ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 کامارو عثمان - خورخه ماسویدال|صحبت های ویتاکر|کری کانر مک گرگور - پویریر|صحبت های الوارز|لئون ادورادز - نیت دیاز|و..

کامارو عثمان - خورخه ماسویدال|صحبت های ویتاکر|کری کانر مک گرگور - پویریر|صحبت های الوارز|لئون ادورادز - نیت دیاز|و..
    شب بزرگی برایتان خواهد بود اگر که با من مبارزه کنید!!
    در حالی قرار است مبارزه ی دوم بین کامارو عثمان و خورخه ماسویدال در رویداد UFC 261 برگزار شود که خیلی ها معتقد هستند دلیل درخواست مسابقه ی دوم توسط کامارو عثمان ، به دلیل بزرگی و ستاره بودن ماسویدال است اما او چنین اعتقادی ندارد.
    ""هم درست است و هم غلط. من نیز تمام چیزهایی که هواداران میخواهند را دارم.آیا او هواداران بیشتری را به سمت این مسابقه جذب خواهد کرد؟ بله قطعا.من آدم واقع بینی هستم.من به ماسویدال احترام میزارم.اما او به تنهایی به این میزان از استقبال از یک مسابقه نمیرسید ، او باید با من مبارزه میکرد تا به این میزان برسد.""

کامارو عثمان - خورخه ماسویدال|صحبت های ویتاکر|کری کانر مک گرگور - پویریر|صحبت های الوارز|لئون ادورادز - نیت دیاز|و..
    پاسخ کانر مک گرگور به داستین پوریر!
    اخیرا توییت هایی بین این دو نفر رد و بدل شده است که نشان از آمادگی بالای هر دو دارد.
    کانر از تمرینات بی وقفه ی خود صحبت کرده است و داستین در جواب او نیز گفته است:
    ""من هم هیچوقت سستی نکردم ، در وسط هشت ضلعی منتظر تو هستم.""

کانر نیز پاسخ او را اینگونه داد:
    ""خیلی خوبه داستین ، منم امیدوارم.مثل مبارزه ی قبل که در ۳۰ثانیه ی اول ضربات خوبی به هم وارد کردیم. منم مثل تو آماده ی حملاتت هستم.اینو خوب میدونی.این بار نیز آماده ی مقابله با تاکتیک های تو هستم.خواهیم دید چه خواهد شد!""

رابرت ویتاکر:گاستلوم توان مقابله با من را ندارد!
    رابرت ویتاکر و کلوین گاستلوم در مبارزه اصلی رویداد UFC Vegas 24 قرار است با یکدیگر مبارزه کنند.پیش از این قرار بود ویتکر و کاستا مقابل هم قرار بگیرند که پائولو کاستا به علت بیماری از این رقابت انصراف داد.ویتکر معتقد است تنها به دو راند برای شکست دادن گستلوم نیاز دارد:

"من ضربات دقیق و درستی می زنم.همچنین بسیار سریع هستم.اون ممکنه بخواد من رو زمین بزنه ولی در یک مبارزه پنج راندی نمی تواند تماما کشتی بگیرد چرا که او را خسته خواهد کرد."

"گستلوم توانایی مقابله با من را ندارد.فکر می کنم در دو راند اون رو شکست خواهم داد.تنها چیزی که می دونم اینه که من در حالی پا به این مبارزه خواهم گذاشت که در بهترین فرم تمام عمرم هستم."

ماسویدال:کاهش وزن مناسب کلید شکست دادن عثمان خواهد بود
    مبارز کوبایی-آمریکایی سازمان یو اف سی که در مبارزه اصلی رویداد UFC 261 به مصاف کامارو عثمان خواهد رفت معتقد است با کاهش وزن درست و مناسب می تواند انتقام شکست در مقابل کامارو عثمان را بگیرد.
    این دو پیش از این در رویداد UFC 251 در مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند که خورخه ماسویدال تنها 6 روز فرصت برای آماده سازی برای این مبارزه داشت و کاهش وزن سختی را تجربه کرد.
    حال ماسویدال در نظر دارد که با اصلاح اشتباهات مبارزه اول و کاهش وزن مناسب به هدفش در مبارزه پیش رو برسد:
    "این دفعه قرار نیست 20 پوند(9 کیلوگرم) وزن رو توی 6 روز کم کنم.همین الان فقط 7-8 پوند(3.5 کیلوگرم) تا رسیدن سر وزن فاصله دارم.فکر می کنم این نکته کلیدی در تقابل مجددم با عثمان خواهد بود."
    مسیح خیابانی همچنین در مورد تمایلش به انجام مبارزه سوم در صورت پیروزی گفت:
    "وقتی در مبارزه مجدد پیروز بشم قطعا به دنبال مبارزه سوم خواهم بود.به هیچ وجه نمیخوام با این شخص 1-1 باشم."

یک قهرمانی احتمالی میتواند من را به بهترین سبک وزن تاریخ تبدیل کند.
    ادی آلوارز که مدتی است به سازمان وان چمپیونشیپ ملحق شده است و میخواهد در آنجا نیز به قهرمانی برسد ، اخیرا در صحبت هایش اعلام کرده است که احتمال دارد به بهترین مبارز سبک وزن تاریخ تبدیل شود.
    ""به نظر خودم ، من بهترین مبارز سبک وزن تاریخ هستم که به ورزش MMA زیبایی بخشیدم.این راحت است که برای ۵ سال یا حتی ۱۰ سال بهترین باشی و انرژی و انگیزه ی خودت رو حفظ کنی. ولی الان تقریبا دو دهه است که به همه جای دنیا سفر میکنم و با قهرمانان مختلف ، پشت سر هم مبارزه میکنم. نه مثل بعضی ها که فقط در یک سازمان باقی میمانند. در آخر ، این کارنامه ی من است که به جای من صحبت میکند و هر کس که به من شک دارد ، به افتخاراتم نگاه کند. من به دنبال محدودیت نیستم.این دومین دهه ی من در این ورزش است و از کاری که انجام میدهم لذت میبرم.""

لئون ادواردز:نیت دیاز شب سختی خواهد داشت!
    لئون ادواردز و نیت دیاز قرار است در رویداد UFC 262 به مصاف یکدیگر بروند.دیاز پس از UFC 244 و باخت به خورخه ماسویدال تا به امروز مبارزه نکرده است و این اولین مبارزه او پس از دسامبر 2019 خواهد بود.
    لئون ادواردز درباره این مبارزه گفت:
    "فکر می کنم برای اون سخت باشه که در مقابل یه ولترویت واقعی قرار بگیره.کسی که بتونه به صورت مکرر حالت ایستادنش رو عوض کنه وجوجیتسو و کشتی خوبی داره.من از ذهنیت دیاز خوشم میاد و فکر می کنم مبارزه سرگرم کننده ای خواهد بود."

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    ادی الوارز اگر جای پیشرفت توی ufc داشت هیچ وقت نمیرفت یک سازمانه دیگه
    ufc الان بالاترین سطخ مبارزات mma داره و هرکسی بتونه توش پیرفت داشته باشه هیچ وقت این سازمان رو ترک نمیکنه مگر این که دوران اوجش تموم شده باشه مثل الوارز و لورنز لارکینگ و موساسی و مچیدا و بیدر و بقیه فایتر هایی که با دور شدن از دوران اوجش و توجه به این موضوع که دیگه جای رشد و پیشرفت توی ufc ندارن میرن سازمان های دیگه تا مبارزات اسون تری داشته باشن
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)