ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 صحبت های حبیب راجع به فوت پدر|پاول فلدر خواهان مبارزه با مایکل چندلر است.|صحبت های وایدمن راجع به ادسانیا|و...

صحبت های حبیب راجع به فوت پدر|پاول فلدر خواهان مبارزه با مایکل چندلر است.|صحبت های  وایدمن راجع به ادسانیا|و...

کریس وایدمن معتقد است می تواند برای آدسانیا دردسر ساز شود!
    اسرائیل آدسانیا قهرمان میان وزن UFC در رویداد UFC253 توانست با یک نمایش بدون نقص پائولو کاستا را شکست دهد. و برای بار دوم از عنوان خود دفاع کند. حال قهرمان سابق میان وزن کریس وایدمن معتقد است که رقیبی سر سخت برای آدسانیا می تواند باشد.
    کریس وایدمن:به نظرم مبارزه با آدسانیا برای من خیلی مناسب خواهد بود. من قبلا ثابت کردم که میتوانم کیک بوکسر های قد بلند و لاغر را شکست بدهم. به نظرم فشار زیاد همراه با کشتی، ضربات پا و مشت های پر قدرت بدون وقفه برای شکست دادن آدسانیا کافی است*. این روشی است که با آن می شود امثال آدسانیا را شکست داد. من با دوبار شکست دادن اندرسون سیلوا و هال این موضوع را ثابت کرده ام.

صحبت های حبیب راجع به فوت پدر|پاول فلدر خواهان مبارزه با مایکل چندلر است.|صحبت های  وایدمن راجع به ادسانیا|و...

احتمال برگزاری مبارزه ی داستین پوریر در مقابل کانر مک گرگور:
    دانا وایت مدیر اجرایی یو اف سی در مصاحبه ی اخیری که داشت رسما اعلام کرد که به کانر مک گرگور و داستین پوریر پیشنهاد مبارزه ای را داده است و منتظر پاسخ طرفین هستند. زمان و مکان برگزاری این مبارزه معلوم نیست.
    طبق خبر های قبلی مک گرگور و پوریر خواهان برگزاری مبازره ی برای خیریه خارج از یو اف سی بوده اند.

در همین هفته ی اخیر بود ه مجادله ا لی در توییتر بین وایت و مک گرگور رخ داد موضوعی که باعث شد وایت در کنفرانس خبری بعد از رویداد اخیر(UFC ESPN16)به آن واکنش نشان بدهد.

مشاجره کانر و دانا وایت در توییتر!
    کانر مک گرگور قهرمان اسبق دسته ( سبک وزن و پر وزن ) UFC به تازگی چت ها و مکالمات شخصی خود در اینستاگرام با مدیر عامل UFC دانا وایت را در پیج رسمی خود در توییتر منتشر کرد که در این چت ها کانر اعلام کرده بود که قصد مبارزه را داشته است اما دانا وایت مانع بازگشت کانر شده و تصمیمات دیگری در سر داشته است!

"دانا وایت هم نسبت به این اقدام کانر واکنش نشان داد و گفت:
    """منتشر کردن چت های خصوصی بین من و خودت خلاف قانون اینستاگرام و غیر اخلاقیست، تو این قانون رو زیر پا گزاشتی و این یکی از کثیف ترین کار ها در اصول حرفه ای است تو یک متخلف هستی! همچنین دانا وایت در ادامه در مورد فایت با دیگو سانچز گفت:

کانر مک گرگور در خواست مبارزه با دیگو سانچز 39 ساله را دارد! او حتی در رنکینگ نیست این تصمیم کانر تعجب بر انگیز است. من به او گفتم که باید با حریفی در سطح و لول خودش فایت کنه و فایت با رنک دو یا سه سبک وزن بسیار مناسب برای کانر است. دانا در ادامه افزود هیچ نظر و پیشنهادی در مورد مبارزه بوکس کانر و پاکیائو ندارد.

"کانر هم نسبت به صحبت های دانا وایت و ادعا های او واکنش نشان داد و گفت:
    """دانا وایت تو متخلف هستی نه من، زمانیکه به طرفداران دروغ گفتی قوانین را زیر پا گذاشتی، مبارزه با دیگو سانچز یک بهانه بود من برای او احترام زیادی قائل هستم اما قصد داشتم تا به قرارداد خودم با UFC عمل کنم و در 2021 با سانچز مبارزه کنم. من قصد داشتم تا با گیچی در ماه می مبارزه کنم اما تو قبول نکردی در ضمن دانا تو در جریان مذاکره با پکیائو بودی اما بازهم به هوادارن دروغ گفتی و دوباره قوانین را شکستی!!

پال فلدر خواهان مبارزه با مایکل چندلر است.
    پال فلدر نفر هفتم دسته سبک وزن سازمان ufc به دانا وایت گفته که می خواهد اولین نفری باشد که با چندلر در ufc مبارزه می کند. چند وقت پیش سازمان اعلام کرد که با مایکل چندلر قهرمان سابق بلاتور قرار داد بسته است و او قرار است مبارز ذخیره مبارزه حبیب و گیچی باشد!
    پال فلدر:چندلر فقط مبارز ذخیره است. یعنی اگر گیچی و حبیب به مبارزه برسند او دیگر مبارزه نمی کند. در این صورت او احتمالا در پایان سال باید مبارزه کند. در حال حاضر من فقط حاضرم با نفرات برتر مثل تونی،هوکر و مایکل چندلر مبارزه کنم. من هیچ بی احترامی به چندلر نمی کنم*. از نظر من اون ورزشکار بسیار خوبی است. ولی من حاضرم برای مبارزه با او در اوایل سال بعد به میادین برگردم.

جواب حبیب نورماگومدوف به سوال
    چطور با مرگ پدرت کنار اومدی؟
    حبیب نورماگومدوف: بصورت مداوم تمرین کردم، چون تا حدی از میزان افسردگیم کم می*کنه، من همیشه تمرین میکنم، وقتی که تمرین نمیکنم افسرده*م، من تمام عمرم تمرین کردم تا انرژی خوبی داشته باشم، به تمرین نیاز دارم.
    حبیب نورماگومدوف در دفاع سوم از کمربند قهرمانی خود چهارم آبان ماه به مصاف قهرمان موقت جاستین گیچی میرود.

هرگز تسلیم نشو!
    قهرمان ۳۷ ساله*ی نیمه سنگین وزن حال حاضر یواف*سی، یان بلاهوویچ در سال ۲۰۱۴ با این سازمان قرارداد امضاء؛ و در طول ۳ سال ۲ برد و ۴ شکست در کارنامه*ی خود ثبت کرد و در آستانه*ی جدایی از یواف*سی قرار گرفت ولی او تسلیم نشد و از سال ۲۰۱۷ تا به امروز توانست با کسب ۸ پیروزی از ۹ مبارزه کمربند قهرمانی را تصاحب کند.

در پر وزن (۶۶ کیلوگرم)، مبارزه ادسون باربوزا - مکوان امیرخانی بتاریخ ۲۷ مهر ماه برگزار خواهد شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    وایدمن دیگه از دوران اوجش فاصله گرفته فکر نکنم بتونه دوباره خودشو به بالای دسته وزنی برسونه
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)