ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 صحبت های مبارزین پس از UFC257|جیک پاول - بن اسکرن|تغییرات رنکینگ دسته ی سبک وزن

صحبت های مبارزین پس از  UFC257|جیک پاول  - بن اسکرن|تغییرات رنکینگ دسته ی سبک وزن
    صحبت های مبارزین در کنفرانس خبری پس از رویداد UFC257
    در رویداد شنبه شب کانر مک گرگور به مصاف داستین پویریر رفت که در راند دوم داستین با ناک اوت فنی ستاره ایرلندی را شکست داد.

ستاره ایرلندی قصد داشت در سال جدید چندین مبارزه انجام دهد و فعالیت ورزشی خود را بیشتر کند اما اولین حضور او در سال 2021 با باخت در مقابل داستین پویریر، جو ناخوشایندی را بوجود اورد. کانر در کنفرانس خبری پس از رویداد UFC257 گفت:

""من قصد دارم برگردم، ارام خواهم شد و مبارزه کامل خودم با داستین پویریر را تماشا می کنم تا درک بهتری از مبارزه او داشته باشم. پای من دچار اسیب دیدگی شد و من کمی شتاب زده شده بودم و نتوانستم خودم را کنترل کنم. من هیچ بهانه ای ندارم داستین عملکرد فوق العاده ای داشت.""

کانر مک گرگور شناخته شده ترین چهره در این ورزش باقی مانده است و تا زمانی که او مایل به ادامه مبارزه باشد، فرصت های های زیادی برای ایستادگی کردن کمپ SBG ایرلند وجود دارد.کانر مک گرگور متعهد شده است که بعد از شکست خود عقب نشینی نکند و با قدرت برای مبارزه ی بعدی خود اماده شود.

صحبت های مبارزین پس از  UFC257|جیک پاول  - بن اسکرن|تغییرات رنکینگ دسته ی سبک وزن
    صحبت های مبارزین در کنفرانس خبری پس از رویداد UFC257
    داستین پویریر توانست با عملکردی خیره کننده در راند دوم با ناک اوت فنی ستاره ایرلندی را شکست دهد. حال او در کنفرانس خبری پس از رویداد به صحبت های مربی کانر مک گرگور، جان کاوانا واکنش نشان داد و گفت:

""مربی شما درست میگفت. من نمی توانم ناک اوت در اولین مبارزه با شما را فراموش کنم، اما می توانم خودم را ببخشم و این کار را انجام دادم.""

ست شدن مبارزه ای دور از انتظار
    بصورت رسمی تأیید شد؛ جیک پاول در یک مبارزه بوکس هشت رانده به مصاف مبارز سابق یواف*سی و وان چمپیونشیپ؛ بن اسکرن خواهد رفت.
    ????نکته جالب این مبارزه این است که جیک پاول یوتیوبریست که اخیرا به بوکس حرفه ای روی آورده، بن اسکرن اما قهرمان سابق وان چمپیونشیپ می*باشد که تقریباً تمامی برد*های خود را با استفاده از گرپلینگ بدست آورده.
    این مبارزه ۲۹ فروردین ماه برگزار خواهد شد

تغییرات رخ داده در رنکینگ دسته ی سبک وزن یو اف سی بعد از رویداد UFC 257
    به گزارش وبسایت TSN رنکینگ دسته ی سبک وزن بعد از رویداد یو اف سی 257 دست خوش تغییرات شده است که این تغییرات در عکس بالا قابل مشاهد میباشد.اگر چه هنوز در بخش رنکینگ سایت یو اف سی این موارد ثبت نشده اما به زودی این موارد اپدیت خواهد شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

الیستار اوریم: بعد از تصاحب قهرمانی سنگین وزن خداحافظی خواهم کرد.
    در مبارزه ی اصلی رویداد پیش روی سازمان یو اف سی (فایت نایت 184) الیستار اوریم در برابر الکسااندر ولکوف قرار خواهد گرفت.ااین مبارزه 19 بهمن ماه برگزار خواد شد.اوریم در 5 مبارزه ی اخیر خود تنها یک شکست داشته و در صورت پیروزی در این مبارزه به 3 چیروزی پیاپی دست پیدا خواهد کرد.این پیروزی برای اوریم میتواند موقعیت او را برای گرفتن مبارزه ی بر سر عنوان قهرمانی امکان پذیر کند ، زیرا او بار ها اعلام کرده که هدفش فقط برای گرفتن مبارزه ی بر سر عنوان قهرمانی است.
    اوریم اعلام کرده در صورت انجام این مبارزه و حتی تصاحب کمربند ، بعد از مبارزه کمربند را رها خواهد کرد.

الیستار اوریم گفت:
    "در حال حاضر دو پیروزی پیاپی را رقم زده ام و تمایل دارم ان را به عدد 3 برسانم.من معتقدم مبارزات خوبی را به نمایش گذاشتم . مبارزاتی که هیجان انگیز بوده و حالافقط باید این روند را ادامه بدهم تا به مبارزه ی بر سر عنوان قهرمانی برسم .مبارزه ای که برای من هدف و پایان کار خواهد بود و البته که به آن دید خوبی دارم."

"من کریر مبارزاتی خوبی را پست سر گذاشته ام و و در حال ادامه این کریر مبارزاتی هستم.اما باید واقع بین بود و تا پایان کریر مبارزاتی من فاصله ی زیادی نمانده. من قرار نیست تا 45 سالگی مبارزه کنم و ان مبارزه برای من اخرین مبارزه خواهد بود. و سپس در شرایطی جدید شما را ملاقات خواهم کرد.

الیستار اوریم از افسانه های دنیای رزمی میباشد که حتی اگر به این هدف نرسد یا به قهرمانی سنگین وزن دست پیدا نکند . کریری فوق العاده را از خود به یادگار گذاشته است و برای دنیای مبارزه ، یک افسانه محسوب میشود.به همین دلیل است که او چیزی فراتر از کسب عنوان قهرمانی، برای اثبات کردن ندارد.

الیستار اوریم:
    "در صورت رسیدن به مبارزه ی بر سر عنوان بلافاصله بازنشست میشوم. در آن مرحله دیگرچیزی برای اثبات وجود ندارد."

به نظر شما الیستار اوریم میتواند با قهرمانی به کریر مبارزاتی خود پایان دهد؟

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)