ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 مراسم وزنکشی مبارزان در فایت نایت 179|لغو مبارزه اسلام ماخاچف - رافائل دوس آنجوس|احتمال مبارزه مک گرگور- پوریر|صحبت های جدید تونی فرگوسن|و..

مراسم وزنکشی مبارزان در فایت نایت 179

تمام مبارزان به سر وزن رسیدند.

رو در رو شدن مبارزان فایت نایت 179

مراسم وزنکشی  مبارزان در فایت نایت 179|لغو مبارزه اسلام ماخاچف - رافائل دوس آنجوس|احتمال مبارزه مک گرگور- پوریر|صحبت های جدید تونی فرگوسن|و..

لغو مبارزه اسلام ماخاچف - رافائل دوس آنجوس.
    کمتر از بیست روز مانده به رویداد #UFC254، یکی از مبارزه*های مورد انتظار این کارد بدلیل مثبت اعلام شدن تست کرونای رافائل دوس آنجوس لغو گردید. تا این لحظه هیچ حریف جایگزینی برای اسلام ماخاچف مشخص نشده است.

مراسم وزنکشی  مبارزان در فایت نایت 179|لغو مبارزه اسلام ماخاچف - رافائل دوس آنجوس|احتمال مبارزه مک گرگور- پوریر|صحبت های جدید تونی فرگوسن|و..

مبارزه ی گیلبرت برنز - کامارو عثمان در ۱۲ دسامبر (۲۳ اذر) در رویداد یو اف سی ۲۵۶ برگزار نخواهد شد.

مبارزه ی گیلبرت برنز - کامارو عثمان در ۱۲ دسامبر (۲۳ اذر) در رویداد یو اف سی ۲۵۶ برگزار نخواهد شد.
    به گزارش آریل هلوانی خبرنگار مطرح ام ام ای، گزارش شده کامارو عثمان زمان بیشتری را برای ریکاوری مصدومیت خود نیاز دارد. بدترین ترتیب این مبارزه در زمانی که اعلام شده ، برگزار نخواهد شد.
    این دومین بار است که مبارزه ی عثمان -برنز لغو می*شود ، مبارزه ی اول این دو نیز در رویداد یو اف سی ۲۵۱ ، یک هفته مانده به رویداد ، با مثبت شدن تست کرونا برنز لغو شد.و به جای او، ماسویدال در برابر عثمان قرار گرفت.

احتمال مبارزه کانر مک گرگور و داستین پوریر افزایش یافت
    چند وقت پیش دانا وایت مدیر اجرایی سازمان UFC اعلام کرد به کانر و داستین پیشنهاد مبارزه داده است. در آن زمان کانر و داستین قصد داشتند تا برای خیریه یک مبارزه تشریفاتی داشته باشند.

اما حالا کانر و داستین در صفحه شخصی خود در توییتر اعلام کرده اند که پیشنهاد دانا وایت برای این مبارزه را قبول کرده اند. هنوز زمانی برای این مبارزه مشخص نشده است.
    با توجه به لغو مبارزات اصلی* رویداد های یو اف سی ۲۵۶ و یو اف سی ۲۵۵ امکان این که این مبارزه در انتهای سال ۲۰۲۰ و در همین رویداد ها قرار گیرد وجود دارد.

صحبت های جدید تونی فرگوسن در مصاحبه با اریل هلوانی
    چند وقتی است که خبر مذاکرات برای مبارزه جدید تونی فرگوسن منتشر می شود. مزاکرات برای مبارزه او با داستین و مایکل چندلر تا به امروز به دلایل مالی به نتیجه نرسیده است.

تونی فرگوسن: گیچی، پسرم تو باید از من تشکر کنی که یه کمربند قهرمانی داری. من دارم برای پس گرفتن کمربندم برمیگردم. پس این یه پیام برای تو و حبیب هست. الان دیگه زمان منه
    تونی فرگوسن: من می خواهم با شما صادق باشم. من نمیدونم برنامه آنها چی بود ولی من آماده بودم. من آدمی نیستم که خیلی اهل برنامه ریزی باشه اما برای مبارزه با داستین برنامه ریزی کرده بودم و روش حساب میکردم.خب من آماده بودم برای این مبارزه اما دانا تصمیم گرفت که به جای من صحبت کنه. او اومد و گفت تونی قراره این مبارزه را قبول کنه. انگار که ما رفیقیم. من هیچوقت نگفتم که با دانا وایت رفیقم. منظورم این است که کار ما فقط بیزنسه. وقتی منو لازم دارین من میام و وقتی ندارین که هیچی. من مثل یه پیمانکار هستم. میام کارمو انجام میدم و میرم. Ufc کلی برای قطعی کردن مبارزه من با داستین تاخیر کرد. وقتی که من داشتم برای داستین تمرین میکردن آنها مبارزه با چندلر رو به من پیشنهاد دادن. و حالا سعی دارن این فرد جدیدو بیارن که زیر صدهزار تا فالوور داره تو توییتر. من درک میکنم که میخواین اونو با قرار دادن جلوی من یا حبیب بزرگش کنین ولی از من که بیشتر به او پول ندین.

درگیری لفظی استیفن تامپسون و لیئون ادواردز
    چند وقت پیش استیفن در صفحه شخصی خود به صورت کاملا مودبانه لئیون ادواردز را به مبارزه دعوت کرد. اما ادواردز این درخواست را رد کرد. و زمانی که مبارزه عثمان و گیلبرت بورنز کنسل شد، گیلبرت بورنز را به مبارزه دعوت کرد. اما ناگهان استیفن واندربوی دوباره ادواردز را به مبارزه دعوت کرد، اما این بار با لحنی متفاوت.

استیفن تامپسون: لیئون تو بیشتر از یک سال است که مبارزه نکرده ای. اگر وضعیت من رو به زوال است باز هم به نظرم مبارزه تو با من باعث میشه که مردم اسم تو را بدونن!
    لیئون ادواردز: من تو را به خاطر این توییت می بخشم چون میدونم خودت این توییت را ننوشتی. تو در ۵ مبارزه آخر خودت ۲ برد و ۳ باخت داری. فقط برو گمشو و با حمزه مبارزه کن.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)