ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,314
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 صحبت های مبارزین قبل از رویداد UFC FN183|ادسانیا - بلاهوویچ|احتمال تقابل یوئل رومرو و انتونی رامبل!

صحبت های مبارزین قبل از رویداد UFC FN183|ادسانیا - بلاهوویچ|احتمال تقابل یوئل رومرو و انتونی رامبل!

صحبت های مبارزین قبل از رویداد UFC FN183
    مارلون ورا: این مبارزه،مبارزه استایل ها است. من در مسیر پیشرفت و ترقی هستم و او(آلدو)در مسیر تنزل. نمی خواهم به کسی بی احترامی کنم ولی من به عنوان یه اسطوره به او نگاه نمی کنم. من برای این مبارزه خیلی آماده هستم.
    ژوزه آلدو:* احساس می کنم این شروع دوباره مبارزات حرفه ای من است. به گونه ای که انگار اولین مبارزه است. من تحت هیچ فشاری نیستم چون همیشه با مبارزین بزرگی مبارزه می کنم. سخت تمرین می کنم چون می خواهم در این دسته وزنی(خروس وزن) به عنوان قهرمانی برسم.
    لازم به ذکر است که مارلون ورا در آخرین مبارزه خود توانست با ناک اوت فنی در راند اول شان اوملی را شکست دهد. آلدو اما در مبارزه آخر خود بر سر عنوان قهرمانی خروس وزن در برابر پیتر یان مغلوب شد.

صحبت های مبارزین قبل از رویداد UFC FN183|ادسانیا - بلاهوویچ|احتمال تقابل یوئل رومرو و انتونی رامبل!

احتمال تقابل یوئل رومرو و انتونی رامبل!
    یوئل رومرو مبارز دسته میان وزن و انتونی رامبل مبارزه دسته نیمه سنگین وزن هر دو مدتی است که دیگر با سازمان یو اف سی قطع همکاری کرده اند و با امضاء قرار دادی به سازمان بلاتور پیوسته اند. با توجه به صحبت های اخیر یوئل رومرو حال شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه احتمال بسیار زیادی رامبل اولین حریف رومرو در سازمان بلاتور باشد. اما هنوز این خبر تکذیب یا تایید نشده است.

آدسانیا نفر بعدی است!
    صحبت ها حاکی از آن بود که قرار است آدسانیا به مصاف قهرمان نیمه سنگین وزن یان بلاهوویچ برود. اما عده ای معتقد بودند که نفر
    بعدی که مصاف یان می رود گلاور تشیرا است.
    اما حال دانا وایت در مصاحبه جدید اش اعلام کرد نفر بعدی که با بلاهوویچ مبارزه می کند اسرائیل آدسانیا است.

رو در رو شدن مبارزان در مراسم وزنکشی فایت نایت 183

رو در رو شدن کانلو الوارز - کالون اسمیت در مراسم وزنکشی

پشت صحنه ای از وزن کم کردن حبیب نورماگومدوف برای رسیدن به حد وزنی دسته ی سبک وزن (۱۵۵ پوند-۷۰ کیلوگرم) .کات کردن و رسیدن به این حد وزنی همیشه برای حبیب نورماگومدوف چالش برانگیز بود ، او اینبار بدون حضور پدر این کار را برای تقابل در برابر جاستین گیچی در رویداد یو اف سی ۲۵۴ انجام داد.

به کانال یوتوب ما که تازه تاسیسش کردیم بپیوندید و از ویدیو های زیر نویس شده لذت ببرید.

دوستان،جهت حمایت از ما کانال یوتیوب را سابسکرایب کنید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)