم برخورد با باراو در آینده ای نزدیک اتفاق خواهد افتاد.
    کمپ Nova Uniao در چند وقت گذشته ضربات زیادی هم در داخل قفس و هم بیرون از آن خورده است. مهمترین آنها از دست دادن کمربند آلدو و باراو و همچنین ادعای استفاده گسترده از مواد نیروزا توسط این کمپ است.

پروموتر Fight Nights اعتراف کرد فدور شخصا از بین چند حریف، ملدونادو را انتخاب کرده است
    طبق گفته پرموتر Fight Nights، فدور املیاننکو شخصا از لیستی از حریفان احتمالی، فابیو ملدونادو را انتخاب کرده است.
    او گفت: "فدور از بین حریفانی که من بهش پیشنهاد دادم یکی رو انتخاب کرد. این موقعیتیه که نام فدور از نام Fight Nights بزرگتره. ما باید منطقی باشیم. ما نمیتونیم همینجوری حریف او رو تعیین کنیم."
    او ادامه داد که حضور فدور در این ایونت خیلی حیاتی بوده و اونها آماده براورده کردن هر درخواستی بودند.
    این پروموتر گفت: " فدور تو انتخاب حریفش خیلی منطقی بود. اون هیچوقت نگفت حریفی بهم بدید که خیلی آسون شکستش بدم. اون میدونه که مبارزه با یک مبارز سطح پایین که سریع شکستش بده اونو به جایی نمیرسونه. اگه این مبارزه فدور هم مثل مبارزه قبلیش بشه مردم در نهایت علاقه شون رو به فدور از دست میدن. اون اینو میفهمه و هیچوقت کسی که راحت شکستش بده رو انتخاب نمیکنه"
    گویا حریفان پیشنهادی الی تامپسون، پیتر گراهام، کارل بدورف(قهرمان سنگین وزن KSW)، و فابیو ملدونادو بوده اند. با این حساب به نظر میرسد او حریفی را انتخاب کرده است که سابقه بیشتری در UFC دارد و شناخته شده تر است.

جونیور دوس سانتوس: میوچیچ برای مدتی طولانی قهرمان می ماند، تا زمانی ما دوباره با هم روبرو شویم
    جونیور دوس سانتوس پس از برد مقابل بن راث ول و عمل جراحی بازو، به دنبال به دست آوردن سلامتی خود است. او اعتقاد دارد میوچیچ برای مدت طولانی قهرمان باقی خواهد ماند.
    او گفت:" میوچیچ ورزشکار خوبیه، مبارزه با اون یکی از سخت ترین مبارزات زندگیم بود، اون خیلی محکم ضربه میزنه و فکر کنم کمربند رو برای مدت طولانی نگه داره. اون دوران خوبی رو سپری میکنه و فکر نمیکنم اشتباه من مقابل اوریم رو تکرار کنه، یعنی خیلی اونو دست بالا بگیره و بهش فضا بده"
    دوس سانتوس در مورد مبارزه با وردوم گفت هدف من کمربند قهرمانیه ولی الان وردوم اونو از دست داده پس برای من دیگه مهم نیست ولی اگه UFC بخواد من این مبارزه رو دوست دارم.

مایکل بیسپینگ به مبارزه انتقامی با دن هندرسون علاقه دارد
    مایکل بیسپینگ در گفتگویی با آریل هلوانی گفت کریس وایدمن و لوک راکهولد باید برای تایتل شات با هم مبارزه کنند، جاکاره حریف خوبیه، UFC هنوز به من حریفی پیشنهاد نکرده ولی من مبارزه انتقامی با هندرسون رو دوست دارم.
    بیسپینگ همچنین گفت دفاع از عنوان قهرمانی در سو.پرفایت با GSP نیز جذاب خواهد بود و "این مبارزه ایست که من قطعا پیروز میشم"
    در نهایت بیسپینگ گفت او اهمیتی نمی دهد و بزرگترین خواسته اش این است که از کمربند در وطنش یعنی انگلستان دفاع کند.

میشا تیت: میخواهم به دنیا ثابت کنم میتوانم راندا روزی را شکست دهم
    اوضاع برای راندا روزی و میشا تیت بعد از آخرین مبارزه اشان به کلی تغییر کرده است. اما تنها چیزی که هنوز پابرجاست دشمنی میان این دو قهرمان است.
    آخرین مبارزه آنها به اواخر 2013 برمیگردد جایی که راندا روزی با سابمیشن، میشا تیت را شکست داد. تیت میگوید:" من فکر میکنم سومین مبارزه ما باید انجام بشه. چون من میدونم که میتونم شکستش بدم. و میخوام اینو به خودم و به دنیا ثابت کنم"
    از آنجا که دانا وایت به راندا روزی قول تایتل شات در بازگشتش را داده، تنها کاری که تیت باید انجام دهد این است که با موفقیت از کمربندش دفاع کند.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    متاسفانه راکهولد یک هفته پس از از دست دادن کمربندش پدرش رو هم از دست داد. و به نظر میاد سوزا یا دن هندرسون رقیب احتمالی بیسپینگ باشن. جاکاره خطرناکتر و هندرسون هم مثل همیشه هرلحظه ممکنه آورهندهای خودشو رو چونه حریف بخوابونه.
    بیسپینگ باید مواظب کری خوندناش باشه این وزن خیلی فایترهای خطرناکی داره که میتونن بیسپینگ رو ناک اوت کنن.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    این مسخره بازیا چیه که دارن میگن ممکنه به هندرسن تایتل شات بدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

اخه مگه فیلم هندیه! حالا طرف میخواد بازنشست شه، یه تایتل شات هم بهش بدن و بعدش کمربند رو ببره و اشک ریزون در حالیکه کل سالن دارن گریه میکنن خداحافظی کنه :|

.................................................. .................................................. ..............

دوس سانتوس هم باید یادش باشه، دو بار به کین با قاطعیت تمام باخته و احتمال اینکه کین کمربند رو از استیپه بگیره، خیلی بیشتر از اینه که میوچیچ قهرمان بمونه تا زمانی که دوس سانتوس تایتل شات بگیره.

.................................................. ...........................

امیدوارم ufc هر چه زودتر به روال قدیمش برگرده و چندتا قهرمان درست و حسابی داشته باشه!

اون از کروز با اون دفاع مضحکش جلو فیبر

اون از لاولر که به لطف داورا قهرمان شد و داره از عنوانش دفاع میکنه

بیسپینگ که دیگه هیچی! از وقتی قهرمان شده، داره چرت و پرت میگه! ناک اوت شدنهاشو یادش رفته! حالا با یه برد شانسی انقدر داره کری میخونه.

اونم از کورمیر که قهرمان کاغذیه

چقدر حالگیریه وقتی باید کلی صبر کنی مثلاً تو میدل ویت قهرمانش میخواد از عنوانش دفاع کنه. بعدش قهرمان کیه؟ بیسپینگ

همین مونده این وسط ادی آلوارز هم قهرمان شه وقتی بیسپینگ، راکهولد رو میبره، پس آلوارز هم میتونه دوس آنجوس رو ببره
    ویرایش توسط magneto_88 : 2016/06/14 در ساعت 14:41
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    الدو از قبل میخواسته به دسته بالاتر بره ولی موافقت نمیشد با رفتنش به دسته بالاتر دیدن فایت الدو و دوس انجوس سر عنوان قهرمانی فوق العاده میتونه جذاب و دیدنی باشه دو هیولا که تقریبا هر جور که بخوان حریفشون رو اذیت میکنن اینم رفت تو لیست فایت هایی که دوست دارم ببینم و البته باراو فکر نکنم حداقل تا چهار یا پنج فایت دیگه تایتل شات بگیره

دم فیدور گرم که بهترین گزینه تو اون لیست رو انتخاب کرد تا به قولی جلوی بدخواهان مبنی بر ضعیف کشی و از این جور صحبت ها رو بگیره خیلی دمش گرم

کلا دسته سنگین وزن جوری هست و بوده که قهرمان و صاحب کمربند زود عنوان قهرمانیش رو از دست میده منظور دوس سانتوس از خیلی زیاد چقد بوده باید از خودش سوال کنیم ولی فکر کنم وردوم دوباره قهرمان بشه البته اگه مصدوم نشه

میشا جون مادرت بی خیال شو ایندفعه دوتا دستاتو میشکونه ها
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    این مسخره بازیا چیه که دارن میگن ممکنه به هندرسن تایتل شات بدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

اخه مگه فیلم هندیه! حالا طرف میخواد بازنشست شه، یه تایتل شات هم بهش بدن و بعدش کمربند رو ببره و اشک ریزون در حالیکه کل سالن دارن گریه میکنن خداحافظی کنه :|

.................................................. .................................................. ..............

دوس سانتوس هم باید یادش باشه، دو بار به کین با قاطعیت تمام باخته و احتمال اینکه کین کمربند رو از استیپه بگیره، خیلی بیشتر از اینه که میوچیچ قهرمان بمونه تا زمانی که دوس سانتوس تایتل شات بگیره.

.................................................. ...........................

امیدوارم ufc هر چه زودتر به روال قدیمش برگرده و چندتا قهرمان درست و حسابی داشته باشه!

اون از کروز با اون دفاع مضحکش جلو فیبر

اون از لاولر که به لطف داورا قهرمان شد و داره از عنوانش دفاع میکنه

بیسپینگ که دیگه هیچی! از وقتی قهرمان شده، داره چرت و پرت میگه! ناک اوت شدنهاشو یادش رفته! حالا با یه برد شانسی انقدر داره کری میخونه.

اونم از کورمیر که قهرمان کاغذیه

چقدر حالگیریه وقتی باید کلی صبر کنی مثلاً تو میدل ویت قهرمانش میخواد از عنوانش دفاع کنه. بعدش قهرمان کیه؟ بیسپینگ

همین مونده این وسط ادی آلوارز هم قهرمان شه وقتی بیسپینگ، راکهولد رو میبره، پس آلوارز هم میتونه دوس آنجوس رو ببره
    در مورد ادی الوارز پیشنهاد می کنم مبارزات قدیمی ادی در برابر مایکل چندلر تاتسویا کاواجیری شینا اوکی . پاتریکی پیتبول و گیلبرت ملندز ببینید می فهمید با چه جونوری روبرو هستید اگه بهتر از دوس انجوس نباشه کمتر هم نیست من به شما قول میدم که شاهد یه مبارزه خیلی جذاب باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    96
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    فکرکنم رنان بارو مسابقه اول خودش رو برد تو دسته وزنی آلدو
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    در مورد ادی الوارز پیشنهاد می کنم مبارزات قدیمی ادی در برابر مایکل چندلر تاتسویا کاواجیری شینا اوکی . پاتریکی پیتبول و گیلبرت ملندز ببینید می فهمید با چه جونوری روبرو هستید اگه بهتر از دوس انجوس نباشه کمتر هم نیست من به شما قول میدم که شاهد یه مبارزه خیلی جذاب باشید
    من اگه در مورد فایتری چیزی میگم، منظور این نیست که خوب نیست یا سطح کارش پایینه.
    اینکه مثلاً مین ایونت یه ppv یا تایتل فایت، مبارزه ی فایترهایی رو ببینیم که از هر نظر خوبن و جذاب و تکنیکی مبارزه میکنن. وگرنه یکی مثل بیسپینگ اگه امروز قهرمانه، نون تلاش سختی که این همه سال کشیده رو میخوره.

من متأسفانه یا خوشبختانه بلاتور و dream رو دنبال نکردم(تک فایت بعضی از فایترای مورد علاقم رو فقط دیدم)، برای همین از آلوارز همین 3 فایت ufcشو دیدم. چیزی که ازش دیدم، قابل مقایسه با یکی مثل دوس آنجوی حال حاضر که به معنای واقعی یک فایتر mma هست، نمیدونم!

و حتماً هم حرف شما درسته که فایتهای بیشتری ازش دیدن و تجربه بیشتری دارین :)

یه پانچ یا کیک یا یه موقعیت سابمیشن، همه چیو ممکنه تو این ورزش عوض کنه، ولی بنظرم آلوارز جلو یکی مثل دوس آنجوس و حبیب شانسی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط basanjideh نمایش پست ها
    فکرکنم رنان بارو مسابقه اول خودش رو برد تو دسته وزنی آلدو
    با رای داورا به جرمی استیفنس باخت
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)