ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,314
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

8 حریف علی اکبری از لیست مبارزه خارج شد| مراسم وزنکشی UFC ESPN 18 |لغو مبارزه ی بلیدس -لوئیز |مبارزان ایرانی در سازمان وان چمپیونشیپ|و..

هایلایت وزنکشی

رو در رو شدن مبارزان

حریف  علی اکبری از  لیست مبارزه خارج شد| مراسم وزنکشی UFC ESPN 18 |لغو مبارزه ی بلیدس -لوئیز |مبارزان ایرانی در سازمان وان چمپیونشیپ|و..

لغو شدن مبارزه ی کورتیس بلیدس در برابر دریک لوئیس:
    به گزارش آریل هلوانی خبرنگار ESPN مبارزه ی حساس و جذاب میان کورتیس بلیدس و دريک لوئیس در دسته ی سنگین وزن به علت مثبت شدن تست کرونای کورتیس بلیدس یک روز قبل از برگزاری این مبارزه لغو شد.

حضور دو ایرانی در رویدادسازمان وان چمپونشیپ ( بیگ بنگ 2)
    .در خروس وزن، بیست و یکم آذر ماه علی معتمد در مقابل حریف چینی خود بنام چن روی مبارزه خواهد کرد.
    روى با ركورد ٨ برد و ١ باخت، در حالى به مصاف على معتمد خواهد رفت كه در دو مبارزه قبلی خود یک باخت و یک پیروزی با رای داوران را کسب کرده است. معتمد نیز در حال حاضر ۷ برد و ۴ باخت را در کارنامه خود به ثبت رسانده و در دو مبارزه آخر خود پیروز میدان بوده است و با انگیزه و تمرینات فراوان خود بدنبال سومین برد پیاپی خود می*باشد..
    اما در چهارمین میارزه این رویداد در دسته نیمه سنگین، مسعود صفری در مقابل حریف برزیلی خود بنام اندرسون سیلوا مبارزه خواهد کرد..
    مسعود صفری با ۶ برد و ۱ مساوی در کارنامه خود به مصاف قهرمان کیک بوکس برزیلی سلیوا با ۴ پیروزی و ۱ باخت خواهد رفت..لازم بذکر است که هردو مبارز اولین مبارزه خود را در سازمان وان چمپونشیپ انجام خواهند داد.
    مبارزه ی امیر علی اکبری نیز در رویداد بیگ بنگ 1 خواهد بود.

December 4, 202
    حریف  علی اکبری از  لیست مبارزه خارج شد| مراسم وزنکشی UFC ESPN 18 |لغو مبارزه ی بلیدس -لوئیز |مبارزان ایرانی در سازمان وان چمپیونشیپ|و..

December 11, 2020

مخاطبان عزیزی که مبارزه تینا اخوند تبار رو ندیدن حتما از لینک زیر در کانالمون به صورت رایگان مشاهده کنند
    مبارزه ی کامل تینا اخوندتبار - یولیا کوتسنکو:

الجامین استرلینگ: پیتریان را شکست خواهم داد.
    آلجامین استرلینگ فایتر دسته خروس وزن یو اف سی قرار بود. در رویداد UFC256 به مصاف پیتر یان قهرمان خروس وزن برود، اما چندی پیش اعلام شد که پیتر یان به دلایل نامشخص از مبارزه کناره گیری کرده است.

حال آلجامین استرلینگ در این رابطه واکنش نشان داده است.
    ""من فکر میکنم او مسیر اسانی را برای رسیدن به عنوان قهرمانی داشته است. من فکر میکنم با رقبای سر سخت تری مبارزه کرده ام. من فکر میکنم پادشاه بدون تاج خروس وزن هستم و فقط فرصتم را میخواهم تا خودم را ثابت کنم.""

به نظر شما آلجامین استرلینگ میتواند پیتر یان را شکست دهد؟ نظر خود را در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بزارید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,314
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

عباسف کنار کشید!
    خبری منتشر شد مبنی بر اینکه اسلام عباسف در مسکو توسط پلیس دستگیر شده است. حال امروز عباسف در صفحه شخصی خود اعلام کرد که جمعه هفته بعد نمی تواند به مصاف امیر علی اکبری برود.
    اسلام عباسف: متاسفانه تاریخ اولین مبارزه من در سازمان ONE FC عقب افتاده است. من می خواهم از تیمم به خاطر کارهایی که کردند تشکر کنم و از امیر معذرت میخوام که نمی توانم جمعه هفته بعد با او در قفس مبارزه کنم.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)