ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

نتایج مبارزات رویداد UFC on Fox 23

نتایج مبارزات رویداد UFC on Fox 23 تاریخ امروز 28 ژانویه 2017

مبارزات اصلی در مین ایونت رویداد ولنتینا شوچنکو با سابمیشن ارم بار در راند دوم موفق به شکست جولیانا پنا شد. مبارزه جالبی نشد و کلا پنا تمام فایت را چسبیده به حریفش بود تا از ضربات کلینچ بهره ببره که اخرشم ناکام شد

دومین مبارزه در کو مین ایونت Jorge Masvidal در راند دوم موفق شد با ضربه فنی TKO دونالد کابوی سرونی را شکست بده.
    البته اینم بگم که کابوی سرونی تو ثانیه های اخر راند یک ناک اوت شد تعجب کردم داور فایت را تمام نکرد. چون واضح بود

سومین مبارزه مبارزات مین کارت فرانسیس در دسته سنگین وزن تو راند اول اندری ارلوفسکی قهرمان سابق یو اف سی را ناک اوت کرد

در چهارمین مبارزه هم Jason Knight در یه عملکرد خیلی خوب موفق شد Alex Caceres را در راند دوم با سابمیشن rear-naked choke شکست بده

مبارزات مقدماتی سری دوم
    از اخرین مبارزه Sam Alvey با تصمیم ارا موفق به شکست نیت Marquardt شده امتیاز تقسیم شده (29-28, 29-28, 29-28)

دومین مبارزه Raphael Assuncao پس از سه راند با تصمیم ارا از نوع split موفق به شکست Aljamain Sterling شده. امتیاز تقسیم شده (28-29, 29-28, 29-28)

سومین مبارزه Li Jingliang با ضربه ناک اوت در راند دوم موفق به شکست بابی نش شده

چهارمین مبارزه جوردن جانسون با تصمیم ارا پس از سه راند لوئیس هنریگو داسیلوا را شکست داده. امتیاز تقسیم شده (30-27, 30-27, 30-27)

پنجمین مبارزه Eric Spicely در راند اول با سابمیشن triangle choke موفق به شکست حریفش Alessio Di Chirico شده

در ششمین مبارزه Marcos Rogerio de Lima بوسیله ضربه فنی TKO موفق به شکست Jeremy Kimball شده در راند اول

مبارزات مقدماتی سری اول
    دومین مبارزه مقدماتی الکساندر پانتوجا با تصمیم ارا از نوع split موفق به شکست اریک شلتون شده. امتیاز تقسیم شده (29-28, 28-29, 29-28)

اولین مبارزه مقدماتی جیسون گونزالز با سابمیشن D'Arce choke در راند اول حریفش J.C. Cottrell را شکست داد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام به برادرانم . باور کنین همونقدر که برای کانر بخاطر موفقیتاش خوشحالم برای شفچنکو هم همینقدر خوشحالم واقعا فایتر بسیار خوب و باشخصیت و با ادبیه امیدوارم که بتونه کمربند قهرمانی رو بدست بیاره که واقعا لایقش هست
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    حیف این همه زحمتی که کابوی کشید و همشو به هدر داد!

این همه اصرار برای فایت کردن، 1.5 ماه بعد از اون فایت سنگینی که داشت.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    134
    کاو بوی نباید به این زودی فایت میکرد زمانی که هنوز کاملا ریکاوری نشده بود حماقت کرد .....
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    بنظر من باخت کابوی ربطی ب ریکاوری و این حرفا نداشت.اولین حریف جدیش تو این وزن همین ماسویدا بود.همون طور ک میدونید جورج بوکسور خیلی خوبیه.برتری قدی هم ک داشت.کابوی با شکستی اون کابوی برزیلی و مت بران پیر اعتماد بنفس بالایی بدست اورد.نتیجشم دید.تو لایت ویت شانس بالاتری داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    حیف این همه زحمتی که کابوی کشید و همشو به هدر داد!

این همه اصرار برای فایت کردن، 1.5 ماه بعد از اون فایت سنگینی که داشت.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    اینقدر خوشحال شدم ک والنتینا پیروز شد.واقعا این جولیانا خیلی بیریخت بازی میکنه.تنها اقدامش این بود ک حریف رو بچسبونه ب فنس و نی بزنه بهش.خیلی کسل کننده بود.ولی والنتینا خوب روشو کم کرد.بقول خوش ی فایتر کامله.اخرشم با او خنده هاش ب حرفای اماندا خیلی حال کردم.واقعا خیلی خوبه این شفچنکو
    کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    فرانسیس خیلی خوشم اومد ازش ! قبل فایت گفت من نمیام بازی رو با تصمیم داور ببرم ... میام که تموم کنم و تمام و کمال بگیرم همه چی رو
    احسنت یکم اسمش دخترونس ولی به به
    تایتل شات و که 100 درصد دانا بهش میده
    احتمالا اون طرف میوچیچ میزنه
    حالا مشکل میوچیچ اینه که این فرانسیس مشخص نیس نقطه ضعفش چیه ، همرو راند اول و 2 یا سابمیشن کرده یا زده به نظرم خیلی جالب میشه روبرو شدن این دو موجود که قدرت عجیبی دارن تو دستاشون
    اما اگه دوس سانتوز شانسکی بیاد بزنه میوچیچو که با اون فایتی که مقابل بن راتول دیدیم ازش که قل قلکش میدادو در میرفت از دستش این عمرا بتونه جلو فرانسیس دوووم بیاره
    به به ..
    کابوی هم که فایتر خوبیه ولی هی مربیش بهش گفت اون کله کچلتو تکون بده ثابت نیگه ندار حرفشو گوش نداد که نداد وگرنه پاهای ماسویدلو باس بینین که چیکارش کرد
    کابوی به ماسویدل نباخت به خودش باخت اعتماد به نفس نداشت خیلی عصبی بود ! اخه کدوم ادمی جلو یه بوکسور ثابت وایمیسه این نشون داد خیلی عصبیه و هوش حواسش اصلا نیس باش وگرنه این ماسویدل کسی نیس که بره بالا به یه کشتی گیر بخوره کارش تمومه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    وقتی داشتم مبارزه شوچنکو و پنیا رو میدیدم همش داشتم انتقاد میکردم از شیوه مبارزه پنیا که یک باره شوچنکو خاکش کرد.
    دوباره دیدم همه چیز برگشت به همون وضعیت قبل که توی راند دوم واقعا خوشحال و غافلگیر شدم از سابمیشن شوچنکو.
    واقعا کارش عالی بود دیگه از این بهتر نمیشد.
    پنیا التیمیت فایتر رو که برنده شد و بعد از برگشت از مصدومیت کلی داشت کری میخوند که اگه مصدوم نمیشدم الان قهرمان بودم. اینم نتیجه اش.
    وضعیتی که داریم از دسته وزنی بانوان میبینیم بسیار امیدوار کنندست. امیدوارم برای دسته وزنی جدید هم مبارزات خوب ببینیم.
    این مبارزه نشون میده که دیگه مثل سابق با یک شیوه نمیشه برنده شد و باید مواظب همه چی بود.

کابوی هم جالبه که توی راند اول بعد از زدن لگد یک کانتر خورد که داشت ناک اوت میشد و دوباره در راند دوم همون کار رو انجام داد و ماسویدال از خجالتش در اومد.
    ماجرای مبارزه کردن های کابوی هم بیشتر براش از نظر مالی مهم هست و فکر نمیکنم خیلی خودش رو برای تایتل شات اذیت کنه. گفته بود که به لایت ویت برمیگرده ولی فکر میکنم خودش این دسته رو بیشتر دوست داره چون باری وزن کم کردن زیاد مجبور نیست خودش رو اذیت کنه. کلا کابوی در مقابل مبارزانی که بهش خیلی فشار میارن بعضی وقتها ضعف نشون میده و ناک اوت میشه.

فرانسیس انگانو هم کارش خوب بود واز نوع حالت ایستادنش و حرکت کردنش خیلی خوشم میاد. کلا از فایترهایی که حرکت کردن براشون اینجوری نیست که کلی حرکات اضافه انجام بدن خیلی خوشم میاد چون بعضی از فایترها دیگه خیلی می خوان آکادمیک مبارزه کنن و فکر میکنن باید تمام نکاتی که از کودکی یاد گرفتتن رو انجام بدن و یادشون میره که این مبارزه هست. خیلی هاشون با حرکات اضافه خودشون رو خسته میکنن و جالبه که بگم خیلی وقتها با این حرکات اضافه خودشون رو هم گیج میکنن و مواردی مثل فاصله و زمانبندی هم از دستشون در میره.
    خوب به آرلوسکی و حرکاتش دقت کنید. در اون فاصله ایستاده و داره مدام دستهاش رو تکون میده که مثلا انگانو رو به اشتباه بندازه و آخرش هم از اونفاصله نرسید به حریفش و ضربه اش رد شد که انگانو هم برقهای خونه آرلوسکی رو زد خاموش کرد.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    من نمیدونم این اندره چشه.واقعا خیلی رو فکش حساسه.پشه از بغل فکش رد میشه ناک اوت میشه.4تا بازی اخرش افتضاح بوده.من هنوز معتقدم این فراننسیس با حریف جدی روبرو نشده.هنوز لایق تایتل شات نیس.
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط hunner نمایش پست ها
    بنظر من باخت کابوی ربطی ب ریکاوری و این حرفا نداشت.اولین حریف جدیش تو این وزن همین ماسویدا بود.همون طور ک میدونید جورج بوکسور خیلی خوبیه.برتری قدی هم ک داشت.کابوی با شکستی اون کابوی برزیلی و مت بران پیر اعتماد بنفس بالایی بدست اورد.نتیجشم دید.تو لایت ویت شانس بالاتری داره

قد کابوی بلند تره

ریک استوری و مت براون کم فایترایی نیستن. همون الیویرا هم فایتر خیلی خوبیه، در آینده بیشتر ازش میبینیم

اتفاقاً عملکرد کابوی مشخص بود که اصلاً ریکاوری خوبی نداشته. مهمتر از اون اینکه، کابوی حریف رو دست کم گرفته بود و فقط میخواست یه فایت داشته باشه و مطمئن بود جلو مسویدال پیروز میشه. در حالیکه مسویدال کاملاً برای این فایت آماده بود و تمام حرکات کابوی رو پیش بینی میکرد
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)