ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 11 از 33 نخست ... 91011121321 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 323
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,724
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

سلام خدمتان دوستان
    این تاپیک مخصوص اخبار کوتاه و لحظه ای ایجاد شده.
    منظور این هست که اخباری که کوتاه هستند و جدیدا اتفاق افتادن ولی نیاز به ایجاد تاپیک نیست اینجا اعلام میشه و در موردشون بحثو گفتگو میشه. البته همچنان تاپیکهای مجزای خبری خواهیم داشت ولی این کار انجام شد برای اینکه تا قبل از این باید حتما خبر خیلی مهم میبود و یا در مورد موضوعی میبود که به خاطرش تاپیک زده بشه و خیلی از اخبار کوتاه و اطلاعات مختلف که در لحظه و روز اتفاق می افتاد گفته نمیشد چون در حدی نبودن که تاپیک مجزا داشته باشن و همین طور نمیشد در تاپیکهای دیگه در مورد موضوعهای دیگه اطلاع رسانی و بحثو گفت گو کرد.
    پس این با تاپیک مبارزات پیشرو که آپدیت روزانه میشه فرق داره و اخبار و اطلاعات دیگه که گفتم داخلش اعلام میشه پس همه میتونید در مورد موارد اعلام شده بحث و گفتگو کنید و اگر خبری دارید خیلی کوتاه بگذارید.
    در ضمن اگر اخبار که اینجا اعلام شد قابلیت تاپیک مجزا رو داشت حتما تاپیک مجزا هم براش زده میشه.
    (در اصل برای من خوبه که وقتم کم شده و متاسفانه نمیتونم خبرها رو تاپیک وار براتون برم )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

حبیب 30 میلیون دلار برای مبارزه مجدد با کانر در روسیه ؛میخواهد
    در تازه ترین مصاحبه عبدالمناف نورماگومدوف پدر و سرمربی حبیب در باره زمان بازگشت حبیب به قفس ؛ برای مبارزه مجدد با کانر ؛ به رسانه های روسی اینطور گفت:

"اونا به هرحال به سمت ما میان ؛ این مبارزه رو میخوایین ؛ ؟مطمئنا؛ 30 میلیون دلار بدهند و ما خواهیم بود"

به عنوان یک فایتر فعال شاید نهایتا 3-4 مبارزه برای حبیب باقی مانده باشد؛ من همیشه این رویا را داشته ام ؛ یک مبارزه در روسیه ؛ هرکجا و هرکس؛ هر زمان. یو اف سی این حق رو باید به ما بدهد و من برای گرفتن این حق تلاش خواهم کرد .

عبدلمناف در باره فایتر های مدعی دسته وزنی سبک وزن ((66 - 70 kg)) صحبت کرد:
    بعضی مبارزان در این دسته حضور دارند که منتظر حبیب هستند ؛ ما باید به انها به عنوان یک مبارزه احترام بگذاریم؛ پوریر - فرگوسن ؛ما باید اونها رو در نظر بگیرم.مبارزه بین این دو میتونه فردی که استحقاق مبارزه با حبیب رو داره؛ مشخص کنه

کین ولاسکوئز :بستن قرارداد با یو اف سی برای 4 مبارزه .

در گزارش اخیر اریل هلوانی (خبرنگار مطرح ام ام ای) تایید شده که کین ولاسکوئز با یو اف سی برای انجام 4 مبارزه قرار داد بسته است.
    کین 36 ساله در طی چند ساله گذشته با آسیب و مصدومیت هایی زیادی روبه رو شده است ؛ و اخرین حضور وی به رویداد یو اف سی 200 باز میگردد ؛ جایی که توانست تراویس براون را با ضربات مشت ناک اوت فنی کند. کین برای ادامه دادن در یو اف سی نیازمند است که در مبارزات پیش رو حتما اماده تر از قبل باشد .در غیر این صورت یو اف سی به او قرارداد جدید ارائه نخواهد کرد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310

رها کردن عنوان نیمه سنگین وزن توسط دنیل کورمیر، کورمیر دلیل تصمیم خود را در بیانیه ای که برای ESPN فرستاده بود اینگونه بیان کرد:

امروز من عنوان نمیه سنگین وزن یو اف سی رو داوطلبانه رها میکنم. من قرار نیست از عنوانی که برای سه سال و نیم از اون دفاع کردم خلع عنوان بشم. خلع عنوان شدن زمانی اتفاق می افته که شما کار اشتباهی رو انجام داده باشید که این در مورد من صادق نیست.

من ترجیح میدوم اینطوری بکشم کنار، زمانی که در اوج هستم مثل همیشه تا در کتاب های تاریخ ننویسن که من از عنوانم خلع شدم. در این سال من از عنوانم دفعا کردم و به سمت سنگین وزن رفتم و موفق شدم اون رو بدست بیارم.

من سه بار در سال 2018 مبارزه کردم، هیچ قهرمانی تا به حال مثل من اینقدر فعال نبوده. من بهترین مبارزه سال شدم، خلع عنوان شدن در داستان و میراث من جایی نخواهد داشت.

*اگر چه با توجه به مبارزه جونز و*گوستافسون ، پیروز مبارزه برنده بدون قید و شرط کمربند دسته نیمه سنگین وزن یو اف سی میشود،به نوعی این حرکت کورمیر نمادین بود.

واکنش جان جونز
    واکنش جان جونز نبست به رها کردن عنوان نیمه سنگین وزن توسط دنیل کورمیر:
    این کارت حرکت هوشمندانه ای بود دنیل، کارت هوشمندانه بود. عقیده ی من اینه که تو هرگز قهرمان نیمه سنگین وزن نبودی. من فکر میکنم خود دنیل این رو در درونش میدونسته. کورمیر هرگز منو شکست نداداه، در واقع دنیل دو بار از من شکست خورده.

پس رها کردن عنوانت مثل این میمونه که تو هرگز عنوانی نداشتی. این کار تو به طرفدار ها نشون میده که این عنوان از سال 2011 متعلق به جان جونز بوده.

اگر اینطور نیست پس چرا عنوانت رو رها کردی؟ چرا حاضر نشدی نگهش داری و براش بجنگی؟ دنیل عنوانش رو رها کرد چون که میدونست صاحب واقعی این عنوان کیه. دنیل خودش میدونه که هرگز منو شکست نداده، پس ترجیح داد این عنوان رو طوری رها کنه که احترام بر انگیز به نظر بیاد. این کار دنیل مثل بازیکن NFL ای میمونه که قبل از اینکه دوپینگش در بیاد خودشو بازنشست میکنه.

------------

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310

بازگشت بن راتول بعد از دوسال تعلیق( بدلیل مثبت شدن تست دوپینگ (
    راتول اماده است تا مسیر خود در اکتگان را ادمه دهد؛ بن راتول قرار است در برابر قهرمان سابق پروموشن WSOF -بلاگوی ایوانوف قرار گیرد.طبق اعلام رسانه های خبری؛ رویداد مشخصی برای این مبارزه اعلام نشده؛ اما این مبارزه در یکی از رویداد های ماه مارچ خواهد بود.

------------

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310
    اگر دانا وایت روش خودش را پیاده سازی کند؛ احتمالا کانر مک گرگور را در تابستان در مبارزه ای بزرگ خواهیم دید.زمانی که تعلیق شش ماهه کمسیون نوادا NSAC از بین می رود ؛کانر در ماه اوریل میتواند به هشت ظلعی بازگردد.

به نظرِداناوایت ؛ حریف ایده آلی که برای بازگشت کانر میتواند مناسب باشد کسی نیست جز دونالد سرونی؛کسی که خودش بیشتر از همه در انتظار این مبارزه است.

وایت گفت: "" من میخوام مک گرگور را در تابستان ببینم ؛ هر دو انها این مبارزه را میخواهند و خودشان به صورت جِد بر این مبارزه تاکید دارند.

وی ادامه داد:
    ما هرکسی رو که خواستیم جلو روی سرونی قرار دادیم ما در اخرین مبارزه اش هرناندز که یک قاتل جوان است رو در برابرش قرار دادیم ؛ سرونی یک نابغه است او رفت و کارش رو انجام داد ؛ اگر این دو (کانر -سرونی) مایل هستند؛ من هم مایلم ."""

سرونی در مبارزه اخیر خود ؛ فایت نایت 143 توانسته بود الکساندر هرناندز را با TKO شکست دهد .

کانر مک گرگور هم اخیرا در رویداد یو اف سی 229 ؛ رویدادی که بزرگترین ایونت ام ام ای محسوب میشد ؛ مبارزه را به حبیب نور ماگومدوف واگذار کرد.

دونالد (کابوی) سرونی بارها از علاقه خود برا رویارویی با کانر مک گرگور سخن کفته است و اعلام کرده اگر این مبارزه به صورت بلقوه امکان برگزاری اش وجود داشته باشد میتواند صبر کند.

سرونی در 5 فایتر برتر رنکینگ سبک وزن حضور ندارد ؛ و در عین حال این یک شانس بزرگ برای دونالد سرونی است که بتواند با کانر مک گرگور رنک 2 مبارزه کند ؛ و جدا از مسائل مالی ؛ او میتواند در صورت پیروزی بر کانر؛ ""شانس""دومین مبارزه بر سر عنوان را در طول کریر مبارزاتی خود در یو اف سی را هم برای خود در نظر بگیرد .کانر نیز در صورت پیروزی میتواند به مبارزه مجدد به حبیب برسد .

جدای مباحث بالا دونالد سرونی در اینستاگرام با تگ کردن کانر گفت:""" به نظر میرسد مبارزه من و تو بر سر عنوان موقت دسته سبک وزن 155 پوند است.""""
    بایدمنتظر ماند تا مشاهده کنیم وضعیت دسته سبک وزن یو اف سی چگونه پیش خواهد رقت.

------------

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310

*وزنکشی فایت نایت 145 :
    UFC Fight Night 145 weigh ins
    نتایج وزنکشی مسابقات اصلی
    205 lbs.: Jan Blachowicz (205) vs. Thiago Santos (204)
    265 lbs.: Marcos Rogerio de Lima (255) vs. Stefan Struve (263)
    205 lbs.: Michal Oleksiejczuk (204) vs. Gian Villante (206)
    125 lbs.: Liz Carmouche (125) vs. Lucie Pudilova (126)
    135 lbs.: John Dodson (136) vs. Petr Yan (136)
    205 lbs.: Magomed Ankalaev (204) vs. Klidson Abreu (209*)

نتایج وزنکشی مسابقات مقدماتی
    170 lbs.: Dwight Grant (171) vs. Carlo Pedersoli Jr. (171)
    145 lbs.: Chris Fishgold (145) vs. Daniel Teymur (146)
    125 lbs.: Veronica Macedo (126) vs. Gillian Robertson (125)
    155 lbs.: Damir Hadzovic (155) vs. Marco Polo Reyes (155)
    170 lbs.: Ismail Naurdiev (170) vs. Michel Prazeres (170)
    155 lbs.: Diego Ferreira (157*) vs. Rustam Khabilov (156)
    155 lbs.: Joel Alvarez (156) vs. Damir Ismagulov (155)

*فایتر هایی که سر وزن نرسیدند 20 درصد از درامد خود را جریمه خواهند شد.

------------

کاربر سایت

عضو انجمن
    37
    آقا این صدف خادم که امروز بازی داشت و برد داستانش چیه؟
    به نظرتون از پیش تعیین شده بود؟
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,701
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط Badhan نمایش پست ها
    آقا این صدف خادم که امروز بازی داشت و برد داستانش چیه؟
    به نظرتون از پیش تعیین شده بود؟
    نه اگه راند اول ببینی بوکسور فرانسوی برای برد اومده بود و تا زمانی که نفس داشت ضرباتش خوب می زد ولی کاردیو خوب خادم و مبارزه رو به جلوش باعث شد حریف اش خسته بشه از نظر تکنیکی هنوز خیلی باید کار کنه مخصوصا دفاع مربی اش هم مهیار منشی پور تنها بوکسور ایرانی که قهرمان جهان شده ولی فکر نکنم بتونه از نظر دفاعی بهش کمک زیادی بکنه
    در مورد خودش هم یه زن ایرانی که می خواد بوکسور باشه همین فکر نکنم چیز بیشتر از این باشه
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310

مبارزه دوم ماگومد انکالایف و یون کاتلابا در رویداد UFC FN 175 کنسل شد
    این مبارزه برای بار دوم به دلیل مثبت بودن تست کرونا یون کاتلابا کنسل شد.

------------

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310

عثمان نورماگومدوف پسر عموی حبیب به سازمان بلاتور پیوست.
    به گزارش خبرنگار ESPN اریل هلوانی و به گفته مقامات سازمان بلاتور ، پسر عموی حبیب نورماگومدوف،عثمان به سازمان بلاتور پبوسته است.او در هفته ی گذشته برای انجام چند مبارزه با بلاتور به توافق رسیده است.موضوعی که خود حبیب نورماگومدوف نیز در صفحه ی شخصی خود به آن پرداخت.

عثمان نورماگومدوف مبارزات حرفه ای خود را از سال 2017 اغاز کرده 11 پیروزی داشته و رکورد مبارزاتی اش 11 پیروزی و بدون شکست میباشد. او در بلاتور در دسته ی سبک وزن مبارزه خواهد کرد. هنوز تاریخی و حریفی برای وی معرفی نشده است.او سابقه ی حضور در سازمان هایی همچون فایت نایت گلوبال- گوریلا اف سی - brave-UAE Warriors 9 را داشته است.از او به عنوان یک مبارز مستعد و اینده دار نام برده میشود.

------------

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,111
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt
    تیاگو سانتوس فایتر دسته لایت هوی هویت UFC این سازمان را ترک و قراردادی جدید را با PFL امضا کرد
صفحه 11 از 33 نخست ... 91011121321 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 323

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)