ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

نتایج مبارزات رویداد UFC 208: Holm vs. de Randamie + بحث و گفتگو

همونطور که اطلاع دارید دیشب یعنی امروز صبح ما شاهد برگزاری 208 قسمت پرداخت به ازای مشاهده رویدادهای سازمان بزرگ یو اف سی بودیم. روی هم رفته 10 مبارزه در این رویداد برگزار شد. 1 مبارزه در مبارزات زودهنگام شبکه یو اف سی برگزار شد و 4 مبارزه هم در مبارزات مقدماتی دوم برگزار شد و 5 مبارزه در مین کارت برگزار شد

Preliminary Card UFC Fight Pass
    مبارزات زود هنگام شبکه یو اف سی

Welterweight: Ryan LaFlare vs. Roan Carneiro
    اولین مبارزه رویداد در مبارزات زود هنگام Ryan LaFlare با تصمیم ارا موفق به شکست Roan Carneiro شده. امتیاز تقسیم شده. (30-26, 30-27, 29-28)

(Preliminary Card (Fox Sports 1
    مبارزات مقدماتی

Featherweight: Rick Glenn vs. Phillipe Nover
    در مبارزات مقدماتی دوم اولین مبارزه Rick Glenn با تصمیم ارا از نوع split موفق به شکست Phillipe Nover شد. امتیاز تقسیم شده. (27-30, 29-28, 29-28)

Lightweight: Islam Makhachev vs. Nik Lentz
    دومین مبارزه: Islam Makhachev با تصمیم ارا موفق به شکست Nik Lentz شد. امتیاز تقسیم شده. (30-25, 30-25, 30-27)

Flyweight: Wilson Reis vs. Ulka Sasaki
    سومین مبارزه: Wilson Reis پس از سه راند با تصمیم ارا موفق به شکست Ulka Sasaki شده. امتیاز تقسیم شده (29-28, 29-28, 29-28)

Welterweight: Belal Muhammad vs. Randy Brown
    چهارمین مبارزه بلال محمد پس از سه راند با تصمیم ارا موفق به شکست رندی براون شد. امتیاز تقسیم شده. (30-27, 30-27, 29-28)

Main Card
    مبارزات مین کارت

Lightweight: Dustin Poirier vs. Jim Miller
    اولین مبارزه در یه مبارزه زیبا و پر برخورد Dustin Poirier پس از سه راند با تصمیم ارا اکثریت موفق به شکست جیم میلر شد. امتیاز تقسیم شده. (28-28, 30-27, 29-28)

Light Heavyweight: Glover Teixeira vs. Jared Cannonier
    در دومین مبارزه مین کارت گلوور تشیرا پس از سه راند مبارزه با تصمیم ارا موفق به شکست Jared Cannonier شد. امتیاز تقسیم شده. (30-26, 30-26, 30-26)

Middleweight: Ronaldo Souza vs. Tim Boetsch
    در سومین مبارزه مین کارت رونالدو جاکارا سوزای برزیلی قهرمان سابق استرایک فورس و مدعی قهرمانی حال حاضر با سابمیشن کیمور در راند اول موفق به شکست Tim Boetsch شد

Middleweight: Anderson Silva vs. Derek Brunson
    در چهارمین مبارزه در کو مین ایونت اندرسون سیلوا با تصمیم ارا پس از سه راند موفق شد درک برنسون را شکست بده. امتیاز تقسیم شده. (29-28, 29-28, 30-27)

Women's Featherweight: Germaine de Randamie vs. Holly Holm
    پنجمین مبارزه در مبارزه مین ایونت هم Germaine de Randamie پس از پنج راند با تصمیم ارا موفق به شکست هالی هولم شد. و اولین قهرمان کمربند Featherweight زنان را به کمر گذاشت. امتیاز تقسیم شده. (48-47, 48-47, 48-47)

بهترین مبارزه شب هم به اولین مبارزه مین کارت داده شد
    FOTN: Dustin Poirier vs. Jim Miller
    بهترین عملکرد شب به رونالدو سوزا داده شد

phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    رویداد عجیبی به نظر میرسه من هنوز این مسابقات رو ندیدم
    ولی وقتی تو اینستاگرام یه چرخی زدم معلوم شد که برد اندرسون سیلوا که با تصمیم داورها بود اصلا حق اندرسون نبود و حریفش بهتر بود و باید فایت رو میبرد

از 10 تا فایت 9 فایت با رای داورها تموم شد فکر کنم از همین الان طولانی ترین رویداد سال مشخص شد

هالی هولم بازهم باخت ، وقتش رسیده که به فکر تغییر روش باشه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    راستش من نمیتونم دروغ این وقتها بدم طرفدار اندرسون سیلوا نیستم و نبودم و اتفاقا از بعضی از کارهاشم قبلا خیلی برزخ بودم مثل موقه ای که مثلا تو رویدادهای سالهای قبل بهش بی احترامی میشد ولی این مرد احترام به همون افراد میذاشت همین کارش باعث شده بود برزخ رفتارش بشم و کلا بدم بیاد ازش. چون به نظرم وقتی یکی قابل احترام نیست نباید بهش احترام گذاشت ولی این بشر کلا به همه احترام میزاره و بعدها مبارزش با نیک دیاز باعث برعکس شدن حسم بهش شد و ایندفععه از کار نیک بی نهایت برزخ شدم.امروز با اینکه کمی عجیب بود به نتیجه مبارزش ولی خدا شاهده وقتی گریه کرد منم بغض کردم براش و خدا وکیلی بیش از اندازه از پیروزیش خوشحال شدم که خودم باورم نمیشد چرا اینقدر دوست داشتم ببره. دلیلش شاید بخاطر شکستهای قبلیش باشه یا چیزی دیگه نمیدونم... نمیدونم چرا ولی خیلی دوست داشتم ببره و حتی موقه اعلام نتایج فکر نمیکردم دستشو به عنوان برنده بالا ببرن
    هالی هولم هم خیلی دوست داشتم ببره و این باختش کلا نا امیدم کرد. البته نمیدونم به چشم من کلا مبارزشون اصلا و اصلا خوب نبود ولی به چشم من هر چی بود هالی هولم بهتر کار کرد نسبت به حریفش
    کلا نتایج مبارزات عجیب بودن. بهترین مبارزه همون مبارزه
    Dustin Poirier vs. Jim Miller بود که قشنگ در امد و از قبل هم انتظار یه فایت دیوانه وار را میرفت. من با بودن فایترهای برزیلی مثل سوزا و تشیرا و همین سیلوا انتظار داشتم مبارزات بهتری ببینم ..
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    من خودم دوست داشتن هالی هولم ببره ولی 5 راند ضربات ناجوری خورد
    تنها کاری که میکرد رقص پا میرفت و لگ کیک میزن ولی ورندمی ضربات قدرتمندی توی راند بهش زد و تمام ضربات هولم رو کانتر کرد و زمان بندیش عالی بود و برتریش کاملا مشخص بود نسبت به هالی هوم البته از حق نگدریم باید داور یه امتیاز ازش کم میکرد چون اون ضربه بعد از اتمام راند بد جوری به هولم صدمه زد
    از طرفی خیلی دوست داشتن اندرسن ببره ولی بازم به حق بخوایم نگاه کنیم برانسن برنده بود نه سیلوا
    سیلوا میرفت توی کلینچ همین جوری صورتش نگه میداشت برانسون مثل کیسه بوکس مشت میکوبید توش فکر کنم دست برانسون درد گرفت اون قدر زد توی صورت سیلوا
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    راستش من نمیتونم دروغ این وقتها بدم طرفدار اندرسون سیلوا نیستم و نبودم و اتفاقا از بعضی از کارهاشم قبلا خیلی برزخ بودم مثل موقه ای که مثلا تو رویدادهای سالهای قبل بهش بی احترامی میشد ولی این مرد احترام به همون افراد میذاشت همین کارش باعث شده بود برزخ رفتارش بشم و کلا بدم بیاد ازش. چون به نظرم وقتی یکی قابل احترام نیست نباید بهش احترام گذاشت ولی این بشر کلا به همه احترام میزاره و بعدها مبارزش با نیک دیاز باعث برعکس شدن حسم بهش شد و ایندفععه از کار نیک بی نهایت برزخ شدم.امروز با اینکه کمی عجیب بود به نتیجه مبارزش ولی خدا شاهده وقتی گریه کرد منم بغض کردم براش و خدا وکیلی بیش از اندازه از پیروزیش خوشحال شدم که خودم باورم نمیشد چرا اینقدر دوست داشتم ببره. دلیلش شاید بخاطر شکستهای قبلیش باشه یا چیزی دیگه نمیدونم... نمیدونم چرا ولی خیلی دوست داشتم ببره و حتی موقه اعلام نتایج فکر نمیکردم دستشو به عنوان برنده بالا ببرن
    هالی هولم هم خیلی دوست داشتم ببره و این باختش کلا نا امیدم کرد. البته نمیدونم به چشم من کلا مبارزشون اصلا و اصلا خوب نبود ولی به چشم من هر چی بود هالی هولم بهتر کار کرد نسبت به حریفش
    کلا نتایج مبارزات عجیب بودن. بهترین مبارزه همون مبارزه
    Dustin Poirier vs. Jim Miller بود که قشنگ در امد و از قبل هم انتظار یه فایت دیوانه وار را میرفت. من با بودن فایترهای برزیلی مثل سوزا و تشیرا و همین سیلوا انتظار داشتم مبارزات بهتری ببینم ..
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    407
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    نکته عجیب عملکرد ناشیانه داور های وسط نیویورکی بود که سرپا های مسخره می دادن یا تو فایت هولم که دو بار توی دو راند ضربه بعد از بازر به هولم زده شد و امتیازی کم نشد. که اگه کم می شد با همین اسکور کارد فایت مساوی می شد. در کل مهم نیست کی برنده شد، هر کی باشه سایبورگ نابودش می کنه!
    ویرایش توسط Shahram : 2017/02/13 در ساعت 00:17
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    یک سری قوانین جدید در امتیاز دهی وضع شده که بعدا اعلام میکنیم ولی چیزی که عجیبه اینه که ای کاش قوانینی وضع میکردند که مبارزها رو مجبور به مبارزه کردن کنن.
    واقعا باید به این خانم هالی هولم تبریک گفت که چنین رویدادی رو به این شکل نابود کرد با این مبارزه کردنش.
    همیشه سعی میکنم که کمی فنی به عملکردش نگاه کنم اما باور کنید باز هم چیز زیادی از عملکردش دستگیرم نمیشه. همین مونده بود ایشون بیاد بره برای خاک کردن حریف. حالا فکر کرده که دی راندامی مبارزه خاکش خوب نیست دیگه یعنی به همین راحتی میتونه خاکش کنه.
    9 دقیقه از زمان مبارزه رو کامل چسبیده به حریفش و دی راندامی رو بقل کرده.
    دیراندامی هم زیاد عملکردش خوب نبود ولی به نظرم پیروزی حقش بود چون ضربات سنگین تر و محکم تری وارد کرد و آخرش هم گفت که هالی نمیخواست با من مبارزه کنه و من دوست دارم درگیر بشم در مبارزه.
    ضربات بعد از بازر میتونه امتیاز کم کنه ولی توی چند تا مبارزه که اتفاق افتاده این کار روانجام دادن؟ خود مبارزه آلدو با مندز رو که میگه از آلدو امتیاز کم نکردن.
    این جو روگن بعضی وقتها خیلی یک طرفه نظر میده و خدا نکنه از یکی زیاد خوشش نیاد. زمانی که ماکوان امیرخانی اندی اوگل رو در 8 ثانیه ناک اوت کرد طوری که اوگل داشت با داور کشتی میگرفت این آقای جو روگن میگفت که مبارزه رو زود داور نگه داشت. عالم و آدم میگفتن تموم شده به ماکوان هم به خاطر ناک اوتش جایزه دادن بعد این جو روگن اینجوری میگفت حالا هم در مورد ضربات بعد از بازر دیراندامی میگه.
    کلا مبارزه های اندرسون سیلوا مخصوصا بعد از ازدست دادن کمربند همین جوری بوده. انگار که داورها به اینکه چه قدر میتونه مشت بخوره و نیوفته بهش امتیاز میدن. مبارزه اندرسون رو میدادند به گگارد که حداقل بعدش یه تایتل شات بگیره. ولی بازم من دوستش دارم و کلی خاطره قشنگ برام ساخته از مبارزاتش. با این سن و سال دیدن مبارزه اش می ارزه به صد تا از این مبارزان جدیدتر.
    در آخر باید بگم برای ufc کمی نگران و متاسفم با این تصمیماتشون. این شده رویداد های مهم اون هم توی شهری مثل نیویورک با چنین کارت و چنین مین ایونت بی کیفیتی. سایبورگ حتما از کنار نگاه میکرد و میگفت تو رو خدا ببین به این میگن شو؟ واقعا که آفرین به دانا وایت و بقیه همکارانشون. خسته نباشید.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    واقعا باید تو انتخاب داورا و نحوه امتیاز دهی تجدید نظر بشه.اینا ک اومدن اندرسون رو پرنده اعلام کردن نمیدونم چطوری هولم رو برنده بازی اعلان نکردن.این قهرمان فعلی اصلا حمله نمیکرد.واقعا خیلی نحوه بازیش بد بود ولی قدرت بدنی بالایی داشت.درکل باید واسه کسی ک سراپا حمله میکنه ی امتیازی درنظر بگیرن.باید ی امتیازم ازش کم میشد.اگه داور لوین بود حتما کم میکرد.درکل زیاد جذاب نبود بازی ها ب غیر بازی اول
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    مخالفم با حرفت.بازی الدو و مندز کمی فرق داشت.این واسه دومین بار این کارو انجام داد.مطمئن هستم ک از قصد ضربه های اخرو زد چون عصبی شد از کیکی ک خورده.هولم هم واقعا تلاششو کرد ک قهرمان باشه.درسته زیاد خوب بازی نکرد ولی نمیسه گفت حریفش بی تقصیره.اونم فقط منتظر حمله هولم بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    یک سری قوانین جدید در امتیاز دهی وضع شده که بعدا اعلام میکنیم ولی چیزی که عجیبه اینه که ای کاش قوانینی وضع میکردند که مبارزها رو مجبور به مبارزه کردن کنن.
    واقعا باید به این خانم هالی هولم تبریک گفت که چنین رویدادی رو به این شکل نابود کرد با این مبارزه کردنش.
    همیشه سعی میکنم که کمی فنی به عملکردش نگاه کنم اما باور کنید باز هم چیز زیادی از عملکردش دستگیرم نمیشه. همین مونده بود ایشون بیاد بره برای خاک کردن حریف. حالا فکر کرده که دی راندامی مبارزه خاکش خوب نیست دیگه یعنی به همین راحتی میتونه خاکش کنه.
    9 دقیقه از زمان مبارزه رو کامل چسبیده به حریفش و دی راندامی رو بقل کرده.
    دیراندامی هم زیاد عملکردش خوب نبود ولی به نظرم پیروزی حقش بود چون ضربات سنگین تر و محکم تری وارد کرد و آخرش هم گفت که هالی نمیخواست با من مبارزه کنه و من دوست دارم درگیر بشم در مبارزه.
    ضربات بعد از بازر میتونه امتیاز کم کنه ولی توی چند تا مبارزه که اتفاق افتاده این کار روانجام دادن؟ خود مبارزه آلدو با مندز رو که میگه از آلدو امتیاز کم نکردن.
    این جو روگن بعضی وقتها خیلی یک طرفه نظر میده و خدا نکنه از یکی زیاد خوشش نیاد. زمانی که ماکوان امیرخانی اندی اوگل رو در 8 ثانیه ناک اوت کرد طوری که اوگل داشت با داور کشتی میگرفت این آقای جو روگن میگفت که مبارزه رو زود داور نگه داشت. عالم و آدم میگفتن تموم شده به ماکوان هم به خاطر ناک اوتش جایزه دادن بعد این جو روگن اینجوری میگفت حالا هم در مورد ضربات بعد از بازر دیراندامی میگه.
    کلا مبارزه های اندرسون سیلوا مخصوصا بعد از ازدست دادن کمربند همین جوری بوده. انگار که داورها به اینکه چه قدر میتونه مشت بخوره و نیوفته بهش امتیاز میدن. مبارزه اندرسون رو میدادند به گگارد که حداقل بعدش یه تایتل شات بگیره. ولی بازم من دوستش دارم و کلی خاطره قشنگ برام ساخته از مبارزاتش. با این سن و سال دیدن مبارزه اش می ارزه به صد تا از این مبارزان جدیدتر.
    در آخر باید بگم برای ufc کمی نگران و متاسفم با این تصمیماتشون. این شده رویداد های مهم اون هم توی شهری مثل نیویورک با چنین کارت و چنین مین ایونت بی کیفیتی. سایبورگ حتما از کنار نگاه میکرد و میگفت تو رو خدا ببین به این میگن شو؟ واقعا که آفرین به دانا وایت و بقیه همکارانشون. خسته نباشید.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    نمی دونم چرا هولم درس نمی گیره.
    دقیقا بار دیگه هولم vs شفچنکو ، تکرار شد. البته ورژن مستضعفینش
    در واقع من موندم اگه هولم اون استرایک های ناقصش رو که همراه صدای راهنمای وانت نیسان بود رو انجام نمی داد حریف می خواست چه پوخی بخوره.
    در اینکه حریف، برتری امتیاز داشت شکی نیست، ولی از نظر من هولم ، شایسته تر بود.
    (به طور کلی: اگه هولم بد مبارزه کرد و جرمین اصلا کاری نکرد.)
    اون دوتا ضربه هم چه عمد چه غیر عمد ، واقعا در هوشیاری و کیفیت بازی حریف تاثیر به سزایی داره.و نمیشه به راحتی ازش گذشت.
    البته هولم بعد از مسابقه ، ضربات رو ، صراحتا "عمدی" خطاب کرده. و گفته اینکه برای بار اولش امتیازی کم نکردن عادیه و من هم انتظاری نداشتم ولی برای بار دوم نه ....
    ویرایش توسط dmcmrk : 2017/02/13 در ساعت 10:23
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    کریس سایبرگ بعد از رویداد گفته هیچ تمایلی به مبارزه با قهرمان ندارم و شاید مبارزه بعدی من خارج از یو اف سی باشه. دیروز تو نت پیام گذاشته اگه اشتباه نکنم یادم باشه گفتن تو توئیتر اعلام کرده
    البته نکته دیگه و جالب این بود تو رویداد یه تیکه پارچه دستش بود که روش نوشته بود لتسکو چمپ الان ایندفعه گفته تمایلی با فایت با جرماین دی راندامی ندارم
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)