ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما نتیجه ی مبارزه Cain Velasquez vs. Fabrício Werdum کدام است؟

رأی دهندگان
59. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیروزی Cain Velasquez - با ناک اوت

42 71.19%
  • پیروزی Cain Velasquez - با سابمیشن

1 1.69%
  • پیروزی Cain Velasquez - با رای داوران

8 13.56%
  • مساوی

0 0%
  • بدون نتیجه

0 0%
  • پیروزی Fabrício Werdum - با ناک اوت

0 0%
  • پیروزی Fabrício Werdum - با سابمیشن

6 10.17%
  • پیروزی Fabrício Werdum - با رای داوران

2 3.39%
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012

Icon154 >|»») پیش بینی Cain Velasquez vs. Fabrício Werdum (««|<

به نام خدا

دوستان عزیز ، در این تاپیک پیش بینی هایی که توسط کارشناسان ارائه شده است قرار می گیرد

شما می توانید با کمکِ این پیش بینی ها نتیجه ی مبارزه را حدس بزنید

مهلت شرکت در نظرسنجی تا قبل از آغاز PPV است

دوستان توجه داشته باشند که هر زمان کارشناسان دیگر پیش بینی خود را انجام دهند ، تاپیک آپدیت خواهد شد.

نکته: طرح اهدای تگ کارشناس انجمن بطور رسمی از نظرسنجیِ این مبارزه آغاز میگردد.

Fabrício Werdum
    (
    IC)
    .vs (Cain Velasquez (C
    .کمربند مشکی دان 2
    جوجیتسو برزیلی زیر نظر
    Octávio Couto
    .کمربند مشکی جودو
    .کمربند مشکی موی تای

.سبک مبارزه
    موی تای،جوجیتسو برزیلی
    بازی زمینی

.................................................. ........
    .

.

.>|»») پیش بینی Cain Velasquez vs. Fabrício Werdum (««|<

مبارزه برای عنوان قهرمانی
    Heavyweight
    .
    >|»») پیش بینی Cain Velasquez vs. Fabrício Werdum (««|<
    >|»») پیش بینی Cain Velasquez vs. Fabrício Werdum (««|< کشور
    ​.19-5-0
    رکورد
    ​.13-1-0
    32% ناک اوت 85%
    47% سابمیشن 0%
    21% تصمیم داوران 15%
    مشخصات
    193cm قد 185cm
    110kg وزن
    110kg
    37 سن
    32
    196cm دسترسی 196cm

حملات جدی

3.04 وارد کرده در دقیقه 6.1
    50.29% دقت در حملات 58.49%
    1.9 دریافت کرده در دقیقه 1.66
    58.85% دفاع مقابل حملات 61.36%

​.کشتی گرفتن

1.83 میانگین زمین زدن 5.28
    32.56% دقت در زمین زدن 44.3%
    36.67% دفاع مقابل زمین زدن 88.89%
    1.37 میانگین اقدام برای سابمیشن 0.45

کشتی گیر سابق دسته 1 NCAA
    کمربند مشکی جوجیتسو برزیلی

سبک مبارزه
    هجومی،بوکسینگ،کشتی،
    زمین زدن،
    گراوند اند پاوند

.
    .
    .

.

Robert Rousseau
    About.com

کین ولاسکوز چه چیزی را به روی میز می آورد :
    .
    کین.ولاسکوز عالی ترین موتور(انرژی و توان) رو در تاریخ سنگین وزن داره.یه مساله اینه که اون توانایی
    شگفت انگیزی برای مبارزه تو یک سرعت و گام دیوانه وار از ابتدا تا انتهای یه مسابقه داره.. اون تمایل
    داره که.حریف های خودش.رو درطول قرار.داشتن تو دو موقعیتِ کلینچ و گراوند اند.پاوند که.نشات.گرفته
    از بیس و پایه ی بسیار قدرتمندِ کشتیِ دانشگاهیش هست بزنه. .علاوه بر این ولاسکوز.دارای مهارت
    های قابل توجهِ فنیِ هجومی بالاتر از حد متوسط هست.
    آیا اون یک استاد ناک اوت با یک مشت و یا یک تهدید هجومیِ سابمیشنه؟ نه..اما اون هرگز سابمیت
    نشده،بنابراین از دیدگاه تدافعی اون بسیار قویه.

فابریسیو وردوم چه چیزی را به روی میز می آورد :
    .
    وردوم در سرپا دارای مهارت های قویِ موی تای هست. در واقع لگدهای پایینِ اون، دستهای سریع و
    دقیقش و زانوهاش دستِ کم گرفته شده. علاوه براین وردوم میتونه مشت بخوره. این نشون میده که
    اون قدری که تو گرپلینگ قویه تو تهاجم نیست.
    وردوم یکی از بهترین تهدید های سابمیشنه که تا حالا تو اکتگان رقابت کرده. .اون دوتا از بهترین های
    دوران رو سابمیشن کرده،فدور املیاننکو و آنتونیو رودریگو نوگیرا، که این مفهوم رو تقویت میکنه. حالا،
    آیا زمین زدن های اون خیلی قویه؟ نه واقعا..همینطور از نقطه نظر کشتیِ زمین زدن ها،اون خوبه اما
    عالی نه. و اگرچه وردوم در سرپا سخت ضربه میزنه،اما بطور ویژه انفجاری نیست.

پیش بینی مبارزه ی کین ولاسکوز مقابل فابریسیو وردوم:
    .
    تو سرپا وردوم تو فاصله.بهتره،درحالیکه ولاسکوز تو داخل(گارد.و.کلینچ) بهتره. سوال اولیه اینه،وردوم
    میتونه قبل ازاینکه ولاسکوز در کنارِ دیواره.ی قفس اونو به کلینچ ببره،از فاصله به.حریفش آسیب وارد
    کنه؟ بعبارت ساده،من اینطور فکر نمیکنم. این منجر به کلینچ میشه. حالا اگر مبارزه از اونجا به زمین
    بره زود،وردوم میتونه حریفشو سابمیت کنه. .اما اگر این دیرتر تو راند دو و مخصوصا سه به زمین بره
    عرق و خستگیِ احتمالی وردوم اجازه ی اینطور متوقف کردنی رو نمیده.
    خب حالا ما با سوالات جدیدی روبرو هستیم... اول، آیا وردوم میتونه ابتدای مبارزه ولاسکوز رو زمین
    بزنه؟ من میگم.نه..سوال بعدی اینه که آیا ولاسکوز سعی.میکنه و.حریفشو.اوایل مبارزه زمین میزنه؟
    فکر نمیکنم. بنابراین من انتظار دارم که ولاسکوز تو کلینچ وردومو بزنه و بعد از دو قسمتِ خوب از راند
    های اول و دوم اونو بزنه زمین. بعد میبینم که اون وقتی این کارو میکنه که دیگه تهدیدِ کمتری از یک
    سابمیشن وجود داره و بعد اونجا کارشو تموم میکنه.
    کین ولاسکوز، فابریسیو وردوم رو با ناک اوت فنی راند سوم شکست میده.

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    859
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    وردوم مثل کره , فایت رو میبره (همونطور که هیچ کس فکرشو نمیکرد این فایتر (وردوم) , املیانکو کبیر رو شکست بده)

کاربر سایت

عضو انجمن
    55
    بنظر من هرچی از مسابقه بگذره احتمال برد کین بیشتر هستش.
    ولاسکوئز ثابت کرده که یک مبارز به معنای واقعی 5 راندس.از طرفی برتری قدی وردوم با استفاده از ضربات پا میتونه مشکل ساز بشه برای کین.اگه مسابقه بخواد تو راند اول تموم بشه بر خلاف بسیاری از دوستان من رای به وردوم میدم. چون با اینکه reach مساوی دارن اما سرعت حرکت و جابجایی وردوم بنظر من بیشتر هست و همین میتونه باعث غافلگیری ولاسکوئز بشه.در حالی که هرچی از زمان مسابقه بگذره(از راند 2 به بعد) استقامت و خستگی ناپذیریه کین به کمکش میاد و احتمال سابمیشن به صفر نزدیک میشه.پیشبینی من tko در اواخر راند دوم تا حد اکثر میانه های راند سوم به نفع ولاسکوئز هست.
    کاربر طلایی
    کاربر طلایی
    14
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    چرا کسی این موضوع رو که cain چند بار مصدوم شده و خیلی وقته از میادین دور بوده در نظر نمی گیره؟ برعکس werdum تو این مدت خیلی پیشرفت کرده و مبارزه های خیلی خوبی داشته و همچنین تو مبارزه سرپا خیلی فرصت طلب و غیر قابل پیش بینی شده.من از طرفدار های قدیمی cain هستم و به نظرم اگه این دوری از میادین و مصدومیت ها خیلی روی cain اثر نگذاشته باشه میتونه با tko پیروز بشه ولی اگه یه کم سست عمل کنه werdum چه سرپا و چه رو زمین کارو تموم میکنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    319
    مبارز مورد علاقه ChrisWeidman_HeadshotBelt
    راند چهارم سابمیشن وردوم برنده بازی
    (خودم فکر نمیکنم وردوم برنده شه اگه برنده ام بشه با سابمیشن باشه ولی خوب پیش بینیه نه فکر من)

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
    کاربر سایت

عضو انجمن
    48
    با سلام؛
    Velasquez يك جنگده تمام عيار است، در تمام طول مبارزه، با حركت رو به جلو، به شكلي خستگي ناپذير حريف را تحت فشار قرار مي دهد، كه اين باعث عدم تصميم گيري درست حريف براي دفاع مي شود؛ و احتمال اشتباه در ا ين حالت براي حريف زياد است، كه Velasquez با مهارت هاي خوبي كه در مشت زني و زمين زدن دارد به بهترين شكل از اشتباه حريف استفاده ميكند. Werdum نيز مبارز كامل در ufc محسوب ميشه كه مهارت گلاويزي اون برجسته تر از ساير مهارت هايش است، با اين حال اون علاقه زيادي به، بكار گيري فنون مويتاي دارد و ضربات سريع دست و پا و زانو ... خوبي در مبارزاتش شاهد بوديم، اما در دفاع در حالت ايستاده هد مووينگ خوبي نداره و با ثابت نگه داشتن سر عملكرد خوبي را نشان نميدهد، و در حد متوسط ظاهر ميشه كه نشان داده براي دفاع با مشكل روبروست. مسير هاي Werdum براي پيروزي، نگه داشتن فاصله از Velasquez و استفاده از مهارت جوجيتسو در ايجاد موقعيت يا موقعيت ايجاد شده در گلاويزيست!!
    در كل پيشبيني من اينه: شاهد مبارزه بيشتر در حالت ايستاده هستيم و مهارت هاي كشتي و زمين زدن Velasquez با دفاع Werdum منجر به ادامه مبارزه در سر پا ميشه، وردوم نيز خيلي نميتواند ايجاد موقعيت براي استفاده از فنون و مهارت هاي جوجيتسو كند و تمام سعي خود را با نگه داشتن فاصله از ولاسكوز ميكند تا اسير ولاسكوز نشود و همچنين شانس خودش را براي اجراي فنون سرعتي دست و پا بيشتر كند! من فكر ميكنم وردم اين قابليت را دارد كه در 5 راند به اين شيوه كه گفتم بازي را ادامه دهد(در گزارشي كه در يكي از سايت ها ازش خوندم بر روي استقامت خود براي 5 راند تمرينات ويژه اي ميكرد). بنابر اين مبارزه تا راند 5 به درازا ميكشه، اما با تمام تمرينات وردوم براي استقامت!!، در مقابل ويژگي منحصر به فرد خستگي ناپذيري Velasquez ، با خستگي از راند هاي اول امتيازات زيادي را نميتواند بدست بياورد، و در مقابل، Velasquez با امتياز بيشتر با راي داوران بعد از راند 5 همچنان از عنوان خود دفاع ميكند.

دوستان عنايت دارند كه پيشبيني با پيشگويي متفاوت است!!!:) و ميتواند اين احتمالات دقيقا عكس شود:) همانطور كه ميدانيد و بعضي دوستان هم اشاره فرمودند، Werdum در مبارزه با fedor كه تقريبا نزديك به صد در صد!!! پيشبيني ها اين بود كه fedor پيروز ميشه در همان دقايق اول مبارزه، تسليم werdum شد!! و اين سوال رو من تو خيلي سايت ها ميخونم آيا werdum با تمام اينكه اكثر نظر ها به پيروزي Velasquez با ناك اوت در راند 3 است، ميتواند مثل مبارزه با fedor شگفتي بيافريند!!!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    29
    مبارز مورد علاقه DonaldCerrone_Headshot
    هر دو فایتر مبارزان کاملی هستن. کین کشتی و کاردیو وحشتناکی داره و وردوم کلا مبارز غیرقابل پیشبینیه. به نظر میرسه کین روی کاغذ قویتره ولی من به هوش و زیرکی وردوم اعتقاد دارم.خیلی باهوش و با فکر مبارزه میکنه و تله های عجیب غریبی برای حریفاش میذاره
    به نظرم وردوم برنده میشه
    A black belt only covers two inches of your a-s-s, you have to cover the rest - Royce Gracie

کاربر سایت

عضو انجمن
    67
    مبارز مورد علاقه AntonioNogueira_Headshot
    دو تا از بهترین سنگین وزن های تاریخ قراره که روبروی هم قرار بگیرن.فابریسیو وردوم و کین والسکوئز.
    هر دو فایتر های عالی هستن اما ما هنوز یک سوال در ذهنمون داریم:که کدوم عالی تر هستش نسبت به دیگری؟
    فردا مطمئنا یک فایت جذاب رو پیش رو خواهیم داشت.هر دو فایتر پیروزی های بزرگی رو در چند سال اخیر داشتن و در 4 مبارزه اخیر خود بی شکست هستن.
    اما فاکتور های زیادی هست که کفه پیروزی رو در هر زمینه به سمت دیگری سنگین میکنه.
    هر دو افتخارات زیادی رو در کارنامشون دارن اما حالا میریم سرغ تحلیلمون.
    کین والسکوئز یک cardio machine به تمام معنا هستش.به هیچ عنوان دیده نشده نفس کم بیاره.وردوم هم در مبارزش با تراویس براون ثابت کرد که توانایی یک مبارزه تمام عیار رو داره و راحت توانایی 25 دقیقه مبارزه رو داره.از نظر مبارزه روی زمین وردوم فایتر کامل تریه به خصوص که دو نفر از بهترین سابمیشن کارای دنیا(آنتونیو هادریگو نوگرا و فیدور املیاننکو) رو مغلوب خودش کرده و هر دو رو سابمیت کرده اما باید ذکر کنیم که کین هرگز خطر انچنانی ای روی زمین تهدیدش نکرده و وردوم در حال حاضر بهترین جوجیتسو کار توی MMA هستش اما کین هم یک کمربند مشکی جوجیتسو هستش با این که پیروزی با سابمیشن نداشته اما به طور کلی خوب کار میکنه ما فردا به احتمال بالا خواهیم دید که وردوم اون رو به چالش خواهد کشید.این مساله دو سوال رو در ذهن ما ایجاد میکنه:1-ایا وردوم میتونه کین رو تیک داون کنه؟2-اگه کین رو بتونه زمین بزنه ایا اون میتونه از حجوم جوجیتسوی عالی وردوم جون سالم به در ببره؟

در قسمت سر پا شکی نیست که کین درخشش خاصی با بازی کیک بوکس سطح بالاش داره و اکثر برد های کین که با KO یا TKO هستش روی سر پا بوده معمولا کم پیش اومده که به فایتری ترکیب زده و اون فایتر جون سالم به در برده اما نباید فراموش کنیم که فابریسیو یک موی تای کار سطح بالا هست توی بازی با روی نلسون و تراویس براون اونو به ما نشون داد اما مبارزه سر پای اون به خوبی خاکش نیست و این قطعا به نفع کین خواهد بود.باید ذکر کنم که والسکوئز باید به قدرت استرایکینگ وردوم احترام بذاره وگرنه ممکنه که ضربه بدی رو از این مساله بخوره.

در قسمت کلینچ و کشتی باز هم کین برتری بیشتری داره اون یک All American هستش و تیک داون های اون دقت بالایی رو دارن که میتونه هر کسی رو زمین بزنه و شکی در توانایی های خارق العاده اون در بحث کشتی نیست به خصوص کنترل هایی که در کنار قفس به نمایش میذاره و کاملا میتونه حریفشو از پا دربیاره نمونه بارزش هم بازی سومش با دوس سانتوس بود.از طرف دیگه وردوم یک مشکی جودو هستش و قدرت بالایی توی تیک داون کردن داره اما به دقت کین نمیرسه.

در کل پیشبینی این بازی اصلا کار آسونی نیست چون در یک چشم بهم زدن نتیجه بازی ممکنه عوض بشه.

به نظر من و با این اوصاف فردا وردوم بازی بهتری رو به اجرا خواهد گذاشت و با کنترل بهتر و استرایکینگ با دقت تر بازی رو با رای داوران به پایان برسونه و خودشو به عنوان قهرمان بی چون و چرا به تخت بنشونه.

ممنون از وقتی که گذاشتید.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    109
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    خب تنها نظر شخصیم را قرار میدم
    فابریتزیو وردوم فایتر خوبی هست منتهی زمانی که پای نفرات 1 تا 5 سنگین وزن در میان نباشد
    بزگترین افتخار وردوم به نظرم پیروزی مقابل فدوری هست که به شدت در دوران افت خودش بود
    از طرفی کین والاسکوز یک ماشین انهدام کامل کسی که تونست بعد از شکست اتفاقی مقابل دوس سانتوس بزرگ دو بار پیاپی او را نابود کند
    براک لزنر پر مدعا را به اون صورت شکست داد
    بیگ فوت را حتی اجازه نداد کار خاصی انجام بدهد
    بله پیشبینی بنده پیروزی کین والاسکوز با ناک اوت هست
    چون هم سابمیشن دیفنس بالایی داره و هم تیک داون دیفنس بالایی داره
    the Best Fighter on the MMA history
    Fedor Emelianenko

gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز و همچنین مدیر محترم سایت که با اقدامات خوبش تونسته نظر اکثر اعضا رو به بحثای داغ و شیرین کارشناسی جلب کنه.
    اما در خصوص این ایونت من فکر میکنم اگه ما با همون کین ولاسکز سابق روبه رو باشیم(که به احتمال زیاد هم هستیم) با توجه به شناختی که من از وردوم دارم احتمال ناک اوت شدنش توسط ولاسکز تا قبل از پایان راند دو بسیار بالاست و من فکر میکنم مبارزه کوتاهی رو شاهد باشیم مگر اینکه ولاسکز از نظر بدنی افت زیادی کرده باشه که با توجه به ویدئوهایی که من دیدم بعید به نظر میرسه. در آخر هم میخوام بگم که بر عکس خیلیها که فکر میکنن ولاسکز متوسل به کلینچ بشه من فکر نمیکنم خیلی مجبور به این کار بشه و ما خیلی شاهد این قضیه مثل مبارزه با دوسانتوس نخواهیم بود
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    859
    نقل قول نوشته اصلی توسط ANDERSON SILVA نمایش پست ها
    وردوم مثل کره , فایت رو میبره (همونطور که هیچ کس فکرشو نمیکرد این فایتر (وردوم) , املیانکو کبیر رو شکست بده)

گفته بودم که مثل کره (اب خوردن) ولاسکوئز رو شکست میده
    بین راند ها (1 دقیقه استراحت) حتی ولاسکوئز توان نگه داشتن بطری اب رو نداشت و بجای اینکه بطری رو روی لبش بزاره , تعادلش بهم خورد و اب رو روی خودش ریخت , خداییش این یه فاجعه بود برای یه چنین قهرمانی با اون کاردیو مثال زدنی , توان بالا اوردن دستش رو نداشت که اب بتونه بخوره , نمیدونم اگه ندیدین حتما برین نگاه کنین فک کنم بین راند 2 یا 3 بود

دز ضمن به وردوم و طرفدارهاش هم تبریک میگم , چون تو سرپا و استرایکینگ هم جایی برای خودنمایی ولاسکوئز نذاشت
    جالبه که یه سری از دوستان ولاسکوئز رو کامل ترین فایتر هوی ویت میدونستن , اما من به این حرف هیچ وقت اعتقاد نداشتم
    همون جیگانو و بیگ فوت اگه کمی گیم پلن ئو هوش بالا داشتن براحتی ولاسکوئز رو شکست میدادند

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)