ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    کاربر سایت

عضو انجمن
    311
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot

11 کانر مک گرگور ... آزار دهنده تر از همیشه !

اگه مک گرگور رو میشناسید حتماً با اخلاق های اون هم آشنایی دارید !

اما 2 روز پیش کانر فحش ها و توهین ها رو به سطح دیگه ای ارتقاء داد . حتی به وزن بالاتر از خودش هم پرید ! با دوس انجوس و سرونی درگیری لفظی داشت! چاد مندز و آلدو هم که از رفیق های قدیمی کانر هستن و جای تعجبی نداره

پیشنهاد می کنم این ویدیو رو از دست ندید . ( به دلیل استفاده از الفاظ رکیک زیرنویس رو نمی تونستم در آپارات اضافه کنم بنابراین جداگونه برای دانلود می ذارم .

تیکه هایی که مینداخت مخصوصاً به آلدو واقعاً شنیدنی بود و شخصاً از خنده پاره شدم !

کانر مک گرگور ... آزار دهنده تر از همیشه !

این ویدیو رو خودم زیرنویس کردم اگه احیاناً فونتش بزرگ بود می تونید در KM Player کلید F2 رو بزنید و اندازه ی زیرنویس رو خیلی راحت کوچیک و بزرگ کنید .

ویرایش توسط UN4GIV3N : 2015/09/06 در ساعت 22:15
    کاربر سایت

عضو انجمن
    319
    مبارز مورد علاقه ChrisWeidman_HeadshotBelt
    اول تشکر بابت ویدیو و ترجمه
    دوم بی صبرانه منتظر مسابقه با آلدو و پوشوندن شرت قرمز تنه کانر هستیم به احتمال 90%
    تو مبارزش با چد مندزم کل مسابقه زیر چد مندز بود که هنوزم نتونستم هضم کنم چطوری 3بار تو خاک رفت تو نیم گارد کانر ولی به جای ضربات آرنج و همر و پانچ یا حداقل یه سابمیشن ساده هر دفعه اقدام به گیوتین کرد بعد چند ثانیه آخر راند اونطوری شد البته خب حداقل نیم میلیون کاسب شده انگار
    کاربر سایت

عضو انجمن
    311
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط DexteR نمایش پست ها
    در اینکه در حال حاضر مانی میکر کمپانی کانر هست و تو سرپا به قول شما عالی هست (که 11 دسامبر مشخص میشه برا من یکی) شکی نیست . ولی ایشون داره به کل دسته لایت ویت و بقیه فایترا بی احترامی میکنه .
    یجا به دوس آنجوس میگه : شب میری خونه به زنت میگی ما موفق شدیم ، پولدار شدیم (کانر مارو پولدار کرد) ، اون شرت قرمزه رو بپوش ... بنظر شما این باید لحن یه قهرمان باشه ؟! من اینطور فک نمیکنم با تمام احترام .
    این که مندز و مک گروگر بعد از مسابقه همدیگه رو بغل می کنن در حالی که یه روز قبلش همدیگه رو تهدید به کشتن می کنن نشون از اینه که اینا از حرفایی که به هم می زنن منظوری ندارن فقط دارن حرارت رو بالا می برن . کانر مک گروگر فقط داره نقش یه کاراکتر هیل رو بازی می کنه و برای حفظ این نقش از هر روشی استفاده می کنه و تا اینجای کار جواب داده ! این الفاظی هم که به کار میبره همگی جزئی از اون نقشش هستش ! یه جورایی Cm Punk ورژن UFC هستش که باعث جلب توجه می شه با این تفاوت که هیچ فیلمنامه ای در کار نیست .

به نظرم اگه کانر این نقش رو تو WWE اجرا می کرد فقط یه کاراکتر معمولی دیگه بود ! ولی داشتن یه کاراکتر هیل در WWE یه چیزه و داشتن یه کاراکتر هیل در UFC یه چیز دیگه ست و واقعاً تخم می خواد !

تو همین کنفرانس چنان رو اعصاب بقیه می رفت هی من فکر می کردم الانه پاشن دسته جمعی خار مادر کانر رو ... آره ! یعنی از آلدو که داشت دود بلند می شد بدجور کینه ای کرده آلدو ! نمی دونم آلدو چند درصد از حرفای کانر رو میفهمید !

تو هر کمپانی یه نفر مثل مک گروگر لازمه و فکر می کنم همه ی اون فایتر های UFC جدا از بحث حسادت کاری به این پی بردن که چقدر وجودش برای کمپانی مفیده و در آمد ها رو بالا میبره . ( گرچه ممکنه کوتاه باشه )

هر توهینی هم که بشه فقط کافیه 30 ثانیه از شروع مسابقه بگذره که همه چیز فراموش بشه و مسائل شخصی کنار گذاشته بشه و بحث استعداد واقعی مطرح بشه .
    ویرایش توسط UN4GIV3N : 2015/09/06 در ساعت 23:38
    کاربر سایت

عضو انجمن
    48
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    با سلام،
    كارت عالي بود، ممنون از ترجمه عالي، من ويدئوي كامل اين كنفرانسو ديده بودم،*خيلي از اصطلاحاشو نفهميده بودم!!! ذهنم درگير بود!! الان قشنگ شير فهم شدم!! خدا خيرت بده) كانر ميتونه بيس خوبي براي آموزش اصطلاحات اينچنيني!! براي زبان آموزان باشه!! پيشنهاد ميكنم يه تالار آموزش اصطلاحات زبان به روش كانر اضافه بشه!!!!!!))))
    کاربر سایت

عضو انجمن
    53
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام
    قبلنا تو سایت ویدیو کنفرانس های مهم برای دانلود گذاشته میشد، Go Big قرار نمیگیره برای دانلود؟
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)