ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 33 12311 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 323
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,724
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

سلام خدمتان دوستان
    این تاپیک مخصوص اخبار کوتاه و لحظه ای ایجاد شده.
    منظور این هست که اخباری که کوتاه هستند و جدیدا اتفاق افتادن ولی نیاز به ایجاد تاپیک نیست اینجا اعلام میشه و در موردشون بحثو گفتگو میشه. البته همچنان تاپیکهای مجزای خبری خواهیم داشت ولی این کار انجام شد برای اینکه تا قبل از این باید حتما خبر خیلی مهم میبود و یا در مورد موضوعی میبود که به خاطرش تاپیک زده بشه و خیلی از اخبار کوتاه و اطلاعات مختلف که در لحظه و روز اتفاق می افتاد گفته نمیشد چون در حدی نبودن که تاپیک مجزا داشته باشن و همین طور نمیشد در تاپیکهای دیگه در مورد موضوعهای دیگه اطلاع رسانی و بحثو گفت گو کرد.
    پس این با تاپیک مبارزات پیشرو که آپدیت روزانه میشه فرق داره و اخبار و اطلاعات دیگه که گفتم داخلش اعلام میشه پس همه میتونید در مورد موارد اعلام شده بحث و گفتگو کنید و اگر خبری دارید خیلی کوتاه بگذارید.
    در ضمن اگر اخبار که اینجا اعلام شد قابلیت تاپیک مجزا رو داشت حتما تاپیک مجزا هم براش زده میشه.
    (در اصل برای من خوبه که وقتم کم شده و متاسفانه نمیتونم خبرها رو تاپیک وار براتون برم )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,724
    خبر کوتاه اول رو در مورد کانر و ماجرا درگیریش در یک بار در ایرلند میگم و اینکه اعلام شده کانر ممکنه دیگه هیچ وقت مبارزه نکنه.
    حالا ربطش به این ماجرا چی هست این که گویا کسی که کانر اون رو زده از افراد یک باند و مافیای مواد مخدر بوده و رئیس اون گروه گویا تهدیداتی کرده.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    461
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot

یه سری اخبار راجب اتفاقاتی که پیرامون کانر مک گرگور این چند وقت افتاده :

البته بهش اشاره شده قبلا من سعی میکنم یک سری جزئیات بگم

همینطور که میدونید کانر مک گرگور چند وقت پیش تو یک بار در دابلین دعواش شده با یه پسر جوون
    این وسط یه ادم سالخورده که سنش دور بر 50 تخمین زده شده میاد میناجی گری کنه و دعوا خاتمه بده که گویا کانر اتفاقی چند مشت بهش میزنه
    ادعا شده این شخصی که کانر بهش مشت زده پدر Graham Whelan ()

دختر Whelan در توئیتر تایید کرده که پدرش توسط کانر مشت خورده
    این جناب گراهم( منظورم پسرش ) که اسمش سر زبوناست یکی از اعضای کارتلKinahan که جزو بدنام ترین باند های مواد و مخدر در ایرلند. و رئیس این باندChristy Kinahan

گویا این باند برای سر کانر مبلغ 900 هزار یورو جایزه گذاشتند

البته پدر کانر این وقایع تکذیب کرده و گفته همچین چیزی نیست ...

ولی خود کانر یه ویدئو کوتاه منتشر کرده با صورتی پوشیده شده و کپشن زده سلبریتی و یه جورایی خودش تایید کرده این خبر
    حالا شاید از خودتون ربطش چیه ؟؟؟ چون رسانه های ایرلندی تیتر زده بودن که یک سلبریتی در بار با یکی از اعضای مافیا درگیر شده و اسمی از کانر نبرده بودن و کانر با این حرکت و متنی که به اشتراک گذاشته موضوع ارجاع داده که یعنی اون سلبریتی منم.

راجب این اتفاقات این اضافه کنم که کانر دیروز در یک دادگاه حاظر شده و بابت سرعت زیاد قاضی اون 476 دلار جریمه کرده
    وقتی از دادگاه بیرون میاد صورتش باز پوشیده شده وقتی خبرنگارا احاطش میکنن خطاب به جمع میگه : (( بیایین من بگیرین )) منظورش به همون باند

خود کانر البته یک سری ارتباطات با گروه های گنگستری از قبل داره و با بعضیاشون اشنایت داره

حاجیمون GTA زندگی میکنه ...

قرار بود خبر کوتاه باشه از دستم در رفت یه سری مطالب تکمیلی راجب این موضوع هست که بعدا دربارش مینویسم ...

ویرایش توسط Lesnar Smart : 2017/12/01 در ساعت 07:05
    Not on my level

phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    یه درگیری سه جانبه ،بین دینا وایت ، تایرون وودلی و نیت دیاز بوجود اومده ، چند وقت پیش یه شایعه ای شد که نیت و تایرون قرار هس باهم مبارزه کنن ، نیت مبلغ بالای خواسته بود که باعث کنسل شدن فایت شد
    الان این وسط همه دارن تکذیب میکنن و دو نفر دیگه رو دروغگو خطاب میکنن ، البته دیاز علاوه بر دروغگو چیزهای دیگه هم گفته که جاش نیست بگیم چی گفته ، خودتون چیزهای بد رو در نظر بگیرید !!!!
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,724
    یک فایتر زن برزیلی به نام Amanda Lemos تست دوپینگش در اومده. Amanda Lemos اولین مبارزه اش رو در مقابل لزلی اسمیت انجام داده بود که با ناک اوت شکست خورده بود.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    دونالد سرونی در پادکست این هفته اعلام کرده به وزن سبک لایت ویت برگشتم. سرونی از سال 2016 تو مبارزه با الکس الوریا به ولترویت دیبیو کرد و تا الانم 7 مبارزه تو این وزن انجام داده که 4 تای اول را پیروز شد و الانم هر سه فایت اخرش را شکست خورده
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,724
    اون طوری که به نظر میرسه دانا اعلام کرده که جورج سینت پیر مشکل روده ای پیدا کرده و زمان مبارزه بعدیش مشخص نیست.
    خسته نباشه.....
    شما که بلدید چیکار کنید! مبارزه بگذارید تا قهرمان موقت دوم رو هم در این وزن تعیین کنید. بعدش هم قهرمان سوم موقت و چهارم و پنجم و ....... کوفت و مرض.
    شرمنده اینو میگم ولی جدیدا عکس کانر رو هم میبینم عصبانی و ناراحت میشم . دلم میخواد جفت پا برم تو مانیتور. اصلا نمیتونم هضم کنم که چه طور این همه مدت دسته لایت ویت رو به سخره گرفتن.
    بابا طرف نمیخواد مبارزه کنه عجب گیری هست این دانا وایت . مبارزه قهرمانی بگذار سر این کربند. عجب گیری افتادیم. اینم که الان روده اش بهم پیچیده.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lesnar Smart نمایش پست ها
    یه سری اخبار راجب اتفاقاتی که پیرامون کانر مک گرگور این چند وقت افتاده :

...

[/FONT][/COLOR]

عجب وضعیتیه...اون وقت رپر های آمریکایی تو کل کل کردنشون ، به هم می گن :حواست رو جمع کن و با من در نیوفت من مثل شخصیم که کل عمرشو تو ایران زندگی کرده!!!
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,724
    اون طور که گفته شده جورج سینت پیر نمیتونه دیگه در میدل ویت رقابت کنه و بیماری روده هم به خاطر همین بوده. میگه غذا خوردن و وزن کم کردن فکر نمیکنه که کار خوبی باشه براش و این ماجرای مبارزه ویتکر و راکهولد هم سر این قضیه بیرون اومده.
    همه این اتفاقا در حالی افتاده که جورج موقع برگشتش اعلام کرد که دفاع از عنوانش در مقایل ویتکر توی قراردادش اومده.
    معلوم نیست که مبارزه راکهولد با ویتکر سر عنوان موقت ویتکر هست یا سر عنوان اصلی.
    واقعا که شرم آوره. اینم همون فایتری که میگن یکی از بهترین دوران. از همون اول گفتم این دیگه تو این وزن مبارزه نمیکنه. مبارزه عنوان موقت دوم و سوم هم که گفتم درست از آب داره در میاد.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,701
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    واقعا که شرم آوره. اینم همون فایتری که میگن یکی از بهترین دوران. از همون اول گفتم این دیگه تو این وزن مبارزه نمیکنه. مبارزه عنوان موقت دوم و سوم هم که گفتم درست از آب داره در میاد.
    منم مطمئن بودم از عنوانش دفاع نمیکنه مبارزه با مایکل بیسپینگ هم بخاطر اشتباه بیسپینگ برد اگه اون ضربه به بیسپینگ نمی خورد و مبارزه به راند 4 می رسید سنت پیر بد جور می باخت البته تقصیرم نداره وقتی میبینه ضعیف ترین نفر میدل ویت اینجوری داغونش کرده معلومه نمیاد با راکهولد و ویتکر مسابقه بده و مریضی بهونه میکنه که اونم دروغه
صفحه 1 از 33 12311 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 323

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)