ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,314
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 صحبت های کاتر و هالووی قبل از رویداد آتی|صحبت های دانا وایت|حضور زبیت|مبارزات ثبت شده ی ufc 259

صحبت های کاتر و هالووی قبل از رویداد آتی|صحبت های دانا وایت|حضور زبیت|مبارزات ثبت شده ی ufc 259

می خواهم مکس را ناک اوت کنم!
    قرار است مکس هالووی و کلوین کاتر در مبارزه اصلی رویداد UFC ON ABC 1 به مصاف یکدیگر بروند. حال کلوین گفته که می خواهد اولین نفری باشد که هالووی را ناک اوت می کند!
    کلوین:من نگفتم که او هنوز قهرمان است. من گفتم که متاسفانه اکثر مردم این تصور را دارند. مبارزه با مکس فرصت بسیار خوبی برای رسیدن به مبارزه بر سر عنوان قهرمانی است. در مبارزه با زبیت اشتباهات تکنیکی داشتم، ولی در مبارزه با جرمی و ایگه این مشکلات را حل کردم

صحبت های کاتر و هالووی قبل از رویداد آتی|صحبت های دانا وایت|حضور زبیت|مبارزات ثبت شده ی ufc 259

زبیت در سه ماه آینده مبارزه می کند!
    زبیت محمد شریپوف نفر سوم پر وزن سازمان یو اف سی است. زبیت در سال ۲۰۲۰ نتوانست مبارزه کند. زیرا مبارزه او با یائیر رودریگز کنسل شد. حال دانا وایت گفته که زبیت در سه ماه آینده مبارزه خواهد کرد.
    دانا وایت: قطعا برای زبیت یک مبارزه ترتیب می دهیم. هنوز رقیب او مشخص نیست و من راجب یائیر اطلاعی ندارم. شاید اصلا بیخیال رودریگز بشویم. ولی زبیت در سه ماه آینده مبارزه خواهد کرد.

تی جی گرانت و سرنوشت عجیب او در ام ام ای
    گرانت در سال 2013 برای تعیین مبارزه بعدی با قهرمان وقت لایت ویت یعنی بنسون هندرسون با گری مینارد مبارزه کرد و برنده شد.بعد از این پیروزی مبارزه اش با بنسون هندرسون هم ثبت شد، ولی به دلیل مصدومیت کنارگذاشته شد. به جای گرانت، آنتونی پتیس در برابر بنسون هندرسون مبارزه میکند و موفق میشود برنده این مبارزه شود و شروعی باشد برای افتخارات و مبارزه های بزرگتر.
    گرانت که تا آن زمان 5 پیروزی پیاپی داشت،اماده میشود که در برابر انتونی پتیس مبارزه کند. ولی دوباره به دلیل مصدومیت این مبارزه نیز لغو میشود. تا سال 2014 که گرانت به همراه نیت دیازهر دو از رنکینگ سبک وزن از سوی ufc حذف میشن.
    در ادامه ی همان سال ،تی جی گرانت مشخص میشود که بدهی های زیادی برایش بوجود امده است. او برای همیشه از دنیای mma کناره گیری کرد.

برگرفته از مطلب امیر عزیز

سه مبارزه بر سر عنوان قهرمانی در رویداد UFC259
    در رویداد UFC259 شاهد سه مبارزه بر سر عنوان قهرمانی خواهیم بود. در دسته سنگین وزن اسرائیل ادسانیا به مصاف یان بلاهوویچ خواهد رفت و در دسته پر وزن زنان اماندا نونز از عنوان قهرمانی خودش در مقابل مگان اندرسون دفاع خواهد کرد و در دسته خروس وزن پیتر یان به مصاف الجامین استرلینگ میرود
    پیتر یان در آخرین مبارزه خود با شکست دادن ژوزه الدو توانست قهرمان خروس وزن شود و همچنین الجامین استرلینگ به مصاف کوری سندهیگن رفت و توانست با فنون تسلیمی او را شکست دهد.

یان بلاهوویچ در مبارز اخر خود به مصاف دامینیک ریس رفت که یان توانست با ناک اوت فنی او را شکست دهد. و اسرائیل ادسانیا به مصاف پائولو کاستا رفت و با ناک اوت فنی اورا مغلوب خود کرد.

اماندا نونز در مبارزه قبلی خود به مصاف فلیسیا اسپنسر رفت و توانست با تصمیم متحد داوارن او را شکست دهد. و همچنین مگان اندرسون به مصاف نورما دومونت رفت که توانست با ناک اوت او را شکست دهد.

من عاشق این مبارزه هستم!
    مبارزه لئون ادواردز و حمزه چیمائف برای بار دوم لغو شد. حال به نظر می رسد که مدیر اجرایی سازمان یو اف سی،دانا وایت،قصد دارد به هر قیمتی که شده این مبارزه را برگذار کند.
    دانا وایت:من عاشق این مبارزه هستم. هر دو نفر قبلا این مبارزه را قبول کردند. و ما برای برگذاری آن تلاش خواهیم کرد. سعی می کنیم هر چه سریع تر این کار را انجام دهیم. می خواهیم مطمئن باشیم که هر دو نفر کاملا سالم هستند، زیرا به ویروس کرونا مبتلا شده بودند.

قرار است مکس هالووی و کلوین کاتر در مبارزه اصلی رویداد UFC ON ABC 1 به مصاف یکدیگر بروند. حال مکس هالووی به اظهارات کلوین پاسخ داده.
    مکس هالووی:من به روح و قلب خودم ایمان دارم. معتقدم که برای مبارزه کردن زاده شدم. اگر او(کلوین) فکر می کند استرایکر بهتری است می تواند بیاید و خودش را ثابت کند.من یک مبارز معمولی نیستم

با خرید اشتراک ویژه و دانلود فایل مد نظر ؛از ایران یو اف سی حمایت کنید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)