ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 مبارزه ی بعدی امیرعلی اکبری |صحبت های دریک لویس|وزنکشی فایت نایت 185|و..

نتایج وزنکشی فایت نایت 185
    مبارزه ی بعدی امیرعلی اکبری |صحبت های دریک لویس|وزنکشی فایت نایت 185|و..
    رو در روشدن مبارزان:

رافائل الوز:بیش از 5 کیلو گرم(11.5 پوند) از حریف خود ساباتینی سنگین تر بود

رافائل الوز:بیش از 5 کیلو گرم(11.5 پوند) از حریف خود ساباتینی سنگین تر بود و نتوانست به حد وزنی تعیین شده برسد. در نتیجه این مبارزه لغو شد. اگر این مبارزه انجام میشد .نام او در سازمان یو اف سی به عنوان مبارزی که با بیشترین وزن اضافه نسب به حد وزنی دسته ی مبارزاتی،مبارزه کرده است ثبت میشد.
    قبل از او انتونی جانسون مبارز سابق یو اف سی و مبارز فعلی دسته ی نیمه سنگین وزن بلاتور 11 پوند اضاف وزن داشت که در برابر ویتور بلفورت قرار گرفت مبارزه ای که در نهایت جانسون در همان راند اول با فنون تسلیمی مبارزه را به بلفورت واگذار کرد.

مبارزانی که به حد وزنی خود نرسیدند:

جارد گردون 1 کیلو گرم
    کاتلن ویرا حدود 2 کیلو گرم
    دراکو رودریگز 2 کیلوگرم

دریک لویس: بهترین مبارزه خودم را به نمایش می گذارم!
    در رویداد UFC Fight Night 185 دریک لویس مبارز دسته سنگین وزن سازمان یو اف سی قرار است به مصاف کورتیس بلیدس برود و برنده این مبارزه یک قدم به عنوان قهرمانی نزدیک تر میشود. حال دریک لویس در کنفرانس خبری قبل از رویداد در مورد مبارزه با کورتیس بلیدس صحبت کرد.

""این مبارزه برای پسری مثل من واقعا دیوانه کننده است. من مدعیان این دسته وزنی را شکست دادم و حال به عنوان قهرمانی سنگین وزن جهان نزدیک تر هستم. حتی هنگامی که آنها اعلام کردند من تعداد بیشترین ناک اوت در دسته سنگین وزن سازمان یو اف سی را دارم در مقایسه با هزاران مبارز دیگر که قبل از من در این دسته مبارزه میکردند احساس دیوانگی میکنم. دیوانه وار است که من الان مدعی شماره یک دسته سنگین وزن هستم. به خصوص اینکه قبلا این ورزش را جدی نمی گرفتم.""

دریک لویس پس از مبارزه با کورتیس بلیدس تنها یک مبارزه دیگر از شش مبارزه در قرار داد خود خواهد داشت. نتیجه مبارزه یکشنبه صبح می تواند تاثیر زیادی در مذاکرات مربوط به قرار داد داشته باشد.

دریک لویس همچنین در مورد قرارداد خود با سازمان یو اف سی صحبت کرد.
    ""بسیار خوب است که بتوانم دستمزد قابل* توجهی را از این مبارزه کسب کنم. من مجبور هستم بهترین مبارزه خودم را به نمایش بگذارم مخصوصا اگر می خواهم قرارداد بهتری نسبت به الان داشته باشم من وارد هشت ضلعی می شوم و طوری مبارزه می کنم مثل اینکه آخرین مبارزه من در سازمان یو اف سی است. من باید به آنجا بروم و بهترین توانایی هایم را به نمایش بگذارم.""

رویداد وان چمپیونشیپ
    ONE Championship: FISTS OF FURY ll
    جمعه 7 مارچ ( 15 اسفند) دومین رویداد وان چمپیونشیپ تحت عنوان ONE Championship: FISTS OF FURY ll برگزار خواهد شد. در کارد اصلی این رویداد مبارز ایرانی امیر علی اکبری در دسته سنگین وزن به مصاف مبارزه کره ای کانگ جی وُون قرار خواهد گرفت. در مبارزه ما قبل اصلی این رویداد الکساندر ماچادو به مصاف آناتولی مالیخین کشتی گیر روسی خواهد رفت.
    در این مبارزه ما شاهد اولین حضور مبارز ایرانی امیر علی اکبری در سازمان وان چمپیونشیپ خواهیم بود، حریف او کانگ جی وُون در مبارزه قبلی خود توانسته بود مهدی برقی دیگر مبارز ایرانی سازمان وان چمپیونشیپ را با ناک اوت فنی در راند اول شکست دهد.

با خرید اشتراک ویژه و دانلود فایل مد نظر ؛از ایران یو اف سی حمایت کنید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)