ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba

مهم ترین مسابقات بوکس در ماه ژوئن

3 june سه مسابقه مهم برگزار میشه^

ادانیس استیونسون مرد شماره 3 دسته نیمه سنگین (175 پوند) دیدار ریمچ رو با فان فارا بر سر عناوین WBC RING در کانادا برگزار میکنه دیدار قبلی نامزد بهترین مسابقه سال شد و احتمال میره این مبارزه هم جذاب باشه

شنون بریگز45 ساله قهرمان سابق دو دوره دسته سنگین وزن بر سر کمربند WBA (Reguler با فرس اکیاندو (fres oquendo) مبارزه کنه در صورت پیروزی بریگز اون تنها شخصی میشه که در سه دهه مختلف قهرمان سنگین وزن بوکس میشه حتما توی YOUTUB اسمshannon briggs رو سرچ کنید درگیری هاش با ولادیمر کلیچکو و دیوید هی خیلی جالب و خنده داره

دیلیان وایت شماره 8 سنگین وزن دنیا و دشمن سرسخت انتونی جاشوا که تونسته بود جاشوا رو در مسابقه اماتور ناک اوت کنه ولی در سال 2015 به وسیله جاشوا در راند 7 ناک اوت شد پیشرفت خوبی داشته پس از شکست دادن دریک چیسورا و عملکرد خوبش حالا با غول لهستانی ماریوز واچ مبارزه خواهد کرد واچ سه سال پیش با کلیچکو برای قهرمانی مسابقه داد و با رای داور ها شکست خورد به دنبال یه تایتل شات دیگست برنده مبارزه احتمالا بر سر یکی از عناوین WBC یا WBO مبارزه میکنه

17 ژوئن دیدار برگشت اندره وارد شماره یک P4P بوکس دربرابر سرگی کووالف شماره دو P4P پس از رای عجیب داورها در مسابقه اول و برنده شدن وارد برگزار میشود مسابقه بر سر عناوین WBA WBO IBF RING که در وزن لایت هوی ویت(175 پوند ) این مسابقه رو از دست ندید ناک اوت ارتیست بودن کووالف و بوکسینگ ایکیو اندره وارد و درگیری های لفظی بین دو ورزشکار طی چند ماه گذشته این رویداد رو مهم کرده
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    تقریبا تمام بوکسور هایی که معرفی کردم مسابقات شون در سایت موجوده
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    از این مسابقه هایی که ذکر شد منتظر مسابفه وارد و کووالف هستم
    در مورد باختش که به نظرم داورهای کنار رو با محرومیت همیشگی از داوری جریمه کنن خیلی عجیب رای دادن
    الان که چک کردم این مسابقه با فایت نایت هولم در مقابل کوه یا ، در یه روز برگزار میشن تقریبا کمتر از 3 هفته دیگه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    از این مسابقه هایی که ذکر شد منتظر مسابفه وارد و کووالف هستم
    در مورد باختش که به نظرم داورهای کنار رو با محرومیت همیشگی از داوری جریمه کنن خیلی عجیب رای دادن
    الان که چک کردم این مسابقه با فایت نایت هولم در مقابل کوه یا ، در یه روز برگزار میشن تقریبا کمتر از 3 هفته دیگه
    حالا که بحثش رو کشیدید وسط یه کلیپ پیدا کردم اومده تعداد ضربات رو توی هر راند حساب کرده و با اختلاف دو راند مبارزه رو به نفع کووالف داده چقدر بعد از مسابقه امریکایی ها از سرگی که روسه طرفداری کردن نباید بزاره مبارزه به رای داور ها برسه
    ویرایش توسط afshin vatan : 2017/05/26 در ساعت 22:19
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)