ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 وزنکشی فایت نایت 183|کانر:باید با وودلی مبارزه میکردم|صحبت های دوس انجوس|و..

وزنکشی فایت نایت 183|کانر:باید با وودلی مبارزه میکردم|صحبت های دوس انجوس|و..

نتایج وزنکشی رویداد فایت نایت 183
    UFC Fight Night: Felder vs. dos Anjos
    به جز الحسن در ولترویت،اندرس در میان وزن،اسمولکا در خروس وزن سایر مبارزان به حد تغیین شده ی وزنی خود رسیدند. این سه مبارزه 20 درصد از درامد خود را جریمه و به حریف خود حواهند داد.

باید با وودلی مبارزه می کردم!
    کانر مک گرگور بدنام ایرلندی قهرمان سابق پروزن و سبک وزن سازمان UFC است. او به تازگی در صفحه شخصی خود در توییتر اعلام کرد که قبل از فلوید باید با تایرون وودلی مبارزه می کرده است.

کانر مک گرگور: الان داشتم مبارزه اول استیفن تامپسون و تایرون وودلی را نگاه می کردم من باید قبل از مبارزه با فلوید برای سومین عنوان قهرمانی با تایرون مبارزه می کردم.

زمانی که کانر به صورت همزمان قهرمان سبک وزن و پر وزن بود، تایرون وودلی نیز قهرمان ولترویت بود. تایرون و کانر در یکی از کنفرانس های خبری با یکدیگر درگیری لفظی داشتند

به اندازه کافی برای ولترویت بزرگ نبودم!
    رافائل دوس آنجوس قهرمان سابق سبک وزن UFC و مدعی ولترویت قرار است در رویداد بعدی UFC به سبک وزن برگردد. رافائل در ولترویت تا مبارزه قهرمانی پیش رفت اما در آن مبارزه در مقابل کولبی کاوینگتون مغلوب شد. حال دوس آنجوس قرار است به مصاف اژدهای ایرلندی، پال فلدر برود.

دوس انجوس: الان حس می کنم در شرایطی هستم که چند سال پیش در مقابل آنتونی پتیس داشتم. به همه اهدافی که در کمپ تمرینی و کم کردن وزن داشتم رسیده ام. بدنم بیشتر از تصوراتم وزن کم کرد. من اطمینان دارم که بسیار راحت به وزن مورد نظر میرسم. هدف من رسیدن به عنوان قهرمانی است. همان طور که قبلا قهرمان بودم. در ولترویت مبارزات خوبی داشتم اما به نظرم به اندازه کافی برای آن دسته وزنی بزرگ نبودم.

سازمان رایزین پنجشنبه شب اعلام کرد رویداد پایان سال خود تحت عنوان رایزین 26 را در 31 دسامبر در سوپر ارنا سایتاما ژاپن با 5 هزار تماشاگر به صورت محدود برگزار خواهد کرد . کمتر یا بیشتر شدن حاضرین به سیاست اتخاذ شده از سوی دولت بستگی خواهد داشت. رویداد پایان سال رایزین طبق روال سال گذشته که سه روزه برگزار میشد،نخواهد بود و این رویداد در یک روز برگزار خواهد شد .

در مبارزه ی اصلی این رویداد کای اساکورا قهرمان دسته ی خروس وزن در برابر کیوجی هوریگوچی قهرمان سابق دسته خروس وزن بلاتور قرار خواهد گرفت.هوریگوچی و اساکورا یکبار در سال 2019 در برابر یکدیگر قرار گرفته بودن ،که این مبارزه با پیروزی اساکورا به پایان رسید.

لازم به ذکر است قبل از این رویداد، سازمان رایزین رویداد رایزین 25 را در 21 نوامبر برگزار خواهد کرد که لیست مبارزاتی ان به شرح زیر میباشد:

Rizin 25 Lineup:
    Mikuru Asakura vs. Yutaka Saito – featherweight title
    Hiromasa Ougikubo vs. Kenta Takizawa – bantamweight
    Ryuichiro Sumimura vs. Gota Yamashita – welterweight
    Tatsuki Saomoto vs. Daichi Kitakata – flyweight
    Roberto de Souza, Kleber Koike Erbst, Hari Sakamoto, Misaki Akita – grappling demonstration
    Yojiro Uchimura vs. Kyohei Hagiwara – featherweight
    Taiga Kawabe vs. Yuma Yamahata – bantamweight kickboxing
    Hidenori Ebata vs. Isami Sano – middleweight kickboxing
    Kotetsu Boku vs. Rikuto Shirakawa – featherweight
    Jin Mandokoro vs. Syuto Sato – strawweight kickboxing
    Yuma Yamaguchi vs. Shohei Asahara – featherweight kickboxing

مبارزات ثبت شده:
    در میان وزن (۸۵ کیلو گرم)، مبارزه کلوین گستلوم - ایان هاینیش به تاریخ ۱۲ بهمن ماه برگزار خواهد شد.
    در سنگین وزن، مبارزه الکساندر ولکوف - الیستر اوریم به تاریخ ۱۸ بهمن ماه برگزار خواهد شد.
    در ولترویت (۷۷ کیلو گرم)، مبارزه مت براون - کارلوس کاندیت به تاریخ ۱۲ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

**به دلیل اشکال در سیستم اشتراک طلایی تا اطلاع بعدی لطفا به هیچ وجه اشتراک طلایی پرداخت نکنید و برای دانلود ازاشتراک VIP استفاده کنید.**

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)