ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    کاربر سایت

عضو انجمن
    30
    مبارز مورد علاقه ChrisWeidman_HeadshotBelt

راهنمایی در رشته رزمی

سلام و خسته نباشید.... بنده بین دو رشته رزمی کیک باکسینگ و جوجیتسو برای تمرین حرفه ای و کار مردد هستم... قبلا هم کیک باکسینگ کار کردم و دنبال ورزشی هستم بین این دو که خیلی در طول تمرین خسته کننده نباشه تا بتونم به درسهام برسم.... به نظر شما کدوم رو کار کنم.... دنبال ورزشی هستم که توش بتونم یک هیولا بشم.... ممنون و تشکر
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط vampire-king نمایش پست ها
    دوستان تشکر... یک سوال ... اتفاقی که واسه اندرسون سیلوا در مبارزه با کریس افتاد در مسابقه محدد برای قهرمانی میان وزن ... در کیک باکسینگ ... کاملا متداول است یا واسه اسپايدر بیچاره افتاد؟؟؟چون در گلوری کم دیده میشه ... ممنون
    تو خود mma هم این اتفاق نادر هست. ولی مصدومیت ساق پا و ساعد دست و دنده در رشته های رزمی خیلی اتفاق میفته. در مورد اون ضربه سیلوا هم باید گفت ضربه به داخل پا کمتر به شکل شوت کردن زده میشه ، بخاطر همین دفاع ساده و خطری که متوجه مجری فن هست و بیشتر به بیرون پا زده میشه.
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    8
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    سلام به همه!
    من قصد انجام یه ورزش رزمی رو دارم و از 4تا ورزش زیر خوشم اومد.
    ضمنن قبلن تکواندو کار کردم و کمربند قرمز دارم.
    نظرتونو میخواستم؟ کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
    کیک بوکسینگ واکو یا ووشو ساندا یا موای تای یا هاپکیدو ؟؟؟
    ویرایش توسط Mehdi7 : 2017/10/16 در ساعت 16:46
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi7 نمایش پست ها
    سلام به همه!
    من قصد انجام یه ورزش رزمی رو دارم و از 4تا ورزش زیر خوشم اومد.
    ضمنن قبلن تکواندو کار کردم و کمربند قرمز دارم.
    نظرتونو میخواستم؟ کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
    کیک بوکسینگ واکو یا ووشو ساندا یا موای تای یا هاپکیدو ؟؟؟
    سلام.
    باید ببینید هدفتون چی هست؟

مزایای کیک بوکس این هست که دست و پا سریعتر زده میشه و گارد بیشتر جمع هست. معایبش ، کلینچ به شکل موی تای و خاک کردن حریف خطا هست.
    مزایای موی تای این هست که ضربات زانو و آرنج هم زده میشه و ضربات بیشتر با ساق پا و قدرتی زده میشه و کلینچ خوبی در سرپا داره. معایبش ، اصولا چندان بوکس خوب آموزش داده نمیشه مگر اینکه خود مربی بوکسور خوبی باشه. خاک کردن خوبی نداره و بیشتر پرتاب کردن حریف از حالت کلینچ هست.
    مزایای ساندا این هست که خاک کردن حریف هم آموزش داده میشه و به خاک بردنشون سخت هست. معایبش ، اصولا چندان بوکس خوب آموزش داده نمیشه مگر اینکه خود مربی بوکسور خوبی باشه.زانو و آرنج نداره.
    کلینچ تو موی تای به زانو یا آرنج و... یا پرتاب کردن ختم میشه و تو ساندا به خاک کردن حریف.
    هاپکیدو هم بیشتر یک ورزش دفاع شخصی هست که از رشته های مختلف از سر پا تا کار در خاک درش هست و اگه نمی خوای در سطح قهرمانی وارد رشته های بالا بشی یا قصدت ادامه در رشته ای مثل mma نیست این رشته خوب هست.

واسه mma :
    موی تای ، جوجیتسو برزیلی ، کشتی ، بوکس
    ...

استریت فایتینگ:
    بوکس کنار هر کدوم از رشته های بالا
    راهنمایی در رشته رزمی

راهنمایی در رشته رزمی

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    35
    سلام
    دای دو جوکو کار کنید به هدفتان میرسید ان شاءالله
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    1
    مبارز مورد علاقه AdrianoMartins_Headshot
    سلام خسته نباشید ببخشید سوال داشتم بنده 39 ساله هستم و بوکس و کشتی کنار هم در خیابان کاربردی هست مخصوصا استریت فایت یا جودو رو جایگزین کشتی کنم و بوکس و کشتی کار کردم مرددم بین جودو و کشتی در سطح خیابان ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezasey@gmail.com نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید ببخشید سوال داشتم بنده 39 ساله هستم و بوکس و کشتی کنار هم در خیابان کاربردی هست مخصوصا استریت فایت یا جودو رو جایگزین کشتی کنم و بوکس و کشتی کار کردم مرددم بین جودو و کشتی در سطح خیابان ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    کدامیک از از کشتی و جودو و جوجیتسو برزیلی بهتره برای دفاع شخصی خیابونی و استریت فایت خیابونی واقعی
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rezasey@gmail.com نمایش پست ها

- - - Updated - - -

کدامیک از از کشتی و جودو و جوجیتسو برزیلی بهتره برای دفاع شخصی خیابونی و استریت فایت خیابونی واقعی
    سلام.
    جواب شما این است: هیچ کدام.
    اساسا شما اگر هدفتون آمادگی برای نزاع خیابانی هست, هیچ کدام از این رشته ها به تنهایی به شما کمکی نمیکنند چون در نزاع خیابانی قانونی برای اجرای فنون وجود نداره.
    تفاوت در موقعیتها و اجرای فنون در این رشته ها است. کشتی و جودو بیشتر فنون پرتابی و کنترل حریف به همراه تسلیم کردن را شامل میشن و جوجیتسو فنون شکستن عضلات.
    طبیعی هست که کسی که سالها کشتی کار میکنه میتونه از یک سری فنونش استفاده کنه اما تضمینی نیست که فنون یک رشته به تنهایی در نزاع بهش کمک کنه.
    شاید بهتر باشه شما برید سمت دفاع شخصی که آشنایی با موقعیتهای درگیری خیابانی هست و به نسبت هر وضعیت راهکار خاصی را برای دفاع ارائه میکنه در غیر این صورت فعالیت همزمان در کشتی - جودو- جوجیتسو و بوکس هم نمیتونه تضمین کننده چیزی باشه چه برسه به اینکه بخواهید از بینشون یکی را انتخاب کنید.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

راهنمایی در رشته رزمی
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    1
    سلام ممنون از راهنمایی شما بنده 39 ساله هستم و بوکس کار میکنم و کشتی هم قبلا 1سال و نیم کار کردم آیا ترکیب بوکس و کشتی کنار هم در خیابان کاربردی هست یا جودو هم بزم
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    1
    ورشته دفاعشخصی خیابانی و استریت فایت واقعی هرجا پیدا نمیشه چون اکثرا 90درصد به بالا رشته ها قصدم جسارت نیست اصلا کاربردی در خیابان نیست الا ضربات مشت بوکس و ارنج و زانو و کشتی و
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)