ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 48
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

معرفی رویداد Floyd Mayweather Jr. VS. Conor McGregor + بحث و گفتگو

همونطور که اطلاع دارید در روزهای پیش رو تاریخ 26 اگوست شاهد رویداد بوکس با نامگذاری مبارزه مین ایونت Mayweather vs McGregor هستیم. این رویداد در T-Mobile ارنای لاس وگاس برگزار خواهد شد. قرار است 8 مبارزه بوکس در این رویداد برگزار شود. 2 فایت در مبارزات مقدماتی اول که مختص داخل ارنا تنها است برگزار میشه. و 2 مبارزه نیز در مقدماتی پخش زنده از شبکه فوکس و 4 مبارزه هم در مبارزات مین کارت پی پریو برگزار خواهد شد که دوتا از این مبارزات برا قهرمانی خواهد بود. دوستان میتوننن تو این تاپیک در مورد کارت مسابقات بوکس این پی پریو بحث و گفتگو کنن. لطفا در تاپیکهای دیگه اسپم در رابطه با مبارزات این رویداد ندید

نام رویداد Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor
    تاریخ برگزار August 26, 2017
    محل برگزاری T-Mobile Arena in Paradise, Nevada

(Mayweather vs. McGregor Main Card (on PPV at 9p ET / 6p PT Weight class
    (Floyd Mayweather Jr. (49-0) vs. Conor McGregor (0-0 (.Light middleweight (154 lbs
    (Gervonta Davis (c)(18-0) vs. Francisco Fonseca (19-0-1 (.Super featherweight (130 lbs
    (Nathan Cleverly (c)(30-3) vs. Badou Jack (21-1-2 (.Light heavyweight (175 lbs
    (Andrew Tabiti (14-0) vs. Steve Cunningham (29-8-1 (.Cruiserweight (200 lbs

(Mayweather vs. McGregor Prelim Card (on FOX at 7p ET / 4p PT Weight class
    (Shawn Porter (27-2-1) vs. Thomas Dulorme (24-2 (.Welterweight (147 lbs
    (Juan Heraldez (12-0) vs. Jose Miguel Borrego (13-0 (.Welterweight (147 lbs

(Mayweather vs. McGregor Prelim Card (Arena Only Weight class
    (Kevin Newman (7-0-1) vs. Mark Anthony Hernandez (9-1-0 (.Super middleweight (168 lbs
    (Savannah Marshall (0-0) vs. Amy Coleman (0-0 (.Super middleweight (168 lbs
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    نیازی به بحث نداره، میودر تو راند اول یا دوم برنده میشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    461
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    به صورت رسمی اعلام شد مبارزه بین کانر مک گرگور و فلوید میودر با دستکش 8 اونسی(8ounce glove) برگزار خواهد شد.
    Not on my level

کاربر سایت

عضو انجمن
    147
    کانر تا راند سه فلوید رو ناک اوت کنه که هیچ وگرنه به بالا بکشه بخصوص تو راندهای ۸به بعد کانر بد تحقیر میشه.یجورایی فلوید اماتور بودن کانر رو به دنیا نشون میده.هر چند اگر این دوسال دوری فلوید و البته سن زیادش هم شاید واسش مشکل ساز بشه اگر خوب بدنسازی نکرده باشه و...که احتمالش خیلی کمه.بوکسور مورد علاقم تایسون و روی جونز هستن اما فلوید خیلی قابله احترامه واسه کله دنیای بوکس.شاید خیلیا بیان در اینده رکورد شکست ناپذیری فلوید رو بزنند اما میودر یکی بیشتر نیست تو تاریخ ب*وکس.این بشر انقدر خوشگل دفاع میکنه و جا خالی میده که من یکی خسته که نمیشم از حرکاتش لذت هم میبرم.وقتی هم که ضد حمله میکنه هم که چندتا سنگین میزنه و دوباره جاخالی دادن و بازی دادن حریف.بوکس فلوید انقدر روان و راحتته جلو رقیباش انگار که یه بچه بخواد توپو از یه مرد بزرگ بگیره.بچهذخیلی تلاش و زور میزنه ولی اون ادم بزرگه خیلی ریلکس توپو اینور اونور میبره و بچه رو حسابی سر کار میزاره.حکایت فلویدبا اکثر رقیباش اینجوریه.اما کانر فرق میکنه.اون جنگه روانیو تا حدودی از فلوید برده و این خیلی مهمه و اینکه مشتهای کانر واقعا کارسازه و احتمال ناک اوت شدن فلوید هم وجود داره اما کم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    316
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    کانر 188 سانتیمتر ریچ .175 سانت قد
    فلوید 183 سانتیمتر ریچ . 173 سانت قد
    خداییش هم کانر از نظر قدرت بدنی سرتره . اما کاردیو .
    کانر باید یکم عجله کنه در این مسابقه . تا راند 3 حد اکثر کار رو تموم کنه .
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    من تعجب میکنم اکثر در این مورد میگن که کانر خیلی سریع حمله میکنه یا باید حمله کنه همون اول ناک اوت کنه تا برنده بشه و ....
    کانر همین الانش برنده هست دوستان.
    تنها وضعیتی که کانر شکست خورده به حساب بیاد اینه که میودر سریع حمله کنه تو همون راند اول دوم کار و تموم کنه.
    طرف یک مبارزه بوکس حرفه ای نداشته و 4 سال نیست که در دنیای ورزش شناخته شده بعد تونسته با حرف زدن و چلنج کردن طرف رو از بازنشستگی بکشونه پای مبارزه ای که خدا تومن بهش پول دارن میدن.
    این فایت صورت دیگری هم داره که کسی بهش اشاره نمیکنه و همه فکر میکنند کانر نفس کم میاره. کانر اگه نه خودش فشار وارد کنه و نه میودر بهش فشار وارد کنه توی وزن طبیعی و عالی بدنش چرا باید به این سادگی نفس کم بیاره. صورت دوم اینه که کانر ممکنه تو چند تا صحنه تصمیم بگیره که یورش ببره ولی اگه با دفاع میودر روبرو بشه و ببینه نتیجه نمیده تصمیم میگیره که با احتیاط مبارزه رو تا راند آخر ادامه بده و با تصمیم قاضیان شکست بخوره تا اینکه ناک اوت بشه این جوری خیلی به نفعش هست.
    شما فکر میکنید اگه میودر توی 12 راند با رای کانر رو شکست بده به نفعش هست. آبروی 20 ساله اش میره. اون وقت حرف میاد از ریمچ و فلان. تازه اگه این اتفاق بیفته که کانر دیگه هیچی میره مبارزه بعدی با یک بوکسور دیگه چون اون وقت میگه من با میودر رفتم به دسیژن.
    این که حالا کدومش میشه نمیدونم ولی این هم وضعیتی هست که ممکنه اتفاق بیفته.
    در هر حال همه چی تو همون راند اول دوم معلوم میشه. میودر زمانی که یکی دوتا مشت پرت کنه متوجه میشه کانر چی بارش هست و اگه ببینه هیچی بارش نیست کانر رو هدف قرار میده و ولش نمیکنه ولی اگه کانر از خودش چیزی رو کرد و باعث نگرانی میودر شد ممکنه سناریو اول اتفاق بیفته و برن به رای داورها که گفتم اصلا به تفع میودر نیست.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    147
    اینکه کانر شکست بخوره و همه بگن عیب نداره یه اماتور بوده نیست.اون چندساله داره میگه اگر با فلوید فایت کنم ناک اوتش میکنم.توی این تورها هم که به همه میگفت تا راند چهار کارو تموم میکنم.اونوقت بیاد شکست بخوره شاید همه بگن اره اماتور بوده ولی خیلی ها هم بهش میگن گنده گویی کردن بسه دیگه.گفتی فلان میکنم بسال میکنم بعد اخرش اومدی از یه پیرمرد چهل ساله باختی.اشتباه کانر این بود که خیلی زیاد سن و پیری فلوید رو میزد تو سرش ولی یه پیرمرد اگر باهاش حتی ۱۲راند هم بوکس کنه باعث سرشکستگی کانره که تویی که همش میگفتی من جوانم و با نیروی جوانی ناک اوتش میکنم حالا نتونستی تو ۱۲راند ناک اوتش کنی هیچ شکستم خوردی؟حالا فرض کنید فلوید کانر رو ناک اوت کنه تو هر راندی دیگه کانر هیچی نداره که بگه.تنها یجور میشه کانر رو برنده دونست و اون برد با ناک اوت هستش.چون به قول خودش این نبرد بین یک جوان و یک پیرمرده پس هرچی جز ناک اوت مایه سرافکندگیشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    316
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    از لحاظ سن پیرمرد شاید محسوب بشه ولی خودش هم گفت که شبیه 20 ساله هاست .
    کانر باید پای سن رو به میون میاورد چون در عوض فلوید به کانر یاداوری کرد که شکست در کارنامه داره .
    کلا کار کانر سخت تره . فقط مشت . اونم به سبک بوکس . با اون دستکش ها . توی اون رینگ . با اون اتمسفر
    کار کانر واقعا سخته . اخه این همه سابقه که فلوید داره .
    اگه فلوید میومد به اکتیگان میگفتم 100% شکست میخوره و تحقیر میشه و واقعا هم میشه . امیدوارم کانر با این همه محدودیت بوکس کنار بیاد .
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot

دیروز تو فکر این بودم حاستین بیبر تو فایت با کانر و فلوید از کدوم حمایت می کنه. و چرا با اینهمه حاشیه خبری ازش نیست.(البته نه اینکه به جاستین فکر کنم :) همینطوری اومد تو ذهنم )
    چون تو بازی کانر و نیت طرف کانر رو گرفت.
    و از طرفی رفیق فلوید هم هست و تو باشگاهش تمرین کرده. و تو بازی فلوید با پاکیائو تو تیم فلوید بود.
    و با هر دوشون رفاقت داره.
    امروز دیدم ازش پرسیدن به نظرت فلوید کانر رو ناک اوت می کنه؟
    گفته: "فکر نمی کنم ، فکر کنم مبارزه خوبی بشه."
    یه چیزی گفته که نه سیخ بسوزه نه کباب:)
    از طرفی پدر فلوید هم کمی ناراحت شده و گفته: "اون چیزی از بوکس نمیدونه. اون فلوید رو می شناسه ولی اونطوری که من فلوید رو مشناسم اون نمی شناسه"
    پ ن پ چطوری قراره بشناسه مثل تو پوشکشو که عوض نکرده.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,701
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    برای اینکه تفاوت تکنیکی فلوید و پالی مالیناجی رو متوجه بشید فردا مبارزات ریکی هاتن رو با فلوید و پالی میزارم هاتن بعد از مبارزه با فلوید با پالی مبارزه میکنه و شما با مقایسه این دو تا مسابقه متوجه میشید بین فلوید و بقیه چقدر فاصله هست
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 48

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)