ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba

تحلیل The Best Fight To Be Made Gennady vs Canelo

سرانجام پس از دو سال انتظار شاهد رویارویی دو تا از بزرگترین ستاره های بوکس دنیا هستیم.
    گنادی گلاوکین و کانلو الوارز در 16 سپتامبر (25 شهریور) روبروی هم قرار میگیرند
    تا ثابت کنند چه کسی بهترینه.

داستان از زمانی اغاز شد که کانلو با رای اکثریت داور ها میگوئل کوتو رو شکست داد و برنده کمربند WBC شد در کنفرانس مطبوعاتی ازش پرسیدند کمربند رو رها میکنی یا با گلاوکین مسابقه میدی اونم گفت من حاضرم ولی مبارزه بعدیش رو با امیر خان بوکسور دسته والترویت(147 پوند) انجام داد و بعدش کمربند رو رها کرد با این کارش عملا مبارزش با گنادی رو خراب کرد (البته خاطره خوبی از تریپل جی نداره چون سال 2011 با هم تمرین کرده بودند و گنادی دهنش رو سرویس کرده بود)

خب گنادی چیکار کرد اون حریف هاش رو پشت سر هم ناک اوت می کرد تا به سخت ترین حریفش دنی جیکوب رسید و جیکوب توی اون مسابقه قید کمربند IBF رو زد و حداقل 10 تا 15 پوند سنگین تر از گنادی به رینگ اومد و تونست با رقص پای خوبش مشکلاتی برای تریپل جی درست کنه ولی بازم گنادی بود که تمیزترین ضزبات رو میزد و داور ها پیروزی رو به اون دادند

حتما میگید چرا حالا کانلو حاضر شده با گنادی گلاوکین مبارزه کنه ؟ چون تیم کانلو فکر میکنند گنادی پیر شده و حالا میتونند او رو شکست بدن (توی خواب ببینند) در هر صورت ما می تونیم یکی از بهترین مسابقات تاریخ بوکس رو چند ماه دیگه ببینیم مسابقه ای که شما با یه سرچ کوچولو تو ی youtub می تونید به اهمیتش پی ببرید (من طرفدار کانلو بودم ولی الان از خدامه گنادی اینقدر توی صورتش جب بزنه که خودش دست بکشه از مبارزه )

کلیپی که گذاشته شده یه مقایسه از مهارت های دو بوکسور هست مثل دفاع حمله جب و ... لطفا بعد از دیدن نظرتون رو بگید

ویرایش توسط afshin vatan : 2017/05/25 در ساعت 15:43
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    انصافا بهترین مبارزه ای که میشه دید استایل رو به جلو تریپل جی و جب دیوونه کنندش همراه با ضربات کانتر خرد کننده به بدن و سر همچنین سرعت بالای دست های کانلو و دفاع عالیش در بربر ضربات و جواب دادن ضربات حریف هنگامی که رو به عقب هست این مبارزه رو جذاب کرده انتخاب کردن برنده بین شون سخته من که امیدوارم گنادی ببره ولی....
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    ممنون برا تاپیک
    تو اخرش با این طرز تحلیلات و تعریفی که ازشون میکنی منو وادار میکنی مسابقات بوکس را دنبال کنم
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    ممنون برا تاپیک
    تو اخرش با این طرز تحلیلات و تعریفی که ازشون میکنی منو وادار میکنی مسابقات بوکس را دنبال کنم
    کاری نداره چند تا Highlights ببین مبارزه چند تا بوکسور درست حسابی نگاه کنی بدتر از من میشی
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    اتفاقا قبلا خیلی از بوکسهای حساس را دیدم ولی هیچ وقت ازش لذت نبردم. فکر کنم بعد از مسابقه فلوید با مانی که زنده از اسکای سلکت نگاش کردم دیگه بس که از سبک دفاعی فلوید خسته شدم دیگه نگاه نکردم. چرا بعضی وقتها شبکه های فایت کلاب فایت بوکس یا تازگی پولست فایت زیاد میزاره دیدم اندازه چند دقیقه ولی در کل ام ام ای چون از چند نوع ضربات دست و پا استفاده میشه برا همین یه چیز دیگست. الان مثلا علاوه بر ام ام ای همیشه مبارزات کیک بوکسینگ را میبینم با رویدادهای موی تای لاین فایت را که واقعا با اینکه دستکش کیک بوکسینگ و موی تا دست کمی از دستکش بوکس نداره ولی واقعا بی نظیر هستن مبارزاتشون چون اجازه استفاده ضربات پا را دارن به نظرم باعث میشه تکنیکهای زیادی دیده بشه
    توصیه میکنم دوستانی که گلوری و لیون فایت را نمیبینن حتما نگاه کنن - حالا نکته اینه اگه من برم طرف تماشای بوکس ناخوداگاه باید یه ارشیو بوکس ایندفعه جمع کنم انوقته که نیاز به هاردهای بیشتری داره
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    اتفاقا قبلا خیلی از بوکسهای حساس را دیدم ولی هیچ وقت ازش لذت نبردم. فکر کنم بعد از مسابقه فلوید با مانی که زنده از اسکای سلکت نگاش کردم دیگه بس که از سبک دفاعی فلوید خسته شدم دیگه نگاه نکردم
    ای بابا شما هم گیر این فلوید افتادید یه ورزش رو نباید از عملکرد یه فایتر اون رشته قضاوت کرد درسته بوکس فقط از دست هاشون استفاده می کنند ولی خیلی ضربات شون ظرافت داره اگه می خواین تا من تا دل تون می خواد مبارزه خواب اور از mma و کیک بوکسینگ اسم ببرم مخصوصا mma خب به نظرم طرفدار مبارزه دو نفر باید هر چهار رشته ای که گفتید نگاه کنه و لذت ببره یه تفاوت اساسی بوکس با بقیه رشته های رزمی تعداد ضرباتی هست که دو نفر به هم میزنند که من اینو خیلی دوست دارم یا حرکات ترکیبی بینهایت زیبایی که درش زده میشه یا حتی دفاع بوکس که از هر 3 رشته ای که گفتید باحالتره در هر صورت اگه دوست داشتید چند تا مبارزه درست حسابی ببینید بهم بگید تا معرفی کنم مثلا کافیه یه های لایت از این ادم ببینی تا بوکس واقعی رو درک کنی Vasyl Lomachenko
    ویرایش توسط afshin vatan : 2017/05/25 در ساعت 20:15
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    این یکی از مبارزات رویداد Lion Fight 36 هستش یعنی در اصل دومین مبارزه این رویداده. بین Eddie Abasolo در مقابل PJ Sweda واقعا قشنگه. این Eddie Abasolo الان با این فایت رکوردش تو موی تای شده 1-8 اگه اشتباه نکنم قهرمان WBC و یکی دو رشته دیگه هم بوده. خلاصه کارش خیلی عالیه تو فایت و مطمعنن اینده بزرگی تو موی تای خواهد داشت. اینو الان برش دادم از نسخه معمولی گفتم بزارمش کسانی که ندیدن نگاش کنن قول میدم لذت ببرید از سبک این پسر فوق العادست. کل رویداد هم که تو بخش موی تای قرار داره
    افشین جان حالا حتما بعد از مدتها میخوام وقتی بوکس مهمی بود نگاه کنم. چیز فوق العاده ای هم بود بهم بگو
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)