ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 مصاحبه اختصاصی ایران یو اف سی با ثمین کمال بیک | بانوی رزمی کار

مصاحبه اختصاصی ایران یو اف سی با  ثمین کمال بیک | بانوی  رزمی کار

صفحه ی اینستاگرام:

""ثمین کمال بیک"" متولد پنجم مهرسال شصت و هشت در تهران می باشد.او در 19 سالگی ایران را ترک کرده و به ایتالیا مهاجرت میکند و تا قبل از این مهاجرت فعالیت ورزشی جدی و حرفه ای را نداشته است. مصاحبه ای اختصاصی را با این بانوی رزمی کار انجام داده ایم .

1-قبل از ام ام ای دررشته ی دیگری تمرین میکردید؟ و با پیشینه خاصی وارد ام ام ای شدید؟
    قبل از ام ام ای چند سال کشتی آزاد تمرین میکردم و بعد از آن به مدت 5 سال به بوکس روی آوردم و مدت کمی هم به تمرین ساندا پرداختم.در حال حاضر هشت سال است که کنار بوکس،جیو جیتسو برزیلی را شروع کرده ام و کمربند بنفش جیوجیتسو را دارم.

2-چطور با ام ام ای اشنا شدید و از کجا و کی تمرین ام ام ای رو شروع کردید؟
    در آخرین مبارزه بوکسی که داشتم،بدلیل حق خوری داوران بسیار عصبی شدم ودفترچه بوکسم را پاره کردم و دیگر نمیخواستم وارد رینگ بوکس شوم.
    آنجا بود که با توجه به پیشینه ای که در کشتی و جیوجیتسو داشتم،به پیشنهاد استادم تصمیم گرفتم به تمرین ام ام ای بپردازم.

3-بعد از چند وقت تمرین توانستید اولین بازی ام ام ای حرفه ای رو انجام بدید و نتیجه چی بود؟
    بعد از یکسال تمرین تخصصی ام ام ای اولین مبارزه به من پیشنهاد شد و با وجود اینکه فکر میکردم هنوز
    آمادگی لازم برای رفتن در قفس را ندارم، اما آنرا قبول کردم.
    این مبارزه کاملا حرفه ای بود و حریف با تجربه ای را در مقابل خود داشتم.دو راند اول را با استفاده ازجیوجیتسو، بازی را کنترل کردم اما بدلیل بی تجربگی ضربه بدی را دریافت کردم که متاسفانه تنفسم را دچار مشکل کرد و مجبور شدم مبارزه را واگذار کنم.

4- در کل راجب مبارزاتی که انجام دادید از اول تا الان و سازمان هایی که بودید توضیح بدید؟
    شرایط روحی برای من بسیار تاثیر گذار است و خیلی از مواقع که از لحاظ بدنی و تکنیکی دربهترین حالت خودم بودم و میتوانستم حریفم را شکست دهم،اما شرایط روحی مناسبی برای مبارزه نداشتم و بازی را واگذار کردم.
    من در شش بازی حرفه ای ام ام ای مبارزه کرده ام،که سه برد و سه شکست را در کارنامه ام ثبت کرده ام.خیلی دلم می خواهد که دوباره با کسانی که از آنها شکست خورده ام مبارزه کنم و نتیجه را برگردانم.
    در ایتالیا برای سازمان های اسلم اف سی و wfc مبارزه کردم که توانستم کمربند قهرمانی اسلم اف سی را ببرم و دو سال آنرا نزد خودم حفظ کنم،اما در آخرین مبارزه ام عنوانم را از دست دادم که امیدوارم امسال بتوانم دوباره عنوان قهرمانی را بدست بیاورم.

5- خاطره بدی تو ام ام ای داشتید؟
    در حقیقت هر باخت برایم بدترین خاطره است.اما فکر میکنم بیشتر در تمرینات خاطرات بد شکل میگیرند، مثل وقتی که در آسیب دیدگی نمی توانی از حداکثر توانت استفاده کنی و انتظاراتت برآورده نمی شود.

6- بهترین خاطره در تمرین یا مبارزات ام ام ای؟
    بهترین خاطره ام مربوط به زمانی می شود که در یک مسابقه کشتی آزاد برنده شدم و چند کیلو شکلات را بعنوان جایزه به من دادند.

7- فکر میکنید بتوانید وارد یو اف سی یا بلاتور بشوید؟
    بدون شک مبارزه دراین سازمان ها آرزوی هر مبارزی است اما من امسال وارد سی سالگی میشوم وبا توجه به شرایط، ورودم به یو اف سی بعید به نظر میرسد.
    من اسپانسریا شخص خاصی را نداشتم و هرمرتبه به سختی و به تنهایی مبارزاتم را هماهنگ و درآنها شرکت میکردم.شاید اگر ازمن حمایتی می شد و سن کمتری داشتم می توانستم در یو اف سی مبارزه کنم،اما اکنون امیدوارم بتوانم با بلاتور ویا سازمان های رده بالای دیگر قرارداد امضا کنم.

8- بنظر شما برای ام ام ای فایتر شدن چه فاکتورهایی لازم است؟
    تمرین و پشتکار و داشتن روحیه از مهمترین فاکتورها است و به نظر من زمینه ام ام ای از نظر تمرینی گراپلینگ و جیو جیتسو برزیلی است.

9- نظرشما در مورد فعالیت ام ام ای در ایران چیست؟
    من ام ام ای را در ایران شروع نکردم و چیز زیادی در این مورد نمی دانم.اما آن طورکه در فضای مجازی متوجه شدم و دیدم،از لحاظ تکنیکی حتی برای برگزاری مبارزه دانش و تجربه بیشتری نیاز است و با توجه به این مسایل و محدودیت هایی که برای مردان وجود دارد،پیشبرد ام ام ای زنان در ایران بعید بنظر میرسد.

10- حرف آخر؟
    از شما تشکر می کنم و برای تمام ورزشکاران آرزوی سلامتی دارم.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)