ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,314
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 پاسخ آدسانیا به اظهارات کریس وایدمن|علاقه ی وایت به مبارزه جان جونز و آدسانیا|مبارزه دیویسون فیگوئردیو و کودی گاربرند کنسل شد|

پاسخ آدسانیا به اظهارات کریس وایدمن|علاقه ی وایت به مبارزه جان جونز و آدسانیا|مبارزه دیویسون فیگوئردیو و کودی گاربرند کنسل شد|

پاسخ اسرائیل آدسانیا به اظهارات کریس وایدمن
    چندی پیش قهرمان سابق میان وزن اعلام کرد به سادگی می تواند آدسانیا را شکست بدهد. او در مصاحبه ای گفت که آدسانیا دقیقا مانند اندرسون سیلوا است فقط با این تفاوت که کمربند مشکی جوجیتسو برزیلی ندارد. حال قهرمان بلامنازع میان وزن پاسخ وایدمن را داده است.
    آدسانیا وایدمن: اول در چند تا مبارزه برنده شو بعد درباره مبارزه بر سر عنوان قهرمانی حرف بزن. من کاملا تو را بررسی کردم و می دونم چجوری شکستت بدهم. من میدونم چجوری جلوی زیرگیری های تو را بگیرم. همان طور که قبلا نیز گفتم من ده قدم از تو جلو ترم. اونا همیشه این حرفهارو شروع می کنند اما من کسی هستم که به آن پایان می دهد.

پاسخ آدسانیا به اظهارات کریس وایدمن|علاقه ی وایت به مبارزه جان جونز و آدسانیا|مبارزه دیویسون فیگوئردیو و کودی گاربرند کنسل شد|

دانا وایت به مبارزه جان جونز و اسرائیل آدسانیا علاقمند است.
    چند وقتی می شود که قهرمان سابق نیمه سنگین وزن و قهرمان حال حاضر میان وزن با یکدیگر درگیری لفظی دارند. این درگیری ها چند روزی است که شدت پیدا کرده و اکثر طرفداران خواهان مبارزه این دو نفر هستند.
    حال به نظر می رسد مدیر اجرایی سازمان ufc، دانا وایت نیز به برگذاری این مبارزه علاقمند است. او در صفحه شخصی توییتر خود نوشت مبارزه ادسانیا و جونز از آن دسته از مبارزه ها است که باید برگذار شود.

مبارزه دیویسون فیگوئردیو و کودی گاربرند کنسل شد!
    کودی گاربرند قهرمان سابق خروس وزن قرار بود در رویداد ufc 255 به مصاف قهرمان مگس وزن دیویسون فیگوئردیو برود. اما حالا کودی به دلایلی که هنوز معلوم نیستند از این مبارزه خارج شده است.حال قرار است الکس پرز جایگزین کودی بشود و به مصاف فیگوئردیو برود

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)