ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

نتایج مبارزات رویداد UFC 207: Nunes vs Rousey

همونطور که اطلاع دارید رویداد یو اف سی ۲۰۷ امروز برگزار شد. یک مبارزه در مقدماتی اول و چهار مبارزه در مبارزات مقدماتی دوم برگزار شد

اولین مبارزه: مبارزه الکس اولیویرا مقابل Tim مانس بوده که ظاهرا برگزار نشده. یعنی مبارزه ای صورت نگرفته. من راستش مقدماتی را ندیدم ولی اعلام شده فایتی نبوده

مبارزات مقدماتی دوم
    اولین مبارزه: Niko Price با سابمیشن (arm triangle) در راند اول موفق به شکست Brandon Thatch شده
    دومین مبارزه: Alex Garcia با ضربه ناک اوت KO در راند اول موفق به شکست Mike Pyle شده. 3:34 of Round 1
    سومین مبارزه: Antonio Carlos Junior پس از سه راند مبارزه با تصمیم ارا موفق به شکست Marvin Vettori شده. امتیاز تقصیم شده (29-28, 29-28, 29-28)
    چهارمین مبارزه: Neil Magny پس از سه راند مبارزه با تصمیم ارا موفق به شکست جانی هندریکس شد. امتیاز تقصیم شده. (29-28, 29-28, 29-28)

مبارزات مین کارت
    اولین مبارزه: Ray Borg پس از سه راند مبارزه موفق شد با تصمیم ارا Louis Smolka را شکست بده. هر سه راند مبارزه هم دست Ray Borg بود. امتیاز تقسیم شده (30-27, 30-26, 30-26)
    دومین مبارزه: Dong Hyun Kim پس از سه راند مبارزه با تصمیم ارا از نوع split موفق به شکست Tarec Saffiedine شد. امتیاز تقسیم شده. (30-27, 29-28, 29-28)
    سومین مبارزه: T.J. Dillashaw پس از سه راند مبارزه نسبتا خوب موفق شد با تصمیم ارا John Lineker شکست بده. امتیاز تقسیم شده. (30-26, 30-26, 30-26)
    چهارمین مبارزه: واووو در مبارزه کو مین ایونت Cody Garbrandt در یه عملکرد فوق العاده موفق شد پس از پنج راند مبارزه عالی کامل در استرایک Dominick Cruz را شکست بده و کمربند قهرمانی را کمرش بزاره (48-46, 48-47, 48-46) - راستش الان که دارم مینویسم نتیجه را هنوز پیروز اعلام نشده ولی مطمعنن کودی پیروزه با ان عملکردش
    پنجمین مبارزه: واوووو بدتر از واوو قبلی مبارزه مین ایونت Amanda Nunes در راند اول با ناک اوت راندا روزی را در ثانیه 48 شکست داد
    ویرایش توسط Sajjad Fazli : 2016/12/31 در ساعت 09:39
    کاربر سایت

عضو انجمن
    461
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    ممنون به خاطر سرعت عمل بالا
    چند وقت اخیر سایت خیلی پیشرفت کرده و اخبار و حواشی به سرعت نشر داده میشه
    راجب مسابقات EARLY PRELIMS مسابقه برگزار شد به خاطر ضربه غیر قانونیTIM MEANS با زانو به سر حریف مسابقه توسط داور متوقف و نتیجه نو کانتست اعلام شد
    البته بحثی پیش گرفت و اگه اشتباه نکنم درست مطمئن نیستم جو روگان معتقد بود ضربه قانونی بوده خود فایترم همین عقیده داشت و خطاب به دانا وایت گفت بهتره پولش بگیره ...

بین مسابقات مین کاردم مسابقه Dominick Cruzبا Cody Garbrandtفوق العاده بود انتظار این عملکرد فوق العاده از گاربرنت نداشتم جای حرف باقی نذاشت و به شخصه سوپرایز شدم
    حرکتای داخل اوکتیگانش دیوونه کننده بود و قشنگ از لحاظ روانی رو کروز تاثیر گذاشت و درست یادم نیست ولی فک کنم دو بار ناک دان شد البته کروز تونست به سرعت ریکاوری کنه ولی در نهایت حریف گاربرنت نشد...

راجب راندا روزی Im not suprise ...

ویرایش توسط Lesnar Smart : 2016/12/31 در ساعت 09:54
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    ممنون دوست عزیز برا نتیجه اولین مبارزه مقدماتی
    دوستان مبارزات rizan فینال الان شروع شده
    اینم فید کانال برا دریافت هنوز تو سایتها هم متوجه پخش این رویداد تو فید نشدن من اتفاقی رفتم رو کانالی که 2 روز پیش فعال شده بود دیدم تازه داره شروع میشه - به امید پیروزی امیر علی اکبری

RIZIN Fighting World GP 2016 final

10E
    11582 V 7200 DVB-S2 8PSK
    - MPEG 4 - 40 - HDTV
    ID: HD ENC-1a
    CW: 15 1E B3 E6 15 9D 13 C5
    کاربر سایت

عضو انجمن
    461
    Not on my level

کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    من مسابقه گاربرانت و با کروز راند اولشو 3 بار پشت هم ریپلی کردم ! فوق العاده هستن هردو وسط بازی اینستاگراممو چک کردم دیدم کودی کمبرند گرفته اعصابم خراب شد !
    نه اینکه کودی رو دوس نداشته باشم نتیجه بازیو نمیخواستم بدونم
    من هم کودی رو خیلی دوس دارم هم کروز رو و به نظرم هردو فوق العدن و به نظرم بازم من کروز رو بهتر میدونم ! کروز اسیر هوش کودی شد و نتونس مبارزه خودشو ارایه بده و رفت سراغ روشی که کودی میخواس مبارزه کنه و فاصلشو به شدت با کودی کم کرد و نتونس با اون سرعت دستای کودی مقابله کنه ولی باز کی میتونه بگه کروز بد بود؟ بهترین مسابقه ای بود که دیدم و تا اخر هردو فایتر سر حال بودن !
    حالا باس ببینیم کودی چیکا میخواد بکنه ... شاید یه کشتی گیر مث تی جی بهش اینجوری اجازه نده مانور بده ولی شک ندارم از تی جی رو بزنه برا کانر شاخ و شونه میکشه چون که قبلا هم درگیر شدن و کودی باهوشه مانر میتونه برگ برنده ی اون برای رسیدن به ملیون ها دلار پول باشه حتی اگه نتونه کانرو بزنه خیلی متونه پولدار شه از این راه
    اوووه خیلی جالب شد
    حالا که امیر علی هم کم کم تو دنیای ام ام ای داره اسم و رسم میسازه برا خودش به نفع این انجمن هم هس .. امروز فقط 13 هزار نفر بیشتر شد فالوورای امیر علی و این مردم چیزی از ام ام ای نمی دونن وقتی که تحقیق کردن مثل من اونموقس که این انجمنو پیدا میکنن و شخص خود من چند نفرو اوردم اینجا و این اتفاق هی تکرار میشه که دیگه اینجا هم بحث های خوبی خواهیم داشت و و و و و
    کاربر سایت

عضو انجمن
    240
    مبارز مورد علاقه ChadMendes_Headshot2012
    کودی کولاک کرده. اصلا فکرشم نمیکردم. البته کروزم مثل همیشه خوب بود ولی کودی نشون داد ی فایتر استثنایی و با کیفیته. راندا روزی که امیدی بهش نبود. جانی هندریکس گفته بود اگر شکست بخوره حداحافظی میکنه!! نمیدونم هنوز مصممه یا نه؟! تشکر بابت آپلود سریع
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    چه قدرتی داره نونز!!!!! نونز در دو فایت اخیرش یه لول بالاتر از سطح اکثر MMA کاران زن رو به نمایش گذاشته.

از حق نگذریم، MMA زنان در سال اخیر خیلی پیشرفت کرده. همیشه در فایتهای زنان میدیدیم که هر فایتری فقط و فقط در یه سبک خوبه و به ندرت پیش میومد که کار ترکیبی استرایکینگ و گراپلینگ ازشون ببینیم.

ولی نونز نشون داد که داره تبدیل به اولین فایتر زنی میشه که باید بهش گفت Mixed Martial Arts Artist!

راندا شاید داره میگه که ای کاش برنمیگشتم! دیگه اون جذابیت و ابهتش ریخت، حتی اگه برگرده هم دیگه نمیتونه اونقدر درآمدزایی کنه در پی پر ویو ها

.................................................. .................................................. .................................................. ..................

کروز باورش نمیشد با گاربرنت به این مشکل بخوره! از بردش مطمئن بود، برای همین این فایت رو انتخاب کرد!

چه فایتی بشه گاربرنت - تی جی

هندریکس هم تلاش زیادی کرد ولی دیگه تواناییش در همین حد هست و وقتی در این ورزش پیشرفت نکنی، به این روزگار میفتی.
    مگنی سر دوتا تراینگلی که گرفت فایت رو برد وگرنه بقیه فایت هندریکس سر بود
    ویرایش توسط magneto_88 : 2016/12/31 در ساعت 22:02
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    گاربارت خفت داد کروزو وسط اکتیگان
    بد جوری کوچیک و ذلیلش کرد
    داشت باهاش بازی میکرد وسط اکتیگان
    به نظر من میتونست فایتو تموم کنه ولی نکرد
    از اون بدترم راندا ذلیل شد
    کلا شاهد کوچیک و ذلیل شدن 2 تا از فایتر های برتر تاریخ mma بودیم
    نونز دستو انداخته بود و مشت ول میداد تو صورت راندا انگار داشت یه بچه رو میزد
    عاشق اون حرفیم که زد
    گفت برو همون فیلماتو بازی کن و دیگه جای تو این جا نیست
    و این که مردم این قدر نگین راندا راندا
    راندا رو فراموش کنید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    نونیز خوب ترکوند راندا روزی رو قبلا از راندا خوشم میومد ولی از زمانی که به بقیه از بالا به پایین نگاه میکرد انگار که هیشکی حریفش نیست و باید با مردا مبارزه کنه تو این دسته وزنی و غرورشم که روز به روز بیشتر میشد ولی با این باخت اونم اینجور باختی غرورشو زیر پا له کرد نونیز
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    هوووووووووووووووهوهو
    کودیییییییییییییییییی گاربانت
    دیگه چی باید گفت واقعا خوشحالم که کروز رو شکست داد و یکی از فایتر های مورد علاقه ام برنده کمربند شد. دیگه بهتر از این نمیشد. واقعا حقش بود. میدونستم که برنده میشه ولی اگه بخوام واقعیت رو بگم فکر نمیکردم اینجوری کروز رو به ذلت بکشه. من توانایی های کروز رو قبول دارم ولی مبارزه قبلیش رو هم در مقابل دلیشا به نظرم باخت. کلا سبک مبارزه اش رو نمیپسندم و همیشه سوال در ذهنم بوده که بعضی از فایتر ها انگار در پیروز شدن از طریق دسیژن تخصص دارن کروز 14 بار با رای داروران پیروز شده و 7 ناک اوت در رزومه که 6 تاش برای حد اقل 10 سال پیشه. این همه یورایا و تیمش رو مسخره کرد و واقعا فکر میکرد که دیگه همه رو زده. فقط خداوند شکست ناپذیره .
    به این میگن گیم پلن واقعا کارش درست بود و از اینکه هیجان زده دنبال کروز نکرد نشون داد که چه قدر مبارز حرفه ای هست و اینکه اینقدر نترس جلوی کروز مبارزه کرد و اونطوری بارها و بارها نقش زمینش کرد واقعا بیاد ماندنی بود. یاد مبارزه دلیشا و براوو افتادم. و در آخر که کمربندش رو تقدیم اون کودک سرطانی کرد که به اندازه 100 تا عنوان بدست آوردن می ارزید. واقعا کارش زیبا بود.
    .................................................. ........
    و اما راندا روزی
    قبلا حرفی در مورد جان جونز زده بودم که معتقدم راندا هم همون مشکل رو داره. علارقم اینکه میگه من هدفم اینه و اونه و دیگه این و اون برام اهمیت نداره و از اشتباهاتم درس گرفتم و متفاوت خواهم بود ولی به نظرم در عمل چیزه دیگری هست.
    متاسفانه راندا بیش از اندازه از درون برای انگیزه دادن به خودش , خودش رو تهیج میکنه و در سرش تفکرات مختلف رو ایجاد میکنه که تمام اینها باعث میشه تمرکز واقعی در مبارزه به این شکل ازش نبینیم.
    اگه کسی معتقد هست که احساس کرده راندا در این مبارزه اش برنامه و هدفی داشته ممنون میشم که با ما در میون بزاره. در صحبتهاش که میگفت فقط میخوام کمربند رو بدست بیارم برای آدمهایی که به من باور داشتند معلوم بود که پس هدفی برای چه طور انجام دادن این کار نداشته.این نوع تفکرات به شما یک جور انگیزه میده و باعث تهیج شما میشه اما در پیشرفت در توانایی های شما تاثیری نمیزاره و حقیقت رو تغییر نمیده. یادم میاد چیل سانن میگفت که احساسی شدن در مبارزه دیگه چیه؟ احساس در رینگ به شما کمکی نمیکنه این دستهای شماست که به شما کمک میکنن. بعد از شکست راندا در مقابل هولم مادر راندا انتقاد شدید کرده بود از ادموند تاروردیان که بعد از این همه سال کار کردن راندا با اون هیچ پیشرفتی در راندا نمیبینید که با این حرفش موافق هستم. به نظرم راندا هنوز هم همون راندایی هست که به UFC اومد و تفاوت چندانی در شیوه مبارزه اش حاصل نشده.
    استنداپ فوق العاده ضعیف راندا و اون ایستادن و حرکت نکردن و تکون ندادن سر هنگام ضربات حریف هنوز هم همونجوری که بود هست. به نظرم عوض نکردن مربی و تیم هم خودش مانع پیشرفت هست و باید این احساسات کنار گذاشته بشه و در نهایت راندا از میشا تیت هم زود تر ناک اوت شد.
    اما آندا نونز از یک جهت حق داشت چون در مسیر و جریان این رویداد هیچ صحبتی از اون نشد که قهرمان بود به هرحال و تمام مدیا از راندا صحبت بود ولی از حرفهای آخرش هیچ خوشم نیومد اینکه کسی رو خراب کنی تا تو رو دوست داشته باشن نشون دهنده ضعفه تو هست. راندا با مبارزاتی که کرد و خاطراتی که در یاد مردم گذاشت و این همه باعث شادی ما شد همیشه در یاد همه میمونه و قرار نیست به خاطر شکست مردم قهرمان هاشون رو فراموش کنند. ولی عملکرد فوق العاده ایداشت این نونز و امیدوارم مبارزه اش با سایبورگ رو ببینیم.
    خسته نباشید به بچه های عزیز مخصوصا , , به خاطر زحماتتون. خدا قوت.
    ویرایش توسط Spirit : 2017/01/01 در ساعت 02:55
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)