ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 28 از 33 نخست ... 182627282930 ... آخرین
نمایش نتایج: از 271 به 280 از 323
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

سلام خدمتان دوستان
    این تاپیک مخصوص اخبار کوتاه و لحظه ای ایجاد شده.
    منظور این هست که اخباری که کوتاه هستند و جدیدا اتفاق افتادن ولی نیاز به ایجاد تاپیک نیست اینجا اعلام میشه و در موردشون بحثو گفتگو میشه. البته همچنان تاپیکهای مجزای خبری خواهیم داشت ولی این کار انجام شد برای اینکه تا قبل از این باید حتما خبر خیلی مهم میبود و یا در مورد موضوعی میبود که به خاطرش تاپیک زده بشه و خیلی از اخبار کوتاه و اطلاعات مختلف که در لحظه و روز اتفاق می افتاد گفته نمیشد چون در حدی نبودن که تاپیک مجزا داشته باشن و همین طور نمیشد در تاپیکهای دیگه در مورد موضوعهای دیگه اطلاع رسانی و بحثو گفت گو کرد.
    پس این با تاپیک مبارزات پیشرو که آپدیت روزانه میشه فرق داره و اخبار و اطلاعات دیگه که گفتم داخلش اعلام میشه پس همه میتونید در مورد موارد اعلام شده بحث و گفتگو کنید و اگر خبری دارید خیلی کوتاه بگذارید.
    در ضمن اگر اخبار که اینجا اعلام شد قابلیت تاپیک مجزا رو داشت حتما تاپیک مجزا هم براش زده میشه.
    (در اصل برای من خوبه که وقتم کم شده و متاسفانه نمیتونم خبرها رو تاپیک وار براتون برم )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt
    اوملی اظهارات استرلینگ در مورد شرایط نابسامان جسمیش را نادیده میگیرد
    اون فقط فایتشو انجام داد .ولی نگاه ایزی کنین . فلان فلان شده تو ۱۲ ماه ۴ بار فایت انجام داده . تو ۴ ماه داری . ۴ ماه از فایت(فایت آخرش) گذشته . ۲ ماه نیستی و بعدشم ۲ ماه سخت تمرین میکنی . اینم یک موضوع زهر ماری علمی نیست . میگنش نظم و انظباط
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    بلال محمد برای آمادگی بیشتر در تایتل فایتش تمریناتش را زیر نظر حبیب نورمگومدوف انجام میدهد

بلال محمد در رشته توییت های از آغاز تمرینات خود پرده برداشت . در توییتی که با اشتراک یک عکس سلفی با حبیب نورمگومدوف همراه بود گفت

برگشت به محل کار . تو فقط سیاهی انتخاب کردی ما توش متولد شدیم(مربوط به صحبتی که بین با بتمن در فیلم شوالیه تاریکی برمی خیزد داشت)
    در توییتی دیگر که اتفاقا علاوه بر حبیب نورمگومدوف کین ولاسکز هم دیده میشود گفت

و جدید
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    توضیحات دریکس دوپلسی در مورد پذیرفتن فایت با رابرت ویدکر

خیلی از مردم میگن فایت با ویدکر هوشمندانه ترین حرکت نبود و ۱۰۰٪ با این مورد موافقم .
    موافقم حرکت هوشمندانه ای نبود .ولی من که اینجا نیستم باهوش باشم .وگرنه تو مدرسه میموندم و تحصیلاتم رو تموم میکردم . واسه کار میرفتم تو بانک . هر روز واسه سرکارم کت شلوار میپوشیدم و کمی زندگی شرکتی میکردم. اما این زندگی نیست که من انتخاب کردم . انتخاب کردم که یک جنگجو باشم . یک سرگرم کننده باشم، و در نهایت یک فایتر . تایتل شات رو واسه کمی هایپی که ایجاد شده نمیخام اونم واسه خاطر . . . ،
    که حتی نمیدونم چیه . یارویی که تایتل داره عین یک بچه کوچولو رفتار میکنه و بیش از حد واکنش نشون میده و حالا فایت واسه همین اوکی میشه . میخام مستحق تایتل شات باشم . نمیخام شات بهم بدن . مستحق اون کمربندم و واسه همینم فایت با ویدکر رو میخام
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    سهودو: اوملی فقط تکیه رو استرایک داره . جلو استرلینگ به مشکل میخوره

مطمئنم که استرلینگ اونو تحت فشار میزاره .
    در تقابل باهاش تو قفس گیرش میندازه .اگه اون بتونه منو تیک دان کنه میتونه هر شخص دیگه ای رو تیک دان کنه . پس اینطوری شان به مشکل میخوره . شان فقط به استرایک تکیه میکنه. مطمئنم که رو جوجیتسوش کار میکنه ولی تو MMA اوضاع فرق میکنه. شک ندارم که استرلینگ بالای سرش میوایسه و تروتمیز داغونش میکنه.
    گیم پلن خودم باهاش کنترل وقت معمول فایت بود . ولی خب اینم میدونستم که اگه اون بخواد کثیف و کمی شیطنت آمیز فایت کنه که منم یک جورایی باید با شیوه فایت مکزیکی درمقابلش عمل میکردم . تحت فشار گذاشتن ولی چه میدونم .خیلی از عملکردم راضی نبودم .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    توییت قابل توجه شوکت رحمانوف

من باید اونی باشم که خوش آمد بگه برگشت کلوین به ۱۷۰ رو؟
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    جواب استرلینگ به توییت اوملی در رابطه با نادیده گرفتن مصدومیتش

اولا که کودن احمق علمی نیست. بهش میگن ریاضی. احتمالا یادت رفته واسه اینکه شاید از دبیرستان ترک تحصیل کردی یا شایدم موقعی که مشغول بودی با اعداد کل مخت نعشه بوده فرق بین علم و ریاضی رو کلا یادت رفته.میدونی اعداد بزرگی رو که دوست دارم حاصلشون بدست بیارم ، موقعیه که واسه ترکوندن اون ک . . پولم رو نقدش میکنم.
    همونطور که گفتم قراره که 19 آگست حضور داشته باشم نه بخاطر تو . نه بخاطر طرفدارا . حضور دارم واسه اینکه دینا میخاد واسه ۱۹ آگست چک بکشه .
    در مورد فرصتی که دارم تا اون موقع گفتی . آخرین باری که بررسی کردم فکر کنم ۳ ماه بود نه ۴ ولی منظورم اینه که بررسی کردم شاید پدیده علمی باشه . شایدم روشی که تو ریاضی رو حل میکنی کاملاً با من فرق داره .
    ولی من مرخصی می گیرم . خوب میشم . قطعا نظم و انظباط داشتم که قهرمان شدم .
    گفتی ایزی ۴ بار تو سال فایت کرده . تو پارسال چندبار فایت کردی؟ وایسا ابوظبی 22 اکتبر . ما که هردومون تو یک کارد فایت کردیم . من تو 13 ماه ۳ بار فایت کردم . فکر کنم ۱ بار فایت کردی . ای ای ای . تحت تاثیر قرار گرفتم داداش .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    بلال محمد از کمرنگ شدن دادن تایتل شات به کاوینگتون ابراز خرسندی کرد

فکر کنم کولبی عصبانیه . اون دید منو که این فایت بردم و انگاری میگفت ای گندش بزنن . یا شایدم میگفت شاتم پرید .شایدم دینا نظرش عوض شد یا یک چیزی تو این مایه ها خصوصا اگه لیون بخاد تو ابوظبی فایت کنه .
    حالاشم تلاش میکنه بگه مثلا اینو پیش بکشه که اون باید دوباره فایت کنه و اون یک ستاره نیست . منم میگم داداش پی پی ویت جلو ماسویدال چی کردی؟ اشخاصی که تو با اونا فایت کردی کسایی بودن که اعتبار پی پی وی رو بیشتر میکردن .
    تو فقط یک دلقکی تو جایی که مردمش دوس دارن شاید وقتی که سرتیتری دیونه وار عمل کنی یا پیش خودشون میگن شایدم ترامپ بیاد برا فایتا(تماشا کردن) . پس بیا بهش تایتل شات بدیم .
    چیز خاصی در رابطه با اون نیست .
    ولی فکر کنم اون میدید که من این فایت بردم و دنیا استریک برد ۱۰ فایتمو میدید . آخرین بردش جلو نفر ۱۲ دنیا بود و نتونست فینیشش کنه و تقریبا ناک اوت شد . حالا هم انگاری میگه بزارین ۱۰ مصاحبه پشت سر هم سریع انجام بدمو تلاش کنم کمی سرتیتر باشم . اون کمی ناامید شده و این چیزیه که من دوس دارم. اون ریزه ترسی رو که داره رو دوس دارم
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    تایسون فیوری جواب پیشنهاد دینا وایت را داد

اگه شما رفقا فایت با منو میخواین باید با قوانین بوکس باشه . من رو زمین وول نمیخورم . من سرپام و مشت میزنم .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    صحبت های حمزه چیمایف در یوتیوب

دیگه فایت های پول ساز نداریم . فقط منم .واسه اینکه از لیون پول زیادی بهت نمی ماسه . اگه با من فایت کنه هممون میدونیم اون فایته که پول سازه . لیون تایتل داره . خب گفتش که میخاد فایت کنه . ولی نمیدونم UFC میخاد چی کنه . اونا این فرصت به کولبی میدن . آخرین فایتشو کی برده؟ من که یادم نیست .جلو کی برد؟ یک بی خایه. اون یک بی خایه بود . اون جلو یک بی خایه برد . عثمان ۲ بار فک شو شکوند. ناک دانش کرد . اون بچه ی . . . اونا این فرصت بهش میدن شاید واسه اینکه امریکاییه . کمربند واسه اون میخان .من سوئدیم و تو دبی زندگی میکنم . پس شاید اونا نمیخان اون کمربند بهم بدن .این تنها چیزیه که به نظر میاد . نمیدونم چه چیز دیگه ای هست. شایدم برنامه های خوبی واسم دارن نمیدونم . به بچه ها اعتماد دارم .
    کاستا !
    پائولو در مورد من دری وری زیاد گفته . میخام بترکونمش .میخام این بچه رو بکشم . اون میره برا فایت با علیسکروف . خیلی وقت قبل باهاش فایت کردم . ۳ ۴ سال قبل از UFC . اونو بردم .خب فکر کنم اون پسر شکستش بده . پائولو فایتر خوبی نیست. ریده . فقط زیاد زر میزنه . اون کسی رو شکست نداده. یک فایت نزدیک با رومرو . تنها فایتری که جلوش برنده شد . بقیه رو نمیشناسم .
    کمربند !
    میخام واسه کمربند فایت کنم . پس برام مهم نیست تو کدوم دسته وزنی میخاد باشه . میتونم برم ۱۷۰ .ولی نمیخام واسه یک فایتر تخمی تو ۱۷۰ سر وزن برسم .راستش من نفر ۳ رنکینگم . اون عدد برام هیچه .حس میکنم پادشاه این وزنم و همینطور پادشاه ۱۸۵ .پس فقط یک تایتل شات بهم بدین . واسه هر ۲ش آمادم . واسه عثمان آمادم . واسه لیون آمادم واسه ایزی آمادم . مهم نیست . واسه همه آمادم. فقط از دینا بپرسین کی گفتم نه. هیچ وقت . من فایت میخام . من بهترینم و وقتی هم حس کنی بهترینی باید با بهترین ها فایت کنی .
    در رابطه با ایزی کسی دیگه اونجا نیست(دسته وزنی میدل ویت). فقط منم. اگه بحثت سر پوله خب اینم پول . اگه از طرفدارا بپرسین اونا میخان که منو ایزی ببینن . مچ آپ بدیم براش . هممون میدونیم که تایتلش از دست داد . واسه همینم به دادش رسیدن .اونا اونو ساختن نمیخان به این سرعت از دستش بدن. من اون بچه رو بدون زدن یک مشت فینیشش میکنم. واسه همینم هست که میترسن. بعدشم قصه تمومه . اونا نمیخان اونو بکشن . شاید اون براشون پول سازه . ولی منم هنوز پول سازم. خب نمیدونم چی میشه؟ با کی قراره فایت کنه؟ هیچکی نیست . اون دوباره برد .همه استرایکر و حالا من یک کشتی گیرم . یک قاتلم . سر حریفامو میچلونم.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    خطر قریب الوقوع رخ ندادن فایت جان جونز * استیپه میوچچ وجود دارد

قهرمان سابق UFC دنیل کورمیر نگرانی هایی در رابطه با اتفاق نیوفتادن فایت جونز * میوچچ دارد. بعد از سابمیشن سیریل گان در UFC ۲۸۵ جان جونز تمرکز خود را روی چلنجر بعدی معطوف کرد . استیپه میوچچ . قهرمان سابق هوی ویت اتفاقا او هم در آن شب شاهد آن فایت از نزدیک بود که جونز برای اولین دفاع از قهرمایش او را نشانه گرفت .جونز و میوچچ هر ۲ از علاقه خود برای انجام آن فایت گفتند . به دنبال آن دینا وایت امیدوار بود این فایت نهایتا تا جولای ست شود. ولی مدتی بعد جونز فاش کرد که شایعاتی به گوش میرسد که چلنجر شناخته شده اش تا آن مقطع نمیتواند برگردد . پس فایت به تعویق افتاد .البته شخص میوچچ شایعات را رد کرد و وعده فایت در جولای را به جونز داد . از آن موقع تنها چیزی که پیرامون این ۲ نفر شنیده شد صحبت های وایت بود که ازاحتمال انجام این فایت در نوامبر سخن گفت .
    صحبت های دنیل کورمیر :

فقط اینطور به نظر میاد که این یکی(جونز*میوچچ) رو هم از دست میدیم . و این تاسف انگیزه .واسه اینکه فایت انگانو * جونز رو که از دست دادیم . فایتی که خیلی وقت میخواستیم . حالاهم جونز داریمش که داره با تایسون فیوری حرف میزنه که دینا هم گفت ترتیب انجامش میدیم .
    تایسون فیوری و جان جونز . محض اطلاع تایسون فیوری تو یک فایت تمام عیار با جان جونز شانسی نداره. و انتقادی هم به فیوری نیست .تو تک مهارت کلی با دست کش بوکس تایسون فیوری هر روز هفته جان جونزه ولی اگه برن برا یک فایت تمام عیار فیوری شانسش تقریبا اندازه رهگذریه که میره به مغازه ته خیابون . این انجام نمیشه .
صفحه 28 از 33 نخست ... 182627282930 ... آخرین
نمایش نتایج: از 271 به 280 از 323

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)