ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 وزنکشی و رو در رو شدن مبارزان UFCESPN19 |بازگشت نیک دیاز|جدایی یوئل رومرو|بازگشت دیلاشاو|و...

مراسم وزنکشی رویداد

رو در رو شدن مبارزان

وزنکشی و رو در رو شدن مبارزان UFCESPN19 |بازگشت نیک دیاز|جدایی یوئل رومرو|بازگشت دیلاشاو|و...

نیک دیاز در سال 2021 مبارزه خواهد کرد.
    نیک دیاز مبارز دسته ولترویت یو اف سی که در سال 2015 پس از محرومیت توسط کمیسیون ورزشی ایالتی نوادا اعلام کرد که دیگر قصد مبارزه ندارد و میخواهد بازنشسته شود. مدیر برنامه وی مدتی پیش اعلام کرده بود که نیک دیاز قصد دارد به میادین بازگردد.
    حال کوین موبنگا مدیر برنامه نیک دیاز طبق گفت و گوی با شبکه خبری ESPN داشت اعلام* کرد که به احتمال 99% نیک دیاز در سال2021 مبارزه خواهد کرد.

وزنکشی و رو در رو شدن مبارزان UFCESPN19 |بازگشت نیک دیاز|جدایی یوئل رومرو|بازگشت دیلاشاو|و...

جیک پال: من میخواهم مبارزین رشته ام ام ای را شرمنده کنم!
    جیک پاول یوتیوبر فعال در حوضه تولید محتوا ویدئوی پس از کسب برد مقابل بازیکن سابق NBA کانر مک گرگور و دیگر مبارزین ام ام ای را دعوت به مبارزه کرد و گفت قصد دارد پا به هشت ضلعی بگذارد.

جیک پال در این رابطه با شبکه ESPN گفت و گوی کرد و گفت:
    ""من می خواهم مبارزین ام ام ای را به مبارزه بوکس دعوت کنم و در در رینگ انها را شرمنده کنم. ما در حال حاضر از دانا وایت میخواهیم مبارزین سازمان خود را وارد رینگ کند تا بتوانیم مبارزه های بزرگی را برگذار کنیم.""

پایان همکاری سرباز خدا با سازمان!
    به گزارش اریل هلوانی خبر نگار مطرح ورزش mma، یوئل رومرو از سازمان UFC جدا شده است. این خبر باعث شوکه شدن افراد زیادی شده است زیرا طبق گزارش منابع مختلف یوئل هنوز سه مبارزه دیگر در قرار داد خود داشته.
    به صورت رسمی دلیل این جدایی مشخص نیست اما به نظر می رسد که یوئل قصد دارد با دیگر سازمان ها همکاری کند.

من عنوان قهرمانی را می خواهم!
    تی جی دیلاشاو قهرمان سابق خروس وزن سازمان UFC است. او در حال حاضر به خاطر مثبت بودن آزمایش دوپینگ درحال گذراندن دوران محرومیت است. اما تنها دو ماه یه پایان این محرومیت باقی مانده و او خواهان مبارزه بر سر عنوان قهرمانی است.
    تی چی دیلاشاو: من عنوان قهرمانی را می خواهم. من این مبارزه را می خواهم زیرا در حال حاضر پیتر یانی قهرمان است که با شکست دادن یورایا فیبر و ژوزه آلدو به قهرمانی رسیده است. از نظر من او قهرمان موقت است. هیچ کس تا به حال مانند من قاطعانه قهرمان نبوده است پس زمانی که برگردم می خواهم بر سر عنوان قهرمانی مبارزه کنم.

شاید برگردم!
    هنری سهودو قهرمان سابق مگس وزن و خروس وزن سازمان UFC است. او توانست با شکست دیمتریوس جانسون قهرمان مگس وزن شود. سهودو همچنین توانست با ناک اوت فنی تی جی دیلاشاو را شکست دهد و از عنوان خود دفاع کند. که بعد از آن مبارزه تست تی جی مثبت شد.
    حال هنری سهودو در واکنش به صحبت های اخیر تی جی اعلام کرده است که شاید با برگشت تی جی او نیز به میادین بازگردد.
    هنری سهودو با شکست دادن مارلون مورائس توانست قهرمان خروس وزن شود. او یک بار از عنوان خود در برابر دامینیک کروز دفاع کرد و پس از پیروزی در آن مبارزه بازنشست شد.

مبارزات ثبت شده:
    با کنسل شدن مبارزه حمزه چیمائف در مقابل لئون ادواردز، مبارزه جف نیل - واندربوی تامپسون به این رویداد منتقل و بتاریخ ۳۰ آذر ماه برگزار خواهد شد.
    در سنگین وزن، مبارزه الکسی اولینیک - کریس دوکاس به تاریخ ۳ اسفند ماه برگزار خواهد شد.

در ولترویت (۷۷ کیلوگرم)، مبارزه آنتونی پتیس - الکس مورنو به تاریخ ۳۰ آذر ماه برگزار خواهد شد.
    در مگس وزن (۵۷ کیلو گرم)، مبارزه جوزف بناویدرز - عسکر عسکروف بتاریخ ۱۷ اسفند ماه در رویداد UFC 259 برگزار خواهد شد.
    در سبک وزن (۷۰ کیلوگرم)، مبارزه بنیل داریوش - دیگو فریرا به تاریخ ۱۹ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)