ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 مبارزه لئون ادواردز - بلال محمد ثبت شد|خروجی های سازمان یو اف سی|صحبت های بلیدس|و..

مبارزه  لئون ادواردز - بلال محمد ثبت شد|خروجی های سازمان یو اف سی|صحبت های بلیدس|و..
    کورتیس بلیدس: تمامی مبارزین سنگین وزن را شکست خواهم داد.
    کورتیس بلیدس مبارزه دسته سنگین وزن سازمان یو اف سی که قرار است در رویداد UFC Fight Night185 : Blaydes vs. Lewis به مصاف دریک لویس برود. در گفت و گویی که داشت در مورد آینده مبارزاتی خود صحبت کرد.

""اگر قرار باشد وضعیت مناسبی در این دسته وزنی داشته باشم ،باید اینکار رو به درستی انجام بدم. من خانواده دارم و هرچه فعالیت ورزشی خودم را بیشتر کنم زندگی بهتری را می توانم برای آنها بوجود بیاورم. هدف نهایی من پاک کردن دسته از مدعی ها و رسیدن به کمربند قهرمانی سنگین وزن است.""

مبارزه  لئون ادواردز - بلال محمد ثبت شد|خروجی های سازمان یو اف سی|صحبت های بلیدس|و..
    براندون مورنو: من برای ماه آپریل آماده هستم.
    براندون مورنو مبارزه دسته خروس وزن سازمان یو اف سی در گفت و گوی که با mmajunkies داشت در مورد مبارزه با فیگوئردیو صحبت کرد.
    ""من به مدیر برنامه ام گفتم که برای ماه آپریل (فروردین) آماده هستم و او سازمان یو اف سی را تحت فشار قرار داده است تا مبارزه ای برای من ثبت شود. اما ظاهرا، دیویسون فیگوئردیو کمی متفاوت از ما فکر می کند. وقتی در گوشه هشت ضلعی به عنوان مربی برادرش (فرانسیسکو فیگوئردیو) قرار داشت. کمی چاق به نظر می رسید. بنابراین من واقعا نمی دانم در ماه آپریل این اتفاق خواهد افتاد!""

یو اف سی بی سر و صدا با 8 مبارزه دیگر خود قطع همکاری کرد.
    سازمان یو اف سی با هدف بالا نگه داشتن سطح و کیفیت خود و با داشتن برترین برنامه های استعداد یابی و برگزیدن برترین هایش در برنامه های همانند التیمیت فایتر و دانا وایت کانتندر،هیچگونه شکی برای خط زدن نام مبارزانی که چشم اندازی برای آنها در سازمان نبیند، ندارد.
    Aleksandra Albu (3-2 MMA, 2-2 UFC)
    Ali Alqaisi (8-5 MMA, 0-2 UFC)
    Cyril Asker (9-4 MMA, 2-3 UFC)
    Alex Chambers (5-5 MMA, 1-4 UFC)
    Chris De La Rocha (5-3 MMA, 1-3 UFC)
    Syuri Kondo (6-3 MMA, 1-3 UFC)
    Bojan Mihajlovic (10-6 MMA, 0-3 UFC)
    Suman Mokhtarian (8-2 MMA, 0-2 UFC)
    نام هایی که با توجه به عملکرد ضعیفی که داشته اند ،حضورشان در این لیست عجیب نیست.

در ولترویت (۷۷ کیلوگرم)، مبارزه لئون ادواردز - بلال محمد بتاریخ ۲۴ اسفند ماه(فایت نایت ۱۸۷) برگزار خواهد شد.

با خرید اشتراک ویژه و دانلود فایل مد نظر ؛از ایران یو اف سی حمایت کنید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)