ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot

نتایج رویداد UFC Fight Night 122: Bisping vs. Gastelum

این رویداد در تاریخ 25 نوامبر 2017
    در Mercedes Benz Arena در شهر Shanghai چین برگزار شد

فایترهای زیر 50,000 دلار جایزه دریافت کردن :
    بهترین مبارزه شب: بدون پاداش

بهترین عملکرد شب: , Kelvin Gastelum , Li Jingliang
    Zabit Magomedsharipov
    and Song Kenann

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    246
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    اوه گاستلوم عجب ناک اوتی کرد بیسپینگ رو من که تا چند ثانیه قفل کرده بودم!!!
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    برخلاف رویداد هفته گذشته که خیلی طولانی بود ، مین کارد این رویداد فکر کنم کوتاه ترین در چند وقت اخیر بود
    مبارزه اول گارسیا در مقابل سالیخوف ، گارسیا خیلی باهوش کار کرد چون سر پا فک کنم شانسی مقابل سالیخوف نداشت ، این سالیخوف خیلی راحت تیک داون میشد به عنوان یه ورزشکار روس کشتی خیلی ضعیفی داشت که برام جالب بود

گوان و کاسرس ، نمیدونم داورها چطوری رای به تصمیم اسپلیت دادن ، هر سه راند مبارز چینی بهتر و سرتر بود ، شاید راند ۱ رو میتونستن ۱۰-۸ هم بهش بدن ، کاسرس شانس اورد راند اول فایت رو نباخت ، مطمئن باشید هر فایتر دیگه ای که تجربش بیشتر از وانگ بود به جای تصمیم داورها فایت رو با ناک اوت تموم میکرد

در مورد فایت کو مین ایونت ، اولین فایتیه که از این دوتا مبارز میبینم ، چیزی در مورد فایت نمیشه گفت ، جیانگ لیانگ به بهترین شکل از فرصتی که بوجود اومد استفاده کرد و پیروز شد ، بعدش رفت پرید وسط تماشاچی ها و رفت پیش زن و بچش که این صحنه مث صحنه اولین فایت الدو و مندز بود

مین ایونت ، همونجور که بیزپینگ تو دو هفته اومد و قهرمان شد ایندفعه تو سه هفته گاستلوم رو فرستاد بالای رنکینگ ، گاستلوم کشتی خوب و مشت های خیلی قوی داره ، دست چپش خیلی وحشتناکه و فک کنم غیر از وایدمن اکثرا ناک اوت شدن
    امیدوارم بیزپینگ به عنوان اخرین فایتش با رومرو مبارزه کنه و نذاره این مبارزه به یه حسرت تبدیل بشه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    من فقط لحظه ناک اوت شدن بیسپینگ رو دیدم.
    نمیدونم اون ضربه ای که زد چی بود که بعدش کلوین ناک اوتش کرد. هوک راست بود.بیشتر شبیه چک از راه دور بود تا هوک.
    کلا بوکسور ها وقتی از حریف فاصله دارن از هوک دست عقب استفاده نمی کنن و بجاش از اورهند استفاده می کنن. و از هوک دست عقب فقط در فواصل نزدیک استفاده می کنن.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    خود بیسبینگ میدونست سوزا یا رومرو چقد خطرناکن و احتمال باختش جلوی اینا زیاده ترجیح داد با یکی مبارزه کنه که هم پول خوبی گیرش بیاد هم شانس بردش زیاد باشه که جی اس پی اومد جلو اینم گفت عجب موقعیتیه هم پول خوبی گیرم میاد هم کسی که 4 سال دور بوده از مبارزه رو شکست میدم بعدشم میگم همه خوبارو شکست دادم میرم کنار که جی اس پی بدجور حالشو گرفت تو این مبارزه هم که دیدم چطور گستلوم تو راند یک ترکوندش
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    ناراحت شدم بیسپینگ باخت. شاید خیلی کشکی قهرمان شد و قهرمان موند اما شخصیت جالبی داشت تو این مبارزه کلا خیلی آروم تر شده بود و تو مصاحبه ها فحش نمیداد.

ولی هرچی هست نشون داد بیسپینگ مقابل تاپ ۱۰ (تقریبا) هیچ شانسی نداشت و فایت بعدی که فایت آخرشه رو هم فک کنم مقابل یکی که تو تاپ ۱۰ نیست بزاره.

نا مرتبط با پست:
    از ادمین عزیز تقاضا دارم پک مسابقات بیسپینگ رو هم قرار بده، مسابقات شاخ زیاد داره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    636
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    گستلوم خیلی خوش بالایی داره لحظه ناک اوت گستلوم اول یه حرکت اومد همین که بیسپینگ اومد تو برگشت گستلوم (مثل مبارزه با راکهلد)ضربه بزنه که گستلوم تو یه حرکت تمرین شده خودشو عقب کشیدو...
    هوک چپ گستلوم اونقدر قدرت و سرعت داشت که کم مونده بود گردن بیسپینگ بشکنه، اون طوری که سرش به عقب پرت شد. در کل رویداد کوتاهی و خوبی بود.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    چطور مبارزه کاسرس مقابل گوان رو اسپلیت دادن؟؟؟ بعد چطور یک راند رو دادن به کاسرس؟ چطور 10-8 نداشت اونم وقتی طبق قوانین جدید بود!

بیسپینگ هم روی اشتباه خودش باخت، به نظر میرسه با توجه به نزدیک شدنش به دوران بازنشستگیش فقط اومده بود که یه پولی به جیب بزنه ... حالا گاستلوم هم خودش رو در جمع مدعیان کمربند این وزن میبینه.

در کل هرچی رویداد استرالیا مزخرف بود با فایترهای ترسو که رینگ رو با پیست دو میدانی اشتباه گرفته بودن، این رویداد پرهیجان بود و واقعا مبارزه میکردن حالا قوت و ضعف فنی داشتن اما خب به هر حال فایت بود ...
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    یعنی دیشب فقط این تو ذهنم بود این چیزی را که الان میخوام بگم سریع بگم ولی از خستگی دیگه بعد از اپلود رویداد نیومدم.
    خدا شاهده داشتم نگاه میکرد مین ایونت را و خدایی هم شاید باورتون نشه ولی به غیر از مین ایونت هیچ فایتی را ندیدم با اینکه رویداد را داشتم حتی رکورد هم میکردم ولی ندیدم که اونم فقط بخاطر اپلود مبارزات مقدماتی ها بود دیگه شاید یه ثانیه میتونستم چشممو از سیستم به طرف تی وی برگردونم. خلاصه برا مین ایونت از رو صندلی نشستم زمین گفتم باید مین ایونت را ببینم راند اول شروع شد کمی گذشت تو دهنم بود گفتم خوبه بیسپینگ ناک اوت بشه انوقت دیگه با چه رویی میخواد ادعا کنه تا اینو به خودم گفتم بنگ فک بیسپینگ امد پایین و رفت به کوری یعنی شکه شدم چون حرف را هنوز به خودم نگفته بودم که فایت تمام شد

و اما خود کلوین گاستلوم نشون داده فایتر خوب و از نظر قدرت ضربات تو استرایک هم پاور فوله. اما تنها ضعفش که میتونه دوباره تو اینده باعث باختش بشه فایت مقابل رسلرهای بزرگ جثه تر از خودشه. با اینکه تک دوئن دیفند خوبی داره و کشتی گیر خوبی هم هست ولی مقابل درشت تر از خودش به مشکل بر میخوره چون واقعا جثسش واسه مدلویت کوچیکه. من از زمان مبارزش با مگنی با اینکه باخت ولی با ان عملکرد خوبش بهش باور داشتم که کاره ای تو راستر فایترها میشه ولی مبارزش با وایدمن نشون داد چه مشکل اساسی داره. در کل به نظرم برگرده به ولترویت بهترشه. چون انجا بیشتر میشه به قهرمانیش نزدیک بشه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    اما خود کلوین گاستلوم نشون داده فایتر خوب و از نظر قدرت ضربات تو استرایک هم پاور فوله. اما تنها ضعفش که میتونه دوباره تو اینده باعث باختش بشه فایت مقابل رسلرهای بزرگ جثه تر از خودشه. با اینکه تک دوئن دیفند خوبی داره و کشتی گیر خوبی هم هست ولی مقابل درشت تر از خودش به مشکل بر میخوره چون واقعا جثسش واسه مدلویت کوچیکه. من از زمان مبارزش با مگنی با اینکه باخت ولی با ان عملکرد خوبش بهش باور داشتم که کاره ای تو راستر فایترها میشه ولی مبارزش با وایدمن نشون داد چه مشکل اساسی داره. در کل به نظرم برگرده به ولترویت بهترشه. چون انجا بیشتر میشه به قهرمانیش نزدیک بشه
    سجاد جان کلوین دیگه تو میدل ویت هم خودشو به زور به سر وزن میرسونه :)

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)