ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 15 از 33 نخست ... 5131415161725 ... آخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 323
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

سلام خدمتان دوستان
    این تاپیک مخصوص اخبار کوتاه و لحظه ای ایجاد شده.
    منظور این هست که اخباری که کوتاه هستند و جدیدا اتفاق افتادن ولی نیاز به ایجاد تاپیک نیست اینجا اعلام میشه و در موردشون بحثو گفتگو میشه. البته همچنان تاپیکهای مجزای خبری خواهیم داشت ولی این کار انجام شد برای اینکه تا قبل از این باید حتما خبر خیلی مهم میبود و یا در مورد موضوعی میبود که به خاطرش تاپیک زده بشه و خیلی از اخبار کوتاه و اطلاعات مختلف که در لحظه و روز اتفاق می افتاد گفته نمیشد چون در حدی نبودن که تاپیک مجزا داشته باشن و همین طور نمیشد در تاپیکهای دیگه در مورد موضوعهای دیگه اطلاع رسانی و بحثو گفت گو کرد.
    پس این با تاپیک مبارزات پیشرو که آپدیت روزانه میشه فرق داره و اخبار و اطلاعات دیگه که گفتم داخلش اعلام میشه پس همه میتونید در مورد موارد اعلام شده بحث و گفتگو کنید و اگر خبری دارید خیلی کوتاه بگذارید.
    در ضمن اگر اخبار که اینجا اعلام شد قابلیت تاپیک مجزا رو داشت حتما تاپیک مجزا هم براش زده میشه.
    (در اصل برای من خوبه که وقتم کم شده و متاسفانه نمیتونم خبرها رو تاپیک وار براتون برم )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt
    دینا وایت در واکنش به احتمال اخراج درک لوئس از UFC

در کنفرانس مطبوعاتی پس از پایان رویداد یکشنبه از وایت در این مورد سوال شد .
    وایت با اذعان به اینگه درک هیچ جایی نمیرود گفت :
    گوش کن من برای درک لوئس احترام خیلی زیادی قائلم . اون پسر دوسش دارم . اون امشب تحت فشار زیادی از طرف رقیبش قرار داشت .
    اسپیواک واقعا کارش خوب بود . اون امشب اظهارات بزرگی رو هم داشت .
    لازم به ذکر است در پایان فایت اسپیواک در صحبت با بیسپینگ جان جونز را به فایت دعوت کرد .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    کوین لی به UFC برگشت و قرارداد انحصاری جدیدی رو با سازمان امضا کرد

امروز ESPN تایید کرد که کوین لی رسما قرارداد انحصاری جدیدی رو با UFC به امضا رسوند . هنوز تاریخ یا چلنجری برای لی مشخص نشده است .
    اما احتمال اینکه لی را در بهار ببینیم بسیار زیاد است . لی 30 ساله قرار است در ولترویت به رقابت بپردازد
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    جماهال هیل جواب کری مگومد آنکلایف را داد

آنکلایف در توییتر گفت :
    دمبه حواست باشه چیو داری آرزو میکنی . برا کمربندم میام .
    هیل در جواب گفت :
    تنها چیزی که ارزو میکنم اینه که مردم واقعا بخان فایتتو ببینن . تو اصلا کمربندی نداشتی و تا وقتی هم که من اینجام اصلا نخواهی داشت .
    دمبه برا میم کردنت میچرخونتت , هزینه فایت میگیره و با کمال می همه این کارارو هم رو ابی لینکلن . . . . فیس مفتی انجام میده .

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    الکساندر ولکانوفسکی از بی تابی خودبرای محو کردن پوزخند های معنادار اسلام ماخاچف گفت

من کوتاه ترم . کوتاه ترم . من تو دسته فدرویتم . من کسیم که داره ریسک میکنه . من دارم وارد دسته ای میشم که چندان اونجا نبودم .
    اون گولاخ تره اما مسئله ای نیست . من از اون دسته ادمام که میتونه خودشو با شرایط وقف بده . فقط یادت باشه وقتی که میگم همونیم که قبلا بودم بدون هیچ تغییری
    منظورم دقیقا همینه که نمیخام فردا افرادی که اونجا نشستن دربیان و بگن اره بابا اسلام اصلا تا حالا تجربه فایت با این جور فایترارو نداشت . براش تازگی داشت .
    چون این چیزی نیست که تا قبل شروع فایت گفته بودین .
    این برد چیزای زیادی به میراث من اضافه میکنه . چونکه قراره پای چیزای زیادی ازم در میون باشه . دربرابر یک مرد قدرتمند قوی هیکل قرار میگیرم . یک گراپلر که تقریبا
    مرموزه و هیچکسم نمیتونه به افکارش پی ببره . بقیه که دارن اینو میگن البته تا موقعی که من فکرشو بخونم . فقط این چیزایی که الان دارین میگین بعدا تغییرش ندین .
    شما منو به عنوان اندرداگ درنظر گرفتین . این بردم حتی بزرگترم میکنه . من همونیم با همون ای کیو فایت . میدونین که تسلیم بشو نیستم . برای هر تک سانتش هر میلیمترش
    میجنگم . پس پیش بینی عملکرد من از الان احمقانس .لحظه ای نمیتونم صبر کنم تا برم اون تو و دنیا رو شوکه کنم . واسه اون پای کمربندش درمیونه . اون نمیخاد کمربند از دست بده .
    قطعا که منم نمیخام جایگاه هم رو تو p4p ازدست بدم . میخام بگم که شکستم تو این فایت بهای بزرگ تر از یک جایگاه p4p برام داره

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    واکنش تند دینا وایت به اظهارات اسلام ماخاچف در مورد تبلیغ UFC 284

این درست نیست . اول از همه بگم که با اسلام صحبت کردم . اول از همه بگم که کی باهاش مصاحبه کرده ؟ کی واسش ترجمه کرده ؟
    منظورم اینه که اون مرد روسی صحبت میکنه . پس گفته ها شنیده های که رد بدل شده از اساس غلطه .
    اول از همه بگم که اون تو داغستان زندگی میکنه . اون چی میدونه که برا تبلیغ فایت چیا که اتفاق افتاده ؟
    اون هیچی نمیدونه . این یکی از 5 فایت بزرگ تاریخ میشه . اول از همه بگم بهتون که بلیط های رویداد همش تمام کمال فروخته شد .
    صحیح؟ اگه میخاستین برا اونجا بلیط بگیرین دیگه نمیتونین گیر بیارین . و اینکه این رویداد هم الان به عنوان بزرگترین PPV در استرالیا ترند شده
    که تقریبا 6% با فایت مگ گرگور*پویریر3 فاصله داره , احتمالا رکورد بشکنه . پس اینکه بگیم این فایت تبلیغ نشده واقعا مسخرس

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    سیریل گان : هیچ ترسی از کشتی جان جونز ندارم

رو فرمم . خوبم . احساس خیلی خوبی دارم . هیچ فشاری روم نیست . مردم خیال میکنن تحت فشار زیادی هستم . چونکه اون گاته . اون بهترینه بخاطر همین .
    اما برای من احساس که دارم فقط اینه که خیلی خوش شانسم . خیلی خوشحالم که این کار انجام میدم . میرم که تو قفس . . . کنم .
    کاری که دوس دارم انجام میدم . با اون مرد باهوش فایت میکنم . بازی عالی میشه . اون واقعا استایل فیزیکیش خوبه منم همینطور . البته فکر کنم اون کارش تو کشتی بهتر باشه .
    فایتش تو خاک بهتره . اما فکر میکنم نقاط قوت من بهتر از اونن . به همین دلیل این بازی عالی میشه . اون سعی میکنه شیوه فایتش بهم تحمیل کنه منم سعی میکنم که شیوه خودم
    بهش تحمیل کنم . اون ای کیو فایت بالایی داره منم همینطور . ترسی ازش ندارم . خیلیا در مورد کشتی فرانسیس صحبت کردن اما بیشتر مسئله قدرت اونجا مطرح بود . اشتباهاتی دربرابر
    فرانسیس انجام دادیم واسه همین پس از اون فایت واقعا تمرین عالی تو باشگاه داشتم و حالا هم به هرچی کردم کاملا مطمئنم که ثمربخش بوده برام

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    واکنش الکس پریرا به برخی از منتقدانش

الکس پریرا قهرمان میدل ویت UFC وضعیت عجیبی دارد .
    اگر چه اون در حال حاظر قرار است برای دومین بار در MMA وچهارمین بار در مجموع به مصاف اسرائیل ادسانیا برود اما بارها ثابت کرده که بهتر از او بوده است .
    با این وجود رکورد 3-0 در برابر ادسانیا او را تبدیل به یک قهرمان شاخص میدل ویت در دید هواداران نمیکند . این رکورد هم بدان معنا نیست که پریرا هم میتواند
    تمام فایترهایی را که ادسانیا شکست داده شکست دهد . یا به روشی مشابه دسته میدل ویت را جارو کند .
    چیزهای زیادی هنوز ثابت نشده و بسیاری از میدل ویتی ها فرصت طلایی برای تصاحب این کمربند را در تقابل با قهرمان فعلی میبینند . از جانی ابلن در بلاتور گرفته تا حمزه چیمایف ولترویتی
    عاشق یک فایت راحت با قهرمان سابق کیک بوکسینگ هستند .
    پریرا در این مورد گفت :
    افرادی که در این مورد صحبت میکنن اشخاصین که اصلا با من گراپلینگ نداشتن و یا اینکه هم باهام تمرینی نداشتن .
    همه افرادی که میان تو دست پام غلت میزنن , گراپلینگ , کلا باهام کمی در زمینه MMA درگیری میشن خیلی سوپرایز میشن و میگن مرد من نمیدونستم
    که اون گراپلینگش میتونه اینجوری باشه .
    اما من سعی نمیکنم چیزی رو به کسی ثابت کنم . من فقط کار خودم انجام میدم . اما منتظر اینده باشین .
    هوادارا میگن که نمیتونم گراپلینگ کنم . اما تقریبا هیچکس نمیتونه اسرائیل با تیک دان کنار بزنه . من تیک دانش کردم . خب دیگه چه خبر؟

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    دینا وایت : یری پروهازکا موقعی که سلامتی 100% خود را بدست اورد تایتل فایت در انتظارش است

من اونو واسه بازگشت تحت فشار نمیزارم . ازش میخام که به اندازه ای که لازمه زمان برای بهبودی خودش بزاره .
    نمیخام که به اون شونه آسیب دیدش فشاری وارد بشه . نمیخام احساس کنه یک محدوده زمانی هستش که ما لازمش داریم تا برگرده .
    محدوده زمانی به محض اینکه سلامتی 100% بدست بیاره . نمیخام عجله کنه یا فشاری به خودش بیاره
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    پلن تخریب روانی اسلام ماخاچف در دستور کار الکساندر ولکانوفسکی است

الکساندر ولکانوفسکی قهرمان فدرویت نه تنها قصد دارد اسلام ماخاچف را شکست دهد بلکه درنظر دارد در طول فایت
    اعصاب و روانش را هم بهم بریزد .
    الکساندر کبیر ولکانوفسکی میخواهد همان کاری را که در فایت با مکس هالووی انجام داد را در یکشنبه پیش رو پیاده کند , رجز خوانی در حین انجام فایت .
    او در ادامه گفتگوی کوتاه خود اضافه کرد
    اگه اون منو قفل کنه و نگهم داره یا حتی اگه منو به خاک ببره ما هم سریع بدلمون میزنیم یا یک چیزی تو این مایه ها .
    راستش من بیشتر از این شیوه فایت خوشحال میشم یا حتی تیک دان کنه من سریع بدل همون حرکت روش پیاده میکنم و جریان فایت برمیگردونم .
    اینا هستن که خوشحالم میکنن . فقط واسه اینکه ااااا . . . .
    از دید شما, چطور دارین به این قضیه نگاه میکنین ؟ منو راحت تو خاک نگه میداره اره ؟
    ببینیم استرس و هیجانتون تا چه اندازه ای از صورتتون پرت میشه بیرون . عاشق دیدن اون لحظه ایم که مردم خل میشن

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    اسلام ماخاچف اعتماد به نفس الکساندر ولکانوفسکی را با اعتماد به نفس دن هوکر یکی دانست

فکر میکنم براش این یک اشتباه بزرگیه . اون عین هم تیمیش دن هوکره داره همون حرفارو میزنه من از جام بلند میشم و و و و . . .
    اما بعد اولین تیک دان بلند نشد . اون اصلا تو همون حالت موند .
    یکی گفت فینیش کردنش سخته اما اگه تپ اوت نکنه قطعا میشکنمش یا اینکه بخوابه . میخام ناک اوتش کنم

صفحه 15 از 33 نخست ... 5131415161725 ... آخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 323

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)