ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

دانلود تور تبلیغاتی Mayweather vs McGregor World Tour New York شب سوم

1280x720 3000k 836 MiB Time 39mn 53s
    Password:

960x540 1600k 436 MiB Time 39mn 53s
    Password:

640x360 1200k 333 MiB Time 39mn 53s
    Password:
    New York Mayweather vs McGregor World Tour Jul 13, 2017
    In anticipation of the unprecedented showdown between legendary boxing champion Floyd “Money” Mayweather and UFC champion “The Notorious” Conor McGregor, the fighters will embark on a four-city international press tour with a stop in New York on Thursday, July 13.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    شب دوم رو پیشنهاد کردی برای دانلود نظرت در مورد شب سوم چیه سجاد؟
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nate نمایش پست ها
    شب دوم رو پیشنهاد کردی برای دانلود نظرت در مورد شب سوم چیه سجاد؟
    شب سوم را خودمم الان تکرار دیدم. شب دوم را اگه پیشنهاد کردم چون شب اول واقعا مزخرف بود. ولی تو شب دوم ان ترش تاکهایی که شد موضوع نسبت به شب قبل جالب شده بود امشب هم یعنی شب سوم توهینها و فیس تو فیس شدنشون به حدی جدی شد که نزدیک بود دعواشون بشه. یه تیکه فلوید ان نوچه هاشو اورد مثل لحظه درگیری مقابل کانر و اطرافیان کانر مثل دانا وایت بعد خودش از وسط کشید کنار امد اینور میخندید که دیگه انجا من متوجه نشدم چه حرفهایی رد و بدل شد چون دانا وایت بعد از ان صحنه بی نهایت عصبی بود به حدی که کارد میزدنش خونش نمیومد. لطفا اگه کسی متوجه شد انجا توهینی به دانا وایت شده بگه. من که انگلیسی نمدونم امیدوارم امیر جان و دیگر بچه ها بدونن چه حرفهایی زده شد
    عجیب بود دانا وایت تو کل سه شب فقط میخندید ولی از ان لحظه دیگه صورتش شده بود عین یه مرد که دوست داره یکی را خفه کنه
    در کل شب سوم هم مثل شب دوم بود فقط توهینها خیلی زیادتر بود حتی کانر یه جایی حرف از رابطه سر بسته سیاه ها هم زد حالا باید دید نژاد پرستانه حسابش کسی نکنه خیلیه
    برا موضوع دانا وایت کانر بخاطر اینکه چند تا تیکه بار پرزدنت شوتایم کرد همون موقه فلوید رفت در گوشش یه چیزی گفت که فکر کنم بهش گفت منم الان جوابشو به رئیسش میدم برا همین دانا دیگه عصبی شد فکر کنم یه حرفهایی ان وسط درگیری که داشت شکل میگرفت رد و بدل شده بود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    خوب پس من تا حالا مزخرف ترین شب رو دیدم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    سلام برادر عزیزم spirit جان میشه بگید دیشب تو نیویورک چی گذشت که همه جا الان سخن از حرفهای نژاد پرستانه کانر هست و اینکه همه میگن کانر خیلی بد کار کرده و برعکس فلوید کارش خوب بوده میشه یه توضیحی بدین چه اتفاقی افتاده و ایا اینکه برنامه لندن کنسل شده ممنونم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    225
    کنفرانس دیشب نصفه تو یوتیوب دیدم واقعا جنجالی بود از تیکه های نژاد پرستی کانر تا پول پرت کردن فلوید و ریختن بادیگارداش سر کانر دانا وایت..
    دیشب کلا عجیب بود چون میودر همه جا هوو میشد ولی تو نیورک هواشو داشتن و کانر هو شد جنگ لفظی هم دیشب به نظرم میویدر برد.
    الان کامل دان کنم ببینم چی گفتن..

با تشکر از سجاد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    461
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    اگه قرار به امتیار دادن به کنفرانس مطبوعاتی این دو نفر باشه اینجوری امتیاز میدم:

لس* آنجلس:9-10 فلوید - تورنتو:8-10 کانر - نیویورک: No Contest

این یکی از شب اولم مزخرف تر بود...
    اول از همه که کنفرانس مطبوعاتی نزدیک به 2 ساعت تاخیر داشت در پخش یه سری میگفتن کنسل یه سری میگفتن نه تکلیف مشخص نبود
    من دلم برای اونایی که تو سالن بودن میسوزه من که تو خونه نشسته بودم اعصابم خورد شد ببینید اونا چی کشیدن
    این همه تاخیر و بی برنامگی تحمل کردن اخرسرم دو طرف فاجعه بودن

از کانر شروع کنم انتظار نداشتم مرد خوش لباسی که چند شب پیش دیده بودم نیمه عریان بیاد واقعا از کلاس کانر به دور بود
    جو سالن سمت کانر بود اما نه مثل تورنتو و لوس انجلس باز با این وجود جو سمت خودش داشت

کانر یه فاک به 50Cent فرستاد (به خاطر کامنتی بود که 50Cent زیر یکی از پستای اینستاگرم کانر گذاشته بود و گفته بود فلوید میزنه دهن کانر سرویس میکنه)
    البوم 4:44 Jay Z به فلوید هدیه داد و گفت خوب گوش بده
    خودشم نوتوریس بدنام و شرور واقعی خطاب کرد

کانر تو بخشی از صحبتاش گفت:

اینجور به نظر میرسه که تو رسانه ها گفتند من با سیاه پوستا مشکلی دارم(بر علیه اونام)
    این یه مزخرف به تمام معناست
    اونا میدونن که من نیمه سیاه پوستم ...؟؟؟ اره از زیر ناف به پایین من یه نیمه سیاه پوست میشم (منظورش مشخصه دیگه)
    همچنین اضافه کرد یه جایزه دارم برای خانومای خوشکل سیاه پوستی که طرفدارمنن (یه حرکتی زد نمیتونم چطوری باید توضیحشش بدم)

این چیزی بود که من فهمیدم باز اگه اشتباه ترجمه کردم یکی بیاد تصحیش کنه

بعد از این صحبتایی که کانر کرد خیلی از مردم کانر تشویق کردن تعدادیم بوو کشیدن براش

تو کنفرانس مطبوعاتی بعد رویدادم در رابطه با اتهام نژاد پرستی گفت:
    من خودم چند ملیتی هستم و توجه به رنگ پوست افراد ندارم
    فقط میخواستم یه چیزی بگم که یه تفریح داشته باشم
    ......................................

فلوید می ودر حرف تازه ای برای گفتن نداشت دوباره اشاره کرد به پول زیادی که داره و سمت دنا وایت رفت مثل دفعه ی قبل گفت من و تو باهم این پول دراوردیم نه اون
    بعد راجب سه تا باخت کانر صحبت کرد که تپ اوت کرد یا همون تسلیم شد و اشاره به این کرد قهرمان واقعی هیچوقت تسلیم نمیشه
    تو یه قسمت دیگه ام کوله پشتیش اورد و کلی پول ریخت رو سر کانر عین یه استریپر با کانر رفتار کرد (البته پولا فیک بود)

بعد بادیگارداش صدا کرد که بیان
    بادیگارداش اومدن کانر محاصره کردن از اون طرف Dillon Danis(مربی BJJ کانر که بعد از باخت کانر به نیت دیاز به تیم اضافه شد و تو SBG تمرین میکنه ) و
    Artem Lobov کبیر که معرف حضورتون هست خودشون به صحنه رسوندن و یه درگیری کلامی بین Dillonبا یکی از بادیگاردا رخ داد

به شخصه با حرکت Dillon Danis خیلی حال کردم سر سوت اومد جلو

کانرم بادیگاردا فلوید یه مشت juicehead خطاب کرد

(کسی که تحت تاثیر استروید و مدام ازاین ماده استفاده میکنن اینجوری خطاب میکنن نمیدونم فارسیش چی میشه دقیقا)
    البته از نظر خودم بیشتر یه مشت fatass بودن

زمانی که فلوید بادیگارداش صدا میکنه(ویدئو)

این حرکتی که فلوید زد باعث شد خیلی مردم اونو مورد سرزنش قرار بدن تو کامنتاشون
    چون خودش اومد بادیگارداش صدا زد بیان کانر محاصره کنن بعد از صحنه دور شد رفت سمت مردم
    مردم اونو ترسو خطاب قرار دادن و اکثر گفتن همون کاری تو رینگ بوکس انجام میده یعنی فرار میکنه از موقعیت

در کل هر دو طرف بد بدون دیشب کانر انتظار نداشتم کنترلش از دست بده واز طرفی مثل قبل ریلکس نبود
    فلوید طبق معمول چیزی برای گفتن نداشت همون حرفای قدیمی

ولی مطمئنم تو لندن کانر تلافی میکنه چون 100% جمعیت پشتش داره و مطمئنم کارای فلوید تلافی میکنه...
    .
    .
    .
    .

اینا چیزای بود که به صورت پراکنده یادم مونده بود

Not on my level

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    مردم این دوره برای فحاشی دو نفر به هم دارن کلی پول خرج میکنن معلوم این فقط یه نمایشه برای سرکیسه کردن مردم امریکا
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نظر یکی از اعضای گروه تلگرامی بوکس در مورد کنفرانس های مطبوعاتی فلوید و کانر

نمايش دلقك وار براي پول

كسي در بزرگي فلويد ميودر شكي ندارد. او يكي از بهترين بوكسور هاي تاريخ است و ركوردش نيز اين را ثابت ميكند. اما مبارزه اي كه در پيش رو دارد چيزي جز كلاه برداري نيست.
    چند روز پيش كنفرانس هاي خبري براي تبليغ مبارزه اش با مك گرگور اغاز شد. شخصا در حال تماشاي لايو آن در يوتوب بودم و آماده تهيه گزارش براي چنل. اما همه بجاي كنفرانس خبري شاهد نمايش دلقك وار كانر و فلويد بودند. نمايشي كه كاملا مشخص است كه از قبل چند بار با هم تمرين كرده اند. فلويد با فرياد هاي مصنوعي و كانر نيز با توهين هايش سعي در تحريك كردن تماشاچيان داشتند. آدم نميداند بخندد، يا ناراحت شود. فلويد ميودر، كسي كه در تمام عمر خود شكست نخورد، حال قرار است با كسي مبارزه كند كه تا كنون دستكش بوكس را در دست خود نديده. اين ايده بسيار مضحك و خنده دار است. جالبتر اينكه براي تماشاي آن بايد ١٠٠$ نيز بپردازيد.
    با مقايسه اين مبارزه با مبارزه ماه بعدش بين گلوكين و كانلو متوجه ميشويد كه چقد اين نمايش شرم آور است. به همين دليل بنده شخصا رقبتي براي تهيه و ترجمه اخبار مربوط به آن را ندارم و صرفا براي طرفداران بوكس اين كار را انجام ميدهم.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام برادر عزیزم spirit جان میشه بگید دیشب تو نیویورک چی گذشت که همه جا الان سخن از حرفهای نژاد پرستانه کانر هست و اینکه همه میگن کانر خیلی بد کار کرده و برعکس فلوید کارش خوب بوده میشه یه توضیحی بدین چه اتفاقی افتاده و ایا اینکه برنامه لندن کنسل شده ممنونم
    سلام به شما.
    والا چی بگم.
    یک جور ماجرای کل کل بازی شده دیگه. اون یه چیزی میگه دفعه بعد این میاد جواب اون کار اینو بده.
    ماجرای نژاد پرستی هم نمیدونم که خارج از کنفرانس چیزی گفتن بهم یا نه ولی کانر تو شب سوم از این حرفها زد. حالا 50 سنت چی گفته بوده که کانر اومده اینجا این کار رو کرده نمیدونم ولی کانر شاید در جواب عمدا اون لباس رو پوشیده بود.مثلا اون حرکت رو تقدیم کرد به زنهای سیاه پوست که خب قشنگ نبود یا گفت از شکم به پایین من سیاه پوستم منظورش این بود که سیاه پوستا اونجای من . ولی فلوید خودش بدتر بود توی تورنتو. فلوید تو تورنتو گفت طرفدارای ک..... دارن برات مبارزه میکنند نه خودت. چند بار هم بهش گفت ف.... یو .
    تو شب دوم کانر بر میگرده به این که فلوید 50 نفر رو همیشه با خودش میاره اشاره میکنه. میگه که اینا استریپر هاش هستند که بهش ون پول میده دنبالش بیان. نمیدونم میدونید استریپر یعین چی ولی بگم به زنهایی میگن که توی کلابها و جاهای خاص هستند که اونجا پول میگرند و رقص همراه با برهنگی انجام میدن.(الان دارم اینا رو میگم اگه انجمن رو ف ی ل ت ر نکردند فردا) اینبار هم فلوید اونجا که پول میریزه سر کانر میگه که استریپر اینجاست و آهنگ رو بزنید و پول میریزه سرش. لحظه ای هم که نوچه هاش رو صدا میکنه شاید خواستن خودشون رو نشون بدن یا نمیدونم چی.
    نوچه های فلوید هم داشتند هی سعی میکردند وارد مجادله بشن با طرف کانر. کانر هم بهشون میگفت که آره شما ج...ه هستید و بیاد این یک دلاری ها رو جمع کنید.
    در کل اگه بخوام جمع بندی کنم و نظرم خودم رو بگم اینه که فلوید خیلی بی خود عمل میکنه. مثلا مدام عین بچه ها به سابمیت شدن کانر اشاره میکنه. یا هی پولش رو این وسط میاره و همون حرفهای همیشه گی رو میزنه که خیلی تابلو هست.ضمن اینکه خودش ورمیداره 50 نفر رو میاره با خودش هر دفعه.
    دیگه این که فلوید میگفت که کانر بازنده هست و به مردم میگفت بازنده رو با انگشت نشون بدید.کانر هم میگفت برو اون کفشای پاشنه بلندی که پوشیدی رو در بیار که عکسش هم توی فضای مجازی پخش شده.
    یا مثلا معلومه که شوتایم و میودر با هم هستند.اون اسپینوزای بی خود میره میشینه سمت اونا .کانر هم دیگه باهاش چپ افتاده بدجور هر دفعه یک حالی بهش میده.
    کانر رفتارش طبیعی تره ولی فلوید انگار هیچی نداره بگه معلومه مدام به یک چیزایی اشاره میکنه که عین بچه کوچولوها میمونه.
    دیگه زیاد گفتم ولی واقعیتش چیز زیادی از تو کنفرانس اینا ندیدم فقط همون شب دوم باحال و خنده دار بود یکم اونم قسمت کانر وگرنه میودر معلومه تا حالا با یه همچین کسی روبرو نشده بوده.
    آهان اینم در مورد نژاد پرستی بگم که الان جو تو آمریکا یه طوریه که هر وقت دلشون بخواد بزرگنمایی بکنند روی یک چیز این کار رو انجام میدن. مثلا اگه یک پلیس سفید پوست یک خلاف کار سیاه پوست رو بگیره بزنه همه میگن ای وای ما سیاه پوستها فلان و بیسار. میریزند تو خیابون تظاهرات میکنند. ولی اگه یک پلیس سیاه پوست بزنه یک سفید پوست رو هیچ کسی نمیگه این نژاد پرستانه هست. همش هم هی شلوغ میکنند که انگار تک تکشون مثل صد سال قبل به برده گی کشیده شدند. کلا من خودم اینو قبول ندارم. در کل از این طرف اومدن بیرون دارن از اون طرف می افتن دیگه .
    همون طور که گفتم چیز خاصی نیست تو کنفرانس اینا. اگه جای خاصیش مد نظرتون بود بگید اگه تونستم بفهمم براتون میگم.
    سجاد جان دستت درد نکنه .اون و گذاشتم روی تصویر حجمش شد 351 مگ. صدا عالی.این طوری خیلی حال میده. هم حجم کم هم صدای خوب.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)