ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

تاپیک مخصوص بازار نقل و انتقالات زمستانی { ژانویه 2014 }

January 2013 Transfer News

با سلام . در این تاپیک اخبار و شایعات نقل و انتقالات ژانویه 2013 قرار میگیرد . شایعات موجود در بازار نقل و انتقالات و اخبار نقل و انتقالات تیــم های مهـــم را در این تاپیک میتوانید مشاهده کنید .

دوستان اگر مایل به گذاشتن اخبار نقل وانتقالات هستند ، اخبارشان نباید کپی باشد و باید توضیحات کامل را در مورد نقل و انتقال انجام شده داشته باشد

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

تیم های لندنی به دنبال جکسون مارتینز

جکسون مارتینز فوروارد 25 ساله ی تیم پورتو پرتغال هست که در این فصل 12 گل در 14 بازی که برای پورتو انجام داده به ثمر رسانده .

همچنین او سابقه 44 بازی ملی با تیم ملی کلمبیا در کارنامه اش دارد که موفق به زدن 38 گل نیز شده . این آمار او باعث شده که دو تیم لندنی لیگ جزیره یعنی آرسنال و چلسی به دنبال او در ژانویه امسال باشند .

پس از شنیدن این خبر جکسون مارتینز گفت :

" کجا دوست دارم بازی کنم ؟؟!! من همیشه از بچگی آرسنال و چلسی رو دوست داشتم و رقابت های لالیگا - لیگ جزیره و بوندیس لیگا روز به روز پیشرفت می کنند اما دوست دارم در سری آ بازی کنم چرا که دوستان زیادی هم در ایتالیا دارم . "

از قرارداد جکسون مارتینز با تیم پروتو فقط یک سال باقی مانده و از این رو احتمال جدایی او از این تیم زیاد هست .

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

دمپسی به فولام بازمیگردد

دمپسی بازیکن 30 ساله اهل کشور آمریکا قبل از اینکه با قراردادی سه ساله به تاتنهام برود در فولام بازی می کرد اما در سال 2013 به تیمی در MLS آمریکا ( Sounders ) رفت .

اما امروز دوباره اعلام شد که این بازیکن باری دیگر به لیگ جزیره و تیم فولام میپیوندد اما اینبار به صورت قرضی .

مدت قرار داد قرضی دمپسی را سایت رسمی تیم فولام انگلیس دو ماهه ذکر کرد .

دمپسی در این باره می گوید :

" من احساس خیلی خوبی دارم بابت بازگشتم به فولام . در اروپا فولام مثل خانه ی من می ماند و هیجان زده ام که به این تیم برگشتم و در این لیگ بازی می کنم . "

" من میخوام به بالاترین سطح بازی خودم دست پیدا کنم و به تیم در این راه کمک کنم . در سال جام جهانی هستیم و باید بهترین عملکرد خودمان را نشان دهیم تا در جام جهانی هم عملکرد خوبی را داشته باشیم . "
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

لوییز گوستاوو در رادار بارسلونا

لوییز گوستاوو که در تابستان بایرن مونیخ را به مقصد ولفسبورگ ترک کرد در رادار بارسلونا قرار گرفت .

او در تابستان می توانست به آرسنال برود ولی او نخواست تا بوندیسلیگا را ترک کند چرا که در سال جام جهانی قرار داریم و او می خواهد تا در چشم باشد .

اما بعد از اینکه امروز این خبر در وب سایت ها پخش شد خود گوستاوو نظری در این باره داد که در زیر میتوانید بخوانید .

" این خیلی خوب است که در لیست علاقه مندی های بارسلونا قرار داشته باشی . این سومین باری هست که آنها از من تقاضا می کنند تا به تیمشان بروم .

من با ولفسبورگ قراردادی طولانی دارم که اگر تیم ها حاضر به پرداخت این هزینه شدند , می توانند با من قرارداد امضا کنند . "
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

روبن خواهان تمدید قرارداد با بایرن مونیخ

آرین روبن بازیکن هلندی تیم بایرن مونیخ از سال 2009 تا الان چندین مصدومیت داشته که در بازی او اختلال ایجاد کرده ولی خود او خواهان تمدید قرارداد با بایرن هست .

او در این رابطه می گوید :

" من احساس میکنم که حداقل تا سه سال دیگر می توانم در بالاترین سطح ممکن , فوتبال خودم را بازی کنم و دوست دارم تا در بایرن مونیخ بمانم.

این باشگاه به خوبی از استعداد های من آگاه است و من هم از کیفیت کلی این باشگاه آگاه هستم "

روبن سال 2009 به بایرن پیوسته و در طی این مدت با بایرن مونیخ موفق به کسب دو قهرمانی بوندیسلیگا و یک قهرمانی چمپیونزلیگ شده است .
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

مدیر وردربرمن به دنبال تمدید قرارداد آرون هانت

آرون هارت بازیکن 27 ساله ی اهل آلمان هست که در تیم وردربرمن بازی میکند و در پایان این فصل قرارداد او با این تیم آلمانی به اتمام می رسد و یک خرید رایگان برای تیم های اروپایی دیگر هست .

دو تیم ساوتهمپتن و استوک سیتی در تابستان خواهان جذب او بودند ولی او خواست تا در River Islanders بماند .

امروز مدیر این تیم گفت : " من آماده ام تا قرارداد این بازیکن ( آرون هانت ) را تمدید کنم تا در وردربرمن بماند . هر طوری شده من می خواهم این کار را انجام دهم چرا که او یک بازیکن کلیدی در تیم یک ما هست .

در آخر هم مشخص می شود که آیا او دوست دارد به یک اسطوره ی به یاد ماندنی در وردبرمن تبدیل شود یا اینکه خواهان رفن به تیم جدیدی هست ! . "

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

لورکوزن به دنبال تمدید قرارداد با سیدنی سم

سیدنی سم 18 ماه از قراردادش با این تیم آلمانی باقی مانده ولی چیزی که مسئولان این تیم را ناراحت کرده این است که در یکی از بند های قرارداد این بازیکن , لورکوزن اجازه ترک این بازیکن را هر وقت که خواست داده اند .

سیدنی سم در لیست علاقه مندی های دو تیم شالکه و لیورپول انگلیس قرار دارد و وب سایت های خبری آلمان اعلام کرده اند که تیم شالکه با او به توافقات اولیه رسیده اند به همین دلیل مسئولان لورکوزن نمی خواهند تا او را از دست بدهند .

سیدنی سم تا به اینجای فصل 13 بازی انجام داده و موفق به زدن 7 گل نیز شده است .

مسئولان تیم لورکوزن در این باره گفتند :

" ما از وضعیت قرارداد سیدنی سم آگاه هستیم و ما می خواهیم که او را در لورکوزن نگه داریم و قرارداد امضا کنیم اما چیزی که معلوم هست او تا اتمام قراردادش در تیم می ماند و این یک واقعیت است . "
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

نگه داشتن کابای در نیوکاسل هدف اصلی پاردو

همانطور که میدانید دو تیم آرسنال و پاریسینت ژرمن به دنبال جذب این بازیکن 27 ساله ی اهل کشور فرانسه هستند .

اما پاردو قصد دارد تا یوهان کابای را در تیم خود نگه دارد .

پاریسینت ژرمن اعلام کرده که تا 22 میلیون یورو هم می خواهند برای این بازیکن 27 ساله پرداخت کنند ولی آرسن ونگر هنوز قیمتی برای این بازیکن تعیین نکرده است .

پاردو می گوید : " 22 میلیون تنها قیمتی که تا الان برای کابای پیشنهاد شده و این پیشنهاد مطلوبی نیست . ما نمی خواهیم کابای را از دست بدهیم و با این قیمت او را به پاریسی ها نمی دهیم .

کابای الان در نیوکاسل مرد اصلی تیم هست و در دیگر تیم ها نیز میتواند بهترین شود که قابل برگشت نیست و این قیمت برای فروش او مناسب نیست . "

او ادامه داد : " آرسنال هم در آخرین روز نقل و انتقالات پیش فصل برای یوهان پیشنهاد داده بود ولی در آخر اوزیل را به خدمت گرفت .

کابای می تواند برای آرسنال یک بازیکن خوب باشد ولی ممکن است نیمکت نشین اوزیل شود و در جام جهانی نفوذ خوبی نداشته باشد . من همیشه روی بازیکنانم تمرکز دارم . "

لازم به ذکر است که دو تیم آرسنال و نیوکاسل فردا به مصاف هم می روند .
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

آدام لالانا راضی از بازی در ساوتهمپتن

همانطور که میدانید تیم منچستر یونایتد قصد دارد تا در نقل و انتقاات زمستانی کاپیتان تیم ساوتهمپتن را به اولدترافورد بیاورد .

اما امروز لالانا مصاحبه ای انجام داد که نشان از رد کردن پیشنهادات من یونایتد می دهد .

او گفت : " من نمیدانم چه طوری بگم که از بازی در ساوتهمپتن خوشحال و راضی هستم . من در خانه ام همراه با کودکان و همسرم زندگی میکنم و خیالم آسوده است . "

او ادامه داد : " من خیلی خوشحالم که در تیمی بازی میکنم که مربی اش یکی از بهترین هاست و این مرا راضی نگه داشته . "

پس با این وجود منچستر یونایتد در خرید این بازیکن هم ناکام خواهد ماند و باید به فکر یک بازیکن دیگر باشد تا او را در ژانویه به خدت بگیرد .
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

برلوسکنی : " ماریو برای فروش نیست "

همانطور که میدانید شایعاتی مبنی بر جدایی ماریو بالوتلی از میلان در وب سایت ها و روزنامه ها پخش شده بود که امروز تمام این شایعات توسط برلوسکنی مدیر باشگاه میلان تکذیب و رد شد .

روزنامه و وب سایت ها نوشته بودند که ماریو خواهان جدایی و پیوستن به من سیتی هست و برلوسکنی هم آماده ی پیشنهادات برای ماریو هست ولی امروز برلوسکنی مصاحبه انجام داد که میتوانید در زیر بخوانید :

" همین جا تمام شایعات مبنی بر جدایی بالوتلی را تکذیب و تمامی پیشنهاداتی را هم که در ژانویه برای او می شود رد می کنم . ماریو در سن سیرو می ماند و هیچ کجا نمی رود . "

حالا باید ببینیم این صحبت برلوسکنی حقیقت دارد یا نه ؟
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)