ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

نتایج مبارزات رویداد UFC 212: Aldo vs. Holloway + بحث و گفتگو

همونطور که اطلاع دارید امروز صبح رویداد UFC 212 برگزار شد. این رویداد در کشور برزیل وطن یکی از فایترهای مین ایونت یعنی قهرمان اصلی تایتل Featherweight خوزه الدو و یکی از فایترهای کو مین ایونت رویداد یعنی کلودیا برگزار شد. روی هم رفته 12 مبارزه در این رویداد صورت گرفته که نتایج به شرح زیر است

مبارزات مقدماتی اول زودهنگام

اولین مبارزه در کلاس Flyweight وزن Deiveson Figueiredo با ضربه فنی TKO از نوع پانچ در راند دوم موفق به شکست Marco Beltran شده
    دومین مبارزه مقدماتی اول کلاس Welterweight وزن Luan Chagas با سابمیشن rear-naked choke در راند دوم موفق به شکست Jim Wallhead شده
    در سومین مبارزه زودهنگام در کلاس Strawweight بانوان Viviane Pereira با تصمیم ارا تونسته Jamie Moyle را شکست بده. امتیاز تقسیم شده (29-28, 30-27, 30-27)

مبارزات مقدماتی دوم
    در اولین مبارزه کلاس Bantamweight وزن مردان Brian Kelleher با سابمیشن گیوتین چک در راند اول موفق به شکست Iuri Alcantara شده
    در دومین مبارزه کلاس Bantamweight وزن مردان Matthew Lopez با ضربه فنی TKO در راند اول موفق به شکست Johnny Eduardo شده
    در سومین مبارزه کلاس Middleweight وزن انتونی کارلوس جونیر برزیلی با سابمیشن rear-naked choke در راند دوم موفق به شکست Eric Spicely شده
    در چهارمین مبارزه در کلاس Bantamweight وزن مردان Raphael Assuncao با تصمیم ارا از نوع Split موفق به شکست Marlon Moraes شده. امتیاز تقسیم شده. (28-29, 29-28, 30-27)

مبارزات مین کارت
    اولین مبارزه کلاس Welterweight وزن Yancy Medeiros با ضربه فنی TKO از نوع پانچ در راند دوم موفق به شکست اریک سیلوا Erick Silva شده
    در دومین مبارزه کلاس Middleweight وزن Paulo Borrachinha با ضربه فنی TKO از نوع پانچ در راند دوم موفق به شکست Oluwale Bamgbose شده
    در سومین مبارزه کلاس Middleweight وزن نابغه برزیلی Vitor Belfort با تصمیم ارا موفق به شکست Nate Marquardt شده. امتیاز تقسیم شده. (29-28, 29-28, 29-28)
    در چهارمین مبارزه فایت کو مین ایونت کلاس Strawweight بانوان Claudia Gadelha با سابمیشن rear-naked choke در راند اول موفق به شکست Karolina Kowalkiewicz شده
    و در مبارزه مین ایونت هم در کلاس وزن Featherweight قهرمان موقت فدرویت Max Holloway با ضربه فنی TKO در راند سوم موفق به شکست قهرمان اصلی فدرویت Jose Aldo شده. و با شکست الدو و قهرمان اصلی شدن تایتل این وزن را یکی کرده

عنوان بهترین مبارزه شب مبارزه مین ایونت شده
    Fight of the Night: Max Holloway vs. Jose Aldo
    و جایزه بهترین عملکرد شب را به Claudia Gadelha و Brian Kelleher دادن به هر کدام 50 هزار دلار
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    مین اونت عجب مسابقه ای بود داور کار خوبی کرد بازی رو نگه داشت الدو داشت خیلی ضربه میخورد
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    خیلی وقت بود تو نظر سنجی انجمن شرکت نکرده بودم. تو این مدت فقط دوبار رای دادم که خیلی مطمئن بودم برا همین دادم. واقعا وقتی نظر سخت باشه رای نمیدم. ولی ایندفعه شرکت کردم دقیقا هم دومین رای را من دادم رای اول خود ادمین محمد داده بود به برد الدو با ناک اوت رای دوم را من دادم به برد هالووی با ناک اوت و خدا شاهده یقین داشتم هالووی تو برزیل هم که شده ولی این فایت را میبره. و برد. الان نگاه میکنم به غیر از من 8 نفر دیگه از بچه ها مثل امیر. علیرضا99 و علیرضا 12 و سهیل و ابولفضل اینا به برد هالووی داده بودن با ناک اوت. بیشترین را با 32 رای به برد الدو با تصمیم ارا داده بودن و بعدش 25 نفر هم به پیروزی الدو با ناک اوت باز داده بودن.
    میدونید چرا من اینبار رای دادم اونم به هالووی دلیل اولش هالووی واقعا تو این چند سال نشون داده یه فایتر فوق العاده هستش که میتونه بجای بالا برسه و الانم دستمزد خوب بودنش را گرفت. الان تو اوجه هالووی در صورتی که الدو بعد از باخت مقابل کانر دیگه از اوج داره یواش یواش خارج میشه. لااقل این برا من روشن شده که تاریخ یو اف سی نشون داده 99 درصد از فایترهایی که خیلی خوبن و یدفعه پس از مدتها تایتل را از دست میدن و شکست میخورن دیگه نمیتونن مثل قبل بشن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    316
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    الدو ظاهرا دیگه براش کابوس شده که با مشت بیفته روی زمین و یک حریف روی زمین کارش رو یکسره کنه . فیزیک عجیب و قریبی داره الدو و به نظرم بدنش اماده تر بود نسبت به حریفش ولی انگار دیگه زمونه داره عوض میشه و بخت باهاش یار نیست . هالووی هم خیلی خوب کار کرد که در مقابل حریفی به سرعت الدو باز هم تصمیم گرفت سر پا فایت کنه و اقدام به take down نکنه . با وجود اینکه راند اول نزدیک بود کارش سخت بشه .
    فایتر خوبیه ولی نمیدونم چرا دوست داشتم الدو ببره و بعد از دیدن ناک اوت شدنش ، تا چند دقیقه ساکت بودم و افسوس خوردم .
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    آلدو با حذف کردن اون ضربات سنگین پاش یک اشتباه بزرگ کرده.
    نگاهش اینه که اگه بزنم خاکم میکنند!
    با اون قدش رسیدن به 145 پوند براش سخته نمیدونم چه طوری میخواد با این فیزیک تو 155 پوند مبارزه کنه.
    از همون راند دوم داشت خسته میشد.
    متاسفانه همون بلایی که سر بارو اومده سر آلدو هم انگار داره میاد.ولی انصافا آلدو رو تشویق کردم. این همه ضربه خورد بازم سعی میکرد که به مبارزه برگرده. واقعا آفرین داره.
    بلفورت هم که میگه 5 مبارزه دیگه قرارداد بسته! ....
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    میدونستم هالووی میزنه
    مکس ولی نمیتونه کمربند رو نگه داره ...
    این برزیلی که تو میدل ویته هم خیلی خوبه ولی باهوش نیست یا اینکه باهوشه و خیلی جوگیره که هردوتاش بد هست برای یک ورزشکار در این سطح
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    واقعا ناراحت شدم از باخت الدو.دو راند اول مال الدو بود ولی نمیدونم چی شد یدفه.چرا الدو اصلا کیک نمیزد؟؟؟؟
    البته همچین پیشبینی هم میشد چون مکس فایتر خوبیهوچ الان چ اون موقع ک با کانر بازی کرد ولی ب قول دوستمون فک نمیکنم زیاد بتونه حفط کنه کمربند رو.ادگار حریف جدیشه
    راستی دوستان خبری از مندز نیس؟
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    خود مکس هالووی به همه اینها جواب داده بود.
    میگفت اون اول میگفتن تو با 10 نفر اول نمیتونه رقابت کنی و من اومدم شکستشون دادم.
    بعد گفتن با 5 نفر اول نمیتونی رقابت کنی و من اومدم شکستشون دادم.
    بعد گفتن از پس آلدو برنمیای که اومد و شکستش داد.
    حتی توی سایت خودمون هم همه میگفتن آلدو برنده میشه به غیر از چند نفر.
    فکر میکنم بتونه اون بالا بمونه.
    مکس الان 25 ساله شه و کلی جا برای یاد گیری و تجربه داره. الان هم که قهرمان شده مطمئنن میتونه با هزینه بهتر تمرین کنه.
    فکر نمیکنم ادگارد هم از پسش بربیاد. مگر اینکه بخواد با برنامه بیاد و دسیژن برنده بشه.
    الان مبارزه اش با کانر جالب میشه . چه شود.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    سلام من تو نظر سنجی رای به برد هالووی دادم چون تو مبارزات قبلیش کیفیت خوبی رو از خودش نشون داده بود هالووی واقعا یه فایتر خوب و کاملی هست و اینو ثابت کرده و اینکه بعضی از برادرانم این نظر رو دارند که نمیتونه کمربندو حفظ کنه به نظر من برعکس تو وزن خودش من فکر میکنم که خریف قدری نیست که بخواد هالووی رو به دردسر بندازه ادگار هم که من فکر میکنم اصلا در حد و اندازه های هالووی نیست و حریف قدری نمیتونه براش باشه مگر اینکه یکی مثل کانر بیاد و باهاش فایت کنه که اونوقت مسئله فرق میکنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    آلدو ........سکوت......
    برای من در حد باخت روندا نه ...ولی مقداری کمتر ....شکه کننده بود.
    چیزی که آلدو در برابر کانر رو کرد خشم بود ولی آلدو چیزی که در برابر هالووی رو کرد نه خشم بود و نه توانایش.
    نمی دونم چرا ....شاید از اونجایی که آلدو فکر می کنه ، همه حریف هاش بر روی ضربات لگ کیکِِ ش حساب زیادی باز می کنند، و ضد حمله و یا دفع ضربات لگ کیک اصلی ترین پلن حریفانش هست ، اون ضربات معروف رو کنار گذاشته و از لگ کیک استفاده نمی کنه.
    البته مکس به خاطر فیزیک بهتر و دستان کشیده به راحتی می تونست جواب low kick های آلدو رو بده .

نمی دونم دقیقا حسم رو چگونه بیان کنم...از بردن هالووی زیاد ناراحت نیستم چون نتیجه زحماتش هست و وانصافا هم لایقشه .... ولی از طرف دیگه از باخت آلدو از هر جهت ناراحتم.
    ویرایش توسط dmcmrk : 2017/06/05 در ساعت 00:56
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)