ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 کانر - پویریر یو اف سی 255|کانر مبارزه با داستین را برای آماده سازی مبارزه بوکس با مانی پاکیائو می خواهد|و...

کانر - پویریر یو اف سی 255|کانر مبارزه با داستین را برای آماده سازی مبارزه بوکس با مانی پاکیائو می خواهد|و...

کانر مبارزه با داستین را برای آماده سازی مبارزه بوکس با مانی پاکیائو می خواهد!
    کانر در صفحه شخصی خود در توییتر اعلام کرد که قرار است با مانی پاکیائو اسطوره بوکس مبارزه ای داشته باشد. هرچند این مبارزه کاملا رسمی نیست اما انگار کانر و مانی هر دو به این مبارزه تمایل دارند. حال داستین پوریر در توییتر خود نوشت که فکر می کند کانر قصد دارد با او مبارزه کند تا برای مانی پاکیائو آماده شود.

داستین پوریر: به نظرم کانر می خواهد امسال با من مبارزه کند و سال بعد را با مبارزه با پاکیائو آغاز کند. نمی دانم که UFC چنین اجازه ای به او می دهد یا نه. اما به نظرم کار عاقلانه ای است. زیرا من و مانی هر دو چپ دست هستیم. و کانر می تواند با مبارزه با یک چپ دست مثل من خودش را برای مبارزه با مانی پاکیائو آماده کند.

کانر نیز در توییتی به نحوی صحبت های داستین را تایید کرد. کانر مک گرگرور: درست است*. من سعی دارم مهارت های mma خودم را با یک رقیب سرسخت تقویت کنم و همزمان خودم را برای مبارزه با مانی آماده کنم. خیلی سخته که از این ورزش به اون ورزش بری. من فقط سعی می کنم خودم را آماده نگه دارم.

کانر - پویریر یو اف سی 255|کانر مبارزه با داستین را برای آماده سازی مبارزه بوکس با مانی پاکیائو می خواهد|و...

کانر مک گرگور تمایل دارد در ماه نوامبر و در یو اف سی 255 در برابر داستین پویریر قرار گیرد.
    کانر مک گرور سابقه ی مبارزه با داستین پویریر را در یو اف سی 178 دارد جایی که سوپر استار ایرلندی توانست در کمتر از دو دقیقه در همان راند اول مبارزه ،داستین را شکست دهد.

کانر مک گرگور در اینباره اعلام کرده که پیشنهاد یو اف سی مبنی بر مبارزه با پویریر را پذیرفته است اما تاکید کرده که میخواهد در مباه نوامبر (یو اف سی 255) یا هر یک از رویداد های دسامبر (ماه های پایانی 2020) مبارزه کند.

کانرمک گرگور همچنین در واکنش به تگ شدن توسط داستین پویریر گفت:
    "سلام داستین،من پیشنهاد یو اف سی برای مبارزه با تو رو قبول کردم .اما به سازمان تاکید کردم که تا پایان سال باید این مبارزه انجام رخ بده. با توجه به مشکلات و اسیب دیدگی های گذشته من در نوامبر (UFC255)و یا هریک از رویداد های ماه دسامبر ، در دسترس برای مبارزه هستم. همچنین500 هزار دلار هم به بنیاد خیریه ات( Good Fight Foundation) کمک خواهم کرد."

اخیرا داستین پویریر نیز در یک پادکست درباره ی این مبارزه احتمالی صحبت کرد:
    "من مبارزات بزرگ رو میخوام و فکر میکنم این مبارزه بزرگ چیزی هست که میتونم بهش دست پیدا کنم. من دوست دارم تا قبل از پایان سال یک مبارزه ی دیگر انجام بدم .اما در حال حاضر صحبتی از سمت نمایندگان یو اف سی و کانر مک گرگور با من نشده است. تازه اوایل هفته هست و من امیدوارم از طرفین چیزی در باره ی این مبارزه بشنوم."

تا بدین جا مبارزاتی که برای یو اف سی 255 ثبت شده به شرح زیر میباشد:
    دیویسون فیگوئردیو در برابر الکس پرز مبارزه ای مجدد را برای دفاع از عنوان قهرمانی خود انجام خواهد داد. پرز جایگزین کودی گاربراندت شد.
    والنتینا شفچنکو در برابر جنیفر مایا قهرمان سابق سازمان KSW ، برای دفاع از عنوان قهرمانی مگس وزن خود پا به اکتگان خواهد گذاشت.

Ariane Lipski vs. Antonina Shevchenko
    Maurício Rua vs. Paul Craig
    John Allan Arte vs. Roman Dolidze
    Alan Jouban vs. Jared Gooden
    Robbie Lawler vs. Mike Perry
    Brandon Moreno vs. Brandon Royval
    Nicolas Dalby vs. Orion Cosce

حبیب نورماگمدوف به هیچ عنوان مربی گری با کانر در التیمیت فایتر را قبول نمی کند
    چندی پیش خبر آمد که سازمان برنامه دارد تا حبیب و کانر در برنامه التیمیت فایتر مربی گری کنند. اما حبیب به هیچ عنوان چنین پیشنهادی را قبول نمی کند.

حبیب نورماگمدوف: مربی گری من با کانر در این برنامه باعث می شود تا کانر دوباره در مرکز توجه قرار بگیرد. من به هیچ عنوان این پیشنهاد را قبول نمی کنم. حتی اگر پنج میلیارد دلار به من بدهند قبول نمی کنم*. حتی اگر کل سازمان UFC را به من بدهند این پیشنهاد را قبول نمی کنم. داستان من و کانر پایان یافته*. در ششم ماه اکتبر من کار او را تمام کردم. نمی دانم حریف بعدی من بعد از گیچی کیست، اما فکر نکنم کانر باشد.

برنامه التیمیت فایتر در واقع یک مسابقه استعداد یابی است. در این برنامه معمولا دو نفر از مبارزین برتر سازمان به عنوان مربی انتخاب می شوند*. معمولا ۱۴ نفر در این برنامه شرکت می کنند که در آخر، برنده این رقابت با سازمان قرار داد می بندد. این برنامه جذاب را می توانید از سایت ما دانلود کنید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    کانر یه مدته داره بر ضد حبیب و اتفاقاتی که بینشون افتاد توی فضای مجازی شیطنت میکنه
    فکر کنم با توجه به این که احتمال داره حبیب توی اوج خودشو بازنشست کنه کانر دنبال یه ریمچ با حبیب میگرده
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)