ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

8 مصدومیت اسلام ماخاچف ،فلدر جایگزین شد|لغو مبارزه اماندا نونس|مصاحبه ی کانر

مصدومیت اسلام ماخاچف ،فلدر جایگزین شد|لغو مبارزه اماندا نونس|مصاحبه ی کانر

در پی مصدومیت اسلام ماخاچف و حذف وی از رویداد فایت نایت 183 پاول فلدر تنها پنج روز مانده به رویداد جایگزین اسلام ماخاچف شد و با رافائل دوس آنجوس مبارزه خواهد کرد.

مبارزه آماندا نونز در مقابل مگان اندرسون بدلیل مصدومیت آماندا نونز لغو شد.
    هنوز تاریخ مشخصی برای برگزاری مجدد این مبارزه مشخص نشده.

کوین هلند جایگزین درن تیل برای مبارزه با جک هرمانسون شد و بتاریخ ۱۶ آذر ماه به مصاف هرمانسون خواهد رفت.

کانر مک گرگور:رکورد ناک داون در یک مبارزه ی قهرمانی باید به نام من ثبت شود.
    بدون شک کانر مک گرگور از درزمان اوج خود از معروف ترین مبارزانی بود که سازمان یو اف سی تاکنون به خود دیده است، کانر به غیر از رکورد های گوناگونی که در فروش پی پیر ویو (ppv) به دست اورده توانست اولین مبارزی باشد که به طور همزمان دو عنوان قهرمانی را در اختیار دارد. و پس از ان لقب چمپ چمپ( قهرمان) به او نسبت داده شد.

کانر مک گرگور علاوه بر کسب عنوان سبک وزن و پر وزن سازمان یو اف سی توانسته بود قبل از ورود خود به سازمان یو اف سی در کیج واریوز در دو دسته پر وزن و سبک وزن افتخار افرینی کند و عنوان قهرمانی این دو دسته وزنی را از ان خود کند.

کانر مک* گرگور در سازمان یو اف سی تاریخ سازی کرد، او با ناک اوت فنی توانست الوارز را شکست دهد و کمربند دوم خود را به دست بیاورد مبارزه ای که با چک کردن دقیق به آن میتوان پی برد که در راند اول 3 ناک داون و در راند دوم دو ناک داون در پی داشت ، این ناک داون ها رخ دادند وگزارشگر ها هم به آن اشاره کردند. موردی که البته سایت امار ارقام یو اف سی فقط 3 ناک داون آن را محاسبه کرد .شاید میتوان دلیل محاسبه نشدن آن دو ناک داون تاثیر گذاری کمتر آن ضربات بر روی ادی الوارز دانست .به همین دلیل است که در حال حاضر مبارزه گاستلوم- ادسانیا با 4 ناک داون بیشترین مبارزه به لحاظ داشتن ناک داون میباشد(سایت امار ارقام یو اف سی) و رکورد در دست ادسانیا میباشد. موردی که چندان مورد قبول مک گرگور نیست.

مدتی پیش کانر به این مبارزه واکنش نشان داد و گفت:
    ""به طرز عجیبی الوارز چندین بار ناک دان شد، 4 ناک دان از 5 بار اقدام در این مبارزه، اما او بالاخره شکست خورد، من نه تنها رکورد سریع ترین ناک اوت بر سر عنوان قهرمانی در کارنامه خود دارم .بلکه رکورد بیشترین ناک دان را نیز از آن خود کردم. کانر در ادامه اضافه کرد علاوه بر سریعترین ناک اوت باید رکورد جدید او یعنی بیشترین ناک دان (در یک مبارزه ی بر سر عنوان ) را هم در کارنامه مبارزاتی او ثبت شود.""

مخاطبان گرامی در سیستم اشتراک طلایی مشکلی ایجاد شده برای همین نمیتونیم فعلا فعالش کنیم در صورتی که تمایل به دانلود از سایت دارید حتما اشتراک ویژه تهیه کنید . به محض رفع مشکل اشتراک طلایی اطلاع رسانی خواهد شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام من استایل و سبک اسلام ماخاچف رو دوست دارم خیلی دوست داشتم مسابقشو جلو دوس انجوس ببینم حیف که مصدوم شد
    به نظرم فایتر بسیار خوب و اینده داری هست و میتونه یکی از اینده دارهای یو اف سی باشه اگه اتفاق غیر منتظره ای نیفته
    ماخاچف به شخصه منو یاد حبیب میندازه یه شباهتهایی به حبیب داره ولی هنوز جا داره تا به پختگی و سطح حبیب برسه
    ماخاچف هم استند اپ خوبی داره وهم کشتی و گرپلینگ خوب اگه این همراه با اون پختگی لازم و هوش و مدیریتی که لازمه تومسابقاتش
    داشته باشه بیاد به نظرم او این استعداد رو داره که به یکی از بهترینهای یو اف سی تبدیل بشه
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)